New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Carr sztem semmiképp sem lecsó, vagy 3 QB lesz vagy Nassib PS, de onnan vszínű elvinnék úgyh idén nagy valószínűséggel szakítunk az utóbbi évek hagyományaival és 3 QB lesz rosteren
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Már a qb is aláírt. Érdekes lesz a roster, nem kellene 3 irányító. Sztem Carr lecsó.gyurczi
Pedig elég nagy esély van rá. Nassibért feltrade-eltünk és a 4. kör elég nagy érték ahhoz, hogy csak úgy kirakjuk. Legalább 1 évig rosteren lesz. Carr ellenben nem ma került be a ligába, évek óta nálunk van, pöpecül ismeri az offense-t. Sztem nem húznák azt meg, hogy egyedül Nassib legyen Manning mögött, első évében nem hiszem, hogy pályára fog kerülni. Ha esetleg valami sérülés lenne, egyelőre biztosabb megoldás lenne Carr.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Már a qb is aláírt. Érdekes lesz a roster, nem kellene 3 irányító. Sztem Carr lecsó.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Pugh aláírta szerződését, már csak Nassib maradtAsbee
ideje volt...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Pugh aláírta szerződését, már csak Nassib maradt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
lehet hogy az adderall-t a ganja ellenszereként használják? kompenzálják a butulást 😀
több mint 10 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
minek neki adderall? enélkül nem tudja felfogni amit az edző mond?vittore
tavaly ugye Will Hill mellett André Brown és Sash bukott meg Adderallal; csak előbbinek volt mentsége hogy figyelemzavaros gyerekkora óta és csak a folyamatos felmentését nem hosszabbította meg időben, utóbbinak meg felírta a háziorvosa szorongásra (anélkül hogy egyeztetett volna a csapattal) és meg is kapta a büntetést

Will Hill egyetemi storijait ismerve meg azt hogy visszaeső, el tudom képzelni, hogy enélkül tényleg nem tudja felfogni hogy mit mond az edző
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
aki nem látta volna esetleg a jobb oldali twitter sávban, Will Hillt megint eltiltották négy meccsre dopping miatt...kristof
Közbe Von Millert is, így nem játszhat ellenünk.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na majd jöhet a mindenki által ajnározott Cooper Taylor 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
minek neki adderall? enélkül nem tudja felfogni amit az edző mond?
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
aki nem látta volna esetleg a jobb oldali twitter sávban, Will Hillt megint eltiltották négy meccsre dopping miatt...kristof
úgyis olyan erős és mély a secondary, simán elbírja...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
aki nem látta volna esetleg a jobb oldali twitter sávban, Will Hillt megint eltiltották négy meccsre dopping miatt...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000218044/article/new-york-giants-will-be-hardpressed-to-make-playoffs-in-2013
Eléggé lehúzzák a csapatot egy nfl.com-os cikkben. Azt kell mondanom h van benne vmi, a D-től én is tartok rendesen. Viszont az O-t hiába próbálja ekézni.Szsziszka
O line azért erősen kérdéses és egyedül Eli sem fog magában minden meccset megnyerni. Persze amíg ő az irányítónk, addig szinte mindig PO eséllyel megyünk neki az aktuális idénynek. Védelem tavaly szerintem alulteljesítette magát, azért vannak itt nagy nevek akik képesek jobb játékra is...Asbee
Az ol nem veszélyes sztem, gyedül az RT posztot kell megoldani. Nem egy all pro egység, de rendben van. Az elkapók királyak, Eli nincs egyedül. És van egy olyan rb-nk, aki úgy fut mint talán senki a ligában (tudom h pass protection-ben fejlődnie kell). A D-ben nem látom azt akiből többet lehetne kihozni. JPP nélkül sztem még de-ben is vékonyak vagyunk, ha azt nézzük h ez a poszt ami hagyományosan húzóerő nálunk. Lb sorban igaza van a cikk írójának, reális várakozásunk nem nagyon lehet arra h vki nagyot robban közülük. A sec is sovány. Én Brownban bízom, Rolle elmegy. Websternek 30 fölött nem az 1. bounce-back szezont kéne produkálni -ki tudj h milyen éve lesz, nem konzisztens. A cb depth-ről ne is beszéljünk...remélem Hosley fejlődik.Szsziszka
Ami engem aggaszt támadófalnál, hogy a fél falat műtötték az offseasonban, pl Snee is csípőműtéten esett át, ami azért állítólag nem egyszer egy OL játékosnál 30 év felett. No meg Beatty-nek sem sok teljes szezonja volt eddig...Pugh-ra komoly szükség lehet már idén is.
Védelemben leginkább arra gondoltam, hogy elég puhán játszottak tavaly, tudnak ennél jobban is. Pl. Tuck nem fog 15 sacket szerezni, de azért jóval dominánsabb lesz idén szerintem. Fal közepe nálam teljesen jó Cullen Jenkins és Johnathan Hankins érkezésével. JPP preseasont tuti kihagyja, 1. héten szerintem a csapatban lesz, de leginkább csak idény második felében lesz teljes értékű. Persze nem vagyok doki 😊 LB sor tényleg egy fos, cornerbackek között pedig Charles James király lesz 😛 vagy nem 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000218044/article/new-york-giants-will-be-hardpressed-to-make-playoffs-in-2013
Eléggé lehúzzák a csapatot egy nfl.com-os cikkben. Azt kell mondanom h van benne vmi, a D-től én is tartok rendesen. Viszont az O-t hiába próbálja ekézni.Szsziszka
O line azért erősen kérdéses és egyedül Eli sem fog magában minden meccset megnyerni. Persze amíg ő az irányítónk, addig szinte mindig PO eséllyel megyünk neki az aktuális idénynek. Védelem tavaly szerintem alulteljesítette magát, azért vannak itt nagy nevek akik képesek jobb játékra is...Asbee
Az ol nem veszélyes sztem, gyedül az RT posztot kell megoldani. Nem egy all pro egység, de rendben van. Az elkapók királyak, Eli nincs egyedül. És van egy olyan rb-nk, aki úgy fut mint talán senki a ligában (tudom h pass protection-ben fejlődnie kell). A D-ben nem látom azt akiből többet lehetne kihozni. JPP nélkül sztem még de-ben is vékonyak vagyunk, ha azt nézzük h ez a poszt ami hagyományosan húzóerő nálunk. Lb sorban igaza van a cikk írójának, reális várakozásunk nem nagyon lehet arra h vki nagyot robban közülük. A sec is sovány. Én Brownban bízom, Rolle elmegy. Websternek 30 fölött nem az 1. bounce-back szezont kéne produkálni -ki tudj h milyen éve lesz, nem konzisztens. A cb depth-ről ne is beszéljünk...remélem Hosley fejlődik.
több mint 10 éve
Sugar#26 New York Giants 75
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ivutx0t5cusrj4vayzbw
NFL's top 10 receiving corps; Atlanta Falcons rank No. 1
Do Julio Jones and the Atlanta Falcons boast the NFL's top receiving corps? Chris Wesseling breaks out the top 10 list.


Itt viszont talán már túlon túl kedvezőnek is találom a 4. helyet. Elnézve a mögöttünk lévő Green Bay és Seattle alakulatot.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000218044/article/new-york-giants-will-be-hardpressed-to-make-playoffs-in-2013
Eléggé lehúzzák a csapatot egy nfl.com-os cikkben. Azt kell mondanom h van benne vmi, a D-től én is tartok rendesen. Viszont az O-t hiába próbálja ekézni.Szsziszka
O line azért erősen kérdéses és egyedül Eli sem fog magában minden meccset megnyerni. Persze amíg ő az irányítónk, addig szinte mindig PO eséllyel megyünk neki az aktuális idénynek. Védelem tavaly szerintem alulteljesítette magát, azért vannak itt nagy nevek akik képesek jobb játékra is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pfeg8giprohsdwdfe4y7
New York Giants will be hard-pressed to make playoffs in 2013
The New York Giants *seem* like perennial playoff contenders, but recent history suggests otherwise. Elliot Harrison explains why Eli Manning and Tom Coughlin's bunch are in for another down year.

Eléggé lehúzzák a csapatot egy nfl.com-os cikkben. Azt kell mondanom h van benne vmi, a D-től én is tartok rendesen. Viszont az O-t hiába próbálja ekézni.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sztem absz nem éri meg a kockázatot, főleg h itt van Randle is.Szesze
Viszont egy ilyen klasszist bűn lenne elengedni. Akkor már remélem franchise taget kap és utána trade-eljük.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Akkor most jöhet Nicks ugyanennyiért... 😀Asbee
Ezek után egyrészt meglepne, ha ő is szerződést kapna, másrészt ha mégis úgy lesz akkor én nem fogok neki örülni mert annak vszínű marha nagy ára lenne a csapat többi részére nézve..Szesze
Ki lehet gazdálkodni nagy nehezen ha egy-egy rookie vagy másodéves játékos robbantAsbee
Sztem absz nem éri meg a kockázatot, főleg h itt van Randle is.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor most jöhet Nicks ugyanennyiért... 😀Asbee
Ezek után egyrészt meglepne, ha ő is szerződést kapna, másrészt ha mégis úgy lesz akkor én nem fogok neki örülni mert annak vszínű marha nagy ára lenne a csapat többi részére nézve..Szesze
Ki lehet gazdálkodni nagy nehezen ha egy-egy rookie vagy másodéves játékos robbant


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Akkor most jöhet Nicks ugyanennyiért... 😀Asbee
Ezek után egyrészt meglepne, ha ő is szerződést kapna, másrészt ha mégis úgy lesz akkor én nem fogok neki örülni mert annak vszínű marha nagy ára lenne a csapat többi részére nézve..
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha jól tudom Myers-nek valami sérülése is volt tavaly azért is volt olyan rossz blokkolásban. Persze idén sem lesz elit blokkoló, de a TE edzőnk remek és biztosan javulni fog ebben. Bennett mondjuk kapott tavaly kritikát is bőven. Hiába voltak jó számai, az egyenletesség igencsak hiányzott tőle. Lustasága és mentalitása előjött, sokszor nemigen akarta befejezni a játékokat, feladta az egészet a route közben. Úgy érzem ő számait lazán hozza majd Myers, sőt simán túl is szárnyalhatja.
Wilson problémája, hogy egyelőre csak futni tud. Emiatt lehet Brown a kezdő RB idén. Blokkolásban nagyon sokat kell fejlődnie Wilsonnak, igaz Tiki Barber megvédte őt. Azt mondta, hogy első évében ő is szenvedett ezzel. Sokkal nagyobb és gyorsabb játékosokat kellett megfognia, mint akikkel egyetemen találkozott és elsőre kissé félelmetesnek tűnik ez, de tanulható.
Mondjuk ha Williams egészséges marad, akkor tuti ő lesz a legjobb LB a keretben és az átlagot hozni fogja. A szerelést meg tudja csinálni és gyors is, coverben is alkalmazni lehet. Ha Herzlichet is fel tudjuk "turbózni" erre a szintre, akkor lehet egy olyan LB sorunk amellyel nyertük legutóbbi SB-t. Ez sem egy elit egység, de tavalyinál mindenképp jobb lenne.
Inkább secondary-től félek. Rolle elég idióta tud lenni, Webster tavaly katasztrófa volt, Stevie Brownnál könnyen kipukkadhat a lufi. Viszont Amukamarának nagy éve lesz!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
https://www.profootballfocus.com/wp-content/uploads/2013/07/Giants.png
mi is sorra kerültünk a PFF DC elemzésében, nálam Eli elit a többivel egyetértekkristof
A sorozat egy korábbi részében ezt írta a szerző:

One of the key changes was the definition of the top rated players — I’ve now changed these to read “Elite (Blue Chip)” as the purpose was to highlight the best three to four players at each position.
Eli szerintem is elit, de a top 3/4-be nem fér be, ezzel talán te is egyetértesz.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Myers
run block: –20.4, az egész mezőny leggyengébbje, ez húzta le nagyon