New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cruz ma aláírja tenderét. Ugyanakkor a hosszútávú szerződés megkötésétől igencsak messze vannak...Asbee
mindkettőjüknek elemi érdeke lesz hogy egy igen jó szezont tegyenek le az asztalra ha (akárkitől is) komoly szerződést akarnak, ezért ha kialakul közöttük egy jó értelemben vett rivalizálás (és nem rinyálás ezért-azért) akár még jól is
kijöhetünk belőle idén!yooker
Mondjuk szerintem a training camp kezdetére meglesz az új szerződés


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Cruz ma aláírja tenderét. Ugyanakkor a hosszútávú szerződés megkötésétől igencsak messze vannak...Asbee
mindkettőjüknek elemi érdeke lesz hogy egy igen jó szezont tegyenek le az asztalra ha (akárkitől is) komoly szerződést akarnak, ezért ha kialakul közöttük egy jó értelemben vett rivalizálás (és nem rinyálás ezért-azért) akár még jól is
kijöhetünk belőle idén!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cruz ma aláírja tenderét. Ugyanakkor a hosszútávú szerződés megkötésétől igencsak messze vannak...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 008
a Broncos kitette McGaheet, én örülnék neki ha nálunk kötne kikristof
Mi a frásznak? Ha akartunk volna hasonló RB-t, visszahoztuk volna Bradshawt. (vagy ki sem tettük volna) Itt az ideje a Brown-Wilson thunder and lightning párosnak, szerintem semmi szükségünk egy McGaheere.
Mondjuk én meg Jacobsnak örülnék, de csak azért mert bírtam, rá még annyira sem lenne szükségünk 😀

Cruztól félek kicsit, nem is a szerződés miatt, hanem hogy túl sok edzést kihagy és nem lesz majd formában.
Persze a fent említett két fiatalemberrel majd úgyis brutál futójáték lesz, nem kell sokat passzolni. 😀

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
a Broncos kitette McGaheet, én örülnék neki ha nálunk kötne ki
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A RB-k között Andre Brown próbál lenni a főnök, ő a legidősebb így úgy gondolja ilyen téren át kell venni Jacobs és Bradshaw szerepét. Tavaly még a rosterre is alig fért fel, mennyit változik a világ 😀 Herzlich egyre többet kommunikál a pályán és meg is értik őt a többiek. Nem lenne rossz, ha ez élesben is megvalósulna...

Még annyit, hogy megnéztem a nyilatkozatokat és azok alapján fejben nagyon rendben vagyunk. Persze ilyenkor alap az optimizmus, de most úgy érzem tényleg lehet okunk a bizakodásra. Nicks hiányzása túlságosan fel lett fújva, Cruzzal kell csak megegyezni, de ez a szezonkezdetig megtörténik majd úgyis.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Állítólag a Dolphins mellett mi is érdeklődünk Vonta Leach iránt. Szinte biztos, hogy túl drága lenne nekünk, remélem ez csak amolyan "kötelező jellegű" érdeklődés és nem Hynoski hosszútávú távollétére akarunk felkészülni.

Bradshaw meg a Coltsnál, örülök, hogy olyan helyre ment ahol simán lehet lead back is, sok sikert és kevesebb sérülést neki!Henderson
Nem fog érkezni szvsz senki komoly FB. Hynoski felépül őszre, addig meg jó lesz Pascoe is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 008
Állítólag a Dolphins mellett mi is érdeklődünk Vonta Leach iránt. Szinte biztos, hogy túl drága lenne nekünk, remélem ez csak amolyan "kötelező jellegű" érdeklődés és nem Hynoski hosszútávú távollétére akarunk felkészülni.

Bradshaw meg a Coltsnál, örülök, hogy olyan helyre ment ahol simán lehet lead back is, sok sikert és kevesebb sérülést neki!

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 054 — Lucas Scott
Amúgy mindenki megnyugodhat, Nicks megjelent 😀Asbee
ja azért pénzt nem akar bukni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Amúgy mindenki megnyugodhat, Nicks megjelent 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Köszönöm a részletes választ! 😊

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Meddig és minek kell teljesülnie hogy így vagy úgy a csapatnál maradjon 1 vagy több évreHysterycs
Cruz játékjogával egyedül a Giants rendelkezik, tehát ha ők nem akarják, akkor az elkapó idén nem kerül másik csapathoz. Június 17-ig Cruz aláírhatja az RFA tendert és akkor 2.8 milliót keres 2013-ban. Ha nem holdoutol (lásd köv. idézet alatt) akkor egy évet még a Giants színeiben tölt el a pályán. Cruz nem írja alá a tendert jún. 17-ig: a csapat a tenderben szereplő összeget egészen 630 ezer dollárig csökkentheti, tehát Cruz komoly összeget veszítene ezzel. Ezt követően az opciók ugyanazok, amit előbb már írtam.

Plusz a csapat és a játékos megállapodhat egy hosszútávú szerződésben is ez idő alatt. Annak is feltétele azonban, hogy a tendert aláírja Cruz.

illetve megvalósulhat-e az, hogy szeptemberben már nem lesz Óriás?Hysterycs
Előforulhat, de kicsi az esélye. Két változat lehetséges:

a) aláírja a tendert, de nem jelenik meg az edzőtáborban, nem jelentkezik játékra (holdout). Ezt a csapat megunja, és a játékoscserére nyitvaálló határidő (alapszakasz 10.hete(?)) előtt elcserélik máshova draftpickért cserébe.

b) nem írja alá az RFA tendert idén (vmikor október közepén van a végső határideje), emiatt 2013-ban már egyetlen csapatban sem léphet pályára. 2014-ben újból RFA játékos lesz és minden kezdődhet előlről.)
több mint 10 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Azt valaki elmondaná, hogy Cruzzal kapcsolatban milyen forgatókönyvek lehetségesek? Meddig és minek kell teljesülnie hogy így vagy úgy a csapatnál maradjon 1 vagy több évre, illetve megvalósulhat-e az, hogy szeptemberben már nem lesz Óriás?
Előre is köszönöm a választ!

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Így hogy egyelőre nincs Nicks és Cruz Randle kegyetlenül hasít.Asbee
Azért egy 2. körös picktől el is várható, hogy néhány éven belül kezdő teljesítményre legyen képes. Én nagyon szurkolok neki, mert a Nicks-Cruz párosból borítékolható, hogy csak 1 marad jövőre sajnos...

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Így hogy egyelőre nincs Nicks és Cruz Randle kegyetlenül hasít. Azt mondják nagyon sokat fejlődött tavalyhoz képest és ő is elmondta, hogy sokkal érettebben készül már. Kristof lehet nem örül 😀Asbee
nehéz megemészteni, de az edzéseken mindenki mindig király 😛 őszintén kívánom, hogy élesben is tartsa ezt a formát!

szerk. egyébként pár D snapre már beállt Jacquian Williams, remélem az övé lesz a Will poszt, rookieként fasza volt, csak maradjon egészséges.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Így hogy egyelőre nincs Nicks és Cruz Randle kegyetlenül hasít. Azt mondják nagyon sokat fejlődött tavalyhoz képest és ő is elmondta, hogy sokkal érettebben készül már. Kristof lehet nem örül 😀 Pugh is elég profin készül, training campre már kezdő szeretne lenni. A kezdő MLB poszt egyelőre Herzliché, szerencsére javult ő is, sokkal gyorsabban játszik és volt egy szép pickje. Amukamara is tovább fejlődik, erősödött az előző évhez képest.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
JPP hátát műteni kell, szeptemberre elvileg jól lesz, de már tavaly is injekciókkal játszott :\kristof
elég szarul hangzik , mert ha már tavaly gondjai voltak, gondolom a műtét kockázatai miatt vártak eddig és
nem csinálták meg szezon végén egyből hogy kezdésre rendben legyen hanem megpróbálták inkább konzervatívan kezelni és pihentetni!
úgy tűnik nem jött be és ezzel sajnos időt vesztettek illetve a rizikósabb verziót kell választani...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
minek? Ojomo time 😀 😊
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 008
12 hét... ha vissza is tér szeptemberre, nem hiszem, hogy túl jó formában lesz. Nagyon nem jó hír ez, Kiwi meg Moore felköthetik a gatyát.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
JPP hátát műteni kell, szeptemberre elvileg jól lesz, de már tavaly is injekciókkal játszott :\
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha bármelyikük átkeveredik a pats-hez, egy évig nem nézek NFL-t !vittore
Asszem ettől nem kell paráznod, pedig Cruz jöhetne 😀

több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha bármelyikük átkeveredik a pats-hez, egy évig nem nézek NFL-t !
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 008
 www.nydailynews.com/entertainment/victor-cruz-hopes-score-reality-show-article-1.1360179

Azt hittem azért Cruz okosabb ennél...
Ez nyilván elnyeri majd a vezetőség tetszését és egyből megkapja a nagy szerződést amit akart.
Remélem Randle fejlődik egy nagyot, mert ha a két sztár WRünk így folytatja, nagy szükség lehet rá.

Update: Rögtön meg is cáfolta, bízom benne hogy tényleg nincsenek ilyen ambíciói.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
valóban, a sporttörténelem első szenzációja lenne, ha egy visszavonult sportoló visszatérvittore
De Smith miután távozott tőlünk semmit nem csinált. Ez a harmadik állomása lett volna, de inkább visszavonult, nem égette tovább magát.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
annyira erős a teljes DLine (DT, és DE is), hogy el se jutnak az LB sorig 😊balu10
Igaz, a DL király. Ellenben az optiont sokan félreértik. Persze nem is egyféle option van. Leírok egy read option játékot, ami most nagyon menő NFLben is. Volt egy kérdés, én arra hoztam egy életszerű problémát válaszképpen.ulpianus
Tudom én is mi az option, lévén, hogy pár éve, amikor még amerikaifociztam mi is játszottuk. Az idézett mondatom inkább annak szólt, hogy sima futás ellen nem feltétlen lesz szükséges a jó LB sor, mert a DLinenál remélem sokszor elhal majd a játék. Pl. JPP az egyik (ha nem a) legjobb futás elleni DE a ligában és végre szereztünk egy (két) baromi nagy és erős DT-t is.
Optiont szerintem nem fogja erőltetni a Skins, kivéve, ha a hordágyon szeretnék újra látni RGIII-at. Egyébként option ellen nem is erős, hanem inkább okos, gyors LB-k kellenek, idén kiderül, hogy van-e ilyen nálunk. De egyenlőre szerintem égetőbb kérdés, hogy a két kezdő WR-t edzésre és játékra bírjuk...