New York Giants
50 feliratkozó
több mint 15 éve
Jacobs meg megint kapott 4 carryt, azt is kb azért mert a fumbli után nem merték nem padoztatni kicsit Bradshaw-t. Ha így megy tovább, szezon végén tuti tradet kér Brandon.
több mint 15 éve
Idén nem biztos, hogy lesz hatalmas és dicsőséges NFC East, mi?
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 15 éve
OK, igaz, csak idegesített tegnap este. De azt tartom, h uannyira sérülésveszélyes kb, mint amikor a rb lábára beugrik egy cb, miközben felülről legyalulja egy lb. Azt nem büntetik. Na mindegy. Nem akarok szabályt reformálni, csak felhúzott az este, h még ezzel is szívunk.Ja és a kihagyott fieldgoalokat el is felejtettem...mondjuk az egyik 53 yardról volt, mondjuk h az megbocsátható.Nem vagyok egy szakértő, de mintha ez azért lenne szabálytalan, mert a lábán megblokkolt játékost egy másik ember felül fogja, ezért kiemelten sérülésveszélyes. Nálunk sajnos ez volt a helyzet: Koets fogta a csávó sisakját (ráadásul facemask!), amikor Bradshaw lekaszálta alul. Ő persze nem láthatta. Azért nagyon szar ez a beszorított pozíció, mert jobban kell ügyelni a sack elkerülésére, de közben tilos szabálytalankodni.G-men
Ez a "chop(ped?) block" v mi a szar meg egy rohadt nagy baromság! A cornerek hányszor ugrálnak be a nagyobb rb-knek térdre? Az nem sérülésveszélyes? Mondjuk nem azon múlt a meccs.Szsziszka
több mint 15 éve
Ha tegnap este nem lett volna nálunk anyósom, szétkáromkodtam volna a lakást. Így csak csendes "kezem ügyében lévő tárgyak falhoz és földhöz vágása" maradt.Hogy a k. életbe lehet 10 nyamvadt pontot összehozni 470 yardból??? Basszus, Eli passzol 386 yard-ot, és nincs TD-je. Meccs közben folyamatosan írták ki a statisztikákat az idei turnovereinkről, hogy gyakorlatilag az elmúlt 10 szezonban nem voltunk ennyire szarok ezen a téren.
Az elkapóink: mondogatjuk it magunknak, hogy ligaelit elapóhármasunk van. Így három meccs után, már nem merném ezt kijelenteni. 4 INT-et köszönhetünk nekik + számos meg nem valósult elkapást. Egy 15 yardról dobott passzt el kell tudni kapni!
OL: az elején most is látszott, hogy ezen a téren gyengék vagyunk.
Eli: vele elégedett voltam az end zone-os INT kivételével. Ott még az is benne volt, hogy maga be tudja vinni TD-re, erre eldobja bal(!) kézzel.
Bradshaw: elegem van a fumble-jeiből. Számomra idáig egyértelműen rossz edzői döntés, hogy ő lett az 1. számú futónk. Jacobs a tackle után is hoz még 2-3 yardot, ez tegnap is látszott abban a pár play-ben, amikor fenn volt, Bradshaw-nál meg minden egyes futásánál a fumble miatt agódom. A táncikálás közben egyszerűen nem lehet annyira a testhez szorítani a labdát.
spec. egység: fos, ennél többet nem érdemel.
védelem: nem tudom, mit mondjak, sokáig nekem is úgy tűnt, hogy jól muzsikál. Volt egy időszak, amikor talán 2-3 drive-on keresztül nem engedtünk nekik 1st down-t, csak sajnos ekkor jöttek az offense bénázásai. Olyan drive-ból nem is csinált pontot a titans, amelyet nem a félpályánál kezdtek (spec egységünk..., illetve turnover on downs).
büntetések: baszki, ez volt a legidegesítőbb még a red zone-os turnovereink mellett. Agyban nagyon nincs rendben a csapat egy része. Gondolom, hogy a Titans jatékosok végig provokáltak, de erre fel kell készülni. A mostani erősségű csapatunk nem bírja el ezeket a 15 yardos büntiket.
eredmények a divízióban: legalább a WAS beszedett egy nem várt pofont, de sajna a többiek nyertek. azért talán elég lehet a 9-7 az elsőséghez.
Ja, és aki vitán felül jó volt: Boss.
több mint 15 éve
ha este kikap a GB, akkor érdekes lesz a történet a flying high bears ellen
több mint 15 éve
Ja és a kihagyott fieldgoalokat el is felejtettem...mondjuk az egyik 53 yardról volt, mondjuk h az megbocsátható.Nem vagyok egy szakértő, de mintha ez azért lenne szabálytalan, mert a lábán megblokkolt játékost egy másik ember felül fogja, ezért kiemelten sérülésveszélyes. Nálunk sajnos ez volt a helyzet: Koets fogta a csávó sisakját (ráadásul facemask!), amikor Bradshaw lekaszálta alul. Ő persze nem láthatta. Azért nagyon szar ez a beszorított pozíció, mert jobban kell ügyelni a sack elkerülésére, de közben tilos szabálytalankodni.
Ez a "chop(ped?) block" v mi a szar meg egy rohadt nagy baromság! A cornerek hányszor ugrálnak be a nagyobb rb-knek térdre? Az nem sérülésveszélyes? Mondjuk nem azon múlt a meccs.Szsziszka
több mint 15 éve
Ja és a kihagyott fieldgoalokat el is felejtettem...mondjuk az egyik 53 yardról volt, mondjuk h az megbocsátható.Ez a "chop(ped?) block" v mi a szar meg egy rohadt nagy baromság! A cornerek hányszor ugrálnak be a nagyobb rb-knek térdre? Az nem sérülésveszélyes? Mondjuk nem azon múlt a meccs.
több mint 15 éve
ez így kicsit nehezebb lesz, mint gondoltuk.offense playcall = kaki. Pedig Eli-on látszik, hogy fejlődött. Tegnap is volt 9-10 egymásutáni sikeres passza...
több mint 15 éve
Elkúrtuk...Nagy kár érte, egy ilyen meccsen akár a PO is múlhat.
több mint 15 éve
Na "bazmeg"!Megverjük magunkat. Egy verhető Titanstől simán szopunk!
Kezd elegem lenni a sok szar interception-ből! Wr-ek ütögetik össze-vissza a labdákat! Eddig az összasből, amit a szezonban dobott, kb 2 volt Eli hibája. Az egyik mondjuk ezen a meccsen a 2.
Annyira nem volt gyenge az O, 350 yard fölött voltunk passzban. Csak mikor red zone-ba értünk, mindig eladtuk a labdát. Bradshaw is fumblizik baszki és még el is vesztjük!!!
McKenzie-t meg remélem úgy rendesen meg is bünteti még Coughlin, amellett h lekapta a pályáról.
JPP 2. negyed végi 3. down stopja nagy volt!
Manningham volt még sztem nagyon jó! Voltak clutch elkapásai ma is, jól nyomja idén!
A 4. negyedig kb 80 yardon tartjuk CJ-t. Az ő esetében ez elmegy. Egész jó a run-D, pláne h addigra is már simán 20 carry körül volt, erre a végén egy olyan drive-ban, mikor 1000 % h futnak orrba szájba, beszopunk tőle 40-et!!!? Persze kivételes futó, de egész meccsen tartottuk, és egyértelmű run szituban nem figyelünk!
Sok idegesítő hiba van, ha a játék még menne is, megnehezítjük a dolgunkat! Bünttések, amiket bőven el lehetne kerülni. Nem csak McKenzie-re gondolok, sztem pl. Thomas is odaért volna Gage-re időben, nem kellett volna pass intet nyomnia az 1. CJ-td előtt. Az interception meg egyszerűen rohadt sok idén!
több mint 15 éve
egyedül a D ami hozta magát offense nagyon impotenst volt...Ez borzalmas volt 😕Lanceés akkor nagyon finoman fogalmaztál...ironroy
jövőhéten ütni kell a bearst
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Ez borzalmas volt 😕Lanceés akkor nagyon finoman fogalmaztál...
több mint 15 éve
Ez borzalmas volt 😕
több mint 15 éve
2 drive, 2 int. jól kezdődik............
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Fenét, nyugodtan tippelj még 19:00ig! (Önkényesen meghosszabbítom a határidőt 😊 )SzeszeKöszi 😀
1.B
2.A
3.B
4.D
5.B
6.A
7.B
8.B
9.C
10.A
11.C
12.D
több mint 15 éve
tipp játékból kicsúsztam =/ na mind1.Fenét, nyugodtan tippelj még 19:00ig! (Önkényesen meghosszabbítom a határidőt 😊 )
streamezés lesz?!
GO GIANTS!!!Buchek8
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
tipp játékból kicsúsztam =/ na mind1. streamezés lesz?!
GO GIANTS!!!
több mint 15 éve
Inaktívok a mai meccsen: WR Ramses Barden, WR Duke Calhoun, T Will Beatty, C Shaun O'Hara, DT Linval Joseph, LB Chase Blackburn, LB Phillip Dillard, S Michael JohnsonTuck és Boss is tud játszani szerencsére.
több mint 15 éve
Tippjáték 3. fordulójához:1. B
2. B
3. D
4. D
5. B
6. B
7. A
8. B
9. B
10. C
11. C
12. C
Továbbra is fő az optimizmus!
több mint 15 éve
Huh nem is vettem észre kérdéseket anno, amikor beraktad őket Szesze.Pedig pont utána kommentáltam többször is 😊
Az én tippjeim:
Tippjáték 3. forduló, kérdések (tippelni vasárnap 18:00-ig lehet):
1. C
2. B
3. B
4. B
5. B
6. B
7. A
8. A
9. B
10. B
11. B
12. B
Remélem nem lesz igazam, vagy máskülönben egy kurva szar meccs lesz az esti 😊
Optimista nem vagyok 😕 csak szkeptikus...
több mint 15 éve
1. B2. B
3. C
4. C
5. C
6. B
7. A
8. B
9. C
10. A
11. B
12. B
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
1.B2.B
3.C
4.C
5.B
6.B
7.C
8.B
9.B
10.C
11.B
12.A
több mint 15 éve
1. Mi lesz a végeredmény? A) 2. Hány futott yardunk lesz összesen? D)
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? C)
4. Hány passzolt TD-nk lesz?D) 3 vagy több
5. Hány futott TD-nk lesz?B) 1
6. Chris Johnson-t sikerül 100 yard alatt tartani (elkapás nem számít)? A) igen
7. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot?h B) Nicks
8. Hány sacket szerzünk? B) 2-3
9. Hány sacket szedünk be? A) 0-1
10. Hány INT-et szerzünk? B) 1
11. Ki szerzi a legtöbb pontot (sack 4pont, tackle 1)?B)
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? B) 1
szintén elég optimista tippek lettek, de fene bánja! 😀 GO GO Giants!!!
több mint 15 éve
Tippjeim a harmadik fordulóra:1. A
2. C
3. D
4. C
5. B
6. A
7. A
8. B
9. A
10. A
11. B
12. B
Elég optimistára sikerült, de megint a szívemre hallgattam. GO GIANTS!
több mint 15 éve
Koetz fog kezdeni pont amiatt, h ne kelljen az egész OL-t átszervezni, így "csak" a center poszton kell változtatni. Nem túl jó hír, a C poszt volt az egyik amitől szezon előtt félni lehetett, h mi lesz egy esetleges sérülés esetén.. hát most kiderül.O'Hara nem edzett egész héten és lehet h Koets kezd a hétvégén. Szép! Pont az o-line-nak kéne javulni...Szsziszkaén még azt a lehetőséget olvastam, hogy Seubert megy középre és Andrews meg a helyére,de TC azt mondta, hogy Koets megérett a feladatra, hogy kezdő legyen...ironroy
Tuck sérülése nemtom mennyire komoly, ő gondolom játszani fog.
