New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Es plusszban meg majd nezhetjuk Barkley szenvedeset is ujra ha ilyen gyenge marad a fal mert o aztan kifejettenen gyengen teljesit ha nem klappol a dolog...
Booker egy fumbli gyar..most sajnalhatkuk igazan hogy Gallman lelepett
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Lassan 10 éve képtelenek Ezt megoldani. Oline. Ráment Eli utolsó sok éve is.
Pedig húztak ide folyamatosan az első körökben nem keveset. Gondolom ugyanaz a scouting csapat veszi fel a lóvét azóta is nagyrészt.
ozibozi
Jah, hát elég unalmas már minden évben ugyanezt leírni, hogy megint az OL lesz a gyenge pont és rá is ment szépen az összes szezon..
Viszont azt is el kell ismerni, hogy az évek óta szintén nagyon gyenge pass-rush-t tavaly váratlanul nagyon jól sikerült elfedni..
Egy közepes OL szint már nagyon jó lenne idénre, mert az a baj, hogy amíg az nincs meg addig nem lehet megítélni semmi lényeges dolgot a csapattal kapcsolatban. (nyilván elsősorban DJ-re vonatkozik ez, de kb mindenre valahol).
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Lassan 10 éve képtelenek Ezt megoldani. Oline. Ráment Eli utolsó sok éve is.
Pedig húztak ide folyamatosan az első körökben nem keveset. Gondolom ugyanaz a scouting csapat veszi fel a lóvét azóta is nagyrészt.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Megnéztem a Jets elleni első preseason meccsünket, hát túl sok pozitívumot azért nem lehetett leszűrni belőle. Nyilván nem sok jelentősége van az egésznek, hisz például a komplett kezdő védelem pihent kb és az offense oldalon is sok volt a hiányzó, de a kezdő OL-ről nagyjából képet kaphattunk, mert ők elég sok időt fent voltak és hát finoman szólva nem voltak túl meggyőzőek.. (Andrews mondjuk nem tűnt rossznak, Peart helyett viszont meg kéne próbálni Soldert). Nehezen tudom elképzelni, hogy ne erre menjen rá a szezonunk (megint), ami kb a legrosszabb opció lenne, mert megint nem derülne ki, hogy DJ-vel mi a helyzet..
Szesze
Igen, ebből a meccsből csak az nem derült ki nekem, hogy a csapat leggyengébb pontja az OL vagy az OC? De hogy így együtt ez a kettő a liga legalja, abban egészen biztos vagyok. Hihetetlen, hogy a 21. században a Garrett féle playbook legfixebb pontja annyi, hogy elsőre szaladjunk bele a fal közepébe átlag 0 yardért.
vanek úr
Finoman szólva én se szeretem Garrett-et, de mondjuk ebből/ezekből a meccsekből nem igazán lehet megítélni, hogy mire lehet számítani majd offense oldalon, valójában szinte semmi értelme sincs ezeknek a meccseknek kb.. Azoknak fontos igazán ez, akik az alsó rosterhelyekért küzdenek, de a csapatok szempontjából ennek ritkán van érdemi jelentősége.
Az OL viszont nem véletlenül lett kompletten felküldve már ezen a meccsen is egész hosszú időre, sajnos a vak is látja, hogy itt kellene kitalálni valamit, mert megint ez lesz a kulcsa a szezonnak. Az egyetlen (amúgy fontos) pozitívum nekem annyi volt, hogy Andrews nem tűnt rossznak, nyilván nagyon fontos lenne, hogy ő javuljon. Viszont az OL együttes tevékenysége nem volt túl meggyőző továbbra sem..
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Megnéztem a Jets elleni első preseason meccsünket, hát túl sok pozitívumot azért nem lehetett leszűrni belőle. Nyilván nem sok jelentősége van az egésznek, hisz például a komplett kezdő védelem pihent kb és az offense oldalon is sok volt a hiányzó, de a kezdő OL-ről nagyjából képet kaphattunk, mert ők elég sok időt fent voltak és hát finoman szólva nem voltak túl meggyőzőek.. (Andrews mondjuk nem tűnt rossznak, Peart helyett viszont meg kéne próbálni Soldert). Nehezen tudom elképzelni, hogy ne erre menjen rá a szezonunk (megint), ami kb a legrosszabb opció lenne, mert megint nem derülne ki, hogy DJ-vel mi a helyzet..
Szesze
Igen, ebből a meccsből csak az nem derült ki nekem, hogy a csapat leggyengébb pontja az OL vagy az OC? De hogy így együtt ez a kettő a liga legalja, abban egészen biztos vagyok. Hihetetlen, hogy a 21. században a Garrett féle playbook legfixebb pontja annyi, hogy elsőre szaladjunk bele a fal közepébe átlag 0 yardért.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Es persze KT serult szoval nem is jatszott....
Lehet en lihegem tul de baszki hogy mindig van vele valami (cipo story,covid,csaladi ugyek miatti hianyzas,serulesek...)
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Megnéztem a Jets elleni első preseason meccsünket, hát túl sok pozitívumot azért nem lehetett leszűrni belőle. Nyilván nem sok jelentősége van az egésznek, hisz például a komplett kezdő védelem pihent kb és az offense oldalon is sok volt a hiányzó, de a kezdő OL-ről nagyjából képet kaphattunk, mert ők elég sok időt fent voltak és hát finoman szólva nem voltak túl meggyőzőek.. (Andrews mondjuk nem tűnt rossznak, Peart helyett viszont meg kéne próbálni Soldert). Nehezen tudom elképzelni, hogy ne erre menjen rá a szezonunk (megint), ami kb a legrosszabb opció lenne, mert megint nem derülne ki, hogy DJ-vel mi a helyzet..

Szerkesztette: Szesze
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azert az OL depth elegge ijesztoen nez ki igy a visszavonulasok utan ....
yooker
A lényeg, hogy a kezdővel ne legyen probléma.. oh wait!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Azert az OL depth elegge ijesztoen nez ki igy a visszavonulasok utan ....
yooker
mire gondolsz? hogy Ben Wilkerson segédedzőnek kellett beállnia LG-be a második csapatban, hogy meglegyünk darabra? 😀

cserélni szerintem nem fogunk senkiért, de komoly kukázásra számítok a következő hetekben, mert ez tényleg tarthatatlan.
kristof
Jonest már most sajnálom!!! Így majd a köv. szezonra se lesz fogalmunk róla mit tudna egy legalább közepes Ofal mögött.
+ Barkleyt is meg kéne fizetni, de melyik szezonja alapján!? Bár lehet az a cél, hogy idén is lesérüljönk, akkor olcsóbb lehet...
Barmok ezek, DGvel az élen!🤬



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Azert az OL depth elegge ijesztoen nez ki igy a visszavonulasok utan ....
yooker
most ezt úgy mondod, mintha az ott lévő játékosok sérülékenyek lennének 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Azert az OL depth elegge ijesztoen nez ki igy a visszavonulasok utan ....
yooker
mire gondolsz? hogy Ben Wilkerson segédedzőnek kellett beállnia LG-be a második csapatban, hogy meglegyünk darabra? 😀

cserélni szerintem nem fogunk senkiért, de komoly kukázásra számítok a következő hetekben, mert ez tényleg tarthatatlan.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Azert az OL depth elegge ijesztoen nez ki igy a visszavonulasok utan ....
yooker
Én mondjuk a kezdőtől is elégé parázok 😊
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Azert az OL depth elegge ijesztoen nez ki igy a visszavonulasok utan ....
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Jones, Barkley és Lorenzo Cartes is kihagyja a Jets elleni meccset, én kifejezetten üdvözlöm a döntést.
több mint 2 éve
vilicus4 New York Giants 34
Tudja valaki miért verekedtek össze? s mi történt?
vilicus4
Sima Offense-Defense play volt, és ahogy véget ért a play Logan Ryan seggre ültette egy "late hit-el" Corey Clementet, erre Engram, aki blokkolt neki rontott, onnantól pedig elszabadult mindenki. DJ is beugrott a kupac aljára, aztán Shelton és Wiggins kirángatták onnan, hogy öreg te vagy a QB te ott összeroppansz. Judge jött, lebaszott mindenkit főleg DJ-t, hogy QB pls oda ne ugrálj be, mindenki büntető kör és takarodó haza. Aztán uborkaszezon révén a media eléggé túlfújta, estére Clement, Ryan és még páran is már poénos tweeteket/GIF-eket osztottak meg, és szóltak hogy fun times van csak.
Majd az NFL.com-on Michael Irvin is azt mondta ez az a hozzáállás amivel szintet lehet lépni, hogy a felszereléses edzés első napján már így harapnak a srácok, így a culture eleve az, hogy bárki jön szétszedjük. Ok Irvin nem a legélesebb kés a fiókban, azonban érti a játék mizériáját, és tudja mennyire sokat számít, ha a játékosok ennyire kompetitívek és harcolnak már az első perctől kezdve.

Golladay pedig szerencsére, csak 2-3 hetet hagy ki, mild hamstring strain volt csak. Azonban Ximines és Barkley is ma edzett először a többiekkel együtt.
Rodaron
Köszi!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Akkor néhány indok h Eli mert is HoF:

 gmenhq.com/2021/08/07/ny-giants-eli-manning-hall-of-fame/?fbclid=IwAR0wt3o8nzr3e5DNj4tvz-gZlq9KpjjNmFp15vmmyEfD12QVvN8T83jM-_8

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Tudja valaki miért verekedtek össze? s mi történt?
vilicus4
Sima Offense-Defense play volt, és ahogy véget ért a play Logan Ryan seggre ültette egy "late hit-el" Corey Clementet, erre Engram, aki blokkolt neki rontott, onnantól pedig elszabadult mindenki. DJ is beugrott a kupac aljára, aztán Shelton és Wiggins kirángatták onnan, hogy öreg te vagy a QB te ott összeroppansz. Judge jött, lebaszott mindenkit főleg DJ-t, hogy QB pls oda ne ugrálj be, mindenki büntető kör és takarodó haza. Aztán uborkaszezon révén a media eléggé túlfújta, estére Clement, Ryan és még páran is már poénos tweeteket/GIF-eket osztottak meg, és szóltak hogy fun times van csak.
Majd az NFL.com-on Michael Irvin is azt mondta ez az a hozzáállás amivel szintet lehet lépni, hogy a felszereléses edzés első napján már így harapnak a srácok, így a culture eleve az, hogy bárki jön szétszedjük. Ok Irvin nem a legélesebb kés a fiókban, azonban érti a játék mizériáját, és tudja mennyire sokat számít, ha a játékosok ennyire kompetitívek és harcolnak már az első perctől kezdve.

Golladay pedig szerencsére, csak 2-3 hetet hagy ki, mild hamstring strain volt csak. Azonban Ximines és Barkley is ma edzett először a többiekkel együtt.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Fulton is visszavonult inkább
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Hat basszus eleg sokmondenrol lemaradtam de ez a Looney visszavonulas valami hatalmas story...ekkora trollt meg eletemben nem lattam ha ez igaz..
Amugy van egy olyan erzesem hogy KT is hasonlo baberokra tor😀
yooker
Trollkodásban komoly kihívóra talált Looney:

 twitter.com/DDuggan21/status/1422585489928998915

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
vilicus4 New York Giants 34
Tudja valaki miért verekedtek össze? s mi történt?
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Hat basszus eleg sokmondenrol lemaradtam de ez a Looney visszavonulas valami hatalmas story...ekkora trollt meg eletemben nem lattam ha ez igaz😀
yooker
Nincs ebben semmi meglepő. Ide jött, felmérte a helyzetet, aztán levonta a tanulságot. Egyszerűen beijedt a magas szintű konkurenciától 😃
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Hat basszus eleg sokmondenrol lemaradtam de ez a Looney visszavonulas valami hatalmas story...ekkora trollt meg eletemben nem lattam ha ez igaz..
Amugy van egy olyan erzesem hogy KT is hasonlo baberokra tor😀
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Lehet nyertünk vele.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tetszik ahogy Judge reagált a bunyóra. Golladay sérülése viszont elég aggasztónak hangzik. Remélhetőleg nem achillesz vagy valami hasonlóan súlyos sérülés.
gyeek
Hamstringet ír a kinti média... A sérülékenysége nem volt titok, de megkockáztattuk, nem jól indul Nálunk a karrierje, ez tuti!

Joe Looneytól szerinted mit várhatunk, ha egyáltalán pályára kerül!??
nagir
Looney az a fajta backup, akinél nem fogod a fejed ha pályára kerül. Nem feltétlenül szarabb center, mint Gates, viszont idősebb, ő már nem fog sokat fejlődni.
empty taxi
Ezt @iktriad is megirigyelné 😀
 www.espn.com/nfl/story/_/id/31958366/joe-looney-signed-new-york-giants-last-week-retiring-sources-say
empty taxi
Top 3-as helyed van az ehavi padawan watchlistemen. Amiben az 1. is benne van ugyebár. 😉
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tetszik ahogy Judge reagált a bunyóra. Golladay sérülése viszont elég aggasztónak hangzik. Remélhetőleg nem achillesz vagy valami hasonlóan súlyos sérülés.
gyeek
Hamstringet ír a kinti média... A sérülékenysége nem volt titok, de megkockáztattuk, nem jól indul Nálunk a karrierje, ez tuti!

Joe Looneytól szerinted mit várhatunk, ha egyáltalán pályára kerül!??
nagir
Looney az a fajta backup, akinél nem fogod a fejed ha pályára kerül. Nem feltétlenül szarabb center, mint Gates, viszont idősebb, ő már nem fog sokat fejlődni.
empty taxi
Ezt @iktriad is megirigyelné 😀
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0823%2Fr248006_1296x729_16-9.jpg
Sources: Veteran Looney, new to Giants, retiring
In a surprise move, veteran offensive lineman Joe Looney, who signed with the Giants last week, has decided to retire, sources told ESPN's Jordan Raanan.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...