New York Giants

49 feliratkozó

több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
A Colts meccs után mérgemben írtam egy olyat, h Fewell se jobb mint Sheridan volt, ezt már persze akkor sem gondoltam komolyan, de most ezt véglegesen visszavontam 😊
Bosszankodtam az első félidőben, de érdemes volt fent maradni. Aki nem látta nézze meg, ezt most érdemes 😊Szesze
Ezt most tényleg látni kellett!!

10 sack, banyek, 10 sack!!!

Nem hittem a szememnek az első félidőben, amit a védelmünk produkált az káprázatos volt. Osi volt a király, de senkiről sem tudok rosszat mondani a D-ből.

Most persze rohadt fáradt vagyok a 3+1 órai alvástól, de ezért érdemes volt felkelni!G-men
ne is mondd, 40 percet "aludtam" és éjjel 3-ra fogok hazaérni ma melóból, ráadásul vezetnem is kell kurva sokat még éjjel, brrr. Mind1, így megérte 😊
több mint 14 éve
actommy 17
9 sack😊 3 Tuck, 3 Umenyiora... 😀 Kell ennél jobb hír? És 110 yardon tartottuk a macikat!😊 Most már csak azokat a Fumble-okat kellene végre elkerülni Bradsahaw-nál. Újra a védelem a csapat erőssége, erre már lehet építeni!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
Nagyon jó hír ez reggel, jól indul a hét!

Nem láttam a meccset. Az lenne a kérdésem, hogy a támadók megint balfékek voltak, vagy a Macik védelme volt jó és ezért szereztünk kevés pontot?gyurczi
Hát ez mindig két oldalú dolog. Sokáig a védelmek csatája volt, aztán miután sikerült megtörnünk őket akkor sima lett, de nem ment könnyen. A védelmünk viszont ultrabrutál volt, ekkora mészárlást utoljára a 3 évvel ezelőtti Philly elleni meccsen produkáltunk, érdemes megnézni felvételről is, mert tényleg nagyon durva volt. Az egész védelemről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, szó szerint mindenki jó volt, még Goff is állat módjára játszott, asszem ezzel mindent elmondtam 😊
A támadásban voltak faszkodások, de a Bears védelme is nagyon jó volt, annyira nem lehetett ugrálni. Nem is ez volt a bosszantó, hanem a ki nem kényszerített/felesleges hibák sokasága amivel megint saját magunknak tettünk nehézzé egy olyan meccset amit simán el kellett volna dönteni már a félidőre. Második félidőre azért már jobb lett az offense is, bár a hülye hibák akkor is megvoltak, többször semmi másra nem lett volna szükség csak, h ne adjuk el a labdát és megvan a meccs, hát ez se sikerült..
Dodge-nak szerintem ez volt az utsó meccse a csapatban, elképesztő hibákat vétett megint, meglepne ha nem tennénk lapátra ezek után. Tynes-nak is kinéz egy cut, de ő gondolom még megéli ezt az évet. Reynaud szintén szar volt, de az elejtett labdáját legalább visszaszerezte. Egyébként érdekes módon viszont az ST többi része nem volt vészes, elég jól sikerült levédekezni a return-öket, azt gondoltam ebből nagyobb szopás lesz.
Összességében azért ez a brutális védőjáték nagyon bíztató, nekem amúgy is az a vesszőparipám, h ha a védelem rendben van akkor nem lehet gáz, persze az utóbbi idők mega-balfaszkodásai miatt végig fostam ezen a meccsen is, h elbukjuk, de szerencsére a védelem az első perctől az utolsóig tökéletes volt.
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A Colts meccs után mérgemben írtam egy olyat, h Fewell se jobb mint Sheridan volt, ezt már persze akkor sem gondoltam komolyan, de most ezt véglegesen visszavontam 😊
Bosszankodtam az első félidőben, de érdemes volt fent maradni. Aki nem látta nézze meg, ezt most érdemes 😊Szesze
Ezt most tényleg látni kellett!!

10 sack, banyek, 10 sack!!!

Nem hittem a szememnek az első félidőben, amit a védelmünk produkált az káprázatos volt. Osi volt a király, de senkiről sem tudok rosszat mondani a D-ből.

Most persze rohadt fáradt vagyok a 3+1 órai alvástól, de ezért érdemes volt felkelni!
több mint 14 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Nagyon jó hír ez reggel, jól indul a hét!

Nem láttam a meccset. Az lenne a kérdésem, hogy a támadók megint balfékek voltak, vagy a Macik védelme volt jó és ezért szereztünk kevés pontot?

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
A Colts meccs után mérgemben írtam egy olyat, h Fewell se jobb mint Sheridan volt, ezt már persze akkor sem gondoltam komolyan, de most ezt véglegesen visszavontam 😊
Bosszankodtam az első félidőben, de érdemes volt fent maradni. Aki nem látta nézze meg, ezt most érdemes 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
bameg, két emailem is beolvasták 😀
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
nekem holnap estig hírzárlat lesz.Winters
Nekem totál szívás van, mert holnap éjszaka melóznom kell úgyh az ismétlést nem tudom megnézni, ha ma meg fent maradok akkor meg alvás nélkül baromi húzós lenne a holnapi nap.. Utálom a SNF-eket ..Szesze
espn-n lesz ismétlés?csebi
Aha, hétfőn este, de nekem az mindenképpen bukó sajna 😕
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 677 — Lucas Scott
Éjszakára ki marad?Asbee
nekem holnap estig hírzárlat lesz.Winters
Nekem totál szívás van, mert holnap éjszaka melóznom kell úgyh az ismétlést nem tudom megnézni, ha ma meg fent maradok akkor meg alvás nélkül baromi húzós lenne a holnapi nap.. Utálom a SNF-eket ..Szesze
espn-n lesz ismétlés?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 14 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Éjszakára ki marad?Asbee
A SNF-okat én sem tudom vállalni, úgyhogy ha nyerünk, akkor ismétlés, ha meg zakó, akkor nem is akarom látni...

több mint 14 éve
Forti New York Giants 133
Éjszakára ki marad?Asbee
nekem holnap estig hírzárlat lesz.Winters
Nekem totál szívás van, mert holnap éjszaka melóznom kell úgyh az ismétlést nem tudom megnézni, ha ma meg fent maradok akkor meg alvás nélkül baromi húzós lenne a holnapi nap.. Utálom a SNF-eket ..Szesze
Holnap meló, de megpróbálom...............
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
Éjszakára ki marad?Asbee
nekem holnap estig hírzárlat lesz.Winters
Nekem totál szívás van, mert holnap éjszaka melóznom kell úgyh az ismétlést nem tudom megnézni, ha ma meg fent maradok akkor meg alvás nélkül baromi húzós lenne a holnapi nap.. Utálom a SNF-eket ..
több mint 14 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.B
2.B
3.D
4.D
5.B
6.B
7.C
8.B
9.B
10.C
11.A
12.A
több mint 14 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Éjszakára ki marad?Asbee
nekem holnap estig hírzárlat lesz.
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Éjszakára ki marad?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
1. B
2. B
3. C
4. C
5. B
6. B
7. C
8. B
9. A
10 B
11. A
12. B
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 677 — Lucas Scott
1. B
2. B
3. C
4. B
5. C
6. D
7. B
8. C
9. C
10. C
11. A
12. B

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
1. A
2. B
3. D
4. D
5. B
6. B
7. A
8. C
9. B
10. C
11. C
12. C
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
1. A
2. B
3. C
4. C
5. B
6. C
7. A
8. C
9. A
10. B
11. A
12. B
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
1. B
2. B
3. C
4. C
5. B
6. C
7. A
8. B
9. B
10. C
11. A
12. C
több mint 14 éve
Forti New York Giants 133
1. A)
2. B)
3. D)
4. C)
5. B)
6. C)
7. A)
8. A)
9. A)
10. A)
11. C)
12. B)
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. Mi lesz a végeredmény? B)
2. Hány futott yardunk lesz összesen? B)
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? D)
4. Hány passzolt TD-nk lesz? D)
5. Hány futott TD-nk lesz? A)
6. Hány 40 yardnál hosszabb kickoff/20 yardnál hosszabb punt return-t fogunk szívni?D)
7. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? D)
8. Hány sacket szerzünk? B)
9. Hány sacket szedünk be? A)
10. Hány INT-et szerzünk? C)
11. Ki szerzi a legtöbb pontot (sack 4pont, tackle 1)? A)
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A
több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Kiwi állítólag 2-3 hónapra (!) is kidőlhet ezzel. :/
több mint 14 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Urlacher ellen szerintetek Jacobs több carryt kap? tavaly vagy tavaleylőtt is játszottunk a Bears-szel és volt egy Jacobs run, Urlacher beleállt, aztán csak nézett ki a fejéből, hogy hova a halálba repült 😀vittore
Urlacher ide v. oda, Jacobs több carryt érdemelne/kéne h kapjon. Mindegy ki az ellenfél. Attól tartok, h nem fogják erőltetni, de nem értem miért.
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
persze hogy befolyásol. Urlacherrel felálló LB sor egyáltalán nem átlagos az NFL-ben