Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 15 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratu nagy húzás volt Vick azt sem tudja hová dobjon majddande
Reméljük igazad lesz 😀Asbee
Na itt most szívesen lemondanék erről 😛
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Gratu nagy húzás volt Vick azt sem tudja hová dobjon majddande
Reméljük igazad lesz 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
nagyooon fasza választos volt 😀 kicsit fostam h lejebb tradelünk és pont kiviszik előlünk de így királyság :cool:

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Nagyon tetszetős pick 😊
több mint 15 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Wow! Én Örülök Amukamarának! Nem volt az igazi a cb poszt (sztem az ol és lb need után a db volt a legfontosabb), eddig is mondtam h nem ártana egy igazi shutdown cb. Remélem az lesz belőle.
2. körre bent van még csomó lb (csak Miller ment ki), ol-ből viszont eléggé megcsappant az állomány. 2. és 3. körben ezekre a posztokra húznék (nem feltétlenül ilyen sorrendben).
Ja és sokan top10-be várták Prince-t. 19.-re nagyon jó pick.
több mint 15 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
BPA forever!

Nem is érdemes találgatni a draft előtt, mert mindig attól függ a húzásunk, hogy ki marad bent, nem attól mi a legnagyobb need. Ennek ellenére ez jó húzás volt.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 15 éve
gerle 185 — Buckeye
Amukamara-pick jóféle :cool:
Bár bent volt Castonzo is én örülök, mert így legalább kevésbé fognak szétdobálni minket. De nem hiszem, hogy az MLB probléma tökéletesen, szurkolóknak tetsző módon lesz megoldva.

több mint 15 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Thomas nem RFA-lesz?

Elnezve a nagy QB run-t a kor elejen, a 2. korben is lesznek pofas vedok. Mondjuk OL-t is megszelektaltak rendesen.lotus86
Hát tudja a rák, hogy milyen szabályok szerint fog futni a szekér jövőre.
több mint 15 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Thomas jövőre FA lesz, Ross lehet hogy sose lesz már a SB runos önmaga és szintén FA lesz.

Teljesen benne van ez a pick. (Szerintem arra vártunk hátha letradel valaki...) Amikor nem jött senki, akkor már éreztem.salander
Thomas nem RFA-lesz?

Elnezve a nagy QB run-t a kor elejen, a 2. korben is lesznek pofas vedok. Mondjuk OL-t is megszelektaltak rendesen.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 15 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Thomas jövőre FA lesz, Ross lehet hogy sose lesz már a SB runos önmaga és szintén FA lesz.

Teljesen benne van ez a pick. (Szerintem arra vártunk hátha letradel valaki...) Amikor nem jött senki, akkor már éreztem.
több mint 15 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratu nagy húzás volt Vick azt sem tudja hová dobjon majd
több mint 15 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Nagyon nem volt rossz!
több mint 15 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
1/19 Prince Amukamara

En orulok. Se nem Pouncey, se nem Ingram, es a sok barom huzas ellenere mi szerintem jo boltot csinaltunk.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 15 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Ja a new yorkiak nagyon Soldert mondják, de én MAyocknak hiszek és Ingram...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Szerintem az öt top OT közül húzzuk az általunk legjobbnak gondoltat. Én Castonzóra tippeltem eddig, de ha igaz amit Höri ír akkor lehet más lesz. Sztem Wilson és Ingram tuti nem lesz, Pouncey-ra van esély, de nem örülnék neki.
Legjobban annak örülnék ha a DL-be húznánk első körben megint.
több mint 15 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A Dallas Morning Newsos Rick Gosselin (állítólag az egyik legpontosabb draft-jós) szerint Nate Soldert húzzuk. Ritka fizikai adottságok, akiből sok belefektetett munkával és megfelelő edzőkkel lehet igazán valaki. Kicsit JPP érzésem van.

Valahogy én sem érzem amúgy a Castonzo picket... Mondjuk Martez Wilsont még kevésbé meg Ayerst se. Komolyan nem tudom mi lesz. :]

Viszont a második meg a harmadik körben van egy csomó ember, aki jól jönne a csapatba; remélem sikerül tradelni. 😀 Mondjuk nem szoktunk, vagy ha mégis akkor szívunk.
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem tudom ki mit vár, ki mit húzna. Én legjobban egy OT picknek örülnék első körben. Azonban van egy olyan érzésem, hogy Pouncey-t húzzuk. Második tipp Martez Wilson...Asbee
pounceyt sztem a dolphins húzza így v ingram v wilson pick lesz belőle (mind2nek örülnék)kristof
Ingram picknél az a kérdés, mi a további célunk Jacobs-szal és Bradshaw-val.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom ki mit vár, ki mit húzna. Én legjobban egy OT picknek örülnék első körben. Azonban van egy olyan érzésem, hogy Pouncey-t húzzuk. Második tipp Martez Wilson...Asbee
pounceyt sztem a dolphins húzza így v ingram v wilson pick lesz belőle (mind2nek örülnék)kristof
a Giant beatwriterek azt írják, hogy a temérdek mock ellenére Castonzo teljesen kizárt. Kíváncsi leszek rá.

több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Nem tudom ki mit vár, ki mit húzna. Én legjobban egy OT picknek örülnék első körben. Azonban van egy olyan érzésem, hogy Pouncey-t húzzuk. Második tipp Martez Wilson...Asbee
pounceyt sztem a dolphins húzza így v ingram v wilson pick lesz belőle (mind2nek örülnék)

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem tudom ki mit vár, ki mit húzna. Én legjobban egy OT picknek örülnék első körben. Azonban van egy olyan érzésem, hogy Pouncey-t húzzuk. Második tipp Martez Wilson...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Látom akkor mindenkinek tele van a fasza mindennel... :/ Én nézem majd élőben, remélem örülhetünk majd valami jó picknek 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Draft day! Tok jo, hogy 3-tol ejfelig dolgozni fogok, es nem latok semmit. Mindegy, majd melo utan rarepulok a netre.lotus86
Élőben nekem is felejtős sajnos 😕Szesze
szintén... nem hiszem h fenn maradok addig főleg h 6:20kor kelek

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Draft day! Tok jo, hogy 3-tol ejfelig dolgozni fogok, es nem latok semmit. Mindegy, majd melo utan rarepulok a netre.lotus86
Élőben nekem is felejtős sajnos 😕
több mint 15 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Draft day! Tok jo, hogy 3-tol ejfelig dolgozni fogok, es nem latok semmit. Mindegy, majd melo utan rarepulok a netre.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 15 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hát igen.. más kérdés, h az orrunkra koppintottak emiatt, úgyh mától nálunk se lesznek workout-ok.Szesze
Hát legalább nálunk engedélyezve van, hogy a játékosok szóba állhassanak az edzőkkel.