Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
filmeket meg playbookot tud nézni oldalvonalról is, játszani meg nem tud elfelejteni...
CB poszton azért nem annyira fontos, esetleg az audible-lel lehetnek gondok...
de akkor is, ez vicc, TE is hogy lesz nekünk?csebi
Én Coughlin bácsiban nem bízom ilyen szempontból...

"I don’t know what I’m hearing. I’m basically just using the needle on a couple of these guys. Don’t let this time go by now without having been on the field because it’s not going to be that helpful. I showed them this morning, which was a good idea, to be honest with you. We walk in, we start the meeting, and I say, ‘Okay, look up here at the calendar, fellas. You’re playing next Saturday. It’s Saturday.’ I don’t know what day it is, but somebody said it was Saturday. ‘Next Saturday we’re playing a game.’ And we have a day off. And the day before the game is normally a day off."

Némi frusztrációt érzek ki a tegnapi nyilatkozatából.


TE: A tegnapi edzésről azt írják hogy ment a futás a Pascoe és Ballard két TE-s felállással meg hogy Beckumnak továbbra is jól megy (és pl blokkolni is blokkol, ha nem TE-ként hanem HB pozícióból indulhat). Lehet hogy az idén fogunk látni pár FB passzt, mert Hynoski mindent elkap.

DT: Linval Joseph küzd Rocky Bernarddal a kezdőért. Előbbi nagyon erős és jól megy neki futás ellen (így Canty rusholhatna), de a technikája még mindig kiforratlan.

RB: Da Rel Scott meg André Brown hatalmasat küzdenek a negyedik RB helyért, ami ugye vagy lesz vagy nem lesz az 53-as rosteren.

WR: Cruz az első csapattal edzett, mert Manningham sérült volt. Ez volt az eddigi legjobb napja, nem voltak érthetetlen dropjai. Darius Reynaud meg lassan kinövi magát 5-6. WR-é; csak a remek visszahordási teljesítményét tudnám feledni. Todd Watkins jó, Duke Calhoun továbbra sem mutat eleget, ő valószínűleg lemorzsolódik majd már az első körben.

DB: A CB Brian Witherspoont nagyon fényezik lehet hogy ő lesz a negyedik CB, ha Amukamara PuP listán kezdi az évet. Plusz Sash is nagyon jó. Jól lát a pályán, jól ismeri fel a playeket, komoly ütközéseket produkál és ez bejön Fewellnek. A végén még nem Thomasnak kell felmennie LB helyett. :]
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
filmeket meg playbookot tud nézni oldalvonalról is, játszani meg nem tud elfelejteni...
CB poszton azért nem annyira fontos, esetleg az audible-lel lehetnek gondok...
de akkor is, ez vicc, TE is hogy lesz nekünk?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nekem volt teljesen ugyanilyen toresem (18. szuletesnapom elott 1 nappal, asszisztens ki is rohogott a korteremben, amikor vette fel az adatokat), csak a masik labamon. Par het gipsz, utana meg csak siman fajt, de en nem NFL szintu kezelest kaptam, hanem csak a zalaegerszegi korhaz vendegszeretetet es ellatasat elvezhettem. (4 ora varakozas utan) En meg csavarokat sem kaptam, csak rogzitettek, es mehettem isten hirevel.

Mindezek ellenere a fene vigye az egeszet.....lotus86
Az a baj, még ha gyorsan össze is rakják akkor is lemarad a teljes alapozásról; a legtöbb helyen még ez sem lenne gond, de el tudod képzelni hogy Coughlin ezek után játszatná, amikor tegnap vagy tegnapelőtt még azt nyilatkozta róla, hogy kb "jó gyerek, csak még kínai neki minden ami az edzésen / pályán zajlik".
több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Amukamara sérülése mondjuk elég csúnyának hangzik,nem tudom,hogy milyen hatással szokott ez lenni (tehát ennek a csontnak az eltörése) a játékosok későbbi karrierjére,mindenesetre nem túl bíztató.Newman
http://media.summitmedicalgroup.com/media/db/relayhealth-images/meta5tar.jpg
Gondolom valahol középen törhetett el, azért kell csavarozni. Megkérdezem majd a nagymamámat, aki röntgenasszisztens, hogy milyen hatással lehet a sportteljesítményre pár hónap után. 😉gerle
Nekem volt teljesen ugyanilyen toresem (18. szuletesnapom elott 1 nappal, asszisztens ki is rohogott a korteremben, amikor vette fel az adatokat). Par het gipsz, utana meg csak siman fajt, de en nem NFL szintu kezelest kaptam, hanem csak a zalaegerszegi korhaz vendegszeretetet es ellatasat elvezhettem. (4 ora varakozas utan) En meg csavarokat sem kaptam, csak rogzitettek, es mehettem isten hirevel.

Mindezek ellenere a fene vigye az egeszet.....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
gerle 185 — Buckeye
Amukamara sérülése mondjuk elég csúnyának hangzik,nem tudom,hogy milyen hatással szokott ez lenni (tehát ennek a csontnak az eltörése) a játékosok későbbi karrierjére,mindenesetre nem túl bíztató.Newman
http://media.summitmedicalgroup.com/media/db/relayhealth-images/meta5tar.jpg
Gondolom valahol középen törhetett el, azért kell csavarozni. Megkérdezem majd a nagymamámat, aki röntgenasszisztens, hogy milyen hatással lehet a sportteljesítményre pár hónap után. 😉

több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Amukamara sérülése mondjuk elég csúnyának hangzik,nem tudom,hogy milyen hatással szokott ez lenni (tehát ennek a csontnak az eltörése) a játékosok későbbi karrierjére,mindenesetre nem túl bíztató.

több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Amukamara kap majd egy csavart a lábába.

Also in another shocker, newly signed TE Ben Patrick retired today because, the #NYG say he "decided he no longer wants to play football."

Mi történik a Giantsnél? 😀gsn
Ez a nap eddig egy elég komoly katasztrófa. Kezdem annak tulajdonítani, hogy hazajöttem egy buliból és nekiálltam Nick Cave-et hallgatni. 😀
több mint 14 éve
gsn 3 548
Amukamara kap majd egy csavart a lábába.

Also in another shocker, newly signed TE Ben Patrick retired today because, the #NYG say he "decided he no longer wants to play football."

Mi történik a Giantsnél? 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
#Giants CB Amukamara has a fracture of the 5th metatarsal bone in his left foot. surgery needed, sidelined for an undetermined period. #nyg

Francnak írtam be, ebben a másodpercben dobta fel a Twitter. :/

@mikefiammetta: LT Will Beatty had a similar injury in camp last year, and missed seven weeks.

De mivel ő rookie ez kb azt jelenti, hogy nem fog játszani idén.

OMFG: BTW ... TE Ben Patrick announced "that he no longer wants to play football" and has been placed on the reserve/injured list
több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
TheBlueScreen Ralph Vacchiano
Not practicing tonight for the #NYG: WR Mario Manningham (ankle), DB Brian Jackson (back), WR Devin Thomas (finger) ...

...LB Clint Sintim (knee), WR Domenik Hixon (knee), DB Cary Harris (shoulder), LB Spencer Paysinger (groin), DE Osi Umenyiora ("knee"). #NYG

Sajnos alakul ez a lista is...
több mint 14 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Tegnapi edzésről videó Többek között ott van Herzlich elkapása is.
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Plusz az sem mellekes, hogy Herzlich sebesseg gondokkal kuszkodottlotus86
Hát combine-on 4,9-t futott. Azért remélem Eli-t otthagyná... 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
4év 16 misit adtak Bossnak...

jelenleg nincsen olyan TE aki tudna blokkolni is és elkapni is...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Bosst nagyon sajnálom, abszolút kedvenc volt 😕 A többi nyári dolgot nem nagyon tudtam figyelemmel követni, szóval valaki el tudná mondani röviden, hogy mire számíthatunk az elkövetkezendő szezonban? 😊 Már ami a csapat teljesítményét illeti természetesen.

u.i: Fészen jók Amukamara edzéséről készült képek 😊
több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Herzlich hogy teljesít?Rosterre kerülhet?aztec
Hát az utolsó edzésnapon volt egy tipped ball interceptionje ami pick-six lehetett volna adott körülmények között. Eddig inkább jót írtak róla mint rosszat, de nem sokat. Ennek azaz oka hogy ma kapott először nagyobb szerepet a harmadik csapatnál Herzlich meg Jacquian Williams is, mert az eddig Ingram mellett jól teljesítő Paysinger ágyéksérüléssel bajlódott.

Szerintem jobb esélye van elkapni valamelyik roster helyet, mint pár embernek; mert vannak ugyan akik jók, de kisebb eséllyel viszik el őket a Pratice Squadból (reklámérték híján).salander
Plusz az sem mellekes, hogy Herzlich sebesseg gondokkal kuszkodott (lehet, hogy ez mar nem all fent, de sajnos semmit sem irtak ezzel kapcsolatban), ami egy 3-4-es csapatban nem akkora gond, ha ILB-t jatszol (Lasd Spikes a Patsben - es Spikes is az osztineirol volt hires, mint Herzlich.). A mi rendszerunkben kell egy bizonyos sebesseg a megadott palyareszek lefedesere ,(Mindegy, hogy MLB vagy OLB posztrol beszelunk.) szoval ha esetleg PS-ba kuldjuk, meg lennek lepodve, ha a egy 3-4-es csapat nem vinne el azonnal. Nagyon remelem, hogy megkaparint egy helyet, mert o emberi ertekeket vinne az oltozobe, es abbol sohasem eleg.

Kicsit mas:

RB Brandon Jacobs restructured his deal to help accommodate Ahmad Bradshaw, and said today that Bradshaw does not owe him anything. Jacobs said the Giants were “very fair” in contract renegotiations, and he knew what needed to happen to secure Bradshaw.

“It’s not about money and everything else,” Jacobs said. “I want to be able to get out and win games, because at the end of the day you could be rich as you want to be and not win any games. That doesn’t help you out.

“You’ll just be an unsuccessful former player with a lot of money.”

Elnezve az elmult par evet, amikor Jacobs szezon vegen olyanokat nyilatkozott, hogy lehet nem latjuk tobbet, az ujsagirok kikezdtek, en szkeptikus voltam azzal kapcsolatban, hogy belemegy a paycutba. Nagyon orulok, hogy megcafolt, es hatalmasat nott a szememben!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Herzlich hogy teljesít?Rosterre kerülhet?aztec
Hát az utolsó edzésnapon volt egy tipped ball interceptionje ami pick-six lehetett volna adott körülmények között. Eddig inkább jót írtak róla mint rosszat, de nem sokat. Ennek azaz oka hogy ma kapott először nagyobb szerepet a harmadik csapatnál Herzlich meg Jacquian Williams is, mert az eddig Ingram mellett jól teljesítő Paysinger ágyéksérüléssel bajlódott.

Szerintem jobb esélye van elkapni valamelyik roster helyet, mint pár embernek; mert vannak ugyan akik jók, de kisebb eséllyel viszik el őket a Pratice Squadból (reklámérték híján).
több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Kevin Boss elkelt. :/ Reméljük Beckum meg a többiek felnőnek a feladathoz.salander
O, hogy az a rohadt, mocskos banatos k**va.........

Na ezen most cseppet kiakadtam.....Beckum, itt az ido, hogy bizonyits!!!!A 2009-es draft eddig elegge homalynak tunik Nicks kivetelevel, szoval jo lenne ha javitanank rajta. (Beatty nem az az atombiztos LT - nem rossz de meg nem franchise LT, Sintim eddig total bust, Barden detto, Andre Brown eddig csak serult volt - meg egyszer mar el is kuldtuk csak visszajott, Bomar kuka, Woodson szinten)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Herzlich hogy teljesít?Rosterre kerülhet?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Visszaigazoltuk Dave Tollefsont.
több mint 14 éve
gerle 185 — Buckeye
Pont most olvastam Twitteren; azt hittem, hogy elejtem a telefont... Mondjuk a vizit óta számítottam rá, de reménykedtem a Raiders cap helyzete miatt, hogy nem megy el 😕

több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Kevin Boss elkelt. :/ Reméljük Beckum meg a többiek felnőnek a feladathoz.
több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
CB: Princenek megérte húzni a dolgot; a fizetése több mint 90%-a garantált. Elég nagylelkűek vagyunk.salander
Semmi köze a nagylelkűségnek, a top tizenx fizetése teljes mértékben garantált, Prince sem azért húzta a dolgot, hogy ennyit kapjon, hanem mert a Tampa borította a rookie-modellben foglaltakatWyatt
Nincs valami olyasmi a rookie modellben hogy többet lehet adni, ha valahol visszafogják? Elvileg a későbbi körökben draftoltak "jutányosabb" szerződtetéséből még volt a Giantsnek is 600 000 dollárja.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
CB: Princenek megérte húzni a dolgot; a fizetése több mint 90%-a garantált. Elég nagylelkűek vagyunk.salander
Semmi köze a nagylelkűségnek, a top tizenx fizetése teljes mértékben garantált, Prince sem azért húzta a dolgot, hogy ennyit kapjon, hanem mert a Tampa borította a rookie-modellben foglaltakat

több mint 14 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
TT 2 napja mondta, hogy ha megkérik akkor ő megy safetybe is, idén pro bowlt érő teljesítményével akarja a csapatot segíteni.
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eddig akkor úgy tűnik, hogy Webster meg Thomas kezdő. Ha Thomas bemegy safetyt játszani akkor meg Amukamara meg Ross van legfelül a depth charton. Rossban nem bízom annyira hiába ígérte meg az interjúkban mindenre ami szent, hogy immár 100%-os, ezért remélem hajlandó lesz pályára engedni a "Herceget" Coughlin különben szívni fogunk 3. WR-ek ellen megint. Mondjuk Bruce Johnsont meg egy Rosst eléggé tolta már a szezon elején is 2-4 éve. Csak ne sértődjön meg rá, hogy kihagyott 4 edzést.
salander
Még azt is felvetették, hogy Ross esetleg safety-be. Bár őr arra kifejtette, hogy oda ő nem megy azt nem élvezi :rolleyes: Kicsit vissza kéne vennie az arcból...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER