New York Giants

49 feliratkozó

több mint 14 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
Na most nézem a végső rostert, de megint nem vok elégedett:
- 2 Te kevés: 1 sérülés, és máris nem tudunk 2 Te-vel felállni. Kíváncsi vok, mikor kezdünk szezon közben összekukázni vkit, mert nincs elég Te-nk.
- Andre Brown-t kirakni nagy hiba sztem. Jobb, mint Ware, élt is a kapott lehetőséggel preseason-ben.
- 8 lb sok. Pláne h a fele egy rakás szar.
- Alfordot is sajnálom, nagy kedvencem. Mondjuk az ő kihagyása még talán érthető.Szsziszka
2 TE valóban kevés (bár tavaly már felvetettem, hogy Beatty-t tanítsuk meg elkapni... 😀 ), Brown meg igazán lehetőséget se kapott. Erre a szezonra mindenképp kellett volna...Ware meg majd 2 hét után megsérül. :rolleyes: LB-k számával szerintem nincs baj, annál inkább a minőséggel.Asbee
Egy blokkolni tudó TE tényleg nem ártott volna, de már egy ideje egyértelmű volt, h idén nem lesz ilyenünk, így Boss-nak kell megoldania ezt is. A másik kulcsfigura még Hedgecock, az ő esetleges sérülése is nagyon odabaszna.
Nálam Ware > Brown, úgy látszik ezzel egyedül vagyok a fórumon, remélem rátok cáfol majd 😊
A 8 LB pont azért nem sok, mert szarok vagyunk itt, még év közben is keresni fogjuk a megfelelő felállást. Kérdés, h van-e egyáltalán olyan ami működik..
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na most nézem a végső rostert, de megint nem vok elégedett:
- 2 Te kevés: 1 sérülés, és máris nem tudunk 2 Te-vel felállni. Kíváncsi vok, mikor kezdünk szezon közben összekukázni vkit, mert nincs elég Te-nk.
- Andre Brown-t kirakni nagy hiba sztem. Jobb, mint Ware, élt is a kapott lehetőséggel preseason-ben.
- 8 lb sok. Pláne h a fele egy rakás szar.
- Alfordot is sajnálom, nagy kedvencem. Mondjuk az ő kihagyása még talán érthető.Szsziszka
2 TE valóban kevés (bár tavaly már felvetettem, hogy Beatty-t tanítsuk meg elkapni... 😀 ), Brown meg igazán lehetőséget se kapott. Erre a szezonra mindenképp kellett volna...Ware meg majd 2 hét után megsérül. :rolleyes: LB-k számával szerintem nincs baj, annál inkább a minőséggel.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Na most nézem a végső rostert, de megint nem vok elégedett:
- 2 Te kevés: 1 sérülés, és máris nem tudunk 2 Te-vel felállni. Kíváncsi vok, mikor kezdünk szezon közben összekukázni vkit, mert nincs elég Te-nk.
- Andre Brown-t kirakni nagy hiba sztem. Jobb, mint Ware, élt is a kapott lehetőséggel preseason-ben.
- 8 lb sok. Pláne h a fele egy rakás szar.
- Alfordot is sajnálom, nagy kedvencem. Mondjuk az ő kihagyása még talán érthető.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Cruz-t be fogja követelni a népvittore
kíváncsi vagyok mit tud majd regular seasonben de sztem megérdemli nagyon megdolgozott a helyéért. Go Cruz 😊
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Cruz-t be fogja követelni a nép
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát jah, és én még azt mondtam, h semmi értelme a preseasonnak...Szesze
Hát akkor most Victor Cruz se lenne valószínűleg nálunk... 😊 Pár szép jelenete remélem lesz a szezon során, bár nehéz lesz Smith, Nicks, Manningham, és Barden mögött.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
És itt az 53-as listaAsbee
Igazából nincs semmi meglepő benne. Nekem a Ware > Brown absz nem meglepő és mivel hoztuk Reynaud-t, így Brown-nak nem jutott már hely. A Bernard > Alford is benne volt a lapok közt, ezt sajnálom, de én is láttam, h Bernard jól játszott mostanában.. Remélem hozza magát élesben is, nem úgy mint tavaly. Az egyetlen meglepetés számomra Calhoun bekerülése.. én Hagant hagytam volna bent, de lehet h jól járunk Calhounnal, kiderül.Szesze
Valszeg az az egy elkapás a NE ellen sokat jelentett Calhounnak. Mondjuk nagy volt ahogy otthagyta az embereket. 😊Asbee
Hát jah, és én még azt mondtam, h semmi értelme a preseasonnak...
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
És itt az 53-as listaAsbee
Igazából nincs semmi meglepő benne. Nekem a Ware > Brown absz nem meglepő és mivel hoztuk Reynaud-t, így Brown-nak nem jutott már hely. A Bernard > Alford is benne volt a lapok közt, ezt sajnálom, de én is láttam, h Bernard jól játszott mostanában.. Remélem hozza magát élesben is, nem úgy mint tavaly. Az egyetlen meglepetés számomra Calhoun bekerülése.. én Hagant hagytam volna bent, de lehet h jól járunk Calhounnal, kiderül.Szesze
Valszeg az az egy elkapás a NE ellen sokat jelentett Calhounnak. Mondjuk nagy volt ahogy otthagyta az embereket. 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 434 — Lucas Scott
Cruz meg elsírta magát h felkerült a rosterre 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
És itt az 53-as listaAsbee
Igazából nincs semmi meglepő benne. Nekem a Ware > Brown absz nem meglepő és mivel hoztuk Reynaud-t, így Brown-nak nem jutott már hely. A Bernard > Alford is benne volt a lapok közt, ezt sajnálom, de én is láttam, h Bernard jól játszott mostanában.. Remélem hozza magát élesben is, nem úgy mint tavaly. Az egyetlen meglepetés számomra Calhoun bekerülése.. én Hagant hagytam volna bent, de lehet h jól járunk Calhounnal, kiderül.
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
És itt az 53-as lista


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
jaja Bernardot ezzel magyarázzák h pre-ben teljesített
másik meglepetés Brown RB... ezt nem értem Ware nem volt ennyire jó sztemcsebi
Oh anyám... 😕 Pedig én nagyon bíztam benne...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 434 — Lucas Scott
jaja Bernardot ezzel magyarázzák h pre-ben teljesített
másik meglepetés Brown RB... ezt nem értem Ware nem volt ennyire jó sztem

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
Alford cutChevy
Basszák meg! Tartottam tőle, h ez lesz, Bernard nagyon bejavult a preseason végére..
több mint 14 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Alford cutChevy
Lehet jobb lett volna Bernardot kirakniAsbee
Inkább Bernardot, mert öreg is meg szar is. nj.com-on arra hivatkoznak, hogy nem volt elég roster hely, hogy kivárjuk a teljes felépülését. De szerintem egy Canty-Cofield-Joseph hármassal lazán kihúztuk volna addig.
Mindenesetre ezt sosem felejtem el:
http://www.youtube.com/watch?v=IkHOkzACRX0&feature=related/
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Alford cutChevy
Lehet jobb lett volna Bernardot kirakni


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Alford cut
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 434 — Lucas Scott
Tollefsont és Whimpert cserélni akarjuk

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://www.youtube.com/watch?v=Gb5hPlEkwgc

Nem tudom, hogy elfér-e ide, vagy esetleg volt már, de nagyon nagy 😂 😂 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
na Bomart kitettük...
Hagant is ezen már nem lepődök megcsebi
A Rosenfels trade után Bomar egyértelmű volt. Hagan pedig megint jó teljesítményt nyújtott preseasonban, meg is ragadhatott volna, de pechjére Cruz beelőzte.Szesze
azért én megtartottam volna Bhomart...
ha jól számolom még 9 embercsebi
PSben ott lesz, ha szükséges majd felhozzuk, nem hinném h bárki elvinné. Elég 2 QB a rosteren sztem.
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 434 — Lucas Scott
na Bomart kitettük...
Hagant is ezen már nem lepődök megcsebi
A Rosenfels trade után Bomar egyértelmű volt. Hagan pedig megint jó teljesítményt nyújtott preseasonban, meg is ragadhatott volna, de pechjére Cruz beelőzte.Szesze
azért én megtartottam volna Bhomart...
ha jól számolom még 9 ember

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
na Bomart kitettük...
Hagant is ezen már nem lepődök megcsebi
A Rosenfels trade után Bomar egyértelmű volt. Hagan pedig megint jó teljesítményt nyújtott preseasonban, meg is ragadhatott volna, de pechjére Cruz beelőzte.
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 434 — Lucas Scott
na Bomart kitettük...
Hagant is ezen már nem lepődök meg

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 434 — Lucas Scott
akiket már kiraktunk:Hendrick DT, Cordle OL, Landolt OL, Busing S, Hill DE, Pascoe TE.
állítólag már Collins DT és Randolph QB is vszínű.
nélkülük még 67-en vagyunk sztem a következő 14 esik ki
Johnson FB, Taylor OL, Bender OL, Hagan WR, Brown WR, Hall DE, Dillard LB, Wilkinson LB, Courtney Brown CB, Seth Williams CB, Rashad S, O'Hanlon S. Ők tuti. Ez 11.
Aki még benne lehet a háromba: vmeik futó, vmeik elkapó, vmeik védőfalember. Tippek ide: Johnson, Calhoun, Alford-Tollefson.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 14 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Ward a Texans-nál.