New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 631 — Bla, bla, bla

nagir
Nem nagyon ismerem...ez kb egy K.Fackrell típusú igazolás?
Kicsit utananezve nem tűnik rossz húzásnak
Fiatal, olcsó, van benne potencial
yooker
Pont u.e. gondoltam, amikor megláttam...👍



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !

nagir
Nem nagyon ismerem...ez kb egy K.Fackrell típusú igazolás?
Kicsit utananezve nem tűnik rossz húzásnak
Fiatal, olcsó, van benne potencial

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 631 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Adnám ha Golladay igazolásra ébrednénk 😊
GiantsMLBhunter
Elvileg csak ma jön visitre. A Bengals bekínálta egy egy éves prove it dealel, de az elég low blow-nak hangzik, és nem fogadta el.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Adnám ha Golladay igazolásra ébrednénk 😊
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kétféleképpen megközelíteni egy témát. Jöjjön wr djnek

több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Rapaport most hozta
One of the best available free agents will spend some time with #Giants coach Joe Judge and the team’s brass. A deal could be the result, as NYG has been looking for a big-time WR.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Kenny Golladay ide akar jönni.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Most hogy ez a pánikroham lezárult, nyugodjon le mindenki, mert legalább letisztult a kép és tudjuk, hogy első körben kötelezően hozunk egy DL-t futás ellen, és remélem adunk érte pár picket is hogy
fel-fölmenjünk érte.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Ha nem csere lesz, akkor nem a fizetési lesz a baj, mert az teljesen korrekt szerintem.

A baj az lesz, hogy ha Solder a kezdő, akkor az azt jelenti, hogy Peart még nem kezdő szint, és így vele kapcsolatos reményeink elpárologhatnak. Muszáj lenne Peart-nek jobb szintet hoznia mint Solder, sokkal jobb szintet, mert ha csak épphogy olyan szintet hozna, akkor rettegj Jones/Barkley.

Thomas biztos kezdő LT-nk lesz, ebben kicsit sem kételkedem (kivéve ha drafton 11. helyen jön valaki OT).
GiantsMLBhunter
Az a baj, hogy az elmúlt évek alapján egyáltalán nem evidens nálunk, hogy az lesz a kezdő, aki jobban teljesít. Mindig volt egy bűnrossz játékos, akit mégis nyomtak végig. Továbbra is úgy látom, hogy az OL leggyengébb pontja a szakmai stáb. Amióta a Snee féle brigád nyugdíjba ment, folyamatosan hoztuk az 1-2. körös meg drága FA embereket, mégis egy kalap szar volt az egész. A mostani garnitúrából is simán ki kéne hozni egy minimum közepes átlagot.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Ha nem csere lesz, akkor nem a fizetési lesz a baj, mert az teljesen korrekt szerintem.

A baj az lesz, hogy ha Solder a kezdő, akkor az azt jelenti, hogy Peart még nem kezdő szint, és így vele kapcsolatos reményeink elpárologhatnak. Muszáj lenne Peart-nek jobb szintet hoznia mint Solder, sokkal jobb szintet, mert ha csak épphogy olyan szintet hozna, akkor rettegj Jones/Barkley.

Thomas biztos kezdő LT-nk lesz, ebben kicsit sem kételkedem (kivéve ha drafton 11. helyen jön valaki OT).
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hát így legalább van némi értelme az egésznek, ettől még sztem jobb lett volna kivágni.
Szesze
Igazat kell adnom Neked, de pénzügyileg egál, akkor inkább maradt.
nagir
hát nekem is kicsit keserű ez a dolog, remélem csak csere lesz a Thomas - Peart duó mögött, sokkal fontosabb lenne a fiataloknak megfelelő tapasztalatot szerezni.
kristof
Igen, pont ezért mondtam én is.. De ha csere lesz akkor végül is belefér.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Hát így legalább van némi értelme az egésznek, ettől még sztem jobb lett volna kivágni.
Szesze
Igazat kell adnom Neked, de pénzügyileg egál, akkor inkább maradt.
nagir
hát nekem is kicsit keserű ez a dolog, remélem csak csere lesz a Thomas - Peart duó mögött, sokkal fontosabb lenne a fiataloknak megfelelő tapasztalatot szerezni.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 631 — Bla, bla, bla
Solder belement a paycutba, 4 milliót fog keresni a 10 helyett, így 6 millát spóroltunk, ugyanannyit nagyjából mintha kivágtuk volna. Így akár meg is van egy backup swing tackleünk, aki taníthatja a fiatalokat, ennyiért szerintem okés a deal. Így +14 milliónk van LW és Solder után, most lesz az a kérdés, hogy hozunk egy nagy nevet, vagy egy CB-t és WR-t.
Rodaron
Hát így legalább van némi értelme az egésznek, ettől még sztem jobb lett volna kivágni.
Szesze
Igazat kell adnom Neked, de pénzügyileg egál, akkor inkább maradt.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Solder belement a paycutba, 4 milliót fog keresni a 10 helyett, így 6 millát spóroltunk, ugyanannyit nagyjából mintha kivágtuk volna. Így akár meg is van egy backup swing tackleünk, aki taníthatja a fiatalokat, ennyiért szerintem okés a deal. Így +14 milliónk van LW és Solder után, most lesz az a kérdés, hogy hozunk egy nagy nevet, vagy egy CB-t és WR-t.
Rodaron
Hát így legalább van némi értelme az egésznek, ettől még sztem jobb lett volna kivágni.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Solder belement a paycutba, 4 milliót fog keresni a 10 helyett, így 6 millát spóroltunk, ugyanannyit nagyjából mintha kivágtuk volna. Így akár meg is van egy backup swing tackleünk, aki taníthatja a fiatalokat, ennyiért szerintem okés a deal. Így +14 milliónk van LW és Solder után, most lesz az a kérdés, hogy hozunk egy nagy nevet, vagy egy CB-t és WR-t.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Demis Roussos szemére azt vetik hogy csak 1 évet nyomott le, nagyon jók az adottságai magas a plafon stb, DE bármi lehet.
Tetszik a neve, tőlem jöhet 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Rájöttem az eddigi FA tevékenységek után, hogy annyira vágyok rá, hogy pusztítson a defense-ünk, hogy drafton hajlandó lennék reachelni is Gregory Rousseau-ért, csak azért, hogy hátha kijönne az upsideja belőle. Benne látom legnagyobb upside. Reach lenne, de úgy adnék végre egy edge playert....

Gregory Rousseau - Dexter Lawrance - Leonard Williams hmmm

(Kivéve persze ha egy Jamar Chase, Kyle Pitts, Penei Sewell hármasből valaki elérhető lenne.)
GiantsMLBhunter
Szerintem egyébként Lorenzo Carter is jó lesz. Idén is jó lett volna már csak sajnos lesérült.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Rájöttem az eddigi FA tevékenységek után, hogy annyira vágyok rá, hogy pusztítson a defense-ünk, hogy drafton hajlandó lennék reachelni is Gregory Rousseau-ért, csak azért, hogy hátha kijönne az upsideja belőle. Benne látom legnagyobb upside. Reach lenne, de úgy adnék végre egy edge playert....

Gregory Rousseau - Dexter Lawrance - Leonard Williams hmmm

(Kivéve persze ha egy Jamar Chase, Kyle Pitts, Penei Sewell hármasből valaki elérhető lenne.)
GiantsMLBhunter
Sewell látva az FA igazolásokat a Bengalsnál, lejjebb nem fog csúszni, csak nehogy pofára essenek. Simán viheti a Dolphins és a Falcons is.
Hope
Chase se fog 8-ból kicsúszni.
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Rájöttem az eddigi FA tevékenységek után, hogy annyira vágyok rá, hogy pusztítson a defense-ünk, hogy drafton hajlandó lennék reachelni is Gregory Rousseau-ért, csak azért, hogy hátha kijönne az upsideja belőle. Benne látom legnagyobb upside. Reach lenne, de úgy adnék végre egy edge playert....

Gregory Rousseau - Dexter Lawrance - Leonard Williams hmmm

(Kivéve persze ha egy Jamar Chase, Kyle Pitts, Penei Sewell hármasből valaki elérhető lenne.)
GiantsMLBhunter
Sewell látva az FA igazolásokat a Bengalsnál, lejjebb nem fog csúszni, csak nehogy pofára essenek. Simán viheti a Dolphins és a Falcons is.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Rájöttem az eddigi FA tevékenységek után, hogy annyira vágyok rá, hogy pusztítson a defense-ünk, hogy drafton hajlandó lennék reachelni is Gregory Rousseau-ért, csak azért, hogy hátha kijönne az upsideja belőle. Benne látom legnagyobb upside. Reach lenne, de úgy adnék végre egy edge playert....

Gregory Rousseau - Dexter Lawrance - Leonard Williams hmmm

(Kivéve persze ha egy Jamar Chase, Kyle Pitts, Penei Sewell hármasből valaki elérhető lenne.)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Dalvin Tomlinson -> Vikes 22 milliót kap ott 2 évre.
iktriad
Sziasztok!

Akkor azt mondjátok, hogy (ár-érték arányban) szempontunkból jó deal született? 😁
Aztán nyilván nyugtával a napot...

Azt láttam, hogy alapvetően megbízható a srác, konstans tud hozni szintet. Futás ellen a leghatékonyabb, de javult passz siettetésben is, ahogy olvasgattam. Meg videókat nézegettem. 😁
PatrickSKOL
Megbízható, jó játékos, valószínűleg nem fogtok csalódni benne. Nagyjából árán kelt el szerintem.
Szesze
ezekkel a speedster formákkal az a baj hogy folyamatosan van valami sérülésük,húzódásuk...ez a sebesség ára kb...
+ még a droppok is !
de azért mindenképpen izgalmasabbnak hangzik ez mint a Gillaspia igazolás...😊
yooker
Persze, nekem sincsenek illúzióim, de azt a 2 millkát meg lehetett próbálni, mélységi célpontnak jó lehetne.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Dalvin Tomlinson -> Vikes 22 milliót kap ott 2 évre.
iktriad
Sziasztok!

Akkor azt mondjátok, hogy (ár-érték arányban) szempontunkból jó deal született? 😁
Aztán nyilván nyugtával a napot...

Azt láttam, hogy alapvetően megbízható a srác, konstans tud hozni szintet. Futás ellen a leghatékonyabb, de javult passz siettetésben is, ahogy olvasgattam. Meg videókat nézegettem. 😁
PatrickSKOL
Megbízható, jó játékos, valószínűleg nem fogtok csalódni benne. Nagyjából árán kelt el szerintem.
Szesze
ezekkel a speedster formákkal az a baj hogy folyamatosan van valami sérülésük,húzódásuk...ez a sebesség ára kb...
+ még a droppok is !
de azért mindenképpen izgalmasabbnak hangzik ez mint a Gillaspia igazolás...😊
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Dalvin Tomlinson -> Vikes 22 milliót kap ott 2 évre.
iktriad
Sziasztok!

Akkor azt mondjátok, hogy (ár-érték arányban) szempontunkból jó deal született? 😁
Aztán nyilván nyugtával a napot...

Azt láttam, hogy alapvetően megbízható a srác, konstans tud hozni szintet. Futás ellen a leghatékonyabb, de javult passz siettetésben is, ahogy olvasgattam. Meg videókat nézegettem. 😁
PatrickSKOL
Megbízható, jó játékos, valószínűleg nem fogtok csalódni benne. Nagyjából árán kelt el szerintem.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
a Ross igazolás meg eléggé necces a sérülésk miatt klasszikusan az az eset amikor már campben IR-re kerül 😊 + droppban is elég erős a srác
faszánfog illene Engram mellé
yooker
Túl sok kockázat nincs benne, 2 millióért egy kísérletet megér(t).