New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Úgy tűnik Moore már az egyetemen is jó barátságot kötött RGIII-al (1:07 ->  www.youtube.com/watch?v=NladFwPhdpM)

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából vagy vagy. Alaposan meg kell majd fogni, nem biztos hogy a New yorki környezet lesz a legjobb neki. De sebaj, akkor a kedvenc ő lesz, kibaszottul szurkolok neki kell a vérfrissítés ide...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Okafor faszább lett volna, de így se rossz 😀Asbee
Konkrétan hoztunk a 2. és 3. körben 1-1 első körös tehetséget. A mai nap nagyon tetszett!!! Moore nagyon jó lesz a rotációban! Nagyon rágyúrtunk a futás elleni védelemre eddig. Mondjuk akkor nem is kell LB, ha már a LOS-on megállítjuk a futást :p

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Okafor faszább lett volna, de így se rossz 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Jöjjön Okafor vagy Khaseem Greene és boldog leszek 😀Henderson
Ha jön egy BPA, akkor összességében eredményes két napot zárunk

több mint 11 éve
Henderson New York Giants 1 010
Jöjjön Okafor vagy Khaseem Greene és boldog leszek 😀

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ha Keenan Allen lecsúszik hozzánk (3. kör) szerintem simán behúzzuk...vagy Damontre Moore, esetleg Asbee kedvence Okafor 😊

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Brownal lehet hogy van valami gáz amiről nem tudunk. senki nem akarja...Nekem tetszik a Hankins pick, évek óta szaruk voltunk középen (meg úgy általában) futás ellenHenderson
Leginkább a méreteit mondták gáznak Brownnak. A célt megmondták ezzel a drafttal, nagyobb és erősebb emberekre van szükség. Futás megállítására fasza lehet. Középen megleszünk ez tuti. Marvin Austin pedig mehet a levesbe így.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Henderson New York Giants 1 010
Brownal lehet hogy van valami gáz amiről nem tudunk. senki nem akarja...Nekem tetszik a Hankins pick, évek óta szaruk voltunk középen (meg úgy általában) futás ellen

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Milyen fika fog menni ezért a pickért 😀Asbee
Nem annyira, mert mindenki tudta, hogy elkél egy nagy disznó a védőfalba a futás megállítására. Rengeteg helyen 1. körösnek tartott tehetség, aki 146 kg! Futás ellen nagyon is jó lesz ő. Egyedül az szúrja a szemem, hogy Brown még bent van, de egy jó kis feltradeel megcsíphető lenne...

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Milyen fika fog menni ezért a pickért 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
Reese nyilatkozta, hogy vártak letrade ajánlatra, de mivel egy konkrét sem volt, csak puhatolozás szerű, ezért nem lett letrade (vhogy úgy fogalmazott, hogy "persze voltak telefon hívások, de egyik sem volt túlságosan komoly")

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
De ha már Pugh, akkor mi a francért nem tudunk visszatradelni? 28-nál is bent lett volna. Az meg h 2. körben nem találtunk volna kezdő kalibert...TC úgyis többnyire csak vizet hordat az újoncokkal. Megnézem h Pugh mennyit lesz pályán. Kristóffal értek egyet: a még bent levő ol játékosok közül is párat előbb vittem volna mint Pugh-ot. A karja nem fog megnőni, egy 2. körös tehetségnek az esetleges technikai hiányosságait viszont lehet pótolni. Mondom ezt azért, mert 1. körösként sem vszínű h kezdeni fog. Aszongyák az okosok h ot-nél nagyon fontos a karhossz. Vagy akkor tényleg og-nek hoztuk? Kicsit korai.Szsziszka
Bocs, de ez így eléggé hülyeség.. Ha nem jön ajánlat a letrade-re akkor nem tudsz letradelni, ahogy ezt lotus is írta. Másrészt nem is biztos, h le akartunk menni mert ezek szerint nem csak szerintem volt must-pick az OT idén és a jelek szerint már a következő húzásra elvitte volna a Bears is őt. Az meg, h nálunk általában nem kezdenek az újoncok, max sérülés esetén az igaz és vszínű ebben az esetben is így lesz, de ez egyrészt igaz lett volna bmelyik általad jobban favorizált játékosra is, másrészt ennek nem az az oka, h TC hülye lenne, hanem szeretünk időt adni az újoncainknak h beleerősödjenek az NFLbe. Én ezt absz jó dolognak tartom, nyilván ha Top 5 pickünk lenne, akkor jóval nagyobb eséllyel húznánk olyat aki egyből kezdhetne, de gondolom ennek egyikünk se örülne annyira.Szesze
1. Érdekes h nekünk soha nem jön ajánlat trade-re. Persze nem azt mondom h örülnék ha mindig össze-vissza seftelnénk a pickeket, de sztem most indokolt lett volna.
2. Már írtam Lotusnak is, de még1x: Reese nyilatkozta h azért nem tradeltek le mert lehet később nem lett volna benn. Tehát lehet h volt ajánlat. Ezt már nem fogjuk megtudni. Azt meg sztem senkinek nem kell magyarázni h a trade-hez kell egy partner.
3. Volt aki azzal indokolta h ez jó pick, hogy a 2. körben már nem találtunk volna kezdő szintű ot-t. Erre írtam azt, h a 2. körös prospectet is fel lehet hozni 1 év alatt kezdő szintre, és h vszínűleg az 1. körös Pugh sem lesz idén kezdő (nem mondtam, h baj h nem dobjuk őket mély vízbe).
4. Az h a Bears-nél járt, nem jelenti h tuti vitték volna, azt meg pláne nem h tuti az 1. körben.
Így már talán kevésbé hangzik hülyeségnek.
Amúgy teljesen egyetértek azzal h fontos volt az ol pick(sőt bennem is az volt h 1. v. 2. körben kell oda hozni vkit), de ha már így alakult az 1. kör, több értelme lett volna a 2.-ban húzni oda. Szerintem!
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Veled és Gyurczival ált hasonlóan gondoljuk a dolgokat.Szesze
mi pedig nem, pedig a Te véleményedet különösen tisztelem, de asszem ez így van jól 😊kristof
Ha mindenki ugyanazt gondolná akkor kurva unalmas lenne a topic 😊Szesze
Ez abszolute így van. Azért jó ide járni, mert többen sokfélét látunk a csapatról. Jópofa volt az első reakciókat olvasni, aztán csak jönnek lassan a pozitív érzések is. Remember JPP!

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Veled és Gyurczival ált hasonlóan gondoljuk a dolgokat.Szesze
mi pedig nem, pedig a Te véleményedet különösen tisztelem, de asszem ez így van jól 😊kristof
Ha mindenki ugyanazt gondolná akkor kurva unalmas lenne a topic 😊
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Második körre ugye LB-t tippeltem, mégpedig Kevin Mintert, neki továbbra is nagyon örülnék (Arthur Brown persze még jobb opció volna, de ő vszínű esélytelen feltrade nélkül, de tőlem akár Teo is jöhetne, második körben már simán jó picknek tartanám), de DLbe kicsit szívesebben húznék, ha pl Carradine v Okafor bent lenne akkor remélem visszük valamelyiket. (igazából még a két DE-nek és Brown-nak még akár feltrade árán is örülnék)
Egyébként én olyannyira fontosnak tartom az OL rendberakását, h én egy Barret Jones picket is simán bevállalnék..
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Veled és Gyurczival ált hasonlóan gondoljuk a dolgokat.Szesze
mi pedig nem, pedig a Te véleményedet különösen tisztelem, de asszem ez így van jól 😊
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hát igen, Mayock azért nem szokott teljes hülyeségeket tippelni, most is betalált. Én nagyon fontosnak tartottam az OT draftot (ezek szerint Reese-ék is így gondolkodtak), így (talán egyedüliként itt?) örülök ennek a választásnak, mert lehet mondani, h reach ő első körben, de mivel tuti hogy nem lett volna bent a második körünkre, így simán egy érthető és jó választásnak tűnik.
Mindenhol azt írják, h nagy fejlődési potenciál van benne, egyetemen kifejezetten jó volt, Nassib vakoldalát védte aki azért elég jó teljesítményt nyújtott, ráadásul pro bowl-on is eléggé meggyőző volt. Kicsit meglepődtem Höriék reakcióján a közvetítéskor, úgy meglepődtek a választásán mintha mondjuk kickert húztunk volna, pedig simán reális volt, h ha nem lesz már bent Fluker akkor ő lehet a választás. (Mayockon kívül más is mockolta hozzánk)
Egyébként utoljára ilyen negatív reakciót tán JPP draftolása okozott itt részetekről, ezt vehetjük jó omennek 😉Szesze
Már elnézést, de nekem semmi bajom vele, azzal kezdtem a napot, hogy jó lesz, mások szerint is stb. 😛
Kellett az OT/OL meg is jött, az meg hogy reach az majd elválik. Ha 5-10 évre megoldja az egyik posztot, akkor meg steal. 😀
Siget még nem gyártottam róla, mint anno JPP draft másnapján, de ami késik nem múlik.

Amúgy a jobbján álló haverja arca nagyon nagy, amikor kiejti a Giants szót. 😀lotus86
Jólvan, amikor írtam a postot akkor még nem olvastam végig az összes hozzászólást, csak az első reakciókat 😊 Veled és Gyurczival ált hasonlóan gondoljuk a dolgokat.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nyilván nem A+ ez a draft, de úgyis a következő 3-4 év dönti majd el. Intelligens játékosnak tűnik, a képessége megvan a pozícióhoz. Több poszton is bevethető és nem egy balhés ember, emiatt nem csoda, hogy draftoltunk. Jó hogy needre jött, nincs szükség a 4-5. körös töltelékekre, akikre várunk 2-3 évet majd semmi. Csúszó játékosokat pedig figyeljük, szvsz behúzunk egyet 2. vagy 3. körben mint az előző években. Bár aztán lehet, hogy pont most mikor erre várok nem ez lesz 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Én is kétszer végignéztem a videót, hatalmas. Nem semmi érzés lehet kapni egy ilyen hívást.
A pickről még annyit, hogy needre, 19. helyen valszeg (bízva a FO-ban ) nem volt jobb választás. Reese utolsó néhány 1. köröse nem volt rossz. Én hiszem, hogy ez sem lesz az.
A LB is need, ezért remélem, hogy ma húzunk oda játékost, és talán találunk valami megoldásfélét oda a szezonra.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hát igen, Mayock azért nem szokott teljes hülyeségeket tippelni, most is betalált. Én nagyon fontosnak tartottam az OT draftot (ezek szerint Reese-ék is így gondolkodtak), így (talán egyedüliként itt?) örülök ennek a választásnak, mert lehet mondani, h reach ő első körben, de mivel tuti hogy nem lett volna bent a második körünkre, így simán egy érthető és jó választásnak tűnik.
Mindenhol azt írják, h nagy fejlődési potenciál van benne, egyetemen kifejezetten jó volt, Nassib vakoldalát védte aki azért elég jó teljesítményt nyújtott, ráadásul pro bowl-on is eléggé meggyőző volt. Kicsit meglepődtem Höriék reakcióján a közvetítéskor, úgy meglepődtek a választásán mintha mondjuk kickert húztunk volna, pedig simán reális volt, h ha nem lesz már bent Fluker akkor ő lehet a választás. (Mayockon kívül más is mockolta hozzánk)
Egyébként utoljára ilyen negatív reakciót tán JPP draftolása okozott itt részetekről, ezt vehetjük jó omennek 😉Szesze
Már elnézést, de nekem semmi bajom vele, azzal kezdtem a napot, hogy jó lesz, mások szerint is stb. 😛
Kellett az OT/OL meg is jött, az meg hogy reach az majd elválik. Ha 5-10 évre megoldja az egyik posztot, akkor meg steal. 😀
Siget még nem gyártottam róla, mint anno JPP draft másnapján, de ami késik nem múlik.

Amúgy a jobbján álló haverja arca nagyon nagy, amikor kiejti a Giants szót. 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Mellesleg ezzel a videóval nálam máris bevágódott a srác 😊 vicces, h az Eagles fan-ok ott lógnak a nyakában, mintha Phillybe ment volna 😀
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
De ha már Pugh, akkor mi a francért nem tudunk visszatradelni? 28-nál is bent lett volna. Az meg h 2. körben nem találtunk volna kezdő kalibert...TC úgyis többnyire csak vizet hordat az újoncokkal. Megnézem h Pugh mennyit lesz pályán. Kristóffal értek egyet: a még bent levő ol játékosok közül is párat előbb vittem volna mint Pugh-ot. A karja nem fog megnőni, egy 2. körös tehetségnek az esetleges technikai hiányosságait viszont lehet pótolni. Mondom ezt azért, mert 1. körösként sem vszínű h kezdeni fog. Aszongyák az okosok h ot-nél nagyon fontos a karhossz. Vagy akkor tényleg og-nek hoztuk? Kicsit korai.Szsziszka
Bocs, de ez így eléggé hülyeség.. Ha nem jön ajánlat a letrade-re akkor nem tudsz letradelni, ahogy ezt lotus is írta. Másrészt nem is biztos, h le akartunk menni mert ezek szerint nem csak szerintem volt must-pick az OT idén és a jelek szerint már a következő húzásra elvitte volna a Bears is őt. Az meg, h nálunk általában nem kezdenek az újoncok, max sérülés esetén az igaz és vszínű ebben az esetben is így lesz, de ez egyrészt igaz lett volna bmelyik általad jobban favorizált játékosra is, másrészt ennek nem az az oka, h TC hülye lenne, hanem szeretünk időt adni az újoncainknak h beleerősödjenek az NFLbe. Én ezt absz jó dolognak tartom, nyilván ha Top 5 pickünk lenne, akkor jóval nagyobb eséllyel húznánk olyat aki egyből kezdhetne, de gondolom ennek egyikünk se örülne annyira.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hát igen, Mayock azért nem szokott teljes hülyeségeket tippelni, most is betalált. Én nagyon fontosnak tartottam az OT draftot (ezek szerint Reese-ék is így gondolkodtak), így (talán egyedüliként itt?) örülök ennek a választásnak, mert lehet mondani, h reach ő első körben, de mivel tuti hogy nem lett volna bent a második körünkre, így simán egy érthető és jó választásnak tűnik.
Mindenhol azt írják, h nagy fejlődési potenciál van benne, egyetemen kifejezetten jó volt, Nassib vakoldalát védte aki azért elég jó teljesítményt nyújtott, ráadásul pro bowl-on is eléggé meggyőző volt. Kicsit meglepődtem Höriék reakcióján a közvetítéskor, úgy meglepődtek a választásán mintha mondjuk kickert húztunk volna, pedig simán reális volt, h ha nem lesz már bent Fluker akkor ő lehet a választás. (Mayockon kívül más is mockolta hozzánk)
Egyébként utoljára ilyen negatív reakciót tán JPP draftolása okozott itt részetekről, ezt vehetjük jó omennek 😉
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nekem Okafor nagy kedvencem őt szívesen látnám második körben, de ezzel más biztos nincs így 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER