New York Giants

49 feliratkozó

több mint 14 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
rendkívül fontos hogy most vasárnap legalább ki-ki meccset játszunk ( még jobb ha nyerünk természetesen)

mert az összehozhatja a csapatot igazán. Ha netán beleszaladunk egy kiadós zakóba az esetleg előhozhatja

a tavaly szezonvégi hangulatot a csapatnál . Bár erre nem (szívesen)

gondolok.

Szóval Fewell munkáját most vasárnap tudjuk 1x lemérni igazán....

Az offense passban o.k. de muszáj 100+ futott yard is ha nyerni akarunk!yooker
Hát nemtom.. Azért nem biztos, h ez lesz a legreálisabb értékmérő, inkább azt lehet mondani, h ha most is jó lenne a deff akkor az nagyon komoly optimizmusra adna okot. Én ebben annyira nem bízom, mert olyan szakadékot kellene átugorni ami sztem nem reális (én leszek a legboldogabb, ha rámcáfolnak). Reálisan annyit lehetne elvárni a deff-től, h adja meg az esélyét legalább annak, h egy kiemelkedő offense játékkal nyerhessük a meccset. Azt, h ez futással vagy passzal megy sztem mellékes. (egyébként a Panthers ellen is megvolt a 100+ futott yard (pontosan 118) mégis mindenki gyengélkedő futójátékról beszél). Amúgy a futással kapcsolatban én jobban szeretném, ha Jacobs lenne a kezdő, mint ahogy korábban is és a már általa lefárasztott védelem után érkezne Bradshaw.. sokkal logikusabb lenne a stílusok alapján is. (egyébként a Panthers elleni meccs is ezt támasztja alá sztem, Bradshaw ezzel a táncolós stlíussal képtelen volt hozni azokat a 3-4 yardokat amiket Jacobs erőből megold 1st down-nál, így rendszeresen 2&10(+) szitukban találtuk magunkat, ezért is döcöggött az offense játéka az első félidőben)
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
rendkívül fontos hogy most vasárnap legalább ki-ki meccset játszunk ( még jobb ha nyerünk természetesen)

mert az összehozhatja a csapatot igazán. Ha netán beleszaladunk egy kiadós zakóba az esetleg előhozhatja

a tavaly szezonvégi hangulatot a csapatnál . Bár erre nem (szívesen)

gondolok.

Szóval Fewell munkáját most vasárnap tudjuk 1x lemérni igazán....

Az offense passban o.k. de muszáj 100+ futott yard is ha nyerni akarunk!
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 177 — Cowboys fan
sziasztok.
ha valaki esetleg lemaradt volna a meccsről, akkor itt van az új stadion első hétvégéjének gyors összefoglalója:
http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Time-lapse-video-of-Giants-to-Jets-change-at-New?urn=nfl-270269

(btw miért nem minket hívtatok a nyitómeccsre? nem mertetek? 😉 )
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
ahogy elnézem a heti Power R.-t a szerzőt nem ragadta el az itt azért meg-megjelenő

lelkesedés a Giants-l kapcsolatban!Gyenge futás ( ez mondjuk teljesen ül ,de ennél csak jobb lehet)

illetve könnyű IC-k! remélem most vasárnap bizonyítunk (megint)yooker
Egyelőre semmiképp nem sorolnám előrébb magunkat én sem a 9. helynél. Számomra viszont inkább pozitív meglepetés volt ez a meccs, mint negatív. Futójáték csak egy félidőn keresztül nem volt, utána szépen beindult az is, az OL pass protection-ben kifejezetten jól teljesített az egész meccsen, de ami a lényeg, h a védelem sokkal jobbnak tűnt tavalyhoz képest: 90 yard alatt tartottuk a futást ami egy Panthers ellen kifejezetten szép teljesítmény, nagyon erős volt a pass rush és a secondary is majdnem hibátlanul funkcionált.
Nyilván sokkal komolyabb offense ellen játszunk a hétvégén, tutira nem lesz ilyen domináns a deffense, mint a Panthers ellen (sőt!), de igazából itt most teljesen máshova kell helyezni a lécet is. A Colts OL pass protection-ben kifejezetten erős + Peyton is kurva jó ugye, így nem várható sack-fesztivál még egy esetleges vezetésnél sem (ha mégis az lesz akkor kijelenthetjük, h tényleg jó a DL), ebből kifolyólag nagy teher lesz a secondary-n és az LB-ken. A leggyengébb pontunk a rövid középre dobott passzok elleni védekezést pl fogalmam sincs, h hogyan tudjuk majd megoldani (sztem sehogy), úgyh ha meccsben akarunk maradni akkor az offense-től kiemelkedő teljesítményre van szükség. Én szoros győzelmet tippeltem, egyrészt kincstári optimizmusból, másrészt mert azért sztem van annak realitása, h a mi támadósorunk (ami sztem élmezőnyös lesz idén ligaszinten is) jobban teljesítsen a védelmük ellen, mint fordítva.
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 851 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. Mi lesz a végeredmény? B) 1-7 ponttal nyerünk
2. Hány futott yardunk lesz összesen? D) 140+
3. Hány passzolt TD-nk lesz? C) 2
4. Ki dob több interception-t? A) Peyton
5. Melyik játékosunknak lesz a leghosszabb futása a meccsen? A) Bradshaw
6. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? C) Manningham
7. Hány sacket szerzünk? B) 2-3
8. Hány sacket szedünk be? A) 0-1
9. Ki szerzi a legtöbb pontot? (Sack, INT=4pont, FF=2pont, solo tackle=1 pont, assist tackle=0,5 pont) B) Osi
10. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) A) Cofield
11. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) A) Rolle
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C) 2
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
ahogy elnézem a heti Power R.-t a szerzőt nem ragadta el az itt azért meg-megjelenő

lelkesedés a Giants-l kapcsolatban!Gyenge futás ( ez mondjuk teljesen ül ,de ennél csak jobb lehet)

illetve könnyű IC-k! remélem most vasárnap bizonyítunk (megint)
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
Winters: Te sem tippeltél az első fordulóban vagy csak kihagytalak?
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Szállj be nyugodtan! Talán végre lesz valaki mögöttem is a tippjátékban! 😊




több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
Sziasztok
!Most tudtam magam aktivizálni az új megjelenés óta , így lemaradtam az első körről tippelésben , de messze még a vége szóval beszállok én is!
Méghozzá optimista tippekkel a Colts ellen!


1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány futott yardunk lesz összesen?C
3. Hány passzolt TD-nk lesz? 2
4. Ki dob több interception-t? C
5. Melyik játékosunknak lesz a leghosszabb futása a meccsen?A
6. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A
7. Hány sacket szerzünk? B
8. Hány sacket szedünk be? B
9. Ki szerzi a legtöbb pontot? D
10. Ki szerzi a legtöbb pontot?B
11. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) C
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen?B
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 851 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
TC azt mondta, hogy nem játszik Boss a Colts ellen...pedig jó lett volna :/
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány futott yardunk lesz összesen? C
3. Hány passzolt TD-nk lesz? C
4. Ki dob több interception-t? C
5. Melyik játékosunknak lesz a leghosszabb futása a meccsen? B
6. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A
7. Hány sacket szerzünk? A
8. Hány sacket szedünk be? B
9. Ki szerzi a legtöbb pontot? (Sack, INT=4pont, FF=2pont, solo tackle=1 pont, assist tackle=0,5 pont) D
10. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) D
11. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) A
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C
több mint 14 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
1. C
2. C
3. C
4. A
5. A
6. A
7. B
8. A
9. B
10. B
11. A
12. B
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. C
2. C
3. B
4. C
5. A
6. C
7. B
8. B
9. A
10. A
11. A
12. B


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. A)
2. C)
3. D)
4. A)
5. A)
6. A)
7. B)
8. A)
9. A)
10. B)
11. D)
12. A)

több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 434 — Lucas Scott
Amúgy kiderült h tavaly amikor Boss azt hitte h agyrázkódása volt, nem volt az... most van először neki

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 14 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Na ezt nem volt nehéz megjósolni már a végső keret kihirdetésekor:
Bear Pascoe-t ps-ből aktiváltuk, Kehlt pedig waiveltük. Te-pótlás meg is történt. Csak azt nem gondoltam h ilyen hamar kell majd. Bossnak agyrázkódása van, ez annak fényében aggasztó, h tavaly is volt egy neki. A csere te-nk, Beatty 😀 pedig lábműtéten kell h átessen. Nagy kár! Andrews lassan az összes ol-backup poszton 1. számú ember lesz...na jó azért nem.
Kehlt sajnálom...mind1, majd mikor Wilkinson az 1. pályáralépésekor megsérül, akkor visszahozzuk. 😀
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 434 — Lucas Scott
1. C
2. C
3. C
4. B
5. A
6. C
7. B
8. B
9. A
10. B
11. D
12. B

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 14 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
1. B
2. B
3. D
4. C
5. A
6. C
7. B
8. B
9. A
10. B
11. B
12. C
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. D
2. D
3. B
4. B
5. A
6. B
7. B
8. A
9. C
10. C
11. A
12. A




több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Tippjáték második forduló: Colts elleni meccsre vonatkozik természetesen, tippelni vasárnap 18.00-ig lehet (most még újak is beszállhatnak, ha akarnak):

1. Mi lesz a végeredmény? C
2. Hány futott yardunk lesz összesen? B
3. Hány passzolt TD-nk lesz? C
4. Ki dob több interception-t? A
5. Melyik játékosunknak lesz a leghosszabb futása a meccsen? A
6. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A
7. Hány sacket szerzünk? C
8. Hány sacket szedünk be? B
9. Ki szerzi a legtöbb pontot? (Sack, INT=4pont, FF=2pont, solo tackle=1 pont, assist tackle=0,5 pont) A
10. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) B
11. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) B
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? BSzesze
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
Tippjáték második forduló: Colts elleni meccsre vonatkozik természetesen, tippelni vasárnap 18.00-ig lehet (most még újak is beszállhatnak, ha akarnak):

1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 7 ponttal nyerünk B) 1-7 ponttal nyerünk C) 1-7 ponttal kikapunk D) Több, mint 7 ponttal kikapunk
2. Hány futott yardunk lesz összesen? A) 0-80 B) 81-110 C) 111-140 D) 140+
3. Hány passzolt TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 vagy több
4. Ki dob több interception-t? A) Peyton B) Eli C) ugyanannyit dobnak
5. Melyik játékosunknak lesz a leghosszabb futása a meccsen? A) Bradshaw B) Jacobs C) más
6. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A) Smith B) Nicks C) Manningham D) más
7. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 B) 2-3 C) 4-5 D 6 vagy több
8. Hány sacket szedünk be? A) 0-1 B) 2-3 C) 4-5 D 6 vagy több
9. Ki szerzi a legtöbb pontot? (Sack, INT=4pont, FF=2pont, solo tackle=1 pont, assist tackle=0,5 pont) A) Tuck B) Osi C) Kiwanuka D) Boley
10. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) A) Cofield B) Canty C) Bulluck D) Goff
11. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) A) Rolle B) Thomas C) Webster D) Philips E) Grant
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 D) 4 vagy több
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Magánvélemény:
A stadionban a közönség ritka k*csög volt, amikor az élete első NFL meccsét játszó Dodge két hibája után elkezdte skandálni, hogy We want Feagles. Értenek az önbizalomépítéshez...Winters
nagyjából egyetértek veled is bár sztem a fos puntok nem csak dodgenak köszönhetőek, magánvéleményhez meg pedig hatalmas +1 nagyon elcsodálkoztam h ennyire kritikusak h pl ha sikerült a punt irónikusan (durva h lehetett hallani h iróniából jön) feltapsoltak. mind1 köv meccsen bizonyítson hátha elfogadják 😊 (v még jobb h pályára se lépjen mert minden drive td legyen 😀)
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
Magánvélemény:
A stadionban a közönség ritka k*csög volt, amikor az élete első NFL meccsét játszó Dodge két hibája után elkezdte skandálni, hogy We want Feagles. Értenek az önbizalomépítéshez...Winters
Ez valóban nagy szemétség volt, ráadásul amikor a safety után elrúgta kézből a labdát akkor is kapott egy jó nagy gúnyos tapsot a közönségtől.. mondjuk másik oldalról meg, ha ettől megzakkan akkor nem az NFLbe való.
több mint 14 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Tegnapi meccs:

Pro:

+ Eli
+ Az O-line passprotect-ja
+ Elkapók második félidője
+ Secondary
+ D-Line

Kontra:

- Az O-line runblock-ja
- Elkapók 1. félidője
- Special teams
- Külön kiemelve Dodge

Magánvélemény:
A stadionban a közönség ritka k*csög volt, amikor az élete első NFL meccsét játszó Dodge két hibája után elkezdte skandálni, hogy We want Feagles. Értenek az önbizalomépítéshez...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Ezt nem érdekli vkit:
http://www.vatera.hu/nfl_reebok_new_york_giants_kapucnis_pulover_xl_es_179867996.html

és még egy:

http://www.vatera.hu/nfl_reebok_new_york_giants_galleros_polo_xl_es_180996314.html