New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
csak hát a Bucsnál nincs egy Eli szintű irányítónak szerződése, Freeman még a rookie contract alatt játszikkristof
2013: $8.43 million, 2014: Free Agent . a 8 milla azért elég sok. ez a szerződés még az u cba előtti időkből való
és ha freeman nyom egy jó évet akkor is elég kemény szerződést kaphat.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
csak hát a Bucsnál nincs egy Eli szintű irányítónak szerződése, Freeman még a rookie contract alatt játszik
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ja és ha már Cruz és Nicks megtartása, akkor nézzük meg pl Bucs-ot:
Vincent Jackson: 5 év/55,5 millió
Mike Williams: 6 év/37,25 millió

ez évenkénti átlagban kb. 17,3 millió.

Nálunk Cruz egyelőre 6 év/45,8 millió. Évenként 7,6 misi. Ezzel összehasonlítva beleférne mindkét játékos. Eli eddig a franchise történetének legjobb irányítója, hát tessék kapja meg a legjobb embereket. Az elmúlt években úgyis túlfizettünk rendesen számos játékost, most kapják meg azok a pénzt, akik meg is érdemlik.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Reese elfogadhatatlannak tartja, hogy az elmúlt 4 évben csak egyszer voltunk rájátszásban. Ezen változtatni akarnak...Nyilatkozott Nicks-ről is, a cél a hosszú távú megtartása. Persze ilyenkor mindenki ezt mondja 😀 De tényleg nagyon remélem, hogy ellenérték nélkül nem megy majd sehova. JPP kb 75%-os állapotban van, azt mondta kellett neki a műtét. Nincs kétsége afelől, hogy folytatni tudja a régi színvonalon. Az még nem eldöntött, hogy visszatér-e az első fordulóban. Helyi idő szerint délután 6-tól, az itt pont éjfél ha jól számoltam élőben lehet nézni az edzést. Aki nem megy ma berúgni nézze mindenképp.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
rank: 10.
 bit.ly/18zGyxJvittore
Meglepő egy kicsit, bár én is erősnek érzem a csapatot. Főleg a támadó sor, ha stabilizálni tudunk egy jó formát és nem lesz az a hullámvasút, mint tavaly akkor bármire képesek lehetünk.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért Nassibet szvsz kicsit túlzás 1. körös QB-nek tartani 😀Asbee
bowl.hu prospect ismertetőkbalu10
Attól még tartom, hogy nem első körös prospect. Én szvsz. draft előtt Genyót, Barkley-t, Manuelt és Glennont is elé rangsoroltam. Ha meg valaki több kört csúszik, annak két oldala is van. Lehet, hogy többet ér annál ahol választottuk, de alapos problémák is lehetnek játékával, ha addig nem kellett senkinek. Sebaj, remélem nem sokat lesz pályán, hanem majd elpasszoljuk.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
rank: 10.
 bit.ly/18zGyxJ
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért Nassibet szvsz kicsit túlzás 1. körös QB-nek tartani 😀Asbee
bowl.hu prospect ismertetők

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért Nassibet szvsz kicsit túlzás 1. körös QB-nek tartani 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Szerintem 2 QB-t tartunk csak meg és az Manning és Nassib lesz. Nassibról a legtöbb helyen azt írták, hogy biztonságos megoldás lenne a választása (akár már az 1. körben is) bármelyik csapatnak, mert szinte NFL ready QB. Carrnál szerintem mindenképpen sokkal jobb. De ha az előszezonban nagyon rossz lesz, akkor lehet 3 QB-t is megtartunk.

ui. Gondoljunk csak bele, elviekben pályára sem fog lépni a főszezon során egyik sem, ha minden jól alakul. Erre felesleges 2 padmelegítőt fenntartani...

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Végén a festőművész lealázza mindkettőt 😀😀😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Valszeg igazatok lesz. DE. Egy dolog van amivel sohasem értettem egyet az edzők munkájában, az pedig a rookiektól való "félelem". Egy csomó csapat "dobálja" a mély vízbe az újoncokat, még az irányítókat is, de mi 3 qb-t fogunk rosteren tartani, mert félni fognak, hogy csak Nassib marad Eli mögött. Carr semmit sem mutatott eddig ami azt bizonyítaná, hogy mindenképpen kell backupnak. A sec és a LB sor annyira bizonytalan, hogy én oda használnám azt a plusz rosterhelyet.gyurczi
Én alapvetően támogatom azt az elvet, h csak végszükség esetén játszassunk újoncot, eltart egy darabig mire az egyetemről jövők képesek felvenni az nfl ritmusát. Ez viszont egy speckó helyzet a QB poszt miatt, luxus egy rosterhelyet ellőni Nassibra pusztán azért, h nehogy elvigyék PS-ről, igazából én ezért sem értettem egyet a draftolásával.. majd meglátjuk mi lesz, de én meglepődnék ha ő lenne az első számú Eli-helyettes már idén..
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Valszeg igazatok lesz. DE. Egy dolog van amivel sohasem értettem egyet az edzők munkájában, az pedig a rookiektól való "félelem". Egy csomó csapat "dobálja" a mély vízbe az újoncokat, még az irányítókat is, de mi 3 qb-t fogunk rosteren tartani, mert félni fognak, hogy csak Nassib marad Eli mögött. Carr semmit sem mutatott eddig ami azt bizonyítaná, hogy mindenképpen kell backupnak. A sec és a LB sor annyira bizonytalan, hogy én oda használnám azt a plusz rosterhelyet.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Carr sztem semmiképp sem lecsó, vagy 3 QB lesz vagy Nassib PS, de onnan vszínű elvinnék úgyh idén nagy valószínűséggel szakítunk az utóbbi évek hagyományaival és 3 QB lesz rosteren
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Már a qb is aláírt. Érdekes lesz a roster, nem kellene 3 irányító. Sztem Carr lecsó.gyurczi
Pedig elég nagy esély van rá. Nassibért feltrade-eltünk és a 4. kör elég nagy érték ahhoz, hogy csak úgy kirakjuk. Legalább 1 évig rosteren lesz. Carr ellenben nem ma került be a ligába, évek óta nálunk van, pöpecül ismeri az offense-t. Sztem nem húznák azt meg, hogy egyedül Nassib legyen Manning mögött, első évében nem hiszem, hogy pályára fog kerülni. Ha esetleg valami sérülés lenne, egyelőre biztosabb megoldás lenne Carr.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Már a qb is aláírt. Érdekes lesz a roster, nem kellene 3 irányító. Sztem Carr lecsó.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
Pugh aláírta szerződését, már csak Nassib maradtAsbee
ideje volt...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Pugh aláírta szerződését, már csak Nassib maradt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
lehet hogy az adderall-t a ganja ellenszereként használják? kompenzálják a butulást 😀
több mint 10 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
minek neki adderall? enélkül nem tudja felfogni amit az edző mond?vittore
tavaly ugye Will Hill mellett André Brown és Sash bukott meg Adderallal; csak előbbinek volt mentsége hogy figyelemzavaros gyerekkora óta és csak a folyamatos felmentését nem hosszabbította meg időben, utóbbinak meg felírta a háziorvosa szorongásra (anélkül hogy egyeztetett volna a csapattal) és meg is kapta a büntetést

Will Hill egyetemi storijait ismerve meg azt hogy visszaeső, el tudom képzelni, hogy enélkül tényleg nem tudja felfogni hogy mit mond az edző
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
aki nem látta volna esetleg a jobb oldali twitter sávban, Will Hillt megint eltiltották négy meccsre dopping miatt...kristof
Közbe Von Millert is, így nem játszhat ellenünk.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na majd jöhet a mindenki által ajnározott Cooper Taylor 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
minek neki adderall? enélkül nem tudja felfogni amit az edző mond?
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
aki nem látta volna esetleg a jobb oldali twitter sávban, Will Hillt megint eltiltották négy meccsre dopping miatt...kristof
úgyis olyan erős és mély a secondary, simán elbírja...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
aki nem látta volna esetleg a jobb oldali twitter sávban, Will Hillt megint eltiltották négy meccsre dopping miatt...