New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 377
itt 'nézzük' a meccset? 😊
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
nem játszik: DE Damontre Moore (shoulder), CB Corey Webster ("soreness"), CB Terrelll Thomas (knee), S Antrel Rolle (ankle), WR Jerrel Jernigan (hamstring), S Cooper Taylor (hamstring), RB Da'Rel Scott (shoulder), TE Larry Donnell (knee), WR Brandon Collins (hamstring), G Chris DeGeare (ankle), and FB Henry Hynoski (PUP/knee), DT Markus Kuhn (PUP/knee) and DE Jason Pierre-Paul (PUP/back)
érdekes lesz a secondarykristof
Moore-t sajnálom, mert kíváncsi lettem volna, h képes-e hozni az első meccses teljesítményét. de lesz helyette Tuck.. mondjuk az ő játékát is érdekes lesz látni.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
nem játszik: DE Damontre Moore (shoulder), CB Corey Webster ("soreness"), CB Terrelll Thomas (knee), S Antrel Rolle (ankle), WR Jerrel Jernigan (hamstring), S Cooper Taylor (hamstring), RB Da'Rel Scott (shoulder), TE Larry Donnell (knee), WR Brandon Collins (hamstring), G Chris DeGeare (ankle), and FB Henry Hynoski (PUP/knee), DT Markus Kuhn (PUP/knee) and DE Jason Pierre-Paul (PUP/back)
érdekes lesz a secondary
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lehet Connor fog kezdeni vasárnap, szerintem Herzlichet nyugodtan elfelejthetjük lassan...Asbee
Connor legutóbb elég szarul mozgott szvsz. Amikor Gradkowski simán lefutotta, az meg már a nevetséges kategóriát súrolta. Remélem akkor csak szar napja volt...balu10
Herzlich egyelőre még szarabb. Kb playhívásokban jobb de ennyi. Persze bírom meg minden, de max egy Blackburn klón lehet belőle. Ha meg harmadik évére sem tudna kezdő lenni egy ilyen LB sorban, akkor inkább nem is folytatom...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Lehet Connor fog kezdeni vasárnap, szerintem Herzlichet nyugodtan elfelejthetjük lassan...Asbee
Connor legutóbb elég szarul mozgott szvsz. Amikor Gradkowski simán lefutotta, az meg már a nevetséges kategóriát súrolta. Remélem akkor csak szar napja volt...

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lehet Connor fog kezdeni vasárnap, szerintem Herzlichet nyugodtan elfelejthetjük lassan...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
LB helyzetelemzés  bit.ly/19eFwaQ
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Charles James története

Én még jobban elkezdtem szurkolni a gyereknek


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rolle bokaficammal hagyta abba idő előtt az edzést, de az első hétre valszeg már bevethető lesz. Damontrének a válla sérült, ő sem edzett, de Tuck már visszatért.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Alapvetően nekem jó érzéseim vannak a meccsel kapcsolatban, leszámítva azt az "apró" problémát, h a futás elleni védekezés továbbra is szar volt. Ezt leszámítva viszont kifejezetten tetszett a védekezésünk többi része, a secondary pl majdnem hiba nélkül játszott és ellentétben a többiekkel nekem még a LB produkció is kifejezetten pozitív meglepetés volt, megomdonom őszintén sokkal szarabbat vártam. A legnagyobb meglepetés nekem Paysinger játéka volt, megmondom őszintén eléggé kiakadtam mikor jöttek a hírek a TC-ről, h ő lesz az egyik kezdő OLB és bár írogatták ott is, h nagyon sokat fejlődött én valahogy nem hittem benne. Hát most már elkezdtem hinni, sztem nagyon jól játszott. Herzlich-től több kell, de annyira sztem nem volt gáz ő sem.
Visszatérve még a futás elleni védelemre én is a DLine közepét érzem hibásnak ebben, legalább is ezen a meccsen (tavaly az LB sor is min annyira sáros volt), egyelőre nem látszik a fejlődés itt, simán nyitották a réseket középen folymatosan és ez kissé elkeserítő. Viszont DE poszton brutál erősek leszünk, ha JPP és Tuck is visszatér, mert az már most látszik, h Moore-ból klasszs játékos lesz, hihetetlen h újoncként ennyire domináns teljesítményre volt képes az első meccsén. Ráadásul Hankins is kifejezetten jó benyomást keltett,
Az offense dadogott, de azért a Steelers D ellen idegenben ez nem túl meglepő. A futójáték nem ment ellenük, de azért még nem ebből kell általánosítani a run O erejét illetően, persze azért jó lett volna ennél kicsit többet teljesíteni. A passzjáték viszont működött, ha Eli nem pontatlan a meccs elején akkor még két további passz ült volna ami Nicks hiányában kifejezetten meggyőző.
A cserék közül megint jó volt Ojomo (ő idén már simán bekerülhet az érdemi rotációba, főleg ha JPP és Tuck nem áll rendelkezésre), de ugyanez igaz Trattou-ra is. Rajtuk kívül Curry és Sash akik még kifejezetten jól játszottak és mivel ezeken a posztokon nagyon vékonyak vagyunk így ennek külön örülhetünk. A csere offense viszont kb semmire nem ment a Steelers D ellen, de megmondom őszintén h az offense játékunktól nem tartok, sztem azzal nem lesz gond idén, úgyh sokkal fontosabbnak érzem, h a D-ben jól menjenek a kiegészítő emberek (is).
Jah és a special team kibaszott jó volt úgy globál. Ki gondolta ezt még pár éve 😊
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Azért én kíváncsi lettem volna Nassibra rendes fallal, meg legalább az 53-at megélő elkapókkal. Carr-t láttuk már így, nem mutatott semmi különöset, Painternek szintén van múltja. Neki meg nem fog jutni más mint az őt fejbe dobáló Cordle, meg az élete első drive-jában benyelt fumble-td. Remélem lesz lehetősége mutatni vmit, mert ha nem akkor felesleges a rosterhelyet feláldozni, plusz a még a draft feltrade miatti mínusz is bosszantana.gyurczi
Gyanús volt nekem, hogy fehér srác volt benn centerként: McCants dobta fejbe, aki szerintem még az edzéseken sem nagyon játszott centert... De ez csak aláhúzza hogy mit kellett Nassibnak kiállnia ezzel a fallal amit kapott. :]

Én az LB sort nem temetem még (az elmúlt pár év szintjét lazán hozhatják majd), inkább ismét (ahogy a tavaly) a D-linet látom sárosnak... Viszont egyenlőre emiatt sem hullajtom a könnyeim, mert a két kezdő DE még nem játszott, de fura hogy azok az óriások közepén nem segítenek a dolgon.salander
Bosszankodás közben nekem valami C maradt meg a mezről ezért gondoltam rá, de hihetetlen volt amit művelt. Nem értem ez miért volt jó, mit akartak kihozni ebből. Talán a következő meccseken látunk valami értelmesebb falat is előtte.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
 bit.ly/19zhLKc
giants védelem a 19. , a többi nfceast előtt
több mint 10 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Azért én kíváncsi lettem volna Nassibra rendes fallal, meg legalább az 53-at megélő elkapókkal. Carr-t láttuk már így, nem mutatott semmi különöset, Painternek szintén van múltja. Neki meg nem fog jutni más mint az őt fejbe dobáló Cordle, meg az élete első drive-jában benyelt fumble-td. Remélem lesz lehetősége mutatni vmit, mert ha nem akkor felesleges a rosterhelyet feláldozni, plusz a még a draft feltrade miatti mínusz is bosszantana.gyurczi
Gyanús volt nekem, hogy fehér srác volt benn centerként: McCants dobta fejbe, aki szerintem még az edzéseken sem nagyon játszott centert... De ez csak aláhúzza hogy mit kellett Nassibnak kiállnia ezzel a fallal amit kapott. :]

Én az LB sort nem temetem még (az elmúlt pár év szintjét lazán hozhatják majd), inkább ismét (ahogy a tavaly) a D-linet látom sárosnak... Viszont egyenlőre emiatt sem hullajtom a könnyeim, mert a két kezdő DE még nem játszott, de fura hogy azok az óriások közepén nem segítenek a dolgon.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ahogy visszanéztem Kiwanuka egyedül az első játéknál indult 2 pontos állásból, azon kívül végig klasszis defensive endként volt fenn.Asbee
A klasszis defensive endetek nem játszott, Kiwanuka meg attól a szinttől azért elég messze van. 😛vassadi
Akarom írni klasszikus... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Ahogy visszanéztem Kiwanuka egyedül az első játéknál indult 2 pontos állásból, azon kívül végig klasszis defensive endként volt fenn.Asbee
A klasszis defensive endetek nem játszott, Kiwanuka meg attól a szinttől azért elég messze van. 😛
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Azért én kíváncsi lettem volna Nassibra rendes fallal, meg legalább az 53-at megélő elkapókkal. Carr-t láttuk már így, nem mutatott semmi különöset, Painternek szintén van múltja. Neki meg nem fog jutni más mint az őt fejbe dobáló Cordle, meg az élete első drive-jában benyelt fumble-td. Remélem lesz lehetősége mutatni vmit, mert ha nem akkor felesleges a rosterhelyet feláldozni, plusz a még a draft feltrade miatti mínusz is bosszantana.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Védelem: Érdekes felállásban játszottunk 3 DT-vel és Kiwanukával DE-be, aki sokszor 2 pontosból indult, szóval simán kinézett 3-4es védelemnek a dolog.
Továbbá érdekes, hogy nickel/slot CB-nek nem Hosleyt, hanem Ross-t használtuk. A védőfal egyébként jól muzsikált, még sack is volt, illetve folyamatos nyomás.
balu10
Ahogy visszanéztem Kiwanuka egyedül az első játéknál indult 2 pontos állásból, azon kívül végig klasszis defensive endként volt fenn. Rivers állt még fel sokszor védőfal mellé, de ettől nem lesz a 4-3-ból 3-4 😊 Jenkins számtalanszor simán 4-3-as DE volt.
Ross eddig kb az egész TC alapján kezdő nickelback volt, nincs ebben meglepetés. Hosley-nak vissza kell majd szereznie a helyét.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
Sash egyébként nagyon jól játszott! Érdekes lesz így a Safety helyzet, mert nem hinném, hogy 4 embernél többet hagynánk a végső keretben és jelenleg 6 játékos is komoly eséllyel pályázik a rosterre kerülésre.
Ebből kettő helye (Rolle és Brown) garantált, de hogy Mundy, Sash, Will Hill és Taylor közül ki maradhat az nagy kérdés. Én egyébként Sashben látom a jövő évi Rolle cut utáni kezdő személyét.balu10
igen, sash-t lehagytam. elég jó benyomást keltett.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
a második félidőhöz nem volt erőm élőben, de ahogy nézem megint volt Ojomo-time 😀
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Az mlb oszt nem megoldott. Herczlich és Connor gyenge.gyurczi
Herczlich annyira nem is gyenge, bár nem igazán volt akcióközelben és simán eltolták futásnál, viszont jól kommunikált és irányított a pályán. De Connor botrány, egy QB simán lefutja...

több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Ha a meccsből lehet messzebb menő következtetéseket levonni (sztem nem nagyon), akkor továbbra is szét fognak futni minket, mi cserébe nem nagyon fogunk földön yardokat halmozni. Pass rush újra számottevő lesz, Eli és a passz attack ütős lesz. Mint 2011-ben, úgyhogy jó jelnek veszem a meccsen látottakat.
Az mlb oszt nem megoldott. Herczlich és Connor gyenge.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sash egyébként nagyon jól játszott! Érdekes lesz így a Safety helyzet, mert nem hinném, hogy 4 embernél többet hagynánk a végső keretben és jelenleg 6 játékos is komoly eséllyel pályázik a rosterre kerülésre.
Ebből kettő helye (Rolle és Brown) garantált, de hogy Mundy, Sash, Will Hill és Taylor közül ki maradhat az nagy kérdés. Én egyébként Sashben látom a jövő évi Rolle cut utáni kezdő személyét.

több mint 10 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
nem lesz itt komoly baj. egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy roethlisberger és eli kezet fogjanak még egyszer ebben a szezonban - ez ugye csak a superbowlban lehetséges.

három újoncról: cox nem fut rosszul, sőt. charles jamesnek volt egy olyan sackje, hogy nekem fájt. nassib első két drivejában úgy játszott, mint egy nagyon beszari, nagyon kicsike kislány. utána magához tért valamennyire, volt pár jó játéka, de mindent összevetve a legnagyobb érdeme az volt, hogy a győzelmi formációban térdelhetett.
több mint 10 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
az eddigiekhez még:

1) kris adams törött bal láb...
2) da'rel scott jó lesz, ha megtanulja, hogyan kell kikerülni az elkerülhető ankle tackle-t. gyors a lába, csak nem tudja felemelni.
3) aaron curry nagyon kellemes meglepetés. lesznek jó meccsei, ez biztos.
4) a jóisten mentsen meg minket, hogy painternek játszania kelljen, de ez valószínűleg akkor fog bekövetkezni, ha az összes qb-nk szó szerint meghal. kíváncsi leszek nassibra a negyedikben - rögtön sackkel kezdett.
5) mint punter-kicker mániás meg kell említeni, hogy brown tynes-kóros, illetve weatherford nálam még mindig a világ legjobb puntere.
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Gyorsan leírom így a félidőben a kezdők összefoglalását.
Offense: Eli jó volt, kicsit pontatlanul kezdett, de a Cruznak dobott TD passz gyönyörű volt.
Wilson 4 futásból 7 yardot hozott össze a kezdők ellen, ami nagyon kevés, de a futásblokkolás miatt, mert egyenlőre botrányos. Brownnak volt egy ordító nagy fumble-je, már-már ilyen Sanchez féle, de utána javított, szépen futott.
Az Eli to Cruz továbbra is működik 😊 Randlenek lehetett volna egy szép elkapása, de Eli labdája kicsit hosszúra sikeredett/Randle nem futott elég gyorsan,
Védelem: Érdekes felállásban játszottunk 3 DT-vel és Kiwanukával DE-be, aki sokszor 2 pontosból indult, szóval simán kinézett 3-4es védelemnek a dolog.
Továbbá érdekes, hogy nickel/slot CB-nek nem Hosleyt, hanem Ross-t használtuk. A védőfal egyébként jól muzsikált, még sack is volt, illetve folyamatos nyomás.
Moore állat lesz! Első play-e életében és leblokkolja a puntot 😀 és utána is nagyon bíztatóan mozgott, volt majdnem egy sackje is.
Az LB sorban Paysinger és Rivers elég jól mozgott, illetve J.Williamsnek is volt 1-2 jó play-e. Herzlich nagyon el volt tűnve sajnos és a többiek sem alkottak maradandót, finoman fogalmazva...
Webster egyszer csúnyán lemaradt, de szerencséje volt és utána tudott javítani. Amu tényleg jó lesz idén is 😊
Nagyjából ennyi egyenlőre.