New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nem tudom mit izgultok, az utolsó 30 egymás elleniből csak nyolcat nem nyertetek meg, az utolsó ötöt vittétek. 3 éve nem nyertünk ellenetek, pedig azóta saját bevallások szerint is ligautolsók vagytok 😬😁
warr_b
A meccs előtti izgulást kb pont 5 éve éreztem utoljára..
Szesze
Őszinte leszek, én most éreztem nagyon, mert végre szurkolók is voltak, kicsit spanoltam magam a social media írásokból is, aztán a félidő végére már lenyugodtam és már elültem a TV elől 😀
Rodaron
Az a baj, hogy semmi olyasmi nem történt a holtszezonban ami alapján reálisan bizakodni lehetett volna.. ugyanazokkal az alapvető problémákkal (szar OL, nulla pass-rush, bizonytalan DJ) kezdtük a szezont, mint évek óta mindig. A meccsen aztán kiderült, hogy szar az OL, nincs pass-rush és DJ bizonytalan.. lehet, hogy nem top (ráadásul sérülékeny) WR-eket kellett volna igazolni, hanem a hiányposztokra kellett volna hozni használható játékosokat, de az valószínű túl logikus lett volna ennek a dilettáns társaságnak akik a csapatot vezetik.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Nem tudom mit izgultok, az utolsó 30 egymás elleniből csak nyolcat nem nyertetek meg, az utolsó ötöt vittétek. 3 éve nem nyertünk ellenetek, pedig azóta saját bevallások szerint is ligautolsók vagytok 😬😁
warr_b
A meccs előtti izgulást kb pont 5 éve éreztem utoljára..
Szesze
Őszinte leszek, én most éreztem nagyon, mert végre szurkolók is voltak, kicsit spanoltam magam a social media írásokból is, aztán a félidő végére már lenyugodtam és már elültem a TV elől 😀
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nem tudom mit izgultok, az utolsó 30 egymás elleniből csak nyolcat nem nyertetek meg, az utolsó ötöt vittétek. 3 éve nem nyertünk ellenetek, pedig azóta saját bevallások szerint is ligautolsók vagytok 😬😁
warr_b
A meccs előtti izgulást kb pont 5 éve éreztem utoljára..
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Nem tudom mit izgultok, az utolsó 30 egymás elleniből csak nyolcat nem nyertetek meg, az utolsó ötöt vittétek. 3 éve nem nyertünk ellenetek, pedig azóta saját bevallások szerint is ligautolsók vagytok 😬😁
warr_b
Nagy az a gödör mások is beleférnek! 😎



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Nem tudom mit izgultok, az utolsó 30 egymás elleniből csak nyolcat nem nyertetek meg, az utolsó ötöt vittétek. 3 éve nem nyertünk ellenetek, pedig azóta saját bevallások szerint is ligautolsók vagytok 😬😁
warr_b
Mert mi akkor is vesztettünk, amikor nyertünk.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 019 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem tudom mit izgultok, az utolsó 30 egymás elleniből csak nyolcat nem nyertetek meg, az utolsó ötöt vittétek. 3 éve nem nyertünk ellenetek, pedig azóta saját bevallások szerint is ligautolsók vagytok 😬😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Engem az zavar csak ezekben a pff statokban, hogy meccsen valahogy sosem látszanak ezek a fantasztikus teljesítmények.. fordítva jobb lenne.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Végig böngészve a PFF statokat megint feltűnik Kadem Smith neve! A Srác sokkal több bizalmat érdemelne, mert jó TE...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Andrew Thomas recorded the highest pass-block grade (87.6) on true pass sets for week 1

Ajaj ezentúl kit fogunk szidni
Rodaron
Eddig sem őt szidtuk, hanem azt, aki kiválasztotta olyan OL emberek előtt, akikben mindenki látta a jóval nagyobb potenciált, kivéve a mi gyevi bírónkat 😃
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Fiztmagic IR-re került, úgyhogy a WFT, Heinickével fog minket elpicsázni.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Ajaj ezentúl kit fogunk szidni
Rodaron
DG és Tapsi Hapsi, nálam eddig is ez volt a sláger!
Viccet félre téve, az azért nem lenne baj, ha Thomas önbizalma helyre állna, mert Ő lenne a jövő, Solder a múlt!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Andrew Thomas recorded the highest pass-block grade (87.6) on true pass sets for week 1

Ajaj ezentúl kit fogunk szidni
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Egyébként visszanézve egy hosszabb összefoglalót a meccsről, az Oline magához képest jobban játszott. Nick Gate holtversenyben 1. helyen végzett a Centerek közül a passblock szempontból. Thomas is jól tartotta magát, viszont Solder és Peart amit művelt azt még HighSchoolban is hazaküldenék. Bredeson valszeg maradni fog Lemiux helyett. Gates akár kimozoghatna RT-nek és Skura lehetne center is.
Viszont ahol eldőlt a meccs, az Ryan labdaszerzése után nem tudtuk kihozni a labdát a saját RZnkből, valamint a 3. negyed közepén, mikor 4&1-nél Mckinney nem sackelte Teddyt, aztán Martinez meg luftot ütött a TE-en és utána lett 17-7. Továbbá kétszer is elmentünk a Denver redzonejáig, abból egy DJ fumble és egy turnover on downs volt. Szóval same old shit, saját magunkat lőjjük lábon....
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Vannak a DB-k akik szinten vannak, egy LB-nk van és 1-2 Középső korrekt DL disznónk
vlmt egy papíron jól kinéző Wr állomány ahol egy klasszik wr2 a legjobb játékosunk.
A többi ha holnap eltűnne, máshol lehet még rotációba sem biztos hogy beférne.
Itt tartunk most.
Nem gondolom hogy 3-4-5 győzelemmel előrébb leszünk.
Mara akarata érvényesült tavaly, szerintem az idei Waterloo után már Tisch fog tudni érdeket érvényesíteni.
Nincs ezt értelme toldozgatni foltozgatni.
ozibozi
Ne feledd van még jó punterünk és kickerünk csak drágán, ami luxus egy rebuild csapatnál uh. jövőre az sem lesz.
Ha Tisch akarata érvényesül akkor még feka QB vagy HC vagy GM is lehet a dologból... Ezzel csak arra céloztam, hogy nem zárunk ki valakit csak azért mert nem ária!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Vannak a DB-k akik szinten vannak, egy LB-nk van és 1-2 Középső korrekt DL disznónk
vlmt egy papíron jól kinéző Wr állomány ahol egy klasszik wr2 a legjobb játékosunk.
A többi ha holnap eltűnne, máshol lehet még rotációba sem biztos hogy beférne.
Itt tartunk most.
Nem gondolom hogy 3-4-5 győzelemmel előrébb leszünk.
Mara akarata érvényesült tavaly, szerintem az idei Waterloo után már Tisch fog tudni érdeket érvényesíteni.
Nincs ezt értelme toldozgatni foltozgatni.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Azt kell végignézni hogy a többi Qb needes csapat lehetőleg ne kerüljön elénk, hogy minél kevesebb értékes picket kelljen elpazarolni az új Qb-ra, maradjon másra is.
Az első riválissal pont csütörtökön játszunk.
A Jags, Cincy nem fog jövőre Qb-zni, a Miami fog még meccseket nyerni bőven, a Lions és Falcons lehet még veszélyes ránk.
Az idei Qb run szerencsére még jól jöhet, nem kell elkártyázni a sok magas választást.
ozibozi
Teljesen megértem a frusztrációt és a véleményedet. Azonban nem festeném le ilyen fekete-fehérnek a dolgot, ha te is beletolsz ennyi pénzt, időt, energiát az FA-ba és Draftolásokba, azért nem dobnám el a szezont már az első forduló után. Egy dologban bízhatunk, Judge-ék is folyamatosan tanultak tavaly fordulóról fordulóra, ha a tegnapi meccs utáni hibákat kijavítjuk azért nem leszünk ilyen vállalhatatlanok. Nyílván azt is értem, hogy értékmérőnek lett beharangozva a meccs, de a Packers is ahogy játszott tegnap, nem vonnak le egyből 1/1 következtetéseket. Harcoljunk, küzdjünk és tanuljunk, használjuk amink van, mert papíron azért az Oline-on kívül elég erős keretünk van, végre elkellene kezdeni játszani úgy is.
Rodaron
Ozinak pedig igaza van, sajnos!
DJ-ből mi már nem hozzuk ki a kezdő QBt, sőt számomra az is kérdés hogy pl. Rattlert vagy bárki mást le lehet-e ültetni Jones mögé "tanulni"???
Még egy adalék 2022re, egy fillérünk sincs jelen pillanatban. Csak a drafttőkénkkel tudunk foltozni. Kivágásokkal és egy valag DM-val lehet picit kozmetikázni... Kell majd QB, Edge és OL ember.
Nagyon nem mindegy, hogy a körök elején huzogatunk, akit kinéztünk vagy később a maradék között turkálunk!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Amíg Tisch nem tudja rávenni Marat, hogy az ódivatú/konzervatív beidegződések megölik a csapatot, addig semmi jóra nem számítok! Remek példa erre hogy Surmur úgy verte meg a volt a csapatát, hogy rossz volt nétni. Mcadoot is biztos leiskolázza a mentoráltjával a védelmünket és még sorolhatnám, akik nálunk megbuktak, máshol meg kivirulnak....



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Azt kell végignézni hogy a többi Qb needes csapat lehetőleg ne kerüljön elénk, hogy minél kevesebb értékes picket kelljen elpazarolni az új Qb-ra, maradjon másra is.
Az első riválissal pont csütörtökön játszunk.
A Jags, Cincy nem fog jövőre Qb-zni, a Miami fog még meccseket nyerni bőven, a Lions és Falcons lehet még veszélyes ránk.
Az idei Qb run szerencsére még jól jöhet, nem kell elkártyázni a sok magas választást.
ozibozi
Teljesen megértem a frusztrációt és a véleményedet. Azonban nem festeném le ilyen fekete-fehérnek a dolgot, ha te is beletolsz ennyi pénzt, időt, energiát az FA-ba és Draftolásokba, azért nem dobnám el a szezont már az első forduló után. Egy dologban bízhatunk, Judge-ék is folyamatosan tanultak tavaly fordulóról fordulóra, ha a tegnapi meccs utáni hibákat kijavítjuk azért nem leszünk ilyen vállalhatatlanok. Nyílván azt is értem, hogy értékmérőnek lett beharangozva a meccs, de a Packers is ahogy játszott tegnap, nem vonnak le egyből 1/1 következtetéseket. Harcoljunk, küzdjünk és tanuljunk, használjuk amink van, mert papíron azért az Oline-on kívül elég erős keretünk van, végre elkellene kezdeni játszani úgy is.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Azt kell végignézni hogy a többi Qb needes csapat lehetőleg ne kerüljön elénk, hogy minél kevesebb értékes picket kelljen elpazarolni az új Qb-ra, maradjon másra is.
Az első riválissal pont csütörtökön játszunk.
A Jags, Cincy nem fog jövőre Qb-zni, a Miami fog még meccseket nyerni bőven, a Lions és Falcons lehet még veszélyes ránk.
Az idei Qb run szerencsére még jól jöhet, nem kell elkártyázni a sok magas választást.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Nyílván egy meccs nem meccs, és ami tegnap elromolhatott az el is romlott. A Denver offense szerintem semmi bonyolultat nem csinált, csak amikor haladni kellett, bedobták a zóna közepére a TE-nek és az se az LB-k se Peppers nem tudta levédekezni. A defense, akiben a legjobban bíztunk óriási betlit nyomott, nem, hogy a 3rd downoknál nem tudtuk őket leküldeni de még 2 vagy 3 4th down-t is engedtünk nekik. Rengeteg mistackle és sok-sok miscommunication jellemezte a csapatot, mintha nem is lettek volna ott fejben.
Sajnos az offense oldali játékhívás az megint a középkort idézte, power futások középen és a kurva futok 5 yardot majd visszafordulok route-ok. Barkley-n nagyon látszott a rozsda és Judge kommentjei alapján sejteni lehetett, hogy minimálisat fogjuk használni. DJ meg egyszerűen hihetetlen, hogy 2 rontott passza volt a futásáig, és csinál egy ilyen gyermeteg hibát, aminek a végén feljöhettünk volna 3 pontra...
Engem, ami a legjobban zavar, hogy azok az ígérgetések amik mentek az elmúlt hetekben, meg végre szurkolók, abból semmi nem jött vissza az ég egyadta világon. Teljesen átaludtuk a meccset és azt kell mondani, Fangio-ék totál lecoacholtak minket. Nincs idő nyalogatni a sebeket, fontos division meccs vár ránk, ráadásul TV-s meccs szóval kurvára itt lenne az ideje, hogy mindenki összeszedje magát.
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 343
Tudom, hogy csak egy meccs, de sztem DJ semmit nem fejlődött (fumble, overthrow, simán olvasható dobások). Év végén mennie kell, nem várhatunk mindig szezonokat, hogy “na, majd most”.
Zet
Konkrétan lófaszt sem olvas, én folyamat azt látom, hogy snap előtt eldönti ki a célpont és odadobja akkor is ha három védő veszi körbe, még csak nem is néz más felé...
Henderson
Arra gondoltam, hogy az ellenfelek védelmei számára simán olvashatóak a dobásai.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
DJnél egyetlen probléma látszik nagyon nekem a nyilvánvaló fumble-n kívül:

egy opciót néz a játékok 95%-ban. ez nem tudom, hogy a playbook miatt van-e így vagy a támadófal miatt, hogy nem bízik bennük vagy egyszerűen ilyen, de ez már az nflben nem megy kb 20-25 éve. persze néha összejöhet pár bravúros elkapás (köszi Kenny), de ezekből nem lesznek drivek, td-k, met levédekezik az esetek 95%-ban.

azt meg különösen nem értem, hogy 8/10zel kezd majd elképesztően beszakad.

Barkley-ra meg lassan körözést kell kiadni, hogy hol van.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Henderson New York Giants 1 009
Tudom, hogy csak egy meccs, de sztem DJ semmit nem fejlődött (fumble, overthrow, simán olvasható dobások). Év végén mennie kell, nem várhatunk mindig szezonokat, hogy “na, majd most”.
Zet
Konkrétan lófaszt sem olvas, én folyamat azt látom, hogy snap előtt eldönti ki a célpont és odadobja akkor is ha három védő veszi körbe, még csak nem is néz más felé...

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 343
Tudom, hogy csak egy meccs, de sztem DJ semmit nem fejlődött (fumble, overthrow, simán olvasható dobások). Év végén mennie kell, nem várhatunk mindig szezonokat, hogy “na, majd most”.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
huh....
jó szarok voltunk valóban !Teddy Mahomesként játszott mondjuk ,voltak elképesztő
játékai és a kritikus pillanatban persze jött a Jones fumbli is de ez híg fos kategória
rengeteg edzői bénázással !
hosszú év lesz ez is