New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
volt ma egy nagyobb média esemény ahol Mara, Gettleman meg egy rakat edző is válaszolt az újságírói kérdésekre, Garrett és a spec. team koordinátor Thomas McGaughey sem volt túl boldog/optimista Toneyt illetően, eddig sajnos masszív csalódás a srác, szegénnyel mindig van valami 😕
kristof
Trollkodik....
Nekem mar az elso cipos story ota nem szimpatikus es "gyanus"!
Ezt mondogattam! Kurva nagy blama ha megint igy beneztunk egy 1 korost...
Lehet hulyeseg meg korai de en igazabol nem is nagyon szamolok vele ....
yooker
Nem szeret edzeni a gyerek, ennyi és nem több.
Szerintem Toney az a játékos, akivel mindig történik valami, egy 1000 yardos játékostól messze van, de beáll és nyer 2-3 meccset nekünk egy szezonban.
Képességei alapján,megha komolyabban venné az egészet, óriási karriert futhatna....
Aztán lehet jövő ilyenkor már New York közelében sem lesz.
Zseni a gyerek, olyan dolgokat mutatott,mint kb senki,vagy nagyon kevesen a Ligában.
Meglátjuk...
Kronos
Pontosan...high risk high reward
Elso korben ilyet nem feltetlen kene huzni
szerintem
több mint 2 éve
Kronos New York Giants 739
volt ma egy nagyobb média esemény ahol Mara, Gettleman meg egy rakat edző is válaszolt az újságírói kérdésekre, Garrett és a spec. team koordinátor Thomas McGaughey sem volt túl boldog/optimista Toneyt illetően, eddig sajnos masszív csalódás a srác, szegénnyel mindig van valami 😕
kristof
Trollkodik....
Nekem mar az elso cipos story ota nem szimpatikus es "gyanus"!
Ezt mondogattam! Kurva nagy blama ha megint igy beneztunk egy 1 korost...
Lehet hulyeseg meg korai de en igazabol nem is nagyon szamolok vele ....
yooker
Nem szeret edzeni a gyerek, ennyi és nem több.
Szerintem Toney az a játékos, akivel mindig történik valami, egy 1000 yardos játékostól messze van, de beáll és nyer 2-3 meccset nekünk egy szezonban.
Képességei alapján,megha komolyabban venné az egészet, óriási karriert futhatna....
Aztán lehet jövő ilyenkor már New York közelében sem lesz.
Zseni a gyerek, olyan dolgokat mutatott,mint kb senki,vagy nagyon kevesen a Ligában.
Meglátjuk...
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Lehet hulyeseg meg korai de en igazabol nem is nagyon szamolok vele ....
yooker
bold prediction: Darius Slayton lesz legproduktívabb WR elkapásokban és yardokban
kristof
hát amennyiben Toney out Golloday és Shepard játszik kb 8-8 meccset Engram meg Engram marad akkor ez nem s annyira bold 😊
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Lehet hulyeseg meg korai de en igazabol nem is nagyon szamolok vele ....
yooker
bold prediction: Darius Slayton lesz legproduktívabb WR elkapásokban és yardokban
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
volt ma egy nagyobb média esemény ahol Mara, Gettleman meg egy rakat edző is válaszolt az újságírói kérdésekre, Garrett és a spec. team koordinátor Thomas McGaughey sem volt túl boldog/optimista Toneyt illetően, eddig sajnos masszív csalódás a srác, szegénnyel mindig van valami 😕
kristof
Trollkodik....
Nekem mar az elso cipos story ota nem szimpatikus es "gyanus"!
Ezt mondogattam! Kurva nagy blama ha megint igy beneztunk egy 1 korost...
Lehet hulyeseg meg korai de en igazabol nem is nagyon szamolok vele ....
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
volt ma egy nagyobb média esemény ahol Mara, Gettleman meg egy rakat edző is válaszolt az újságírói kérdésekre, Garrett és a spec. team koordinátor Thomas McGaughey sem volt túl boldog/optimista Toneyt illetően, eddig sajnos masszív csalódás a srác, szegénnyel mindig van valami 😕
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
amúgy pár helyen azt olvastam hogy nem volt annyira katasztrófális azért a fal mint ahogy itt írtátok...
yooker
Nálunk a kezdő OL játszott, náluk meg a csere D, és ugye a Jets kezdője sem számít igazán tényezőnek a ligában. Szóval ehhez képest szerintem elégé katasztrófálisak voltak.
vanek úr
na hát ez van ha az ember csak hírekből tájékozódik...
azt se alaposan 😊
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 715
amúgy pár helyen azt olvastam hogy nem volt annyira katasztrófális azért a fal mint ahogy itt írtátok...
yooker
Nálunk a kezdő OL játszott, náluk meg a csere D, és ugye a Jets kezdője sem számít igazán tényezőnek a ligában. Szóval ehhez képest szerintem elégé katasztrófálisak voltak.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 423
A Jets fórumon nem volt katasztrofális, mert így a szar csere védők os jónak nézték ki.
Max

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
amúgy pár helyen azt olvastam hogy nem volt annyira katasztrófális azért a fal mint ahogy itt írtátok...
több mint 2 éve
vilicus4 New York Giants 34
Falembert nem ismert ez a jó ember régebbről? 😊
ozibozi
special team edzőként keveset
vilicus4
Legalább a büfèből? 😉
ozibozi
Ahogy elnézem oda inkább enni járt, mint ismerkedni!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Falembert nem ismert ez a jó ember régebbről? 😊
ozibozi
special team edzőként keveset
vilicus4
Legalább a büfèből? 😉
több mint 2 éve
vilicus4 New York Giants 34
Falembert nem ismert ez a jó ember régebbről? 😊
ozibozi
special team edzőként keveset
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Falembert nem ismert ez a jó ember régebbről? 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
GJohnny74 New York Giants 446
A Texans-tól trade keretében jött Keion Crossen cornerback 2023-as 6. körért. 2018-ban a Patriots-ban volt rookie szezonja amikor Judge is ott volt.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Es plusszban meg majd nezhetjuk Barkley szenvedeset is ujra ha ilyen gyenge marad a fal mert o aztan kifejettenen gyengen teljesit ha nem klappol a dolog...
Booker egy fumbli gyar..most sajnalhatkuk igazan hogy Gallman lelepett
yooker
Én a skill playerek kapcsán nem látom ilyen sötéten a helyzetet, sztem Barkley jó lesz, ha a sérülés nem szól közbe nála megint. Nekem konkrétan DJ a kérdéses inkább és félő, hogy kurvára nem fog így kiderülni, hogy a valójában mire képes pro vagy kontra.
Szesze
Az szerintem boritekolhato higy ha csak kicsit is gyengebb lesz a fal akkor Barkley nagyon szenvedni fog...sok-sok minuszos es 1-2 yardos futassal...
yooker
úgy látom nagyon megmaradt benned a tavalyi Pittsburgh elleni meccs 😊
Szesze
Jojo lehet igaz! Neked meg az oszintem es/vagy finom szolva ! Na!😀
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
LT Andrew Thomas posted the Giants' best offensive PFF grade, a 76.0, vs. the Jets. No pressures allowed in 11 pass-blocking snaps. - per Big Blue View

Matt Peart checked in second at 73.2 despite allowing a sack.

Will Hernandez had the Giants' best overall pass-blocking grade at 81.2.


BREAKING: New York Giants LB TJ Brunson has torn his ACL and his season is over.
ozibozi
Őszintén szólva én nem igazán adok a PFF ilyen gradjeire.. Szerintem eleve nem is lehet playeket (pláne OL embereket) ennyire pontosan külön-külön értékelni, főleg úgy, hogy az értékelő sincs birtokában annak, h valójában mi volt a playhívás és mit kellett volna az adott embereknek pontosan csinálnia.
Én most direkt az OL-t elemezve néztem a meccset amúgy. Andrews sztem is jó volt, mint írtam is, de Peart nem csak az engedett sack miatt volt gyengébb. (de tény, hogy a kezdeti bénázás után javítani tudott). Hernandez kimagasló passz blokkja se tűnt fel nekem, a középső emberekkel én nem voltam túlzottan elégedett
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 423
LT Andrew Thomas posted the Giants' best offensive PFF grade, a 76.0, vs. the Jets. No pressures allowed in 11 pass-blocking snaps. - per Big Blue View

Matt Peart checked in second at 73.2 despite allowing a sack.

Will Hernandez had the Giants' best overall pass-blocking grade at 81.2.


BREAKING: New York Giants LB TJ Brunson has torn his ACL and his season is over.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Barkley projekt értelmét vesztette az OBJ trade pillanatában. Más irányba megyünk, ott felesleges egy Barkley megfizetve egy ilyen fallal.
Nem mintha idáig ne lett volna megfizetve.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Es plusszban meg majd nezhetjuk Barkley szenvedeset is ujra ha ilyen gyenge marad a fal mert o aztan kifejettenen gyengen teljesit ha nem klappol a dolog...
Booker egy fumbli gyar..most sajnalhatkuk igazan hogy Gallman lelepett
yooker
Én a skill playerek kapcsán nem látom ilyen sötéten a helyzetet, sztem Barkley jó lesz, ha a sérülés nem szól közbe nála megint. Nekem konkrétan DJ a kérdéses inkább és félő, hogy kurvára nem fog így kiderülni, hogy a valójában mire képes pro vagy kontra.
Szesze
Az szerintem boritekolhato higy ha csak kicsit is gyengebb lesz a fal akkor Barkley nagyon szenvedni fog...sok-sok minuszos es 1-2 yardos futassal...
yooker
úgy látom nagyon megmaradt benned a tavalyi Pittsburgh elleni meccs 😊
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Es plusszban meg majd nezhetjuk Barkley szenvedeset is ujra ha ilyen gyenge marad a fal mert o aztan kifejettenen gyengen teljesit ha nem klappol a dolog...
Booker egy fumbli gyar..most sajnalhatkuk igazan hogy Gallman lelepett
yooker
Én a skill playerek kapcsán nem látom ilyen sötéten a helyzetet, sztem Barkley jó lesz, ha a sérülés nem szól közbe nála megint. Nekem konkrétan DJ a kérdéses inkább és félő, hogy kurvára nem fog így kiderülni, hogy a valójában mire képes pro vagy kontra.
Szesze
Az szerintem boritekolhato higy ha csak kicsit is gyengebb lesz a fal akkor Barkley nagyon szenvedni fog...sok-sok minuszos es 1-2 yardos futassal...
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szesze
"Finoman szólva én se szeretem Garrett-et, de mondjuk ebből/ezekből a meccsekből nem igazán lehet megítélni, hogy mire lehet számítani majd offense oldalon, valójában szinte semmi értelme."

Pont ez az. Ha egy ilyen tétnélkülki meccsen sem mer semmi meglepőt húzni, legalább egy icipicit kreatív lenni, akkor mit várjunk tőle majd éles helyzetben?
vanek úr
Ilyenkor senki se szokott különösebben trükközni. De mondom, nem akarom én védeni őt, szerintem is szar 😊
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Szesze
"Finoman szólva én se szeretem Garrett-et, de mondjuk ebből/ezekből a meccsekből nem igazán lehet megítélni, hogy mire lehet számítani majd offense oldalon, valójában szinte semmi értelme."

Pont ez az. Ha egy ilyen tétnélkülki meccsen sem mer semmi meglepőt húzni, legalább egy icipicit kreatív lenni, akkor mit várjunk tőle majd éles helyzetben?

Szerkesztette: vanek úr
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Es plusszban meg majd nezhetjuk Barkley szenvedeset is ujra ha ilyen gyenge marad a fal mert o aztan kifejettenen gyengen teljesit ha nem klappol a dolog...
Booker egy fumbli gyar..most sajnalhatkuk igazan hogy Gallman lelepett
yooker
Legalább ocsóé alá tudjuk majd íratni

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Es plusszban meg majd nezhetjuk Barkley szenvedeset is ujra ha ilyen gyenge marad a fal mert o aztan kifejettenen gyengen teljesit ha nem klappol a dolog...
Booker egy fumbli gyar..most sajnalhatkuk igazan hogy Gallman lelepett
yooker
Én a skill playerek kapcsán nem látom ilyen sötéten a helyzetet, sztem Barkley jó lesz, ha a sérülés nem szól közbe nála megint. Nekem konkrétan DJ a kérdéses inkább és félő, hogy kurvára nem fog így kiderülni, hogy a valójában mire képes pro vagy kontra.