New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 812 — No es importante
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Akkor most jöhet Nicks ugyanennyiért... 😀Asbee
Ezek után egyrészt meglepne, ha ő is szerződést kapna, másrészt ha mégis úgy lesz akkor én nem fogok neki örülni mert annak vszínű marha nagy ára lenne a csapat többi részére nézve..Szesze
Ki lehet gazdálkodni nagy nehezen ha egy-egy rookie vagy másodéves játékos robbantAsbee
Sztem absz nem éri meg a kockázatot, főleg h itt van Randle is.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor most jöhet Nicks ugyanennyiért... 😀Asbee
Ezek után egyrészt meglepne, ha ő is szerződést kapna, másrészt ha mégis úgy lesz akkor én nem fogok neki örülni mert annak vszínű marha nagy ára lenne a csapat többi részére nézve..Szesze
Ki lehet gazdálkodni nagy nehezen ha egy-egy rookie vagy másodéves játékos robbant


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Akkor most jöhet Nicks ugyanennyiért... 😀Asbee
Ezek után egyrészt meglepne, ha ő is szerződést kapna, másrészt ha mégis úgy lesz akkor én nem fogok neki örülni mert annak vszínű marha nagy ára lenne a csapat többi részére nézve..
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha jól tudom Myers-nek valami sérülése is volt tavaly azért is volt olyan rossz blokkolásban. Persze idén sem lesz elit blokkoló, de a TE edzőnk remek és biztosan javulni fog ebben. Bennett mondjuk kapott tavaly kritikát is bőven. Hiába voltak jó számai, az egyenletesség igencsak hiányzott tőle. Lustasága és mentalitása előjött, sokszor nemigen akarta befejezni a játékokat, feladta az egészet a route közben. Úgy érzem ő számait lazán hozza majd Myers, sőt simán túl is szárnyalhatja.
Wilson problémája, hogy egyelőre csak futni tud. Emiatt lehet Brown a kezdő RB idén. Blokkolásban nagyon sokat kell fejlődnie Wilsonnak, igaz Tiki Barber megvédte őt. Azt mondta, hogy első évében ő is szenvedett ezzel. Sokkal nagyobb és gyorsabb játékosokat kellett megfognia, mint akikkel egyetemen találkozott és elsőre kissé félelmetesnek tűnik ez, de tanulható.
Mondjuk ha Williams egészséges marad, akkor tuti ő lesz a legjobb LB a keretben és az átlagot hozni fogja. A szerelést meg tudja csinálni és gyors is, coverben is alkalmazni lehet. Ha Herzlichet is fel tudjuk "turbózni" erre a szintre, akkor lehet egy olyan LB sorunk amellyel nyertük legutóbbi SB-t. Ez sem egy elit egység, de tavalyinál mindenképp jobb lenne.
Inkább secondary-től félek. Rolle elég idióta tud lenni, Webster tavaly katasztrófa volt, Stevie Brownnál könnyen kipukkadhat a lufi. Viszont Amukamarának nagy éve lesz!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
https://www.profootballfocus.com/wp-content/uploads/2013/07/Giants.png
mi is sorra kerültünk a PFF DC elemzésében, nálam Eli elit a többivel egyetértekkristof
A sorozat egy korábbi részében ezt írta a szerző:

One of the key changes was the definition of the top rated players — I’ve now changed these to read “Elite (Blue Chip)” as the purpose was to highlight the best three to four players at each position.
Eli szerintem is elit, de a top 3/4-be nem fér be, ezzel talán te is egyetértesz.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Myers
run block: –20.4, az egész mezőny leggyengébbje, ez húzta le nagyon

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem is belevehető oda, de az előző szezon (az alapján értékeltek) azért annyira nem volt jó, hogy olyan besorolást kapjon

több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan

mi is sorra kerültünk a PFF DC elemzésében, nálam Eli elit a többivel egyetértekkristof
Hát lehet elfogult vok, sőt biztos! 😀
De én az O-t brutálnak érzem idén. Sztem Wilson is above average ha már Randle az. És Myers miért lenne below average? Tavaly neki volt az egyik legtöbb yardja te-k közt. Rolle pedig azért az average szintet csak megüti.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó

mi is sorra kerültünk a PFF DC elemzésében, nálam Eli elit a többivel egyetértek
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306


Eli és Peyton megint színészkednek:
 www.tmz.com/2013/07/12/peyton-eli-manning-directv-rappers-photo/jusssipekka
Azért hozott alapanyagból rendszeresen még szarabbat kihozni. Na ez a teljesítmény 😀 😀

több mint 10 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588


Eli és Peyton megint színészkednek:
 www.tmz.com/2013/07/12/peyton-eli-manning-directv-rappers-photo/
több mint 10 éve
Sugar#26 New York Giants 75
A nj.com-on azt írták, hogy Hynoski felépülése a vártak szerint folyik, így valószínű hogy ott lehet az első héten. Bíztató.Sugar#26
egyből sejtettem miután kiderült hogy nem a miénk lett V. Leach... 😊yooker
Leach-et még akkor sem vártam volna, ha Hynoski nem épül fel, meg mondjuk meg őszintén minek is jött volna? 😀
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
A nj.com-on azt írták, hogy Hynoski felépülése a vártak szerint folyik, így valószínű hogy ott lehet az első héten. Bíztató.Sugar#26
egyből sejtettem miután kiderült hogy nem a miénk lett V. Leach... 😊
több mint 10 éve
Sugar#26 New York Giants 75
A nj.com-on azt írták, hogy Hynoski felépülése a vártak szerint folyik, így valószínű hogy ott lehet az első héten. Bíztató.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na jó tessék 😀

Vajon maradhat Nicks is?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cruuuuuuuuz! Végre. Nagyon kellett már valami jó hír a csapat tájáról. (Amúgy meg utam már a Hernandez féle bréking nyúzokat az NFL. comon 😊Forti
Az a baj még mindig Hernandezzel van tele minden, ami már eléggé idegesít, nemtudom hogy megérdemli-e azt hogy ennyi hír szóljon róla. Csak ugye ez Amerika, ott ez érdekli az embereketSugar#26
Idén már ne nézzél sporttv-s közvetítést. 😛DoM
Na, nem csak Hernandezről lesz ám szó, amikor nem játszik a Patriots pl. Ott lesz Tebow, Putyin-Kraft, Brady-szerződés/Bündchen, Gronko hülyeségei és sérülései...
De szeretni fogják a semlegesek megint a csapatot 😊))

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Cruuuuuuuuz! Végre. Nagyon kellett már valami jó hír a csapat tájáról. (Amúgy meg utam már a Hernandez féle bréking nyúzokat az NFL. comon 😊Forti
Az a baj még mindig Hernandezzel van tele minden, ami már eléggé idegesít, nemtudom hogy megérdemli-e azt hogy ennyi hír szóljon róla. Csak ugye ez Amerika, ott ez érdekli az embereketSugar#26
Idén már ne nézzél sporttv-s közvetítést. 😛
több mint 10 éve
Sugar#26 New York Giants 75
Cruuuuuuuuz! Végre. Nagyon kellett már valami jó hír a csapat tájáról. (Amúgy meg utam már a Hernandez féle bréking nyúzokat az NFL. comon 😊Forti
Az a baj még mindig Hernandezzel van tele minden, ami már eléggé idegesít, nemtudom hogy megérdemli-e azt hogy ennyi hír szóljon róla. Csak ugye ez Amerika, ott ez érdekli az embereket
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Szép munka! Pláne h még egy évet nagyon akciósan játszik, 2,6 milláért. Utána pedig az az évi durván 8,5 millió korrektnek tűnik.
több mint 10 éve
Forti New York Giants 133
Cruuuuuuuuz! Végre. Nagyon kellett már valami jó hír a csapat tájáról. (Amúgy meg utam már a Hernandez féle bréking nyúzokat az NFL. comon 😊
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért ez mindenképpen megnyugtató hír a jövőre nézve 😊

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
jó szerződés... Cruz azért a piacon többet kapott volna ennél jóval...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Akkor most jöhet Nicks ugyanennyiért... 😀Asbee
persze ! ha leteszi idén is az 1000 yardot! 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor most jöhet Nicks ugyanennyiért... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER