New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Elég felemás draft lett ez sztem. Pugh pickkel éppen h megbarátkoztam, amikor sokkolnak Nassibbal. Az 5. körtől már nincsenek az embernek elvárásai, ott nem lepődök meg sem poszton, sem játékoson. Lb nagyon kellett volna. Korán.
Sztem a legjobb pickünk Big Hank! Nagyon bírom: irtó nagy böszme, és ehhez képest mozgékony, nem lehet odébb tenni és a szélre is kifut h elkapja a futót.
Moore nagy tehetség, állítólag a munkamorálja nem az igazi, de fiatal még. Remélem TC hat rá és menni fog itt több fekvenyomás, meg jobb 40 yard is (értsd: gyorsulhat és erősödhet még). Így is nagyon produktív volt college-ban,
Pugh váltsa be a hozzá fűzött reményeket! Okos és mobilis játékos kiváló lábmunkával, remélem ő is erősödni fog. Reese-ék szerint semmi hátránya nincs a picivel rövidebb karjai miatt. Remélem jó rt lesz belőle.
Nassibbal sem azért van bajom, mert rossz játékos lenne, csak semmivel nincs beljebb vele a csapat. Ha játszania kell, az már régen rossz. Hasznosabban is ellőhettük volna azt a picket.
Kicsit az egész offseason-ra kitekintve (bár messze nincs még vége): én a cb-inkkel sem vagyok teljesen nyugodt. Amu tűnik biztos pontnak. Webstert tavaly az nem szopatta, aki nem akarta kis túlzással, Ross-t pedig tavaly előtt. TT pedig ki tudja h tud-e egyáltalán játszani. Hosley-ban még bízom.
Bár néha az is felvetődik bennem h Fewell nincs a helyzet magaslatán...D nagyot kell h javuljon.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Szerintem nagyon jól sikerült a draft, gyakorlatilag minden olyan posztra, ahol idén távozó volt,egy újonc jött: - Canty elment jött egy DT
- Osi elment jött egy DE
- az OL korosodik jött két OL játékos és tavaly is érkezett 2 játékos
- Phillips elment jött egy Safety
- Bradshaw elment jött egy RB is
- az LB sort házon belül megoldjuk
Egyedül a QB húzásnak nem láttam értelmét ezért számomra A- a draft értékelése!
több mint 11 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290

Remélem mind sok örömöt okoztok majd nekünk!

Mount Union LB Charles Dieuseul signed a free agent deal with the NY #Giants
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
kíváncsi leszek a draft értékelésekre , nekem elég jónak tűnik!
csodálkoznék ha az első 3-ból legalább 2 nem lenne hamarosan komoly szinten!
a QB húzás is kimondottan tetszik , jó hogy időben elkezdünk gondolkodni !
látható hogy a szuper tehetségeken kívül évek kellenek az irányítóknak hogy megszokják a ligát!
néhány év Eli mellett a csapaton belül nagyon sokat jelenthet!

ami sztem lehúzza majd kicsit az értékelést az az hogy nem húztunk LB-t a 2.-3. kör körül!
talán a DE húzás helyett lehetett volna azt választani!nekem is ez okoz egy pici hiányérzetet , de nyilván Reesék szerint nem volt bent olyan aki mindenáron kellett volna!yooker
Egy jó LB-t én is szívesen láttam volna, de Moore-t tartom a legjobb pickünknek, a 3. körben baromi nagy stealnek számít.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
kíváncsi leszek a draft értékelésekre , nekem elég jónak tűnik!
csodálkoznék ha az első 3-ból legalább 2 nem lenne hamarosan komoly szinten!
a QB húzás is kimondottan tetszik , jó hogy időben elkezdünk gondolkodni !
látható hogy a szuper tehetségeken kívül évek kellenek az irányítóknak hogy megszokják a ligát!
néhány év Eli mellett a csapaton belül nagyon sokat jelenthet!

ami sztem lehúzza majd kicsit az értékelést az az hogy nem húztunk LB-t a 2.-3. kör körül!
talán a DE húzás helyett lehetett volna azt választani!nekem is ez okoz egy pici hiányérzetet , de nyilván Reesék szerint nem volt bent olyan aki mindenáron kellett volna!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jött egy futó is, Michael Cox, jól megtermett legénynek tűnik, szükség is van egy ilyenre. Meg megvan az első UDFA igazolás is, Alonzo Tweedy S érkezett

Az eddigi UDFA játékosok közül talán Charles James odaférhet a rosterre, punt returnben egész jónak tűnik


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hihetetlen mennyi sokadik körös cserénk van a támadófalban, az elmúlt években mondjuk egyik sem jött be 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na Eric Herman G a következő pickAsbee
OL-ek között ő nyomott a legtöbbet fekve a combine-on. (36-ot)G-men
Remélem nem Mitch Petrus sorsára jut


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Na Eric Herman G a következő pickAsbee
OL-ek között ő nyomott a legtöbbet fekve a combine-on. (36-ot)
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na Eric Herman G a következő pick

Eléggé műszaki beállítottságú, twitter háttere bulis kép, szimpatikus


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
hát már nem fogjuk elvinni


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Vince Williams még mindig elérhető 😊 udfa-ként is bepróbálhatjuk, biztos, hogy nektek is tetszene!
szerk. el is vitte a Steelers 😕
több mint 11 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
off: Nah újra regisztráltam 2008 után. Elfelejtettem a jelszómat, akkor még EliManningfun nicken voltam.

on: talán Moore-t és Cooper-t is megpróbáljuk LB-be rakni. Az értelmet adhatna a draftnak, bár inkább talán Cooper-rel lesz kísérletezgetés. Egyre többet nézegetem a pickjeinket, egyre jobban tetszenek, valakiből csak lesz majd valami értelmes játékos, akinek örülni fogunk utólag.

utóirat: felbosszantott, hogy nem bírtunk egy ILB-t draftolni, ezért ez az új nick... Persze tudom, hogy meglesz így is a csapat, egységes lesz így is a védelem, de én nagyon vártam azért egy efajta picket.GiantsMLBhunter
Az OL és a DL legalább akkora problémákkal küzdött, mint az LB poszt, sajnos mindet nem lehet(ett) egy drafton megoldani. Én örülök, h inkább a falakra fordítottuk a figyelmet, bár várhatóan ezzel az LB poszton még az eddigieknél is nagyobb gondok lesznek.. bízzunk benne, h Herzlich képes lesz felnőni a feladathoz.Szesze
Nem is egy drafton kell megoldani, van free agency is. A falakat amúgy jó h erősítettük. A tavalyi gyászos futás elleni produkció azért indokolná h vmi komolyabb lb-t (is) szerezzünk. Persze Reese-ék tudják, ha 5-6 évente sb-t nyerünk, akkor nekem az se baj ha minden évben kizárólag friss udfa-kat játszatunk az lb sorban.Szsziszka
Az a baj, h a cap space miatt nagyon meg van/volt kötve a kezünk idén, így nem nagyon volt mozgásterünk..Szesze
A jelenlegi kerettel is neki vághatunk nyugodtan. Lesz, ami lesz. Úgy még sose volt, hogy sehogy se volt. Nem lehet mindenhol probowler szint. Alig várom, hogy a pályán lássam az új szerzeményeket és csak pislogni, hogy mekkora pozitív meglepetések.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
off: Nah újra regisztráltam 2008 után. Elfelejtettem a jelszómat, akkor még EliManningfun nicken voltam.

on: talán Moore-t és Cooper-t is megpróbáljuk LB-be rakni. Az értelmet adhatna a draftnak, bár inkább talán Cooper-rel lesz kísérletezgetés. Egyre többet nézegetem a pickjeinket, egyre jobban tetszenek, valakiből csak lesz majd valami értelmes játékos, akinek örülni fogunk utólag.

utóirat: felbosszantott, hogy nem bírtunk egy ILB-t draftolni, ezért ez az új nick... Persze tudom, hogy meglesz így is a csapat, egységes lesz így is a védelem, de én nagyon vártam azért egy efajta picket.GiantsMLBhunter
Az OL és a DL legalább akkora problémákkal küzdött, mint az LB poszt, sajnos mindet nem lehet(ett) egy drafton megoldani. Én örülök, h inkább a falakra fordítottuk a figyelmet, bár várhatóan ezzel az LB poszton még az eddigieknél is nagyobb gondok lesznek.. bízzunk benne, h Herzlich képes lesz felnőni a feladathoz.Szesze
Nem is egy drafton kell megoldani, van free agency is. A falakat amúgy jó h erősítettük. A tavalyi gyászos futás elleni produkció azért indokolná h vmi komolyabb lb-t (is) szerezzünk. Persze Reese-ék tudják, ha 5-6 évente sb-t nyerünk, akkor nekem az se baj ha minden évben kizárólag friss udfa-kat játszatunk az lb sorban.Szsziszka
Az a baj, h a cap space miatt nagyon meg van/volt kötve a kezünk idén, így nem nagyon volt mozgásterünk..
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
off: Nah újra regisztráltam 2008 után. Elfelejtettem a jelszómat, akkor még EliManningfun nicken voltam.

on: talán Moore-t és Cooper-t is megpróbáljuk LB-be rakni. Az értelmet adhatna a draftnak, bár inkább talán Cooper-rel lesz kísérletezgetés. Egyre többet nézegetem a pickjeinket, egyre jobban tetszenek, valakiből csak lesz majd valami értelmes játékos, akinek örülni fogunk utólag.

utóirat: felbosszantott, hogy nem bírtunk egy ILB-t draftolni, ezért ez az új nick... Persze tudom, hogy meglesz így is a csapat, egységes lesz így is a védelem, de én nagyon vártam azért egy efajta picket.GiantsMLBhunter
Az OL és a DL legalább akkora problémákkal küzdött, mint az LB poszt, sajnos mindet nem lehet(ett) egy drafton megoldani. Én örülök, h inkább a falakra fordítottuk a figyelmet, bár várhatóan ezzel az LB poszton még az eddigieknél is nagyobb gondok lesznek.. bízzunk benne, h Herzlich képes lesz felnőni a feladathoz.Szesze
Nem is egy drafton kell megoldani, van free agency is. A falakat amúgy jó h erősítettük. A tavalyi gyászos futás elleni produkció azért indokolná h vmi komolyabb lb-t (is) szerezzünk. Persze Reese-ék tudják, ha 5-6 évente sb-t nyerünk, akkor nekem az se baj ha minden évben kizárólag friss udfa-kat játszatunk az lb sorban.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
off: Nah újra regisztráltam 2008 után. Elfelejtettem a jelszómat, akkor még EliManningfun nicken voltam.

on: talán Moore-t és Cooper-t is megpróbáljuk LB-be rakni. Az értelmet adhatna a draftnak, bár inkább talán Cooper-rel lesz kísérletezgetés. Egyre többet nézegetem a pickjeinket, egyre jobban tetszenek, valakiből csak lesz majd valami értelmes játékos, akinek örülni fogunk utólag.

utóirat: felbosszantott, hogy nem bírtunk egy ILB-t draftolni, ezért ez az új nick... Persze tudom, hogy meglesz így is a csapat, egységes lesz így is a védelem, de én nagyon vártam azért egy efajta picket.GiantsMLBhunter
Kizártnak tartom, hogy Moore linebackerként szerepeljen. Cooper pedig jó lehet Rolle helyén. Neki sem tudok "klasszikus" LB szerepet elképzelni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
off: Nah újra regisztráltam 2008 után. Elfelejtettem a jelszómat, akkor még EliManningfun nicken voltam.

on: talán Moore-t és Cooper-t is megpróbáljuk LB-be rakni. Az értelmet adhatna a draftnak, bár inkább talán Cooper-rel lesz kísérletezgetés. Egyre többet nézegetem a pickjeinket, egyre jobban tetszenek, valakiből csak lesz majd valami értelmes játékos, akinek örülni fogunk utólag.

utóirat: felbosszantott, hogy nem bírtunk egy ILB-t draftolni, ezért ez az új nick... Persze tudom, hogy meglesz így is a csapat, egységes lesz így is a védelem, de én nagyon vártam azért egy efajta picket.GiantsMLBhunter
Az OL és a DL legalább akkora problémákkal küzdött, mint az LB poszt, sajnos mindet nem lehet(ett) egy drafton megoldani. Én örülök, h inkább a falakra fordítottuk a figyelmet, bár várhatóan ezzel az LB poszton még az eddigieknél is nagyobb gondok lesznek.. bízzunk benne, h Herzlich képes lesz felnőni a feladathoz.
több mint 11 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
off: Nah újra regisztráltam 2008 után. Elfelejtettem a jelszómat, akkor még EliManningfun nicken voltam.

on: talán Moore-t és Cooper-t is megpróbáljuk LB-be rakni. Az értelmet adhatna a draftnak, bár inkább talán Cooper-rel lesz kísérletezgetés. Egyre többet nézegetem a pickjeinket, egyre jobban tetszenek, valakiből csak lesz majd valami értelmes játékos, akinek örülni fogunk utólag.

utóirat: felbosszantott, hogy nem bírtunk egy ILB-t draftolni, ezért ez az új nick... Persze tudom, hogy meglesz így is a csapat, egységes lesz így is a védelem, de én nagyon vártam azért egy efajta picket.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Pugh karhosszúsága ugyanakkora, mint Joe Thomas-é


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Érdekes mindenesetre...kíváncsi vagyok, milyen szerepet szánunk neki.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nagy, erős, gyors... Állítólag a Pro Dayén az edzőink linebacker drilleket [is?] csináltattak vele. Elég fura pick, de szoktunk próbálkozni konvertálgatással. Mondjuk az is igaz, hogy eddig nem nagyon jött ki pozitívan a dolog.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk 2009-ben volt valami szívműtétje...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ki ez a szörny te atyaég? 😀Asbee
ő is 5. körös mint anno Kam Chancellor és hasonló felépítésű 😀 jó kis párhuzamironroy
mondjuk fehérAsbee
akkor Chancellor fehérben 😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ki ez a szörny te atyaég? 😀Asbee
ő is 5. körös mint anno Kam Chancellor és hasonló felépítésű 😀 jó kis párhuzamironroy
mondjuk fehér


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ki ez a szörny te atyaég? 😀Asbee
ő is 5. körös mint anno Kam Chancellor és hasonló felépítésű 😀 jó kis párhuzam