New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Ti mit szóltok ehhez a
fórum átrendeződéshez ?
Mentek?Maradtok? is-is?
yooker
Nah nekem ez totál új volt baszki.. most végigolvastam a csevegőt, így képbe kerültem, de azért az kemény, hogy erről így kell értesülnöm.
Én nemtom még mit csinálok, most már majd próbálom követni az eseményeket és utána oda megyek ahol a számomra fontos emberek többsége lesz majd, de nyilván ketté(többé?) szakad majd a mezőny, ami mindenképp szar. Több fórumot nem fogok követni párhuzamosan az biztos, az fk-ra egyelőre nem regisztráltam, nem túl szimpi az az oldal nekem, de ha végül oda vándorol a számomra releváns emberek többsége akkor megyek én is. Sajnálom, hogy így alakult, a kevés fix dolog volt ez a fórum az életemben az utóbbi 10-12 évben, úgyhogy eléggé szomorú vagyok.
Szesze
valahogy így érzem én is , sajnos megint szembesülni kell azzal hogy semmi sem tart örökké ...az FK ellenszenvet több helyről olvastam már (nekem semmi tapasztalatom nincsen eddig ) de indoklást még nem igazán láttam ! kíváncsi lennék a véleményedre!
a story pedig attól lesz igazán csavaros hogy úgy látom 3 helyközül is lehet választani!
de előbb utóbb nyilván tisztul a kép....
yooker
Válaszokat a csevegőben keress....FK-nál a legnagyobb "félelmem", hogy felhìgul az itteni magas színvonalú, nem személyeskedő kulturált hangnem. Zalán tökéletesen leírta az oldal "profilját" egyébként.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Ti mit szóltok ehhez a
fórum átrendeződéshez ?
Mentek?Maradtok? is-is?
yooker
Nah nekem ez totál új volt baszki.. most végigolvastam a csevegőt, így képbe kerültem, de azért az kemény, hogy erről így kell értesülnöm.
Én nemtom még mit csinálok, most már majd próbálom követni az eseményeket és utána oda megyek ahol a számomra fontos emberek többsége lesz majd, de nyilván ketté(többé?) szakad majd a mezőny, ami mindenképp szar. Több fórumot nem fogok követni párhuzamosan az biztos, az fk-ra egyelőre nem regisztráltam, nem túl szimpi az az oldal nekem, de ha végül oda vándorol a számomra releváns emberek többsége akkor megyek én is. Sajnálom, hogy így alakult, a kevés fix dolog volt ez a fórum az életemben az utóbbi 10-12 évben, úgyhogy eléggé szomorú vagyok.
Szesze
valahogy így érzem én is , sajnos megint szembesülni kell azzal hogy semmi sem tart örökké ...az FK ellenszenvet több helyről olvastam már (nekem semmi tapasztalatom nincsen eddig ) de indoklást még nem igazán láttam ! kíváncsi lennék a véleményedre!
a story pedig attól lesz igazán csavaros hogy úgy látom 3 helyközül is lehet választani!
de előbb utóbb nyilván tisztul a kép....
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ti mit szóltok ehhez a
fórum átrendeződéshez ?
Mentek?Maradtok? is-is?
yooker
Nah nekem ez totál új volt baszki.. most végigolvastam a csevegőt, így képbe kerültem, de azért az kemény, hogy erről így kell értesülnöm.
Én nemtom még mit csinálok, most már majd próbálom követni az eseményeket és utána oda megyek ahol a számomra fontos emberek többsége lesz majd, de nyilván ketté(többé?) szakad majd a mezőny, ami mindenképp szar. Több fórumot nem fogok követni párhuzamosan az biztos, az fk-ra egyelőre nem regisztráltam, nem túl szimpi az az oldal nekem, de ha végül oda vándorol a számomra releváns emberek többsége akkor megyek én is. Sajnálom, hogy így alakult, a kevés fix dolog volt ez a fórum az életemben az utóbbi 10-12 évben, úgyhogy eléggé szomorú vagyok.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Majd ha minden szipiszupi lesz akkor az is teljesen aktiválódik és nem kell hozzá sem fb sem semmi. Annyit elárulhatok, h a semmiből lett összerántva egy olyan fórum ami magasan veri fk-ét.
Asbee
Megerősíthetem a leírtakat
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Majd ha minden szipiszupi lesz akkor az is teljesen aktiválódik és nem kell hozzá sem fb sem semmi. Annyit elárulhatok, h a semmiből lett összerántva egy olyan fórum ami magasan veri fk-ét.
Asbee
Nagyon helyes! Lehet minnyá az elején Téged kellett volna kérdezni, de nem mertem!!!😉😊😀😛
nagir
nehéz túljutni a titkárnőjén, de ha az ad időpontot akkor minden sikerülhet 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Majd ha minden szipiszupi lesz akkor az is teljesen aktiválódik és nem kell hozzá sem fb sem semmi. Annyit elárulhatok, h a semmiből lett összerántva egy olyan fórum ami magasan veri fk-ét.
Asbee
Nagyon helyes! Lehet minnyá az elején Téged kellett volna kérdezni, de nem mertem!!!😉😊😀😛



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Majd ha minden szipiszupi lesz akkor az is teljesen aktiválódik és nem kell hozzá sem fb sem semmi. Annyit elárulhatok, h a semmiből lett összerántva egy olyan fórum ami magasan veri fk-ét.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Na ja. Bár a harmadik alternaíva is érdekelne, de azt ha jól informálodtam csak FB reggel lehet megtudni róla valamit... Na abból én nem kérek! 42 éve megvagyok iwiw meg fécbukk, meg ilyenek nélkül, engem ezzel lehet kikergetni a világból, sajna! De értem nem kár, semmit nem tettem hozzá az itteni közösséghez, csak haszonélvezője voltam... 😊😊😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Palesz76 New York Giants 476
Mindenhol ott vagyok ahol trollkodni lehet. Ez maradni is fog.
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 347 — Giants fan
Én kivárok, offseason van, aztán oda megyek, ahová a legtöbben mennek azok közül, akiknek érdekel a véleménye, és a fórum is használható lesz.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Ti mit szóltok ehhez a
fórum átrendeződéshez ?
Mentek?Maradtok? is-is?
yooker
Olvasok mondenhol mindent... Reggeltem az Fk-ra, de hát silány is meg sokan itt maradtak. Ahogy olvason itt, lesz egy harmadik tábor is akik saját fórumot indítanak...
Kár így szétbarmolni ezt a közösséget, már szvsz.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Ti mit szóltok ehhez a
fórum átrendeződéshez ?
Mentek?Maradtok? is-is?
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sőt, azt suttogják ő a legjobb pass rusher is
Asbee
És kétágú a pötse is
sutianap
Személyesen tapasztaltad meg? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Sőt, azt suttogják ő a legjobb pass rusher is
Asbee
És kétágú a pötse is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sőt, azt suttogják ő a legjobb pass rusher is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 447
 247sports.com/nfl/new-york-giants/Article/Landon-Collins-Saquon-Barkley-hits-the-hole-so-explosively--118458841
Úgy néz ki Barkley mindenben jó, futás, elkapás, blitz elleni védelem felvétel.
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 447
 giantswire.usatoday.com/2018/05/23/new-york-giants-eli-manning-back-on-track-vertical-passing-attack/

He looks like the old Eli and that can’t be good news for the rest of the NFL, nor for the pundits who had him dead and buried. Giant fans have reason to be excited again.

Reméljük, reméljük.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 470
DRC vissza?
Szimpi pletyka
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Incognito... Komoly segítségre van szüksége:  www.palmbeachpost.com/sports/football/police-baker-act-miami-dolphin-richie-incognito-boca-raton-gym/zAAZ3ag4RN7PqmiNJbjLaK/

Bár lesz olyan akinek így lesz még szimpatikusabb
Asbee
Nem lehet hogy nála is CTE van a hátterbe? Bár én nem nagyon emlékszem agyrázkodásos hirekre tőle.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Incognito... Komoly segítségre van szüksége:  www.palmbeachpost.com/sports/football/police-baker-act-miami-dolphin-richie-incognito-boca-raton-gym/zAAZ3ag4RN7PqmiNJbjLaK/

Bár lesz olyan akinek így lesz még szimpatikusabb


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
Taz New York Giants 349
Vannak egész jó megmozdulások 😊
Beckham is teljesen egészségesnek tűnik 😊
Goodson pickje elég jó 😊

 www.giants.com/video/watch-highlights-from-ota-practice-5-21
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én ezekkel a bőven 30 feletti hol visszavonuló hol visszatérő játékosokkal eléggé szkeptikus vagyok + nem hiszem, hogy aláírna minimumért. Mondjuk szép lenne Jerry-vel együtt újra egy csapatban, az újoncok örülnének... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Inkognito???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jön Russell Shepard, a nevekkel is össze akarjuk zavarni az ellenfelek védelmét. A kivágása előtt Gettleman leigazolta Carolinába is, de nem sok sót evett meg (idén ki is rakták), inkább ST játékos. Meccsenként 1 elkapásra jó lesz.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 470
Solder és Flowers külön gyakorolnak egymással. Solder próbálja kissé mentorálni Crybabyt 😅
ironroy
Mondjuk csóri looser-nek sose volt egy legalább közepes tudású Tackle a csapatba, akitől tanulhatott volna. Bár nem ezen múltak a dolgok.
Solder - Hernandez - Jones - Omameh - Flowers // Ha mindenki kicsit felül teljesítene magához képest, akkor talán Eli nem az életért szaladna, és Barkley-ból se lenne bust 😀

Semmit se magyarázzunk bele csak factként írom. OBJ leszarja a szerződését és annak ellenére ott van önkéntes tréningek, Julio Jones nincs ott. De ha fordítva lenne a média mennyire rácuppana a sztorira.
GiantsMLBhunter
Mert Húlijó okos, és nem akarna lesérülni, OBJ meg egy pénzéhes primadonna. Mi ebben a meglepő?