Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Ez majd kiderül ha kifut a 4 éve
Janek
Mi itt a fórumon ritkán tévedünk OL ügyben annyi szart láttunk már 10-15 éve ez ügyben, hogy még a kicsit szart is tudnánk értékelnii, de ez…
ozibozi
azért Janek meglátása is helyes, Flowers is teljes vakvágány volt, aztán pár korrekt év még volt benne guardként, más csapatban.
törölt kristof
Csak hogy itt mi mondtuk hogy időpocsékolás minden perc vele max menjen be guardnak évekkel előtte mielőtt ezt máshol megtették, szóval rossz példa 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Ez majd kiderül ha kifut a 4 éve
Janek
Mi itt a fórumon ritkán tévedünk OL ügyben annyi szart láttunk már 10-15 éve ez ügyben, hogy még a kicsit szart is tudnánk értékelnii, de ez…
ozibozi
azért Janek meglátása is helyes, Flowers is teljes vakvágány volt, aztán pár korrekt év még volt benne guardként, más csapatban.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Érdekes lenne mi lenne Neal sorsa egy jó Oline edző csapatban…
Janek
Gyorsabban kirúgták volna már hogy reménytelen, itt olyan alacsony a szint, hogy még pályára is fog kerülni.😭😂😂
ozibozi
Ez majd kiderül ha kifut a 4 éve
Janek
Mi itt a fórumon ritkán tévedünk OL ügyben annyi szart láttunk már 10-15 éve ez ügyben, hogy még a kicsit szart is tudnánk értékelnii, de ez…
több mint 1 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes lenne mi lenne Neal sorsa egy jó Oline edző csapatban…
Janek
Gyorsabban kirúgták volna már hogy reménytelen, itt olyan alacsony a szint, hogy még pályára is fog kerülni.😭😂😂
ozibozi
Ez majd kiderül ha kifut a 4 éve

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Érdekes lenne mi lenne Neal sorsa egy jó Oline edző csapatban…
Janek
Gyorsabban kirúgták volna már hogy reménytelen, itt olyan alacsony a szint, hogy még pályára is fog kerülni.😭😂😂
több mint 1 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes lenne mi lenne Neal sorsa egy jó Oline edző csapatban…

több mint 1 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
két fontos játékos játszott az éjszaka a Jets ellen, John Michael Schmitz és Evan Neal, természetesen mindketten összeszedtek egy kisebb-nagyobb sérülést. JMS azt mondta oké lesz az első hétre, Nealről nem találtam több infót, de abban a 19 snapben amin a pályán volt... nem volt benne sok köszönet.
törölt kristof
A baj az, h azért Schmitz se volt valami fényes,viszont ez a Schlottmann aki csereként bejött a helyére valami elképesztően katasztrófális volt, nagyon remélem hogy nem fogom meglátni élesben a pályán, mert tuti egyből elkapcsolok.
Szesze
Pedig van rá esély. JMS sem képes 1 hónapot végig játszani épségben. De szerintem van Roten lesz a cseréje és akkor Stinnie megy guardba.
vanek úr
Ha ez a csávó élesben pályát lát, akkor nekünk annyi..
Szesze
Ja, és ezt még tudom fokozni. Ezeudu, Neal...
vanek úr
Nevetséges, hogy kb 6-8 éve ugyanez a bajunk mindig.
Szesze
Nekem 10+nak tűnik ez már, az utolsó SB évben már elég gyenge volt az alapszakaszban a fal, csak ott még a végére valahogy összeállt, (+ Eli elképesztően jól dobott nyomás alatt abban az évben) onnantól meg nem rémlik hogy lett volna bármikor épkézláb OL.
Henderson
Az nálam még megütötte a közepes szintet.. most már sajnos az is elérhetetlenül távol van tőlünk sok-sok éve
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 079
két fontos játékos játszott az éjszaka a Jets ellen, John Michael Schmitz és Evan Neal, természetesen mindketten összeszedtek egy kisebb-nagyobb sérülést. JMS azt mondta oké lesz az első hétre, Nealről nem találtam több infót, de abban a 19 snapben amin a pályán volt... nem volt benne sok köszönet.
törölt kristof
A baj az, h azért Schmitz se volt valami fényes,viszont ez a Schlottmann aki csereként bejött a helyére valami elképesztően katasztrófális volt, nagyon remélem hogy nem fogom meglátni élesben a pályán, mert tuti egyből elkapcsolok.
Szesze
Pedig van rá esély. JMS sem képes 1 hónapot végig játszani épségben. De szerintem van Roten lesz a cseréje és akkor Stinnie megy guardba.
vanek úr
Ha ez a csávó élesben pályát lát, akkor nekünk annyi..
Szesze
Ja, és ezt még tudom fokozni. Ezeudu, Neal...
vanek úr
Nevetséges, hogy kb 6-8 éve ugyanez a bajunk mindig.
Szesze
Nekem 10+nak tűnik ez már, az utolsó SB évben már elég gyenge volt az alapszakaszban a fal, csak ott még a végére valahogy összeállt, (+ Eli elképesztően jól dobott nyomás alatt abban az évben) onnantól meg nem rémlik hogy lett volna bármikor épkézláb OL.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Pedig kukázni kellene még most is ezerrel, mert 3 év alatt olyan gyenge rostert sikerült az új rezsimnek kialakítania, hogy a kezdők és cserék között is 2 talentnyi szint különbség van pedig a kezdők is olyanok amilyenek.
. Mások levetett gönceit simán felvehetnénk ünneplőnek.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Nevetséges, hogy kb 6-8 éve ugyanez a bajunk mindig.
Szesze
OBJ óta az első körös választásaink:
Ereck Flowers
Eli Apple
Evan Engram
Saquon Barkley
Daniel Jones
Dexter Lawrence
Deandre Baker
Andrew Thomas
Kadarius Toney
Kayvon Thibodeaux
Evan Neal
Deonte Banks
Malik Nabers

Sexy Dexy és Thomas oké, az utolsó négy(ből három) még bizonyíthat, de összességében ez elkeserítő.
törölt kristof
Barkley és Nabers is oké (lesz), csak az a gond, hogy addig amíg az OL-t ennyire nem tudják megoldani addig tök mind1 milyen jó skill playereket hozunk.. totál égés, h egy ennyire nyilvánvaló problémát ennyi éven keresztül ennyire ne sikerüljön még csak közepes szinten se megoldani. Szégyen mindenkire nézve aki érintett ebben.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Nevetséges, hogy kb 6-8 éve ugyanez a bajunk mindig.
Szesze
OBJ óta az első körös választásaink:
Ereck Flowers
Eli Apple
Evan Engram
Saquon Barkley
Daniel Jones
Dexter Lawrence
Deandre Baker
Andrew Thomas
Kadarius Toney
Kayvon Thibodeaux
Evan Neal
Deonte Banks
Malik Nabers

Sexy Dexy és Thomas oké, az utolsó négy(ből három) még bizonyíthat, de összességében ez elkeserítő.
törölt kristof
Az sem piskóta, hogy DG mester utolsó draftjából (ami csak 3 éve volt), mára összesen 1 ember (Ojulari) van rosteren, az is csak tölteléknek.
több mint 1 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Nevetséges, hogy kb 6-8 éve ugyanez a bajunk mindig.
Szesze
OBJ óta az első körös választásaink:
Ereck Flowers
Eli Apple
Evan Engram
Saquon Barkley
Daniel Jones
Dexter Lawrence
Deandre Baker
Andrew Thomas
Kadarius Toney
Kayvon Thibodeaux
Evan Neal
Deonte Banks
Malik Nabers

Sexy Dexy és Thomas oké, az utolsó négy(ből három) még bizonyíthat, de összességében ez elkeserítő.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
két fontos játékos játszott az éjszaka a Jets ellen, John Michael Schmitz és Evan Neal, természetesen mindketten összeszedtek egy kisebb-nagyobb sérülést. JMS azt mondta oké lesz az első hétre, Nealről nem találtam több infót, de abban a 19 snapben amin a pályán volt... nem volt benne sok köszönet.
törölt kristof
A baj az, h azért Schmitz se volt valami fényes,viszont ez a Schlottmann aki csereként bejött a helyére valami elképesztően katasztrófális volt, nagyon remélem hogy nem fogom meglátni élesben a pályán, mert tuti egyből elkapcsolok.
Szesze
Pedig van rá esély. JMS sem képes 1 hónapot végig játszani épségben. De szerintem van Roten lesz a cseréje és akkor Stinnie megy guardba.
vanek úr
Ha ez a csávó élesben pályát lát, akkor nekünk annyi..
Szesze
Ja, és ezt még tudom fokozni. Ezeudu, Neal...
vanek úr
Nevetséges, hogy kb 6-8 éve ugyanez a bajunk mindig.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
két fontos játékos játszott az éjszaka a Jets ellen, John Michael Schmitz és Evan Neal, természetesen mindketten összeszedtek egy kisebb-nagyobb sérülést. JMS azt mondta oké lesz az első hétre, Nealről nem találtam több infót, de abban a 19 snapben amin a pályán volt... nem volt benne sok köszönet.
törölt kristof
A baj az, h azért Schmitz se volt valami fényes,viszont ez a Schlottmann aki csereként bejött a helyére valami elképesztően katasztrófális volt, nagyon remélem hogy nem fogom meglátni élesben a pályán, mert tuti egyből elkapcsolok.
Szesze
Pedig van rá esély. JMS sem képes 1 hónapot végig játszani épségben. De szerintem van Roten lesz a cseréje és akkor Stinnie megy guardba.
vanek úr
Ha ez a csávó élesben pályát lát, akkor nekünk annyi..
Szesze
Ja, és ezt még tudom fokozni. Ezeudu, Neal...
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
két fontos játékos játszott az éjszaka a Jets ellen, John Michael Schmitz és Evan Neal, természetesen mindketten összeszedtek egy kisebb-nagyobb sérülést. JMS azt mondta oké lesz az első hétre, Nealről nem találtam több infót, de abban a 19 snapben amin a pályán volt... nem volt benne sok köszönet.
törölt kristof
A baj az, h azért Schmitz se volt valami fényes,viszont ez a Schlottmann aki csereként bejött a helyére valami elképesztően katasztrófális volt, nagyon remélem hogy nem fogom meglátni élesben a pályán, mert tuti egyből elkapcsolok.
Szesze
Pedig van rá esély. JMS sem képes 1 hónapot végig játszani épségben. De szerintem van Roten lesz a cseréje és akkor Stinnie megy guardba.
vanek úr
Ha ez a csávó élesben pályát lát, akkor nekünk annyi..
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
két fontos játékos játszott az éjszaka a Jets ellen, John Michael Schmitz és Evan Neal, természetesen mindketten összeszedtek egy kisebb-nagyobb sérülést. JMS azt mondta oké lesz az első hétre, Nealről nem találtam több infót, de abban a 19 snapben amin a pályán volt... nem volt benne sok köszönet.
törölt kristof
A baj az, h azért Schmitz se volt valami fényes,viszont ez a Schlottmann aki csereként bejött a helyére valami elképesztően katasztrófális volt, nagyon remélem hogy nem fogom meglátni élesben a pályán, mert tuti egyből elkapcsolok.
Szesze
Pedig van rá esély. JMS sem képes 1 hónapot végig játszani épségben. De szerintem van Roten lesz a cseréje és akkor Stinnie megy guardba.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
két fontos játékos játszott az éjszaka a Jets ellen, John Michael Schmitz és Evan Neal, természetesen mindketten összeszedtek egy kisebb-nagyobb sérülést. JMS azt mondta oké lesz az első hétre, Nealről nem találtam több infót, de abban a 19 snapben amin a pályán volt... nem volt benne sok köszönet.
törölt kristof
A baj az, h azért Schmitz se volt valami fényes,viszont ez a Schlottmann aki csereként bejött a helyére valami elképesztően katasztrófális volt, nagyon remélem hogy nem fogom meglátni élesben a pályán, mert tuti egyből elkapcsolok.. Túl sok optimizmusra nem volt okunk a preseason előtt se, finoman szólva ezen a három meccsen látottak se javítottak a helyzeten.
Szesze
igen, ideális esetben ő is pihent volna, de a sérülései után megpróbálták játékba hozni - nem sikerült.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
két fontos játékos játszott az éjszaka a Jets ellen, John Michael Schmitz és Evan Neal, természetesen mindketten összeszedtek egy kisebb-nagyobb sérülést. JMS azt mondta oké lesz az első hétre, Nealről nem találtam több infót, de abban a 19 snapben amin a pályán volt... nem volt benne sok köszönet.
törölt kristof
A baj az, h azért Schmitz se volt valami fényes,viszont ez a Schlottmann aki csereként bejött a helyére valami elképesztően katasztrófális volt, nagyon remélem hogy nem fogom meglátni élesben a pályán, mert tuti egyből elkapcsolok.. Túl sok optimizmusra nem volt okunk a preseason előtt se, finoman szólva ezen a három meccsen látottak se javítottak a helyzeten.
több mint 1 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
két fontos játékos játszott az éjszaka a Jets ellen, John Michael Schmitz és Evan Neal, természetesen mindketten összeszedtek egy kisebb-nagyobb sérülést. JMS azt mondta oké lesz az első hétre, Nealről nem találtam több infót, de abban a 19 snapben amin a pályán volt... nem volt benne sok köszönet.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Rájöttek hogy gyenge ez még nagyon és megy a kapkodás ezerrel hogy jöjjön még Vlk értelmes ha van még egyáltalán
több mint 1 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM

nagir
na, jöhet a következő Daniel Jones hosszabbítás!

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Jó hír:
 sny.tv/articles/giants-micah-mcfadden-has-chance-ready-week-1



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Remélem egy CB-nek csináljuk a helyet, mert hozzájuk képest még QB poszton is császárok vagyunk.
De persze DT fog jönni 😛

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Annyira mérges voltam a meccs nézése közben, hogy ezt majdnem elfelejtettem:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/455999915_422172413611581_8102232672843797548_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=p-b_zC_q4WgQ7kNvwHrrF8X&_nc_oc=AdqRdoJVZ2CNeC_XwM113Nuu9Q5ioRX_67vtls9Uj-Ohr5C7fxCs19M0R9xywbV6FYY&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=B1d3eX43XYJEn36-ay1RWQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_t9-vHVCbrIDMRyzBGcv41dbtQk-vT3CkOC6j_Gv6dpg&oe=6A4059EC
75.056 Aufrufe · 659 Reaktionen | Hatalmas sprint a védőfalembertől! | NFL Hungary
Hatalmas sprint a védőfalembertől!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!