New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Na hat azert erdekes latni hogy csak itt hanyfele elkepzeles van...
Mar alig varom hogy DGek szemelyesen mit gindolnak errol...
egy par agyverzest ki fog itt hordani a brigad az offseasonban az szinte tuti.😀
Szerintem egybol egy LW "tulfizetessel" inditunk aztan johet csak a tobbi!de a top FA wr-ek kozul is hozunk valakit szerintem a tobb komolyabb FAra mar igy nem nagyon fog maradni...talan meg 1-2 kozepesebb mev erkezhet pl CB2 posztra
Aztan draftrol BPA alapon meg elso 2-3 korben erkezhetnek jo playak persze !

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 471
Ki ellen nézett ki pöpecül a védelem? Nfl beast? 1 unott faszin kívül, konkrétan irányító nélküli csapatok ellen???
Menjünk egyenként végig rajtuk, meg azokon akik ellen pl a Lajos volt a sztár....
Ellenben elismerendő, hogy ott a védelemben legalább van edző, van vlm koncepció, mondjuk az, hogy a szezon végére kiismerték vagy nem, az már legyen egy másik kérdés,
DE
az legalább egy jó alap, talán érdemes lenne ott fejleszteni, van hová fejlődni, ide érdemes lenne elől draftolni.

Az O egyenlőre kb csak egy TD /Int/ fumble káosz arány , ahogy pont éppen sikerül.
Ott Szvsz Qrvára nem WR kérdés van, ami ott a problem az inkább az edzői. 😉
szvsz még egy ilyen DJ szint is simán elkaristól ezekkel a fegyverekkel, kicsit persze fejlesztve, frissítve/de azért talán nem első kör/

Ne várjunk tőle/DJ/ csodát,
Game Winning drivekokat, vlsz elég lenne ha csak nem qrná el.
/ha lenne csórinak a draftról is rendesen megerősített védelme, az lehet kisegítené/

DJ Nem egy traubi kategória, sőt...
ilyen 20 + pontokat simán fel tudna tenni bármikor egy normális O edzővel...!képes rá.
De vlsz Csak egy igazi védelem csinálhat belőle egy normál vagy Legalább egy közepesnél jobb irányítót.
Ha DJ-nek akarsz segíteni, akkor a D-t kell erősíteni.

/pl. Egy Bears DJ-vel simán tovább megy/
Szóval D

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A védelem már egészen pöpecül nézett ki, de továbbra sem adsz neki egy értelmes, valóban első számú célpontot, hogy kiderüljön a nagy fizu előtt, hogy érdemes-e neki megadni, vagy dobjuk-e ki az 1/6-ot.

Alapvetően persze az érték számít majd a drafton, csak azért nem szabad WR-t vinni, mert az nincs, ha nincs ott értéken, az világos. Ezért is lenne szerencsésebb ezt FA-n rendezni még, ott van is esély rá amúgy.

Így vagy úgy, mindenképpen kell adni Jonesnak egy legitim #1 WR-t (a tavaly kapott két OT-vel oda szerintem nem feltétlenül szükséges ember), aztán derüljön ki, mire képes. A pass rush helyzete ehhez képest sokadrangú

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 471
Védelem, védelem és védelem, ott megvan az alap amit lehet valóban liga elejére/nem elit egyből/ fejleszteni.
utána már hirtelen DJ is ki fog nézni valahogy. Egy WR biztos segít/ene/ a statban, csak nem a győzelmekben...
Sok csapat megirigyelte volna csak az idei elkapó brigádját. /vlsz egy normál edző lehet többet nyomva a latban./
Védelem, védelem, védelem

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Alapvetően én sem piszkálnám az OL-t, sokat invesztáltak bele az utóbbi években. Max egy olcsó RT-t hoznék a piacról, ha Soldert cuttoljuk. Centert nem értem, miért akar mindenki hozni, Gates az idény második felében nagyon feljavult. Egy kis összeszokással lehetne végre egy normális falunk, ahogy azt megmutatták néhány meccsen idén. WR-t mindenképp hoznék és szerintem hozni is fognak, ha nem piacról akkor a draft elején. Bár mostmár nekem is vannak kételyeim Jonessal kapcsolatban és Watsonon is álmodoztam párszor, muszáj lesz megadni neki a segítséget, hogy kiderüljön mennyi van benne. A legnagyobb gond inkább Garrettel lehet, tud-e egyáltalán szintet lépni. Én még Pitts-el is kiegyeznék az első körben, még akkor is, ha láttuk mi történt a TE/WR hibrid játékosunkkal. Idén a pokolba kívántam.
Védelemre áttérve, szerintem nem fogjuk mindkét DL sztárunkat megtartani, bármennyire is fáj ez. Pass rusher és egy CB2-re égető szükségünk van. Ha nagyrészt az offensere fog fókuszálni a csapat, akkor is muszáj lesz valakit hozni ezekre a pozíciókra. Bár idén nem is voltunk annyira rosszak pass rushban, egy átlag feletti játékos nagyot dobhatna így is. Egy JJ Watt csere pont ilyen lenne, még ha sérülékeny is, öregszik is, fizetése is nagy, de még mindig átlag felett tud játszani. Viszont CB2 még jobban kéne, már fájt nézni Yiadom vagy akárki más játékát ott. A többi szerintem nagyjából rendben van, főleg Graham maradásával.
Hirtelen ennyi jutott eszembe.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Én már írtam év közben is és ez azóta sem változott, hogy nálam a prioritás jelenleg egyértelműen a pass-rush megerősítése lenne. FA-ról és (korai körös) draftról is várok ide embert, ha ebben nem lépünk előre (főleg ha meg sem próbáljuk) az számomra nagy csalódás lenne.
Drafton alapvetően BPA-t várok, az első körre legesélyesebbnek a WR-t gondolom most ezek alapján, a második körben jöhet a pass-rusher, a harmadikban meg mondjuk egy center/OG. Nyilván az FA tevékenység után ez a tipp változhat..
Szesze
ez jó kis terv amúgy de ha ennyire elmegyünk a D irányba akkor meg Jonesnak nem jut megfelelő támogatásra erőforrás...
+DG is jelezte hogy erősíteni kívánjuk az O-t... szóval félek a pass rush tekintetében ismét csalódnunk kell majd...
yooker
Azt kérdezted mit szeretnénk? 😊
Szesze
ez igaz de picit a realitást is beleszőve gondoltam...😊
yooker
Akkor lásd: ozibozi 😊
Szesze
na jó...😊
mondjuk egyszer szívesen elolvasnám már ozitól hogy ha egy pillanatra kilépne a szerepéből ő hogyan és merre indulna el mondjuk innen !
nyilván tudom teljes nagytakarítás Judge,Jones,DG , Mara mindenki kuka de ez egy nem valós opció!
remélem megéljük valamikor amikor majd valamiféle GM megközelítésben is megnyilvánul mert a fociről csapatépítésről alkotott véleményéről semmi konkrétum nem derült még ki!
csak annyi hogy szar minden... és kéne egy jó edző,qb,védelem,o fal minden... persze !
ami lehet hogy igaz de azért még lehetne írni ehhez gondolatokat !
de tudom !minek? ugye ozi?😊
yooker
Nekem azért úgy rémlik korábban elég sokszor megnyilvánult GM szempontból is. Például a csapatépítésről is elmondta a véleményét, amiről úgy gondolta, akkor a legegyszerűbb, ha előtte nem romboljuk le a csapat javát. Mondjuk, ha van egy klublegenda irányítód, aki csak a zsebben érzi jól magát, akkor mindent megteszek, hogy NFL szintű OL legyen előtte. Ha van egy ligaelit elkapód, akkor megpróbálod ráépíteni a rendszert, és nem egy fogalmatlan OC-t nevezel ki a főnökének. Meg úgy általában megpróbálod megtartani az értékeidet, és nem hulladékkal töltöd fel a keretet. Aztán mivel évről évre pont nem ez történt, én tökéletesen megértem, hogy beleunt az egész mostani góréságba és nem táplál már semmi reményt irányukba.
vanek úr
Elnezest akkor ..ezek nekem mar elhalvanyultak
De azert probaltam most kicsit provokativ is lenni hatha 😉
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Azért elmondom én is, hogy mit tennék, ha DG lennék. WR-t biztos nem hoznék 1. körben, idén is becsődölt szinte mindegyik (legalábbis akiket nagyon hájpoltak), pedig állítólag korszakos gigaerősségű volt a class. Aztán a hátsóbb körösök sokkal jobban muzsikáltak. Én rámennék Robinsonra, az legalább tuti, vagy 2-3. körben néznék valakit. Pass rushert meg draftról és piacról is hoznék, nekem ez lenne a legfontosabb. OL-t most már hanyagolnám, sokat öltünk már bele, és különben is, a Kansas összekukázott támadófallal játszik SB-t, tehát szedjék össze magukat az edzők. Vagy szedjünk össze jó edzőket. Graham például kellemesen meglepett, Judge nekem szimpatikus, Garrett tragédia, alsóbb szintre meg nem látok bele, de OL és TE fronton valamit biztos módosítanék.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Rengeteg irány és opció van így FA előtt és a 11. pickről várva az eseményeket. Igazából csak azért imádkozom, hogy végre lépjünk már előre...!!!

Védő oldalon simán el tudom képzelni, hogy DL nekik így fasza és még egy jó CB-vel kiegészülve ennyi passrush elég, mert úgy is védekezik a secondary.... Így első két körbe el tudom képzelni, hogy jön egy CB.

Védő prospectek közül: Micah Parson / Kwity Paye / Gregory Rousseau 3-ast kíváncsi vagyok, hogyan értékeli többi csapat és mi.

Mindenhol nem tudunk előre lépni, így azt gondolom vállalni fogják azt, hogy támadó sor lesz a prioritás, hogy megnézzék Jones mit tud és elmondhassák, hogy javult a támadó egység.

Realitás / csapatigény / személyes elképzelés jelenleg:
1. kör Kyle Pitts / Jaylen Waddle
2. kör CB/EDGE/OLB/OL -ből BPA

Jaa és ha elhoznánk Pitts-t, én attól megtartanám téglekezű Engramet is! 😊
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Én már írtam év közben is és ez azóta sem változott, hogy nálam a prioritás jelenleg egyértelműen a pass-rush megerősítése lenne. FA-ról és (korai körös) draftról is várok ide embert, ha ebben nem lépünk előre (főleg ha meg sem próbáljuk) az számomra nagy csalódás lenne.
Drafton alapvetően BPA-t várok, az első körre legesélyesebbnek a WR-t gondolom most ezek alapján, a második körben jöhet a pass-rusher, a harmadikban meg mondjuk egy center/OG. Nyilván az FA tevékenység után ez a tipp változhat..
Szesze
ez jó kis terv amúgy de ha ennyire elmegyünk a D irányba akkor meg Jonesnak nem jut megfelelő támogatásra erőforrás...
+DG is jelezte hogy erősíteni kívánjuk az O-t... szóval félek a pass rush tekintetében ismét csalódnunk kell majd...
yooker
Azt kérdezted mit szeretnénk? 😊
Szesze
ez igaz de picit a realitást is beleszőve gondoltam...😊
yooker
Akkor lásd: ozibozi 😊
Szesze
na jó...😊
mondjuk egyszer szívesen elolvasnám már ozitól hogy ha egy pillanatra kilépne a szerepéből ő hogyan és merre indulna el mondjuk innen !
nyilván tudom teljes nagytakarítás Judge,Jones,DG , Mara mindenki kuka de ez egy nem valós opció!
remélem megéljük valamikor amikor majd valamiféle GM megközelítésben is megnyilvánul mert a fociről csapatépítésről alkotott véleményéről semmi konkrétum nem derült még ki!
csak annyi hogy szar minden... és kéne egy jó edző,qb,védelem,o fal minden... persze !
ami lehet hogy igaz de azért még lehetne írni ehhez gondolatokat !
de tudom !minek? ugye ozi?😊
yooker
Nekem azért úgy rémlik korábban elég sokszor megnyilvánult GM szempontból is. Például a csapatépítésről is elmondta a véleményét, amiről úgy gondolta, akkor a legegyszerűbb, ha előtte nem romboljuk le a csapat javát. Mondjuk, ha van egy klublegenda irányítód, aki csak a zsebben érzi jól magát, akkor mindent megteszek, hogy NFL szintű OL legyen előtte. Ha van egy ligaelit elkapód, akkor megpróbálod ráépíteni a rendszert, és nem egy fogalmatlan OC-t nevezel ki a főnökének. Meg úgy általában megpróbálod megtartani az értékeidet, és nem hulladékkal töltöd fel a keretet. Aztán mivel évről évre pont nem ez történt, én tökéletesen megértem, hogy beleunt az egész mostani góréságba és nem táplál már semmi reményt irányukba.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Én már írtam év közben is és ez azóta sem változott, hogy nálam a prioritás jelenleg egyértelműen a pass-rush megerősítése lenne. FA-ról és (korai körös) draftról is várok ide embert, ha ebben nem lépünk előre (főleg ha meg sem próbáljuk) az számomra nagy csalódás lenne.
Drafton alapvetően BPA-t várok, az első körre legesélyesebbnek a WR-t gondolom most ezek alapján, a második körben jöhet a pass-rusher, a harmadikban meg mondjuk egy center/OG. Nyilván az FA tevékenység után ez a tipp változhat..
Szesze
ez jó kis terv amúgy de ha ennyire elmegyünk a D irányba akkor meg Jonesnak nem jut megfelelő támogatásra erőforrás...
+DG is jelezte hogy erősíteni kívánjuk az O-t... szóval félek a pass rush tekintetében ismét csalódnunk kell majd...
yooker
Azt kérdezted mit szeretnénk? 😊
Szesze
ez igaz de picit a realitást is beleszőve gondoltam...😊
yooker
Akkor lásd: ozibozi 😊
Szesze
na jó...😊
mondjuk egyszer szívesen elolvasnám már ozitól hogy ha egy pillanatra kilépne a szerepéből ő hogyan és merre indulna el mondjuk innen !
nyilván tudom teljes nagytakarítás Judge,Jones,DG , Mara mindenki kuka de ez egy nem valós opció!
remélem megéljük valamikor amikor majd valamiféle GM megközelítésben is megnyilvánul mert a fociről csapatépítésről alkotott véleményéről semmi konkrétum nem derült még ki!
csak annyi hogy szar minden... és kéne egy jó edző,qb,védelem,o fal minden... persze !
ami lehet hogy igaz de azért még lehetne írni ehhez gondolatokat !
de tudom !minek? ugye ozi?😊

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Én már írtam év közben is és ez azóta sem változott, hogy nálam a prioritás jelenleg egyértelműen a pass-rush megerősítése lenne. FA-ról és (korai körös) draftról is várok ide embert, ha ebben nem lépünk előre (főleg ha meg sem próbáljuk) az számomra nagy csalódás lenne.
Drafton alapvetően BPA-t várok, az első körre legesélyesebbnek a WR-t gondolom most ezek alapján, a második körben jöhet a pass-rusher, a harmadikban meg mondjuk egy center/OG. Nyilván az FA tevékenység után ez a tipp változhat..
Szesze
ez jó kis terv amúgy de ha ennyire elmegyünk a D irányba akkor meg Jonesnak nem jut megfelelő támogatásra erőforrás...
+DG is jelezte hogy erősíteni kívánjuk az O-t... szóval félek a pass rush tekintetében ismét csalódnunk kell majd...
yooker
Azt kérdezted mit szeretnénk? 😊
Szesze
ez igaz de picit a realitást is beleszőve gondoltam...😊
yooker
Akkor lásd: ozibozi 😊
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Én már írtam év közben is és ez azóta sem változott, hogy nálam a prioritás jelenleg egyértelműen a pass-rush megerősítése lenne. FA-ról és (korai körös) draftról is várok ide embert, ha ebben nem lépünk előre (főleg ha meg sem próbáljuk) az számomra nagy csalódás lenne.
Drafton alapvetően BPA-t várok, az első körre legesélyesebbnek a WR-t gondolom most ezek alapján, a második körben jöhet a pass-rusher, a harmadikban meg mondjuk egy center/OG. Nyilván az FA tevékenység után ez a tipp változhat..
Szesze
ez jó kis terv amúgy de ha ennyire elmegyünk a D irányba akkor meg Jonesnak nem jut megfelelő támogatásra erőforrás...
+DG is jelezte hogy erősíteni kívánjuk az O-t... szóval félek a pass rush tekintetében ismét csalódnunk kell majd...
yooker
Azt kérdezted mit szeretnénk? 😊
Szesze
ez igaz de picit a realitást is beleszőve gondoltam...😊
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Én már írtam év közben is és ez azóta sem változott, hogy nálam a prioritás jelenleg egyértelműen a pass-rush megerősítése lenne. FA-ról és (korai körös) draftról is várok ide embert, ha ebben nem lépünk előre (főleg ha meg sem próbáljuk) az számomra nagy csalódás lenne.
Drafton alapvetően BPA-t várok, az első körre legesélyesebbnek a WR-t gondolom most ezek alapján, a második körben jöhet a pass-rusher, a harmadikban meg mondjuk egy center/OG. Nyilván az FA tevékenység után ez a tipp változhat..
Szesze
ez jó kis terv amúgy de ha ennyire elmegyünk a D irányba akkor meg Jonesnak nem jut megfelelő támogatásra erőforrás...
+DG is jelezte hogy erősíteni kívánjuk az O-t... szóval félek a pass rush tekintetében ismét csalódnunk kell majd...
yooker
Azt kérdezted mit szeretnénk? 😊
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Én már írtam év közben is és ez azóta sem változott, hogy nálam a prioritás jelenleg egyértelműen a pass-rush megerősítése lenne. FA-ról és (korai körös) draftról is várok ide embert, ha ebben nem lépünk előre (főleg ha meg sem próbáljuk) az számomra nagy csalódás lenne.
Drafton alapvetően BPA-t várok, az első körre legesélyesebbnek a WR-t gondolom most ezek alapján, a második körben jöhet a pass-rusher, a harmadikban meg mondjuk egy center/OG. Nyilván az FA tevékenység után ez a tipp változhat..
Szesze
ez jó kis terv amúgy de ha ennyire elmegyünk a D irányba akkor meg Jonesnak nem jut megfelelő támogatásra erőforrás...
+DG is jelezte hogy erősíteni kívánjuk az O-t... szóval félek a pass rush tekintetében ismét csalódnunk kell majd...
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Én már írtam év közben is és ez azóta sem változott, hogy nálam a prioritás jelenleg egyértelműen a pass-rush megerősítése lenne. FA-ról és (korai körös) draftról is várok ide embert, ha ebben nem lépünk előre (főleg ha meg sem próbáljuk) az számomra nagy csalódás lenne.
Drafton alapvetően BPA-t várok, az első körre legesélyesebbnek a WR-t gondolom most ezek alapján, a második körben jöhet a pass-rusher, a harmadikban meg mondjuk egy center/OG. Nyilván az FA tevékenység után ez a tipp változhat..

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 471
Mivel dégé maradt, így világos hogy a védőfal közepe nem elég mély neki, és megerősítésre szorul.
A többi az úgy jó ahogy van.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Én az OL-be legink cenyát húznék. Thomas, Hernandez, Peart mind 1-2. napos pickek, hadd bizonyítsanak. OG esetleg akkor kellhet ha Zeitler cap casualty lesz, bár akkor sem kizárt h megadják Lemieuxnek a lehetőséget.
Én egyértelműen WR/EDGE irányba indulnék az 1-2. körben, center annyira nem prémium poszt, ott a 3. körben is lesz bőven kezdőkaliber.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Nah , nem nagyon ütöttem meg az ingerküszöböt ezzel a kérdéssel úgy látom !
vagy ilyen alaposan dolgozik mindenki a válaszon? 😊
yooker
Én belekontárkodom:

Nagy valószínűség szerint Judge-ék továbbra is Daniel Jones-sal terveznek QB poszton, ezért végre meg kellene adni neki mindent ahhoz, hogy döntéshelyzetbe kerüljön a GM a hosszabbítást/5. éves opciót illetően.

A támadófalat kellene leginkább foltozgani, szerintem a mostani class jó mély lesz, minden pozícióba lehet nagyon értékes és jól felkészített embert hozni. A másik, hogy egy klasszikus első elkapó is kellene neki, mert Slayton elkaristol, de azért ő inkább WR2 prototípus. Több helyen láttam Devonta Smith-t pl mockban. Kyle Pitts egy érdekes kísérlet lenne TE/WR pozícióra, mert nektek ilyen felépítésű emberetek nincsen, de nektek sztem ő rizikós, high risk high reward kaliberű ember.

Nyilván attól is függ, hogy kik lesznek elérhetők 11. picknél, de sec-be én most nem húznék, elég jól megvagytok ott, pedig 10-15 között értéken kb pont CB-k jönnének (pl. Horn, Farley, Surtain).

Én 1/11-et megérő domináns pass rushert nem látok, Gregory Rousseu-tól fáj a fejem. Patrick Jones-t nagyon hypeolják, hát én néztem Pitt meccseket, de néha teljesen eltűnedezett.

Barmore-t (nálam inkább 3tech) és Kwity Paye-t (ő 5tech) én szeretem, de az ő húzásuk nagyban függ Williams sorsától is.

Én biztos, hogy Wyatt Davis-t vagy Slatert húznám guardba, Barkley-nak és Jones-nak is nagy segítség lenne rögtön mindkettő.

Második körben lehetne akár pass rushert, akár elkapót próbálni, de egy off ball LB sem lenne elvetélt ötlet Martinez mellé.
Willie Parker
csak nyugodtan...😊

mondjuk a támadófal (további ) foltozgatása gyakorlatilag már egy végtelen történetnek tűnik és részemről kezd elegem lenni belőle de nyilván ide mindig lehet erősíteni de nem gondolnám idén már prioritásnak max későbbi körben vagy vet. backup FA-ról...
azzal egyetértek hogy pass rusherért nem éri meg idén 1. kört adni
az 1. körös wr meg a class mélysége miatt lehet megkérdőjelezhető pláne ha FA-ról jön egy top WR!szóval lehet BPA-zunk majd (CB,LB,DT? ) attól függően mit alkotunk előtte FA-n....
ami még érdekes nyilván mit tudunk/akarunk kezdeni a saját FA-ink helyzetével...
ez fogja leginkább befolyásolni az egészet kb
yooker
Én az elkapó class-t nem látom annyira hanyatt esősnek.

Chase generációs tehetség, Smith nyilván Heisman winner, de azért ott bejátszik a Bama erőssége és a testalkata kapcsán is vannak kétségeim. Lehet, hogy Waddle jobb profi karriert fut be nála.

Rondale Moore még 1 körös tehetség, de Bateman már határeset, utána meg szerintem már nagyobb szakadék jön, mint St Brown (a tesója sem lett egy megváltó), Tylan Wallace, Elijah Moore, Marshall (sztem ő beválik), Seth Williams.

Szóval van kb. 10-12 biztosnak mondott elkapó, aztán már csak hátsó körös arcok, de igazán kiemelkedő max 3-4, a többi elég középszerű.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nah , nem nagyon ütöttem meg az ingerküszöböt ezzel a kérdéssel úgy látom !
vagy ilyen alaposan dolgozik mindenki a válaszon? 😊
yooker
Én belekontárkodom:

Nagy valószínűség szerint Judge-ék továbbra is Daniel Jones-sal terveznek QB poszton, ezért végre meg kellene adni neki mindent ahhoz, hogy döntéshelyzetbe kerüljön a GM a hosszabbítást/5. éves opciót illetően.

A támadófalat kellene leginkább foltozgani, szerintem a mostani class jó mély lesz, minden pozícióba lehet nagyon értékes és jól felkészített embert hozni. A másik, hogy egy klasszikus első elkapó is kellene neki, mert Slayton elkaristol, de azért ő inkább WR2 prototípus. Több helyen láttam Devonta Smith-t pl mockban. Kyle Pitts egy érdekes kísérlet lenne TE/WR pozícióra, mert nektek ilyen felépítésű emberetek nincsen, de nektek sztem ő rizikós, high risk high reward kaliberű ember.

Nyilván attól is függ, hogy kik lesznek elérhetők 11. picknél, de sec-be én most nem húznék, elég jól megvagytok ott, pedig 10-15 között értéken kb pont CB-k jönnének (pl. Horn, Farley, Surtain).

Én 1/11-et megérő domináns pass rushert nem látok, Gregory Rousseu-tól fáj a fejem. Patrick Jones-t nagyon hypeolják, hát én néztem Pitt meccseket, de néha teljesen eltűnedezett.

Barmore-t (nálam inkább 3tech) és Kwity Paye-t (ő 5tech) én szeretem, de az ő húzásuk nagyban függ Williams sorsától is.

Én biztos, hogy Wyatt Davis-t vagy Slatert húznám guardba, Barkley-nak és Jones-nak is nagy segítség lenne rögtön mindkettő.

Második körben lehetne akár pass rushert, akár elkapót próbálni, de egy off ball LB sem lenne elvetélt ötlet Martinez mellé.
Willie Parker
csak nyugodtan...😊

mondjuk a támadófal (további ) foltozgatása gyakorlatilag már egy végtelen történetnek tűnik és részemről kezd elegem lenni belőle de nyilván ide mindig lehet erősíteni de nem gondolnám idén már prioritásnak max későbbi körben vagy vet. backup FA-ról...
azzal egyetértek hogy pass rusherért nem éri meg idén 1. kört adni
az 1. körös wr meg a class mélysége miatt lehet megkérdőjelezhető pláne ha FA-ról jön egy top WR!szóval lehet BPA-zunk majd (CB,LB,DT? ) attól függően mit alkotunk előtte FA-n....
ami még érdekes nyilván mit tudunk/akarunk kezdeni a saját FA-ink helyzetével...
ez fogja leginkább befolyásolni az egészet kb
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Nah , nem nagyon ütöttem meg az ingerküszöböt ezzel a kérdéssel úgy látom !
vagy ilyen alaposan dolgozik mindenki a válaszon? 😊
yooker
Én belekontárkodom:

Nagy valószínűség szerint Judge-ék továbbra is Daniel Jones-sal terveznek QB poszton, ezért végre meg kellene adni neki mindent ahhoz, hogy döntéshelyzetbe kerüljön a GM a hosszabbítást/5. éves opciót illetően.

A támadófalat kellene leginkább foltozgani, szerintem a mostani class jó mély lesz, minden pozícióba lehet nagyon értékes és jól felkészített embert hozni. A másik, hogy egy klasszikus első elkapó is kellene neki, mert Slayton elkaristol, de azért ő inkább WR2 prototípus. Több helyen láttam Devonta Smith-t pl mockban. Kyle Pitts egy érdekes kísérlet lenne TE/WR pozícióra, mert nektek ilyen felépítésű emberetek nincsen, de nektek sztem ő rizikós, high risk high reward kaliberű ember.

Nyilván attól is függ, hogy kik lesznek elérhetők 11. picknél, de sec-be én most nem húznék, elég jól megvagytok ott, pedig 10-15 között értéken kb pont CB-k jönnének (pl. Horn, Farley, Surtain).

Én 1/11-et megérő domináns pass rushert nem látok, Gregory Rousseu-tól fáj a fejem. Patrick Jones-t nagyon hypeolják, hát én néztem Pitt meccseket, de néha teljesen eltűnedezett.

Barmore-t (nálam inkább 3tech) és Kwity Paye-t (ő 5tech) én szeretem, de az ő húzásuk nagyban függ Williams sorsától is.

Én biztos, hogy Wyatt Davis-t vagy Slatert húznám guardba, Barkley-nak és Jones-nak is nagy segítség lenne rögtön mindkettő.

Második körben lehetne akár pass rushert, akár elkapót próbálni, de egy off ball LB sem lenne elvetélt ötlet Martinez mellé.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nah , nem nagyon ütöttem meg az ingerküszöböt ezzel a kérdéssel úgy látom !
vagy ilyen alaposan dolgozik mindenki a válaszon? 😊
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
azért érdekes lesz milyen irányban fogunk elindulni ebben az offseasonban!rámegyünk-e all inn Jones támogatására hogy kiderüljön jövőre minden kétséget kizáróan hogy építhetünk e rá mint fr qb!
értem ezalatt egy top WR FA igazolás valamint 1. körös wr draft (abban az esetben ha valamelyik top prospect bent van)
azok alapján amit DG év végén mondott akár ez is benne van...
ennek ára ugye az hogy továbbra sem lesz komolyabb pass rush erősítés és/vagy Williams és/vagy Tomlinson is megy...

vagy próbálunk it is ott is "foltozgani" és kap egy top FA wr-t de draftról már nem érkezik korai erősítés az O-ba de cserébe jön egy pass rusher ...
vagy megpróbáljuk megtartani mind2 DT-t de nem érkezik FA WR viszont a drafton megnyomjuk az O-t rendesen....
de lehetne sorolni még...😊

kinek mi lenne a legkedvesebb elképzelése ? aminek tudna örülni?
részemről hajlok azt gondolni hogy az első verzió lesz a befutó és még plusszab megpróbáljuk megtartani legalább LW-t és megint a pass rusher poszt lesz szokás szerint "hanyagolva " vagy valami félmegoldás féle projekttel vagy olcsóbb veteránnal próbálkozva és bizni Carter és Ximines (főleg előbbi ) jó visszatérésében

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 471
Pont 30 éve...
CELEBRATE THE 30TH ANNIVERSARY OF THE 1990 SUPER BOWL CHAMPIONS

 www.giants.com/1990/?fbclid=IwAR09j-CxEXhGr_NOD-iFjmN2DGa6e9QFGUyek5i_9jdlOYFW2buSh_JP9ys

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...