New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Felesleges lenne szvsz


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Sugar#26 New York Giants 75
Ez a Tim Hightower visit mi volt, nem esett róla szó. Nem tudom, hogy erősítené vagy csak biztosítaná az RB depth chart-ot. A sérülése előtt nem volt ő egy rossz futó, most kíváncsi lennék mire jutna.

Pontosítanám a dolgot, inkább mi lesz 😀
több mint 10 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Kár, hogy idén se orvosoltuk az LB kérdést drafton 😕
Immáron 6 éve már annak, hogy Pierce elkezdett látványosan belassulni, és még most sincs meg az utód.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
[
Bardentól idén már tényleg nagy szezont várok... 😊
yooker
Majd Grundon meg eredménykövetőben Bardenezünk 😉G-men
ez már kezd olyan lenni, mint az UTE az MB1-ben, mindig jövőre lesznek majd bajnokok...csebi
csak az különbség hogy az Újpest már
elmútl 100 éves... 😊
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 008 — Lucas Scott
[
Bardentól idén már tényleg nagy szezont várok... 😊
yooker
Majd Grundon meg eredménykövetőben Bardenezünk 😉G-men
ez már kezd olyan lenni, mint az UTE az MB1-ben, mindig jövőre lesznek majd bajnokok...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
[
Bardentól idén már tényleg nagy szezont várok... 😊
yooker
Majd Grundon meg eredménykövetőben Bardenezünk 😉
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Amúgy lehet "készülni" a héten úgy néz ki kaptok újabb podcastet 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Draft értékelő


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Marcus Davis is érkezett mint UDFA, talán ő a legnagyobb nevű. Magas elkapó kegyetlen jó képességekkel, de némi hibával. Tőle rostert várok, átveheti Barden helyét
Asbee
Bardentól idén már tényleg nagy szezont várok... 😊
komolyra fordítva! mi az a "kis" hiba hogy UDFA lett ?yooker
Van róla prospect ismertető.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bardentől hol, a CFL-ben? 😀

Hát amúgy Davis-ről azt írják, hogy sokkal megbízhatóbbnak kell lennie, nem mindig érti meg magát a QB-val. Gondok lehetnek a route-okkal is, nincs akkora sebessége, hogy második fokozatba kapcsoljon és lenyomja a safety-t.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
Marcus Davis is érkezett mint UDFA, talán ő a legnagyobb nevű. Magas elkapó kegyetlen jó képességekkel, de némi hibával. Tőle rostert várok, átveheti Barden helyét
Asbee
Bardentól idén már tényleg nagy szezont várok... 😊
komolyra fordítva! mi az a "kis" hiba hogy UDFA lett ?
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
3 videó Eric Herman avagy Mr. Pancake-ról. 335.5 pancake blokk egyetemi pályafutása alatt. Ő használja is az erejét. A MAC nem a legerősebb konferencia (Bár az 1/1 pont onnan jött) de ez a srác egy állat.





lotus86
Már most kedvencem!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Marcus Davis is érkezett mint UDFA, talán ő a legnagyobb nevű. Magas elkapó kegyetlen jó képességekkel, de némi hibával. Tőle rostert várok, átveheti Barden helyét




Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A legnevesebb UDFA játékosunk Etienne Sabino, a középsuliból elég jó kis prospectként ment az egyetemre, de ott nemigen váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Ugyanakkor jó atletikus képességekkel rendelkezik, talán special teamerként rosteren maradhat.Asbee
Nagy jónak tűnik ez a Sabino "pick". Nálunk simán rosterre érhet. Egy igazi jó SLB prospecknek tűnik, akiből ha ki tudjuk hozni a tehetségét, akkor egy gyors, de brutális ütköző SLB-nk lehet. Idén meg majd a speckóban gyilkolhat, lásd itt:  www.youtube.com/watch?v=5avxfvqq3Js

ui. Egyébként egy kis hiányérzetem van a 7. körös kompenzációs pick miatt, mert Da'Rick Rogerst szerintem be kellett volna húzni...ha valaki, akkor a TC embert nevelt volna belőle.

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Már tényleg csak a LB sor a nagy kérdés, szerintem lehet, hogy Kiwi marad SLB alapfelállásban, és néha passznál megy DEbe a másik két helyért meg megküzd Rivers és Williams illetve Connor és Herzlich. Connor amúgy emlékeim szerint nem volt rossz 43ban a Panthersnél, szerintem pgrade lehet Blackburhöz képest, bár szurkolok Herzlichnek, nagyon szimpatikus srác.Henderson
Paysingerről elfeledkeztél, pedig az év végén már ő kezdett Boley helyett. És Herzlich is tudSLB-t játszani. Így elég sok variációs lehetőségünk van. Én pl. leginkább egy Paysinger-Herzlich-Rivers/Williams kezdőt tudok elképzelni. De igazából nem is klasszikus 4-3-at játszunk az elmúlt 2 évben legtöbbet, hanem 4-2-5-öt. Oda meg idén fasza lesz TT vagy Rolle nickelnek/feltöltve Safetynek.

több mint 11 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Tegnap a draft követése helyett elmentem inni, de ezek a pickek nagyon feldobták a másnapomat. 😀 Nem igazán hallottam Cooper Taylorról a draft előtt, de utánanéztem és miatta vagyok a leginkább izgatott. Brutális méretű S, ehhez képest mozgékony is, egyetemen még wildcatben is használták. Nem tudom mennyire NFL-kész, de őt nagyon el tudnám képzelni abban a szerepben amit korábban általában Deon Grant játszott a LOS-hoz közeli LB-szerű S amikor 3 S-vel álltunk fel nickelben. Fő negatívuma, hogy sérülékeny, meg volt valami szívproblémája is, remélem egészséges tud maradni és ki tudjuk használni az adottságait.

Nassib ugye óriási value, Herman tényleg egy vaddisznónak tűnik, jó kis OL depth, Coxról mondjuk nem sokat találtam egy end zoneba szaltózós videón kívül, de a RBek úgyis megvannak, ha mindenki megsérül akkor meg visszahozzuk Bradshawt meg Jacobst. 😀

Már tényleg csak a LB sor a nagy kérdés, szerintem lehet, hogy Kiwi marad SLB alapfelállásban, és néha passznál megy DEbe a másik két helyért meg megküzd Rivers és Williams illetve Connor és Herzlich. Connor amúgy emlékeim szerint nem volt rossz 43ban a Panthersnél, szerintem pgrade lehet Blackburhöz képest, bár szurkolok Herzlichnek, nagyon szimpatikus srác.Henderson
Connor is lehet kellemes meglepetés. Szerintem sose játszott ilyen minőségi DL mögött. Reméljük jól sikerül a nyári tréning és felszívja magát mindenki. Jó lesz az minden, csak kezdődjön már.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kenny Miles RB az utolsó UDFA igazolásunk, rosterre kb esélytelen lesz


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Henderson New York Giants 1 005
Tegnap a draft követése helyett elmentem inni, de ezek a pickek nagyon feldobták a másnapomat. 😀 Nem igazán hallottam Cooper Taylorról a draft előtt, de utánanéztem és miatta vagyok a leginkább izgatott. Brutális méretű S, ehhez képest mozgékony is, egyetemen még wildcatben is használták. Nem tudom mennyire NFL-kész, de őt nagyon el tudnám képzelni abban a szerepben amit korábban általában Deon Grant játszott a LOS-hoz közeli LB-szerű S amikor 3 S-vel álltunk fel nickelben. Fő negatívuma, hogy sérülékeny, meg volt valami szívproblémája is, remélem egészséges tud maradni és ki tudjuk használni az adottságait.

Nassib ugye óriási value, Herman tényleg egy vaddisznónak tűnik, jó kis OL depth, Coxról mondjuk nem sokat találtam egy end zoneba szaltózós videón kívül, de a RBek úgyis megvannak, ha mindenki megsérül akkor meg visszahozzuk Bradshawt meg Jacobst. 😀

Már tényleg csak a LB sor a nagy kérdés, szerintem lehet, hogy Kiwi marad SLB alapfelállásban, és néha passznál megy DEbe a másik két helyért meg megküzd Rivers és Williams illetve Connor és Herzlich. Connor amúgy emlékeim szerint nem volt rossz 43ban a Panthersnél, szerintem pgrade lehet Blackburhöz képest, bár szurkolok Herzlichnek, nagyon szimpatikus srác.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A legnevesebb UDFA játékosunk Etienne Sabino, a középsuliból elég jó kis prospectként ment az egyetemre, de ott nemigen váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Ugyanakkor jó atletikus képességekkel rendelkezik, talán special teamerként rosteren maradhat.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Eric Herman meg fasza lesz Goal Line szituációknál, ahol eddig sokszor szenvedtünk...balu10
Talán nem csak akkor. Néztem videókat, a végére már fogtam a fejét, hogy hátra fordul és bökdösi a centert 😀 Nálam az egész draft egy B talán B+GiantsMLBhunter
És a centert nem figyelted? Ált az ő feladata, hogy hátranézzen, de náluk ezt Herman oldotta meg (center egy pillanatra nem nézi a QB-t) a bökdösés pedig annak a jele, hogy a QB kész a snappre.

Nem ismerem a srácot, de nekem is rögtön az ugrott be, hogy a valószínű technikai hiányosságok ellenére goal line-nál már lehet, hogy 1. naptól hasznos lenne.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 11 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Eric Herman meg fasza lesz Goal Line szituációknál, ahol eddig sokszor szenvedtünk...balu10
Talán nem csak akkor. Néztem videókat, a végére már fogtam a fejét, hogy hátra fordul és bökdösi a centert 😀 Nálam az egész draft egy B talán B+
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Eric Herman meg fasza lesz Goal Line szituációknál, ahol eddig sokszor szenvedtünk...

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nekem tetszik ez a draft! Végre a falakat erősítettük elsődlegesen, amire már nagy szükség volt. Illetve én már tavaly is hoztam volna 4. kör környékén egy irányítót, nem csodálom, hogy idén megléptük, mivel tavaly ilyen játékost a 2. körben lehetett volna max. hozni. Kicsit olyan szituációban éreztem magunkat az irányító kérdéssel kapcsolatban, mint ami a Skins PO meccsen volt. Vagyis, ha vezetünk 21 ponttal és megsérül Eli, akkor sem hoztuk volna le, mert Karcsi képes lett volna 3 TD passzt adni az ellenfél védelmének...idéntől egy ilyen szituációban már le tudnánk hozni, hogy ne kockáztassunk. Illetve hosszútávon is befektetés lehet, mert ha 2-3 év múlva óriásit fejlődik, akkor nagy értékű pick(ekért) simán el lehet cserélni. Lást Cassel, vagy Kolb tradek...

több mint 11 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
3 videó Eric Herman avagy Mr. Pancake-ról. 335.5 pancake blokk egyetemi pályafutása alatt. Ő használja is az erejét. A MAC nem a legerősebb konferencia (Bár az 1/1 pont onnan jött) de ez a srác egy állat.







Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Elég felemás draft lett ez sztem. Pugh pickkel éppen h megbarátkoztam, amikor sokkolnak Nassibbal. Az 5. körtől már nincsenek az embernek elvárásai, ott nem lepődök meg sem poszton, sem játékoson. Lb nagyon kellett volna. Korán.
Sztem a legjobb pickünk Big Hank! Nagyon bírom: irtó nagy böszme, és ehhez képest mozgékony, nem lehet odébb tenni és a szélre is kifut h elkapja a futót.
Moore nagy tehetség, állítólag a munkamorálja nem az igazi, de fiatal még. Remélem TC hat rá és menni fog itt több fekvenyomás, meg jobb 40 yard is (értsd: gyorsulhat és erősödhet még). Így is nagyon produktív volt college-ban,
Pugh váltsa be a hozzá fűzött reményeket! Okos és mobilis játékos kiváló lábmunkával, remélem ő is erősödni fog. Reese-ék szerint semmi hátránya nincs a picivel rövidebb karjai miatt. Remélem jó rt lesz belőle.
Nassibbal sem azért van bajom, mert rossz játékos lenne, csak semmivel nincs beljebb vele a csapat. Ha játszania kell, az már régen rossz. Hasznosabban is ellőhettük volna azt a picket.
Kicsit az egész offseason-ra kitekintve (bár messze nincs még vége): én a cb-inkkel sem vagyok teljesen nyugodt. Amu tűnik biztos pontnak. Webstert tavaly az nem szopatta, aki nem akarta kis túlzással, Ross-t pedig tavaly előtt. TT pedig ki tudja h tud-e egyáltalán játszani. Hosley-ban még bízom.
Bár néha az is felvetődik bennem h Fewell nincs a helyzet magaslatán...D nagyot kell h javuljon.