Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Plusz én azt tartom óriási problémának, amit valaki már írt is, hogy a 2009-es draftjaink (Nicks kivételével) sehol sincsenek. A kettő együtt (se minőségi új igazolás, se korábbi draftok beépítése) pedig az álmoskönyv szerint nem ígér túl sok jót.G-men
Két napja még jó volt olvasni a bizakodásod a csapat erősödésével kapcsolatban , hitet adott a nehéz időkben 😊
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Azért azt megjegyezném h elég gyengén teljesítünk a free agencyben. Egyedüli eredményünk h Bradshaw-t megtartottuk. Akit még nagyon kellett volna, Boss-t nem sikerült. Egyéb erősítést jelentő fa-t se hoztunk.
Te-ben nagyon vékonyak vagyunk.
Szsziszka
Ahogy innen látom, az elején azzal kellett foglalkoznunk, hogy a cap alá szorítsuk magunkat, ez eleve kizárta a fejlesztés esélyét.

Plusz én azt tartom óriási problémának, amit valaki már írt is, hogy a 2009-es draftjaink (Nicks kivételével) sehol sincsenek. A kettő együtt (se minőségi új igazolás, se korábbi draftok beépítése) pedig az álmoskönyv szerint nem ígér túl sok jót.
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Na, fasza hétvége volt. Búcsú az egyik kedvenc játékosomtól + Prince sérülése. Baromi boldog vagyok 😕
több mint 14 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Azért azt megjegyezném h elég gyengén teljesítünk a free agencyben. Egyedüli eredményünk h Bradshaw-t megtartottuk. Akit még nagyon kellett volna, Boss-t nem sikerült. Egyéb erősítést jelentő fa-t se hoztunk.
Te-ben nagyon vékonyak vagyunk.
Prince sérülése hatalmas pech. Így már a secondary se hangzik annyira jól (kivéve ha Ross megembereli magát és lesz normális teljesítmény nickelben is). Ja és arra lennék még kíváncsi, h ki fog fs-t játszani ha Rolle-nak esetleg ki kell hagynia 1-2 meccset.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Hoztunk egy TE-t (Daniel Coats) a visszavonuló Patrick helyére. Nem hiszem, h ő lesz a megváltó..
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kb így a tavalyi helyzet áll fenn CB poszton. De Ross-nak remélem nemcsak a szája jár, hanem tényleg valami játékot is mutatni fog majd, és egészséges marad. LB sorból meg csak lesz valaki, aki robbantani fog...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
ha vetminért jönne, de azt is a rászoruló-aidses-japánbantsunamiáldozattávált-haitiszármazású-fogyatékkalélő-gyermekeknek adakozná el, se kéne ez a faszarcú gennyládakristof
Yeah! 😀 😀 Ezen jot rohogtem. 😀

AMugy Webster nagyon nem contract yearben van, meg 2 evig a mienk. Valamint parasztot prasztra cserelni meg sakkban is gaz, akkor mi ertelme lenne Osi vinnyogasat lecserelni az o vinnyogasara? Hagyjuk...inkabb annak szurkoljunk, hogy Amu minel korabban visszaterjen, Osi befogja azt az orbitalis pofajat, es kezdjen el eddzeni, a fiatal LB-k kozul valaki dobbantson nagyot, Beatty legyen jo LT, tartsuk fent a tamadasaink hatekonysagat epeszu TE nelkul, Bradshaw ne csinaljon 25 fumblet az alapszakasz elso 6 meccsen....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Az a nagy helyzet hogy még logika is lenne benne.

Webster a túlméretes szerzodése utolsó évében van. Ha jönne ez az "emberpéldány" akkor lenne top CB-nk szerzodés alatt; nem kéne még a mostaninál is durvább szerzodést adni CW-nek.salander
Sztem pedig teljesen logikátlan döntés lenne..
Egyrészt Websternek 2013ig van szerződése, úgyh lesz top cb-nk szerződés alatt, Thomas (és Ross) az akinek jövőre lejár a rookie szerződése, na az ő megtartásával lesznek komoly gondok.. de ott van Amu aki jövőre kezdő lehet ezzel a sérüléssel együtt is. Ráadásul egy problémás ember helyére hoznánk egy minimum olyan problémásat, igazán marhaság lenne, sztem esélytelen, h ez megtörténjen.
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
ha vetminért jönne, de azt is a rászoruló-aidses-japánbantsunamiáldozattávált-haitiszármazású-fogyatékkalélő-gyermekeknek adakozná el, se kéne ez a faszarcú gennyláda

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Azt mondjuk én se értem,hogy,ha Osinál a pénz a legnagyobb gond,akkor Finnegannél ez miért ne lenne az.A depht legalább olyan jó,ha nem jobb CB-ben,mint DE-ben.Erre még Webster contract yearje se lenne magyarázat,szerintem.

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aki aztán nem a Titansnél, hanem itt hisztizne magasabb fizetésért. Megéri? 😊

több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az a nagy helyzet hogy még logika is lenne benne.

Webster a túlméretes szerzodése utolsó évében van. Ha jönne ez az "emberpéldány" akkor lenne top CB-nk szerzodés alatt; nem kéne még a mostaninál is durvább szerzodést adni CW-nek.
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
kiakadok ha a liga leggusztustalanabb férge idejön

http://www.bigblueview.com/2011/8/7/2349733/osi-umenyiora-for-cortland-finnegan-would-you-do-it?ref=yahoovittore
csak úgy repülnek a szidalmak róla a fórumon 😀
viszont az télleg kurva nagy pech, hogy Bruce J. már megint megsérült,és hogy Prince is kidölt egy időre! TT,Webster,Ross,Whiterspoon,Coe,+ a visszatérő Prince-el megleszünk CB poszton!
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Daniel Coats, TE érkezett. Szerintem első roster szűkítésnél megy is mondjukDeny
nézd meg a TE állományunkat, bármi lehet

Finnegan meg ide ne tolja a büdös paraszt pofájátkristof
ennek függvényében mondtam, Coats tavaly talán el se jutott már a pályáig, meg előtte se igazán hozott semmit. Csoda, hogy nevét megjegyeztem (na jó, csak azért, mert kb. tavaly írták hozzánk, rá néztem, és láttam, hogy értelmetlen lenne megszerezni)
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Daniel Coats, TE érkezett. Szerintem első roster szűkítésnél megy is mondjukDeny
nézd meg a TE állományunkat, bármi lehet

Finnegan meg ide ne tolja a büdös paraszt pofáját

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Daniel Coats, TE érkezett. Szerintem első roster szűkítésnél megy is mondjuk
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 331 — Giants fan
kiakadok ha a liga leggusztustalanabb férge idejön

http://www.bigblueview.com/2011/8/7/2349733/osi-umenyiora-for-cortland-finnegan-would-you-do-it?ref=yahoo
több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Austin hogy mozog?Delonso_
Role eddig csak jokat lehetett olvasni.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Austin hogy mozog?
több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Smith (WR) most maradt nálatok vagy FA vagy mi lett vele? (le vagyok maradva :/ )Amadeus91
Serulesbol labadozik, az elso meccsre szinte eselytelen hogy harcra kesz legyen.

Epp ezert masoknak nem surgos mert ugysem tudja gyakorolni a rendszeruket (meg nem lepnek mert nem latnak bele a rehabilitaciojaba), a mienket tudja de a GM fontossagi listajan kb utolso dolog.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Smith (WR) most maradt nálatok vagy FA vagy mi lett vele? (le vagyok maradva :/ )
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Na én is visszaértem szabiról. Boss-t éreztem, h el fogjuk veszíteni, túlságosan nagy volt a csend vele kapcsolatban, pedig kezdetben meg sem fordult a fejemben, h őt ne igazolnánk majd vissza 😕 Amu sérülése meg kiakasztó.. kibaszott pech neki is meg a csapatnak is. Jól kezdődik...
több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az LB-k közül még Phillip Dillard nyugtalankodhat, nem kell nagyon mert ismerjük TC-t, de azért nem szokás egy rookienak rögtön rákövetkező évben ráhozni még 2 másik MLB-t a nyakára. Ha ilyen előfordul, akkor ott nem nagyon elégedettek a backup emberrel.
több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Rossz hirek, de legalabb egyik kedvencem, Sash hozza magat, es Hynoski teljesitmenye is biztato. Patrick visszavonulasaval tenyleg vicces a TE helyzet (Nem mintha vele olyan sokkal elorebb lettunk volna), lehet, hogy nekunk 3 emberrel sikerul csak megoldani azt, amire Boss egymaga kepes volt.

LB csapat:

59 Boley, Michael LB 6-3 223 28 7 Southern Mississippi
51 DeOssie, Zak LB 6-4 249 27 5 Brown
54 Goff, Jonathan LB 6-2 236 25 4 Vanderbilt
52 Sintim, Clint LB 6-2 256 25 3 Virginia
55 Dillard, Phillip LB 6-0 245 24 2 Nebraska
98 Tracy, Adrian DE 6-2 248 24 2 William & Mary
43 Ingram, Kenny LB 6-5 239 25 1 Florida State
58 Herzlich, Mark LB 6-4 244 23 R Boston College
53 Jones, Greg LB 5-11 240 22 R Michigan State
49 Paysinger, Spencer LB 6-2 231 23 R Oregon
57 Williams, Jacquian LB 6-0 216 23 R South Florida


Lehet, hogy most sokan ki fognak nevetni, de nem tartom lehetetlennek, hogy sokan megeli az 53-at (Mondjuk Williamssel csinalni kell valamit, mert az a 216 font eleg vicces). Rookieknak rezeghet a lec, mert meglepodnek, ha a Sintim, Boley, Goff, Dillard,DeOssie, Tracy, Ingram bandabol valakit elzavarnank (Kulonosen most, hogy Ingram villog a TC-n. Sintimnek bizonyitania kell, szoval o esetleg repulhet). Nagyon mar nincsen ertelme veteranokat igazolni (Plusz nem vagyok benne biztos, hogy van meg ertelmes elerheto LB), a 3 tavalyi kezdo kozeli LB meg mindig megvan, ha sok 3 safety-s felallast jatszunk, akkor pedig a 2 stabil kezdo is nalunk van meg.
Akik esetleg PS-ben vegezhetik, azok szerintem Williams es Paysinger. (Persze Herzlich is, de ot a csapatban akarom tudni, es van egy olyan erzsem, hogy ha nem roster kesz, akkor meglepjuk vele azt, amit Cruzzal, hogy IR-re rakjuk, csak hogy ne vigyek el.) Jonessal kapcsolatban optimista vagyok.

Es mar nagyon varom a pre meccseket.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát ez fasza...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER