New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
Wtf nem fog játszani Saquon? Miért nem? Pont rá lettem volna kíváncsi. 😕
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 172
Mivel a Red Hogs mumusai vagytok megfogadtam a Giants gyozelmet mara. Barkley ma 150+ scrimmage yard-al fog zarni ( bold prediction)
Toto21
Maddenbe lehet, de hogy Barkley nem játszik ma az is hótziher. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Mivel a Red Hogs mumusai vagytok megfogadtam a Giants gyozelmet mara. Barkley ma 150+ scrimmage yard-al fog zarni ( bold prediction)
Toto21
Na ő most kevésbé fog yardokat termelni. 😊

Hotty Toddy!
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
Mivel a Red Hogs mumusai vagytok megfogadtam a Giants gyozelmet mara. Barkley ma 150+ scrimmage yard-al fog zarni ( bold prediction)
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 027 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kíváncsi leszek a meccsre, igazi Eastes roncsderbinek ígérkezik 🤣

Szerintem direkt hagyunk nyerni titeket szopatásból, hogy DJ qb-nak tűnjön legalább néha, aztán utána veszítetsetek szépen tovább a többi meccsen 🤪😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Komolyan nem értem minek erőltetni egy sérült futót egy olyan fal mögött, ahol még 2,5 yardos átlag is megsüvegelendő.
Kb bárki futna ilyen számokat.
Igazi pancserok.
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 343
Számomra nagy meglepetés lenne, ha nyernénk. Ellenünk minden születésnapos, cserének a cseréje, ötévente egyszer játszó valaki megtáltosodik (Blake Jarwin…). Nagyon nehezen, de elveszítjük a végén.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Utoljára 2018 november 12-én a 49ers ellen nyertünk primetime meccset egy MNF-et...
Rodaron
Barkley out ha jól láttam szóval 2 labdavesztés kb garantált
1 DJ
1 Booker
ezzel együtt kell nyerni ! 😊
yooker
Questionable és game-time decision lesz. Skura-t aktiváltuk ma, szóval lehet Gates is kimozog a Center helyéről.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Utoljára 2018 november 12-én a 49ers ellen nyertünk primetime meccset egy MNF-et...
Rodaron
Barkley out ha jól láttam szóval 2 labdavesztés kb garantált
1 DJ
1 Booker
ezzel együtt kell nyerni ! 😊
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Utoljára 2018 november 12-én a 49ers ellen nyertünk primetime meccset egy MNF-et...
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Garett nagy mellényúlás, de nem ő hozta ide magát, gondolom…
Elküldeni sem fogja magát.
Szóval, van ennek is felelőse.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Azért az sem volna baj, ha tapsi hapsi próbálna normális playeket hívni. Nyilván nem lesz soha egy Mahomes, de még Eli sem, viszont egy használható game manager szintet simán hozna.
Haba
Garrett-et egyértelmű, hogy eleve ide se kellett volna hozni..
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Azért az sem volna baj, ha tapsi hapsi próbálna normális playeket hívni. Nyilván nem lesz soha egy Mahomes, de még Eli sem, viszont egy használható game manager szintet simán hozna.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Daniel Jones was the least pressured starting QB in Week 1 at 4.5% according to @pfref.

He also had the 7th most pocket time.

Márcsak egy értelmes gameplan kellene és playhivas
Rodaron
Meg egy normális QB.
Szesze
Mar te is feladtad Jonest?
Pedig nagyon biztal meg tán nemreg is...
Mikor jott a fordulat?
yooker
Még nem adtam fel teljesen, de most már egyre inkább hajlok én is rá, hogy nem fog tudni szintet lépni. Per pillanat egyértelműen QBt húznék első körben jövőre, de nyilván ebben a szezonban még van esélye bizonyítani. Sajnos ezzel a Denver meccsel eddig egyből semmi..
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Daniel Jones was the least pressured starting QB in Week 1 at 4.5% according to @pfref.

He also had the 7th most pocket time.

Márcsak egy értelmes gameplan kellene és playhivas
Rodaron
Meg egy normális QB.
Szesze
Mar te is feladtad Jonest?
Pedig nagyon biztal meg tán nemreg is...
Mikor jott a fordulat?
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Daniel Jones was the least pressured starting QB in Week 1 at 4.5% according to @pfref.

He also had the 7th most pocket time.

Márcsak egy értelmes gameplan kellene és playhivas
Rodaron
Meg egy normális QB.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Daniel Jones was the least pressured starting QB in Week 1 at 4.5% according to @pfref.

He also had the 7th most pocket time.

Márcsak egy értelmes gameplan kellene és playhivas
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Palesz76 New York Giants 476
Es mar Palesz76 sincs itt az orok optimista tippekkel...ez mar tenyleg a vég....🙁
yooker
Tényleg.. 😕 ez akkor valóban a mélypont
Szesze
Szerintem lesz még lejjebb😥😥
több mint 2 éve
Palesz76 New York Giants 476
Köszöntök minden Giants fant. Picit kimaradt az offseason alatt a blog.
Gondoltam majd a rajtnál beszálok, de ez a meccs nem hogy rajt nem volt, hanem vég.
4 éve azt látni, hogy harmadikra középen futás jön, már nem is veszem fel. A DJ fumble ra a bukik 1,05 odds adnak. A deffense úgy örül egy snacknek, majd a következő 3 és 27et simán beszopják.
A fos talicska Soldert meg a gurulosban visszatennék a második csapatba az ifikhez.
JJ edző szimpi,de ilyen vicces hibákkal hamar vége a HC karriernek.
Barkley is Obj szintre fog jutni. Egy ki baszott playt nem hívtak rá, bedobták a darálóba, hátha...
Hátha megint vége a szezonjának.

Nyáron volt egy vesegörcsöm, ami hatalmas fizikai fájdalmat okozott. Ezt most sikerült lelki fájdalommal felülmúlni.
SS játéka volt egyedül űditő.

Optimista tippem a szezonra 3 -14
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Azert a D-ben en biztam hogy iden is legalabb miattuk erdemes lesz meccset nezni ,en ugy iteltem meg meg erosodtunk is valamit es megoldjuk a pass rusht ajogy tavaly is valahogy! De ez is beomlani latszik ....
Az O az sajnos teljesen hozta a papirformat!
yooker
A D szerintem idén sem lesz rossz, de tavaly is azok ellen tudtunk dominálni akikre legalább némi nyomást tudtunk helyezni a DL-el. Ezért tűnt egyértelműnek, hogy a pass-rushra kell(ett volna) gyúrni a holtszezonban, de ki tudja miért, basztunk rá.. Tényleg az lenne a megoldás, ha mindenki ki lenne innen baszva akinek ezekhez a döntésekhez bármi köze van.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Es mar Palesz76 sincs itt az orok optimista tippekkel...ez mar tenyleg a vég....🙁
yooker
Tényleg.. 😕 ez akkor valóban a mélypont
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Azert a D-ben en biztam hogy iden is legalabb miattuk erdemes lesz meccset nezni ,en ugy iteltem meg meg erosodtunk is valamit es megoldjuk a pass rusht ajogy tavaly is valahogy! De ez is beomlani latszik ....
Az O az sajnos teljesen hozta a papirformat!
Es bar az elejen mem igy lattam de valoban JG is sokat "hozzatesz" ehhez az impotens jatekhoz...

Szerkesztette: yooker
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Es mar Palesz76 sincs itt az orok optimista tippekkel...ez mar tenyleg a vég....🙁
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Elvették a szórakozásunkat ezek a
Kretének, én ezért vagyok évek óta dühös rájuk, módszeresen tették tönkre a csapatot.
Anno Amikor szarok voltunk is legalább volt valakiket nézni. Szürke senkik lettünk.

Szerkesztette: ozibozi