New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Thomas - Lemieux - Gates - Hernandez - Peart

Hát lehet hoznék draftról valakit még 1-3 körben is. Solder-t ki kell majd vágni, aztán reménykedni hogy Tomlinsonra lesz lóvé.

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Zeitler kitéve.
Zet
Vajh miért nem Solder előbb? Ja tényleg, ő simán tud átlag alatt játszani, uh kell nekünk.
Haba
várható volt de azért kurva bosszantó hogy nem tud végre összeállni egy rendes OL
hanem évről évre csak a lyukakat foltozzuk....
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 064 — Lucas Scott
Ezek szerint nem csak én gondoltam úgy, hogy ő volt a legfontosabb láncszem a tavalyi védelemben.. szerintem muszáj volt megtartani, nyilván egy hosszú távú szerződés lenne a legjobb vele. Most már csak a szélre kéne 1-2 pass rusher és nagyjából rendben is lenne a védelem.
Szesze
en tartok attol h miutan viritottuk neki a lovet utana picit kevesebb motivacioval rendelkezik. feltuno volt h tavaly is a szezon masodik feleben lendult bele ugy igazan.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 502
Zeitler kitéve.
Zet
Vajh miért nem Solder előbb? Ja tényleg, ő simán tud átlag alatt játszani, uh kell nekünk.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 342
Zeitler kitéve.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
LW megtartását én is támogatnám de nem tag formában...gondolom még dolgoznak a részleteken!
nagy piaci aktivitás most úgy érzem nem lesz, próbálunk a zavarosban halászni és talán még Tomlinsont is beszorítani a capbe....
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Dupree-t azért legalább egyszer felhívnám
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Kb egyik legszarabb cap helyzetünk van, főleg úgy hogy a QB-nk még rookie szerződésen.

Oké hogy Willams.... De Tomlinson nagyon fog hiányozni.

Egyébként volt ma sajtó tájékoztató is, ezek voltak a főbb üzenetek:
-DG bátran vág neki a Thomas-Peart tackle párossal a következő szezonnak
-3 újonc volt az OL-be, így még "épitkezés" megy (Itt Thomas, Lemieux, Gates -kombóra gondolt). Ez felveti a kérdést Hernandez vs Lemieux kérdésben.
-Mindenkit szeretnének visszahozni (Zeitler, Solder is?)
-Tomlinson (Dalvin) nem győznek elég jót mondani. Azt elhiszem, csak nem lesz lesz pénz sajnos.
-Nagy a magabiztosság Engram irányában
-És természetesen Daniel Jones a mi emberünk.
-Barkley visszatérésétől hatalmas fellendülést várnak és hosszútávra terveznek vele
-Ja meg nem fantasy foci alapján építenek csapatot, mert itt ügye Winning culture stb stb.
-Azért nem merik kijelenteni, hogy jövőre pozitív mérlegünk lesz majd
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ezek szerint nem csak én gondoltam úgy, hogy ő volt a legfontosabb láncszem a tavalyi védelemben.. szerintem muszáj volt megtartani, nyilván egy hosszú távú szerződés lenne a legjobb vele. Most már csak a szélre kéne 1-2 pass rusher és nagyjából rendben is lenne a védelem.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
LWilliams franchise tag
Beki
Ez ha végleges lesz nem túl fasza azért ...
Nem hinném hogy ne balhezna miatta
Top FA wr-ket(Robinson Godwin) meg szépen tageltek! Szoval Ez sem kezdődik túl jól ..ha akarunk licitalhatunk Golladayre kb!meh...
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Toilolo pay cut...😡 Mér nem cut??
nagir
Kíválóan játszik bendzsón vagy hogyishívják azon a szamoai szaron, biztos a csapattársak kedvelik mikor az öltözőben meccs előtt/után penget nekik...
peach
Ukulele... És tényleg! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
LWilliams franchise tag
Beki
Én csak azt olvastam, hogy "expected" 19 misiért. Te már többet is olvastál ennél?

Érdekes, hogy akkor ezzel Tomlinstól búcsút mondhatunk? hmmm egy újabb 2. körös remek DT, aki saját nevelés, szorgalmas, sosem sérült és minden csapattársa szereti mi meg elengedjük?

Willams meg rinyálni fog, hogy miért tageljük másodszorra, ő hosszú szerződést akar bla bla, ha meg pénzhez jut, akkor tuti nem lesz motivált már játszani.

Nem értem.
GiantsMLBhunter
Már tárgyalnak a hosszabbításról is, DG meg majd Tomlinson helyére draftol egy DT-t 1. Körben 😊

Amúgy simán visszaállhatnánk 4-3 -ra, Leó, DL és Hill megoldanák a fal közepét. Csak akkor (is) kéne két kezdőszintű pass rusher.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
LWilliams franchise tag
Beki
Én csak azt olvastam, hogy "expected" 19 misiért. Te már többet is olvastál ennél?

Érdekes, hogy akkor ezzel Tomlinstól búcsút mondhatunk? hmmm egy újabb 2. körös remek DT, aki saját nevelés, szorgalmas, sosem sérült és minden csapattársa szereti mi meg elengedjük?

Willams meg rinyálni fog, hogy miért tageljük másodszorra, ő hosszú szerződést akar bla bla, ha meg pénzhez jut, akkor tuti nem lesz motivált már játszani.

Nem értem.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
LWilliams franchise tag
Beki
remélem sikerül megállapodni majd a hosszú távú szerződésről, az egyik legnagyobb pozitív csalódás volt tavaly.


Toilolo pay cut...😡 Mér nem cut??
nagir
Állítólag DG és Garet ki akarják próbálni a 3 TE heavy szisztémát, úgy hogy megtartjuk Engram, feltradelünk Pitts-ért, plusz muszáj volt még megtartani valakit a rosterről.
GiantsMLBhunter
nálam továbbra is Kaden Smith a legjobb TE a csapatban, kár, hogy tavaly keveset volt használva 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
LWilliams franchise tag
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Toilolo pay cut...😡 Mér nem cut??
nagir
Állítólag DG és Garet ki akarják próbálni a 3 TE heavy szisztémát, úgy hogy megtartjuk Engram, feltradelünk Pitts-ért, plusz muszáj volt még megtartani valakit a rosterről.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Toilolo pay cut...😡 Mér nem cut??
nagir
Kíválóan játszik bendzsón vagy hogyishívják azon a szamoai szaron, biztos a csapattársak kedvelik mikor az öltözőben meccs előtt/után penget nekik...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 464
Carlos Dunlapot kivágta a Seattle... Akár le is csaphatnánk Rá!?
nagir
Igen, hiszen Egy csapatépítésnél ahol el akarsz kerülni a csoport legrosszabbjai közúl, ott vlsz egy ilyen öreg, vagyis tapasztalt pozíciós faszi hiányzik.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Toilolo pay cut...😡 Mér nem cut??



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Carlos Dunlapot kivágta a Seattle... Akár le is csaphatnánk Rá!?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Próbáljuk elcserélni Zeitlert! Szvsz, nem fogjuk tudni.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
baszki kb 1 hónapja úgy néz ki valahogy véletlen leiratkoztam a topicról...
gondoltam uborkaszezon miatt nincs hsz azóta ! most láttam véletlen hogy mi van ! 😊
yooker
Túl sok minden mondjuk valóban nem történt 😊
Ez a Tate+Mayo cut egyértelmű volt, vannak még páran ezen a listán.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
baszki kb 1 hónapja úgy néz ki valahogy véletlen leiratkoztam a topicról...
gondoltam uborkaszezon miatt nincs hsz azóta ! most láttam véletlen hogy mi van ! 😊
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Golden Tate elküldve
ironroy
David Mayo is.
nagir
Ozi elmorzsolt két könnycseppet
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Golden Tate elküldve
ironroy
David Mayo is.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!