New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hihetetlen mennyi sokadik körös cserénk van a támadófalban, az elmúlt években mondjuk egyik sem jött be 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na Eric Herman G a következő pickAsbee
OL-ek között ő nyomott a legtöbbet fekve a combine-on. (36-ot)G-men
Remélem nem Mitch Petrus sorsára jut


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Na Eric Herman G a következő pickAsbee
OL-ek között ő nyomott a legtöbbet fekve a combine-on. (36-ot)
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na Eric Herman G a következő pick

Eléggé műszaki beállítottságú, twitter háttere bulis kép, szimpatikus


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
hát már nem fogjuk elvinni


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Vince Williams még mindig elérhető 😊 udfa-ként is bepróbálhatjuk, biztos, hogy nektek is tetszene!
szerk. el is vitte a Steelers 😕
több mint 11 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
off: Nah újra regisztráltam 2008 után. Elfelejtettem a jelszómat, akkor még EliManningfun nicken voltam.

on: talán Moore-t és Cooper-t is megpróbáljuk LB-be rakni. Az értelmet adhatna a draftnak, bár inkább talán Cooper-rel lesz kísérletezgetés. Egyre többet nézegetem a pickjeinket, egyre jobban tetszenek, valakiből csak lesz majd valami értelmes játékos, akinek örülni fogunk utólag.

utóirat: felbosszantott, hogy nem bírtunk egy ILB-t draftolni, ezért ez az új nick... Persze tudom, hogy meglesz így is a csapat, egységes lesz így is a védelem, de én nagyon vártam azért egy efajta picket.GiantsMLBhunter
Az OL és a DL legalább akkora problémákkal küzdött, mint az LB poszt, sajnos mindet nem lehet(ett) egy drafton megoldani. Én örülök, h inkább a falakra fordítottuk a figyelmet, bár várhatóan ezzel az LB poszton még az eddigieknél is nagyobb gondok lesznek.. bízzunk benne, h Herzlich képes lesz felnőni a feladathoz.Szesze
Nem is egy drafton kell megoldani, van free agency is. A falakat amúgy jó h erősítettük. A tavalyi gyászos futás elleni produkció azért indokolná h vmi komolyabb lb-t (is) szerezzünk. Persze Reese-ék tudják, ha 5-6 évente sb-t nyerünk, akkor nekem az se baj ha minden évben kizárólag friss udfa-kat játszatunk az lb sorban.Szsziszka
Az a baj, h a cap space miatt nagyon meg van/volt kötve a kezünk idén, így nem nagyon volt mozgásterünk..Szesze
A jelenlegi kerettel is neki vághatunk nyugodtan. Lesz, ami lesz. Úgy még sose volt, hogy sehogy se volt. Nem lehet mindenhol probowler szint. Alig várom, hogy a pályán lássam az új szerzeményeket és csak pislogni, hogy mekkora pozitív meglepetések.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
off: Nah újra regisztráltam 2008 után. Elfelejtettem a jelszómat, akkor még EliManningfun nicken voltam.

on: talán Moore-t és Cooper-t is megpróbáljuk LB-be rakni. Az értelmet adhatna a draftnak, bár inkább talán Cooper-rel lesz kísérletezgetés. Egyre többet nézegetem a pickjeinket, egyre jobban tetszenek, valakiből csak lesz majd valami értelmes játékos, akinek örülni fogunk utólag.

utóirat: felbosszantott, hogy nem bírtunk egy ILB-t draftolni, ezért ez az új nick... Persze tudom, hogy meglesz így is a csapat, egységes lesz így is a védelem, de én nagyon vártam azért egy efajta picket.GiantsMLBhunter
Az OL és a DL legalább akkora problémákkal küzdött, mint az LB poszt, sajnos mindet nem lehet(ett) egy drafton megoldani. Én örülök, h inkább a falakra fordítottuk a figyelmet, bár várhatóan ezzel az LB poszton még az eddigieknél is nagyobb gondok lesznek.. bízzunk benne, h Herzlich képes lesz felnőni a feladathoz.Szesze
Nem is egy drafton kell megoldani, van free agency is. A falakat amúgy jó h erősítettük. A tavalyi gyászos futás elleni produkció azért indokolná h vmi komolyabb lb-t (is) szerezzünk. Persze Reese-ék tudják, ha 5-6 évente sb-t nyerünk, akkor nekem az se baj ha minden évben kizárólag friss udfa-kat játszatunk az lb sorban.Szsziszka
Az a baj, h a cap space miatt nagyon meg van/volt kötve a kezünk idén, így nem nagyon volt mozgásterünk..
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
off: Nah újra regisztráltam 2008 után. Elfelejtettem a jelszómat, akkor még EliManningfun nicken voltam.

on: talán Moore-t és Cooper-t is megpróbáljuk LB-be rakni. Az értelmet adhatna a draftnak, bár inkább talán Cooper-rel lesz kísérletezgetés. Egyre többet nézegetem a pickjeinket, egyre jobban tetszenek, valakiből csak lesz majd valami értelmes játékos, akinek örülni fogunk utólag.

utóirat: felbosszantott, hogy nem bírtunk egy ILB-t draftolni, ezért ez az új nick... Persze tudom, hogy meglesz így is a csapat, egységes lesz így is a védelem, de én nagyon vártam azért egy efajta picket.GiantsMLBhunter
Az OL és a DL legalább akkora problémákkal küzdött, mint az LB poszt, sajnos mindet nem lehet(ett) egy drafton megoldani. Én örülök, h inkább a falakra fordítottuk a figyelmet, bár várhatóan ezzel az LB poszton még az eddigieknél is nagyobb gondok lesznek.. bízzunk benne, h Herzlich képes lesz felnőni a feladathoz.Szesze
Nem is egy drafton kell megoldani, van free agency is. A falakat amúgy jó h erősítettük. A tavalyi gyászos futás elleni produkció azért indokolná h vmi komolyabb lb-t (is) szerezzünk. Persze Reese-ék tudják, ha 5-6 évente sb-t nyerünk, akkor nekem az se baj ha minden évben kizárólag friss udfa-kat játszatunk az lb sorban.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
off: Nah újra regisztráltam 2008 után. Elfelejtettem a jelszómat, akkor még EliManningfun nicken voltam.

on: talán Moore-t és Cooper-t is megpróbáljuk LB-be rakni. Az értelmet adhatna a draftnak, bár inkább talán Cooper-rel lesz kísérletezgetés. Egyre többet nézegetem a pickjeinket, egyre jobban tetszenek, valakiből csak lesz majd valami értelmes játékos, akinek örülni fogunk utólag.

utóirat: felbosszantott, hogy nem bírtunk egy ILB-t draftolni, ezért ez az új nick... Persze tudom, hogy meglesz így is a csapat, egységes lesz így is a védelem, de én nagyon vártam azért egy efajta picket.GiantsMLBhunter
Kizártnak tartom, hogy Moore linebackerként szerepeljen. Cooper pedig jó lehet Rolle helyén. Neki sem tudok "klasszikus" LB szerepet elképzelni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
off: Nah újra regisztráltam 2008 után. Elfelejtettem a jelszómat, akkor még EliManningfun nicken voltam.

on: talán Moore-t és Cooper-t is megpróbáljuk LB-be rakni. Az értelmet adhatna a draftnak, bár inkább talán Cooper-rel lesz kísérletezgetés. Egyre többet nézegetem a pickjeinket, egyre jobban tetszenek, valakiből csak lesz majd valami értelmes játékos, akinek örülni fogunk utólag.

utóirat: felbosszantott, hogy nem bírtunk egy ILB-t draftolni, ezért ez az új nick... Persze tudom, hogy meglesz így is a csapat, egységes lesz így is a védelem, de én nagyon vártam azért egy efajta picket.GiantsMLBhunter
Az OL és a DL legalább akkora problémákkal küzdött, mint az LB poszt, sajnos mindet nem lehet(ett) egy drafton megoldani. Én örülök, h inkább a falakra fordítottuk a figyelmet, bár várhatóan ezzel az LB poszton még az eddigieknél is nagyobb gondok lesznek.. bízzunk benne, h Herzlich képes lesz felnőni a feladathoz.
több mint 11 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
off: Nah újra regisztráltam 2008 után. Elfelejtettem a jelszómat, akkor még EliManningfun nicken voltam.

on: talán Moore-t és Cooper-t is megpróbáljuk LB-be rakni. Az értelmet adhatna a draftnak, bár inkább talán Cooper-rel lesz kísérletezgetés. Egyre többet nézegetem a pickjeinket, egyre jobban tetszenek, valakiből csak lesz majd valami értelmes játékos, akinek örülni fogunk utólag.

utóirat: felbosszantott, hogy nem bírtunk egy ILB-t draftolni, ezért ez az új nick... Persze tudom, hogy meglesz így is a csapat, egységes lesz így is a védelem, de én nagyon vártam azért egy efajta picket.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Pugh karhosszúsága ugyanakkora, mint Joe Thomas-é


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Érdekes mindenesetre...kíváncsi vagyok, milyen szerepet szánunk neki.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nagy, erős, gyors... Állítólag a Pro Dayén az edzőink linebacker drilleket [is?] csináltattak vele. Elég fura pick, de szoktunk próbálkozni konvertálgatással. Mondjuk az is igaz, hogy eddig nem nagyon jött ki pozitívan a dolog.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk 2009-ben volt valami szívműtétje...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ki ez a szörny te atyaég? 😀Asbee
ő is 5. körös mint anno Kam Chancellor és hasonló felépítésű 😀 jó kis párhuzamironroy
mondjuk fehérAsbee
akkor Chancellor fehérben 😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ki ez a szörny te atyaég? 😀Asbee
ő is 5. körös mint anno Kam Chancellor és hasonló felépítésű 😀 jó kis párhuzamironroy
mondjuk fehér


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ki ez a szörny te atyaég? 😀Asbee
ő is 5. körös mint anno Kam Chancellor és hasonló felépítésű 😀 jó kis párhuzam
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ki ez a szörny te atyaég? 😀Asbee
Azt nézem én is: 6'4 magas, 228 fontos S!! 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ki ez a szörny te atyaég? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Giants GM Jerry Reese on Ryan Nassib: "Yeah, if he doesn’t ever play, that would be great."

Szerencsétlen gyerek.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 153 — Lucas Scott
Carrt nem fogjuk kidobni, mert tudja csinálni az RG3 féle játékokat
Nassibot amúgy legkésőbb a Bills 2. körös pickjénél várták, ennek ellenére csúszott eddig...
sztem kihúz 3-4 évet, mint Rodgers aztán MVP 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként abban is bízom, hogy remélhetőleg lesz néhány meccs ahol annyira vezetni fogunk, hogy be lehet küldeni, vagy az utolsó egy esetleg két mérkőzés tét nélküli lesz ahol beállhat Nassib. Ha jó meccseket tolna, akár jó áron el is lehetne adni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
egyébként mi a jelenlegi kezdő LB sor? Rivers - Herzlich - J. Williams? esetleg középen Connor?
én mindenképp támogatnék akár 2 LB-t is a maradék öt pickből (egy RB, meg mondjuk két DB mellett), a kívánságlista:
Khaseem Greene, Chase Thomas, Gerald Hodges, Sean Porter, Ty Powell és aki a legfontosabb - Vince Williamskristof
Kiwi ugye szóba jön még ide és kb ennyi!remélem Herzlich idén fog robbantani, különben ez így nem elég...