New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na jó tessék 😀

Vajon maradhat Nicks is?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cruuuuuuuuz! Végre. Nagyon kellett már valami jó hír a csapat tájáról. (Amúgy meg utam már a Hernandez féle bréking nyúzokat az NFL. comon 😊Forti
Az a baj még mindig Hernandezzel van tele minden, ami már eléggé idegesít, nemtudom hogy megérdemli-e azt hogy ennyi hír szóljon róla. Csak ugye ez Amerika, ott ez érdekli az embereketSugar#26
Idén már ne nézzél sporttv-s közvetítést. 😛DoM
Na, nem csak Hernandezről lesz ám szó, amikor nem játszik a Patriots pl. Ott lesz Tebow, Putyin-Kraft, Brady-szerződés/Bündchen, Gronko hülyeségei és sérülései...
De szeretni fogják a semlegesek megint a csapatot 😊))

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Cruuuuuuuuz! Végre. Nagyon kellett már valami jó hír a csapat tájáról. (Amúgy meg utam már a Hernandez féle bréking nyúzokat az NFL. comon 😊Forti
Az a baj még mindig Hernandezzel van tele minden, ami már eléggé idegesít, nemtudom hogy megérdemli-e azt hogy ennyi hír szóljon róla. Csak ugye ez Amerika, ott ez érdekli az embereketSugar#26
Idén már ne nézzél sporttv-s közvetítést. 😛
több mint 10 éve
Sugar#26 New York Giants 75
Cruuuuuuuuz! Végre. Nagyon kellett már valami jó hír a csapat tájáról. (Amúgy meg utam már a Hernandez féle bréking nyúzokat az NFL. comon 😊Forti
Az a baj még mindig Hernandezzel van tele minden, ami már eléggé idegesít, nemtudom hogy megérdemli-e azt hogy ennyi hír szóljon róla. Csak ugye ez Amerika, ott ez érdekli az embereket
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Szép munka! Pláne h még egy évet nagyon akciósan játszik, 2,6 milláért. Utána pedig az az évi durván 8,5 millió korrektnek tűnik.
több mint 10 éve
Forti New York Giants 133
Cruuuuuuuuz! Végre. Nagyon kellett már valami jó hír a csapat tájáról. (Amúgy meg utam már a Hernandez féle bréking nyúzokat az NFL. comon 😊
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért ez mindenképpen megnyugtató hír a jövőre nézve 😊

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
jó szerződés... Cruz azért a piacon többet kapott volna ennél jóval...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Akkor most jöhet Nicks ugyanennyiért... 😀Asbee
persze ! ha leteszi idén is az 1000 yardot! 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor most jöhet Nicks ugyanennyiért... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 009
"Victor Cruz megegyezett a Giantsszel, 6 éves, $45.8 milliós szerződést írt alá, ebből $15.6 millió garantált."
ki mit gondol erről?trii
Ezt:



Szimpatikus és okos döntés Cruztól, nem fog úgy járni, mint Steve Smith. A csapatnak és neki is korrekt deal szerintem. Ezzel megmutatta, hogy nincs túl nagy arca, nem gondolja azt, hogy mindenkinél többet ér, lojális a csapathoz, eddig is kedveltem, most még nagyobbat nőtt a szememben.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Végre az a linebacker sor is aktivizálta magát és megtörtént az offseason első letartóztatása drága Connor barátunk személyével 😀😀Sugar#26
egy svájci bicska... ez amúgy annyira jellemző az LB sorunkra, legalább vmi igazi tahó paraszt lenne... mint anno Plax, aki a lőgyakorlat után még azért tartott otthon egy pár csúzlit, aztán meglepődött a házkutatási parancson... tényleg ez már röhejes, mint idegesítő... kb ennyire kemény lelkűek a mi LB játékosaink...csebi
Rendes redneck gyerek, biztosan nem akarta műanyag késsel enni a kaját a repülőn, tökre meg tudom érteni, én is utálom. 😊

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
Végre az a linebacker sor is aktivizálta magát és megtörtént az offseason első letartóztatása drága Connor barátunk személyével 😀😀Sugar#26
egy svájci bicska... ez amúgy annyira jellemző az LB sorunkra, legalább vmi igazi tahó paraszt lenne... mint anno Plax, aki a lőgyakorlat után még azért tartott otthon egy pár csúzlit, aztán meglepődött a házkutatási parancson... tényleg ez már röhejes, mint idegesítő... kb ennyire kemény lelkűek a mi LB játékosaink...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Sugar#26 New York Giants 75
Végre az a linebacker sor is aktivizálta magát és megtörtént az offseason első letartóztatása drága Connor barátunk személyével 😀😀
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Lehet, hogy túl optimista vagyok, de én a secondaryben Amutól várom, hogy valami shutdown corner szerűség legyen már idén. Webster javulásában már kevésbé bízom és tartok attól is, hogy Brown tavaly csak sokszor volt jókor jó helyen (mondjuk ehhez is érteni kell) és idén ha nem jönnek a pickek, teljesen átlagos vagy inkább az alatti játékot látunk tőle.Henderson
Nekem személyes kedvencemmé vált tavaly Brown, főleg azért mert kivételes játékolvasási képességgel rendelkezik. Meglátjuk idén is kamatoztatni tudja-e. Amutól én is jó szezont várok, viszont ha megint nem tudunk nyomást kifejteni az irányítókra, akkor félek, hogy a többi CB-nket szét fogják dobálni...igazából alapvetően a mi védelmi sémánkban már a falnál eldőlnek a lényegi kérdések. Ha jó a DLine, akkor van nyomás az irányítókon és meg vannak fogva a futások 0 körül. Ha viszont nem tudnak érvényesülni, akkor szétfutnak és szétpasszolnak minket. Majd meglátjuk...Jó lenne otthon SB-t játszani 😊

több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 009
Lehet, hogy túl optimista vagyok, de én a secondaryben Amutól várom, hogy valami shutdown corner szerűség legyen már idén. Webster javulásában már kevésbé bízom és tartok attól is, hogy Brown tavaly csak sokszor volt jókor jó helyen (mondjuk ehhez is érteni kell) és idén ha nem jönnek a pickek, teljesen átlagos vagy inkább az alatti játékot látunk tőle. Hosley sokat hibázott, de mutatott jó dolgokat, kár lenne őt leírni. TTnek meg beszélnie kéne Thomas Davisszel, hogy 3 ACL után miként lehert összehozni egy szolid szezont. Nagyon szurkolok neki.

Fewell remélem kitalál valami jobbat, mint tavaly, sokan már most ki akarták rúgni, szerintem nem rossz DC ő, de ha idén sem lesz jobb a védelem tényleg mennie kell. Lehetne kicsit agresszívabb a D, meg kísérletezhetnénk valami hibridszerűséggel is (csak néhány szituációra). Nekem még olyan perverz ötleteim is támadtak, hogy valami 3-4 szerű frontot is kipróbálhatnánk, most talán emberanyag is van hozzá. Mondjuk ez nem az a csapat amelyik ilyenekkel kísérletezik, pláne Coughlin nem az az edző.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Mondom, 3. körös újoncként nem volt rossz amit csinált Hosley 😊...Nickel és dime package-ben bőven jó lesz a füves és ha valaki megsérül akkor az oldalvonal mellett is be lehet vetni. Legalábbis szvsz azt tudja hozni mint Ross. Amu jó lesz, Thomas-tól meg sajnos nagy csoda kell...Asbee
Ezek szerint nekem túl nagy elvérásaim vannak a játékosainktól. Én a draftokkal kapcsolatban az várom el minden éveben, hogy minimum az első 3. körös játékosaink 1-2 éven belül stabil alapemberré változzanak. Hosleytől azt, hogy stabil, jó nickel legyen. Azért idén erősebb a CB állományunk és remélem Webster is összeszedi magát (bár én inkább az összeomlást várom tőle). Idén is az az elvárásom az általunk kiválasztottakkal, hogy Pugh és Hankins stabil kezdő legyen. Moore stabilan benne legyen a rotációba és Tuck kiesése esetén (bár szeritnem hosszabbít nálunk) át tudja venni a helyét. Nassib legyen stabil backup QB és a többiek is egy kezdő kiesése esetén be tudjanak állni és ne csináljanak nagy faszságot.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sziasztok. ezer eve nem jartam, vagyis jartam csak nem irtam. olyan kerdesem lenne h fantasybe be lehet-e meg szallni?Hirosima
be
Julio Jones szopatta bőven belefér. Elég sok cornerbackkel megteszi ugyanazt...Asbee
Van, ahol belefér, de én nem akarok olyan CB-t a kezdőbe, vagy akár a pályán is látni, akit ENNYIRE szopat akárki is. Remélem azért ő is sokat fejlődött tavalyhoz képest, mert mondjuk az előszezonba tényleg jól játszott. Idén talán végre úgy tűnik, hogy mély a CB felhozatalunk, reméljük lesz benne 2 kiemelkedő (én mondjuk Amutól és TT-től várom, hogy az lesz)balu10
Mondom, 3. körös újoncként nem volt rossz amit csinált Hosley 😊 De ilyen alapon Atlanta ellen az egész csapat kuka volt. Ha abból indulunk ki kúrjuk ki Eli-t is 😀 Nickel és dime package-ben bőven jó lesz a füves és ha valaki megsérül akkor az oldalvonal mellett is be lehet vetni. Legalábbis szvsz azt tudja hozni mint Ross. Amu jó lesz, Thomas-tól meg sajnos nagy csoda kell...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Julio Jones szopatta bőven belefér. Elég sok cornerbackkel megteszi ugyanazt...Asbee
Van, ahol belefér, de én nem akarok olyan CB-t a kezdőbe, vagy akár a pályán is látni, akit ENNYIRE szopat akárki is. Remélem azért ő is sokat fejlődött tavalyhoz képest, mert mondjuk az előszezonba tényleg jól játszott. Idén talán végre úgy tűnik, hogy mély a CB felhozatalunk, reméljük lesz benne 2 kiemelkedő (én mondjuk Amutól és TT-től várom, hogy az lesz)

több mint 10 éve
Hirosima New York Giants 5 — 23Dzsigoló56
Sziasztok. ezer eve nem jartam, vagyis jartam csak nem irtam. olyan kerdesem lenne h fantasybe be lehet-e meg szallni?

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ugyanúgy ott van Hosley is, aki egyáltalán nem mutatkozott be rosszulAsbee
Ezzel nem értek egyet. Pont a tavalyi teljesítménye és a fizikai adottságai alapján és max egy nickelbacket nézek ki belőle. De hogy szélen nem lesz soha jó játékos, azt megmutatta nekünk a Falcons elleni meccs.balu10
Nem írtam sehol se, hogy hosszútávon az oldalvonal mellett fog játszani 😀 De meglepő módon ott jobb volt. 3. körös rookie, nem várhattunk tőle all pro teljesítményt. Az meg, hogy Julio Jones szopatta bőven belefér. Elég sok cornerbackkel megteszi ugyanazt...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ugyanúgy ott van Hosley is, aki egyáltalán nem mutatkozott be rosszulAsbee
Ezzel nem értek egyet. Pont a tavalyi teljesítménye és a fizikai adottságai alapján és max egy nickelbacket nézek ki belőle. De hogy szélen nem lesz soha jó játékos, azt megmutatta nekünk a Falcons elleni meccs.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az ESPN szerint nagy esély van rá, hogy Cruz aláírja szerződését a training camp kezdete előtt. Inkább már nem kommentálom, majd kiderül, de más értelmes választási lehetősége nincs...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk a secondary alaposan alulteljesítette magát tavaly, illetve ez a rendszer sem biztos hogy jó volt amit használt Fewell. Néhányszor olyan szépen elnézte a zónákat Webster és Rolle. Előbbi egyébként szinte végig sérüléssel szenvedett tavaly, tuti javulni fog idénre. A legjobb CB pedig tutira Amukamara lesz, a jelentések alapján elég jó kis tavaszt produkált, ahhoz meg nagyon nagy balszerencse kellene, ha megint a sérülésekkel szenvedne. Ugyanúgy ott van Hosley is, aki egyáltalán nem mutatkozott be rosszul. Visszahoztuk Ross-t, nálam ő egy korrekt backup, ne feledjük 2 éve SB-t nyertünk úgy, hogy ő volt az egyik kezdő cornerback. TT nagyon nagy kérdőjel, igazából csak drukkolni lehet neki, hogy meglegyen a roster. Trumaine McBride szintén könnyen beférhet az 53-ba és csereként ő is hozzátehet majd valamit. Szintén ott van az UDFA Charles James is, akinek kegyetlenül szurkolok, a későbbiekben jó kis nickelbackké válhat és veszélyes returner is. Ezek után nem tudom ki várt a drafton első körös CB-t, szerintem a napnál is világosabb volt, hogy nem fog a drafton oda érkezni játékos.
A safety-k közül ha Rolle tudásához méltóan játszik, akkor igen jó kis safety, bár én Stevie Brown játékától tartok inkább. Nagyon remélem, hogy a tavalyi év nem csak egy egyszeri fellángolás volt tőle és idén meg hülyére szivatja majd mindenki. Will Hill igen jól mutatkozott be, ha ezt a fejlődést tudja folytatni könnyen a kezdőcsapat ajtaján kopogtathat. Mellé jöhet az említett Cooper Taylor. Nem hiszem, hogy olyan rossz sor ez. Igazából csak amiatt vannak kétségeim Taylor miatt, hogy nem tudnék még egy 6'5" magas jó safety-t mondani, ahhoz pedig nincs meg a tömege, hogy linebacker legyen. Max special teamerként látok benne jövőt, de cáfoljon meg...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Vorangee New York Giants 12
Tegnap miközben néztem az NHL draftot eszembe jutott NFL is és átnéztem újra a pickjeinket. Cooper Taylorról pedig eszembe jutott Craig Dahl aki nyert velünk SB-t és bár nem nálunk lett jó játékos de a Ramsnál jól teljesített és kapott egy szerződést a '49ers-től. Szóval lehet belőle is jó srác főleg hogy most csehül állunk defensive backek terén.