New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !


😀

Holnap Go Giants!xrace77
egész meggyőző kép Eliról!! 😊
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466


😀

Holnap Go Giants!
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Jöhet a visszavágó!
1. Mi lesz a végeredmény? A) nyerünk B) kikapunk
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? A) 0-22 B) 23-34 C) 35+
3. Hány pontot kapunk a meccsen? A) 0-22 B) 23-34 C) 35+
4. 120 futott yardnál többet szerez a támadóegységünk? A) Igen B) Nem
5. Hány labdát szerez a Giants védelme a meccsen? A)0-1 B)2 C) 3+
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? A) 0-1 B) 2-3 C)4 +
7. Manning vagy Rodgers dob több TD-t a meccsen? A) Eli B) Áron C) egyenlő
8. Hány yardot szerez a GB támadóegysége összesen? A)kevesebb mint 420 B)420-460 C) 461 +
9.Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? A) Nelson B) Jennings C) Cruz D) Nicks
10.Mennyi kickoff/punt visszahordott yardtok nyelünk be összesen? A)100 alatt B)100-120 C)120 +
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) Bishop B) AJ Hawk C) Blackburn D) Boley
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) Raji B) Tuck C) Kiwanuka D) C. Matthews
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Eredmények:
1. A) nyerünk
2. B) 24
3. A) 2 😛
4. A) Igen (64)
5. Ki szerez több pontot (TD 4 pont,INT 3 pont, sack 2 pont,FF 1 pont, tackle-ért nem jár pont mert akkor JPP nyerne )? C)-D)
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? B)2-3 (2)
7. Manning vagy Ryan dob először INT-et a meccsen? C) egyik sem
8. Hány yardot szerez a Falcons támadóegysége összesen?A)kevesebb mint 400 (247 😮)
9.Kinek lesz a legtöbb scrimmage yardja közülük? D) Nicks
10.Mennyi kickoff/punt visszahordott yardtok nyelünk be összesen? A
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) D) Curtis Lofton
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) Ross
Pontok:
yooker:7
salander:6
Chevy:6
Asbee:5
Lance:5
ironroy:5
Forti:5
vadibandi:2
balu10:2
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Go Giants!!!!! Kapjátok csak el a Sajtfelyűeket......

Just PO baby!!!! Who Dat 😀Kájzerszóze
SB győzelmet nem kívánsz? 😀 😛Asbee
dededede 😀 😀 😀 😀

TWO DAT!!!!!!!

de ha mi nem, akkor nyerjetek ti. NFC még akkor is 😀 😀 😀



több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Go Giants!!!!! Kapjátok csak el a Sajtfelyűeket......

Just PO baby!!!! Who Dat 😀Kájzerszóze
SB győzelmet nem kívánsz? 😀 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
CW,Amu fix marad, Thomas visszatér sérülésből, általában ugyebár ezt a 5DB-es felállást nyomatjuk 2 CB 3Safety!Kenny,Rolle,Sash,Jones(nagy kérdés az ő visszatérése)Grant( benne meg, hogy még mennyi van?)
szal Ross valszeg mehet isten hírével...
és akkor jöhetnek az újak/idei sérültek Witherspoon, Tryon, Bruce Johnson(ha még nálunk van?) akik megküzdenek a 4. számú CB posztértironroy
Szerintem jövőre elfelejtjük ezt az 5 DB-s felállást. Ehhez kell, hogy valamelyik újonc MLB-ből kezdőt tudjunk faragni a campek során és Williams is javuljon (bár ő idén sem volt rossz), ő jó lesz egyik OLB-nek, Boley meg ugye alap. Szerintem is Ross mehet a picsába...lesz olyan hülye csapat, aki megadja neki a nagy lét, nekünk TT kéne és talán kicsit szerencsénk is van vele, mert idén baromi erős lesz a CB FA piac. Kulcsfontosságú lenne, hogy itt tudjon maradni még 1-2 évet, mert, akkor nem is használnánk többet ezt a 2 CB 3 Safety felállást, hanem 3 CB 2 Safety, ami azért sokkal jobb lenne...

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Go Giants!!!!! Kapjátok csak el a Sajtfelyűeket......

Just PO baby!!!! Who Dat 😀



több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
CW,Amu fix marad, Thomas visszatér sérülésből, általában ugyebár ezt a 5DB-es felállást nyomatjuk 2 CB 3Safety!Kenny,Rolle,Sash,Jones(nagy kérdés az ő visszatérése)Grant( benne meg, hogy még mennyi van?)
szal Ross valszeg mehet isten hírével...
és akkor jöhetnek az újak/idei sérültek Witherspoon, Tryon, Bruce Johnson(ha még nálunk van?) akik megküzdenek a 4. számú CB posztértironroy
Bruce Johnson ugye elszakította az Achillesét augusztusban, előtte meg novemberben feltárták a térdét; most válik restricted free agenté majd, de szerintem tendert sem fog kapni. Vagy mégis azt kirakjuk a TC után mielőtt élesedne.salander
Pedig neki rookie idényében voltak szép megmozdulásai! Csak hát a sérülések... :/

ezekkel a statisztikákkal ?? :rolleyes:
azt mindenki tudja miért volt ő kezdő ...yooker
Nála sose tudni...Voltak már érdekes nyilatkozatai a szezon során (pl. nem játszik safety-t), ebből nekem az jön le, hogy kicsit többet képzel magánál, mint ami. Korábbi első körös pick, idén végig kezdő, csapatnak PO győzelme is van (igaz semmi nem rajta múlott), a pár milkát szvsz keményen meg fogja kérni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
CW,Amu fix marad, Thomas visszatér sérülésből, általában ugyebár ezt a 5DB-es felállást nyomatjuk 2 CB 3Safety!Kenny,Rolle,Sash,Jones(nagy kérdés az ő visszatérése)Grant( benne meg, hogy még mennyi van?)
szal Ross valszeg mehet isten hírével...
és akkor jöhetnek az újak/idei sérültek Witherspoon, Tryon, Bruce Johnson(ha még nálunk van?) akik megküzdenek a 4. számú CB posztértironroy
Bruce Johnson ugye elszakította az Achillesét augusztusban, előtte meg novemberben feltárták a térdét; most válik restricted free agenté majd, de szerintem tendert sem fog kapni. Vagy mégis azt kirakjuk a TC után mielőtt élesedne.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
CW,Amu fix marad, Thomas visszatér sérülésből, általában ugyebár ezt a 5DB-es felállást nyomatjuk 2 CB 3Safety!Kenny,Rolle,Sash,Jones(nagy kérdés az ő visszatérése)Grant( benne meg, hogy még mennyi van?)
szal Ross valszeg mehet isten hírével...
és akkor jöhetnek az újak/idei sérültek Witherspoon, Tryon, Bruce Johnson(ha még nálunk van?) akik megküzdenek a 4. számú CB posztért


ui.:Estére megcsinálom a kérdéssort, meg a múlt heti meccs pontjait is felrakom
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Ross nem csoda, hogy ennyire vacak...Nem bánnám, ha távozná a szezon végén. Ráadásul úgy érzem kicsit nagyobb pénzt is fog kérni, mivel kezdő volt idén :rolleyes:Asbee
ezekkel a statisztikákkal ?? :rolleyes:
azt mindenki tudja miért volt ő kezdő ...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ross nem csoda, hogy ennyire vacak...Nem bánnám, ha távozná a szezon végén. Ráadásul úgy érzem kicsit nagyobb pénzt is fog kérni, mivel kezdő volt idén :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Petya: A Grantlandes cikk elég jó, kösz hogy felhívtad rá a figyelmet.salander
pont említi ő is amit írtam :

It did pressure Rodgers a fair amount, but the Packers quarterback has the economical footwork and pocket presence to make even the best pass rushes disappear. The Giants only sacked him twice in 48 dropbacks, and when they weren't able to contain Rodgers, he scrambled for 32 yards and three first downs on four "carries."


nagyon jól leírja itt , hogy beálltunk a mély passzokra és bíztunk a pass rush-ban ami ugye nem akkor nem lett hatékony !
mobilis qb-k ellen legtöbbször bajban vagyunk sajnos ezzel...


valszeg ugyanezzel a taktikával fogunk ennek ellenére most vasárnap is játszani , mivel
1. ez a mi játékunk alapja
2. jelenleg sokkal hatékonyabban dolgozik ez az egység !

szóval el kell kapniuk Roger(s) nyulat vagy nekünk annyi...
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
CW ezek alapján továbbra is rendben van, bár ne keresne olyan pofátlanul sokat.

A 8. legtobb passzkísérlet volt ellene, lehozta úgy hogy ebből 56% volt elkapás. Ez a középmezőny teteje, top 15-20 körül lehet.


Ross 67,9%-kal hátulról a hatodik... Olyan jómunkásemberek előzik csak mint Captain Munerlyn, Jerraud Powers, Jacob Lacey; ezekről sok mindent el lehet mondani, de nem épp a tipikus első körös pickek. A kilencedik legtöbb yardot engedte, messze a legkevesebb passzkísérletből. Viszont a 102.8 QB rating ellene, meg sem közelíti Rouse tavalyelotti zseniális 120+os számát, hogy C. C. 130+áról ne is beszéljünk.

Tudom hogy tisztességtelen a két jómadarat ide citálni, mégiscsak safetyk. 😀
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Petya: A Grantlandes cikk elég jó, kösz hogy felhívtad rá a figyelmet.
több mint 12 éve
Petya 181 — Eagles fan
Sziasztok!

Egy kis előzetes csokor az általam legjobbnak tartott forrásokból, amik a következők:

1., Basic preview statokkal
2., ESPN Insider 10 observations
3., ESPN Insider cikk (ha van)
4., Greg Cosell notes from the previos game+cikk (ha van)
5., Andy Benoit filmroom analysis+Prisco's under the the radar matchups+Andy B. másik analysis
6., Grantalnd.com's Bill Barnwell preview (both sides of the ball+spec team)
7., Pro Football Focus articles (3 things to watch, 4 observations+cikkek ha vannak)
8., Footballoutsiders.com preview by the numbers
9., FO's Mike Trainer diagramms - play analysis
10., National-football-post's Matt Bowen cikkek
11., Depth chartok (NFL.comról, nem feltétlenül a legfrissebbek!).

http://data.hu/get/4619562/giantspackers.doc

Enjoy!


P.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nekem spec 25.-én Államvizsga van, úgyhogy kicsit ki vagyok borulva 😐
de azért olvastam egy-két cikket, megy a szájkarate pl.: Raji szerint nem túl jó az O-lineunk...
Majd meglátjuk 😊ironroy
Ebben szerintem ki tudunk egyezni a kisbolygóval. :]

Igazából szerintem lassan mindent megírtunk amit idén meglehetett, most már a draft meg minden egyéb nagyon függ attól hogy meddig jutunk. :] Látható hogy azok a topicok pörögnek ahol már offseason / edzőkeresés van, illetve a Denver Tebows.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Mi ez a hallgatás a fórumon???

Vihar előtti csend vagy vizsgaidőszak?G-men
Nekem spec 25.-én Államvizsga van, úgyhogy kicsit ki vagyok borulva 😐
de azért olvastam egy-két cikket, megy a szájkarate pl.: Raji szerint nem túl jó az O-lineunk...
Majd meglátjuk 😊
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Azért én csak írok egy gyors jelentést a sérültekről: Ross rendben lesz, Ware már nem biztos. A többiek ugyanúgy vannak, mint egy héttel ezelőtt.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Mi ez a hallgatás a fórumon???

Vihar előtti csend vagy vizsgaidőszak?
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A futásokkal egyébként érdemes külön is foglalkozni, mert kb ennek van a legnagyobb szerepe abban, h ekkorát javult a csapatteljesítmény, mind támadó, mind védő oldalon. Az alapszakasz nagy részében mind futásban, mind futás ellen rendkívül szarok voltunk, aztán éppen a GB elleni meccsen történt a fordulat amikor is ők 89yardot futottak 3,2y/carry átlaggal, mi meg 100at 5,0-val. Ez köszönő viszonyban nem volt az addigi eredményeinkkel és egyből sikerült a legerősebb csapat fölé nőnünk játékban, asszem arra a meccsre tényleg kijelenthető, h a bírók vették el tőlünk a győzelmet.
Ezután sikerült állandósítanunk ezt a formát, az utolsó 4 meccsünkön 85,2yardot kaptunk meccsenként 3,3as átlaggal, míg mi 121y/meccs-et produkáltunk 4,6-os átlaggal.
Az is eléggé nyilvánvaló, h nem Jacobs és Bradshaw lett egyszer csak jobb futó (bár egyértelmű, h mindkettőnek javult azért a formája), hanem döntően az OL (ill a másik oldalon a DL és az LB sor) az ami összeállt.
Enélkül esélytelenek lettünk volna még az Atlanta ellen is, nemhogy egy GB v NO párossal szemben, viszont ha ezt tudjuk folytatni akkor abból simán lehet még SB is.

A pass-rushon nem fog múlni semmi, mert az biztos, h erős lesz. Így h mind3 elit DE jó formába lendült nem fogja tudni a GB OL sem megtartani őket ebben biztos vagyok, egyedül a Saints OL az akit képesnek tartok erre, de azért ellenük sem ugyanolyan lenne a meccs képe, mint az alapszakasz meccsünkön amikor Osi nem játszott, Tuck pedig csak lézengett a pályán a sérülései miatt.
Ettől függetlenül Rodgers és az egész GB offense van olyan jó, h meg tudjon verni minket még így is, de h nem lesz könnyű dolguk az szinte biztos. Ráadásul az ő deffense-ük viszont éppen ellenkező előjeleket mutat, kifejezetten gyengének tűnnek, különösebb pass-rush nélkül, úgyh ha az offense hozza azt az átlagot amit idén produkált akkor az elég lehet ellenük simán.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
valahogy egyszerűen nemtudok betelni ezzel a Cruz gyerekkel!Igazi siker story az övé, a nj-i gettóból kikerülve...
http://www.nfl.com/features/the-season-2011/episode-19?module=HP11_content_stream
Cruz control :cool:ironroy
Nekem is nagy kedvencem lett! Durva h ilyen szintű udfa tehetséget sikerült találnunk, aki ráadásul tényleg szimpatikus gyerek!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A passrush fog dönteni érzésem szerint, meg hogy a bírók hogy viszonyulnak a holding paneltykhez. Már az előző meccsen is volt olyan jelenet, ahol Rodgers teljesen kiesett a ritmusból és úgy dobált félre (ebből lettek a droppok), mintha épp a nyakán lennének, pedig nem volt sehol a rush. Ha sikerül kibillenteni megint, akkor meglehet.
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Szerintem ha5 sack alatt lesz a meccs részetekről akkor úszott a game de ha Rodgerset 5-nél töbször sackelitek akkor pazar W is lehet belőle!
Saints Gigant NFC döntő nem nézne ki rosszul

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich