New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem biztos, hogy olyan rossz... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Diehl: 6 hetes szünet
Baas kidőlésével ez már egyértelműen rossz hír. 😕

 www.giants.com/news-and-blogs/article-1/David-Diehl-expected-to-miss-six-weeks/0f1202ac-59b5-410a-8a60-ea46ed6367fa

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nos RZoff-ben valóban befigyelhetne némi kreativitás
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Shotgunból futás =/= read option...Asbee
És ezt ki is állította? 😊peterk2005
Első mondatodban írtad, hogy olyan csapatoktól loptuk, akik optiont használják, de kár belemenni 😀Asbee
Nem ezt írtam, csak a "van sárga villamos" lett félre értelmezve "minden villamos sárga"-ként. Előfordul. És igazad van, lépjünk túl rajta, nincs jelentősége. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Hát ez a meccs nagyrészt egy kalap szar volt.. A RZ offense katasztrófa volt megint és az a baj, h ezekben a szitukban nem is nüanszokon múlnak a dolgok, kb elképzelésünk sincs, h mit akarunk csinálni amikor a goal line közelébe jutunk.. ez azért kiakasztó. A futás most ment, de ez is papírforma nagyrészt, a múlt héten egy elit run-D ellen nem volt jó, most egy gyenge ellen igen. A D annyira nem lett volna szar, de igazából baromi nagy pechünk volt és nem csak a Ross féle TDnél, volt még legalább 2-3 olyan szitu amiből irreálisan szarul jöttünk ki. Ettől függetlenül azért ez nyilván kevés lesz éles helyzetben, de mondjuk JPP, Webster és Rolle nélkül nincs is ebben az egységben több sajnos. A spec team viszont továbbra is tetszik legalább.Szesze
kiakasztó tényleg ez a RZ off.(goal line off.) tavalyi meccsnézéseken elég jó hatékonysággal tudtuk megtippelni hogy a kis túlzással
meglévő 3-4 variációból éppen melyik fog következni
ha jól emlékszem :középen futás , sarokba ívelés Nicksnek, end zoneba középre(akkor még ) Bennettnek,középre rövid passz Cruznak...
bár a mostaniakat nem láttam ezekből nyilván nem élünk meg idén sem majd...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Shotgunból futás =/= read option...Asbee
És ezt ki is állította? 😊peterk2005
Első mondatodban írtad, hogy olyan csapatoktól loptuk, akik optiont használják, de kár belemenni 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Shotgunból futás =/= read option...Asbee
És ezt ki is állította? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Nobody is perfect. 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
trololo!

Elisha Manning N StYNC fan! 😛

 www.nfl.com/videos/on-the-offbeat/0ap2000000231699/Manning-an-N-SYNC-fan

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Shotgunból futás =/= read option...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Végül csak annyi, hogy el kéne lopni Gilbride playbookját és végleg kitörölni belőle az összes shotgun-ból futást. A sérülések mellett egy ilyen edzőmeccsen csak ezeken az idióta játékokon tudtam felhúzni magam. Nem értem miért csináljuk. 100-ból 98 esetében 0, vagy minusz yard az eredmény..gyurczi
Szerintem ezek a shotgunból futások a play option/zone read pistol felállásából lopott és adoptált playek. Megvan az előnye pocket QB-val is, mert nem kell előre olvasni a védelmet, és előre eldönteni a playt. Mivel a QB végig szemben van a védőkkel, a snap után tud dönteni, hogy melyik playt játssza. Az RGIII/Kaepernick félék persze ebből sokszor önmaguk futnak, de pocket QB-val is eredményes lehet, ha a QB handoff helyett kimozog a gyenge oldalra és onnan passzol. Így is két játék játszható.

Kukkants bele a Broncos meccseibe, Peyton is jónéhányszor pistolban kapta a snapet idén az előszezonban, pedig szerintem életében nem csinálta ezelőtt. A Broncosnál se igazán megy egyelőre, de az NFL a copycat liga, azt ami működik, azt mások átveszik és adoptálják a saját rendszerükbe. Ha begyakorolták, sokat dobhat a playbookon, de amíg gyakorolják, addig ilyen bénán tud kinézni.peterk2005
Ez oké, de mi ezt nem most vettük át és gyakoroljuk, hanem már évek óta alkalmazzuk, de nagyon, nagyon minimális sikerrel. És ami nem megy, azt nem kéne erőltetni, vagy valami hatékonyabbra cserélni.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát ez a meccs nagyrészt egy kalap szar volt.. A RZ offense katasztrófa volt megint és az a baj, h ezekben a szitukban nem is nüanszokon múlnak a dolgok, kb elképzelésünk sincs, h mit akarunk csinálni amikor a goal line közelébe jutunk.. ez azért kiakasztó. A futás most ment, de ez is papírforma nagyrészt, a múlt héten egy elit run-D ellen nem volt jó, most egy gyenge ellen igen. A D annyira nem lett volna szar, de igazából baromi nagy pechünk volt és nem csak a Ross féle TDnél, volt még legalább 2-3 olyan szitu amiből irreálisan szarul jöttünk ki. Ettől függetlenül azért ez nyilván kevés lesz éles helyzetben, de mondjuk JPP, Webster és Rolle nélkül nincs is ebben az egységben több sajnos. A spec team viszont továbbra is tetszik legalább.Szesze
Wesbter nélkül erősödtünk 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Végül csak annyi, hogy el kéne lopni Gilbride playbookját és végleg kitörölni belőle az összes shotgun-ból futást. A sérülések mellett egy ilyen edzőmeccsen csak ezeken az idióta játékokon tudtam felhúzni magam. Nem értem miért csináljuk. 100-ból 98 esetében 0, vagy minusz yard az eredmény..gyurczi
Szerintem ezek a shotgunból futások a play option/zone read pistol felállásából lopott és adoptált playek. Megvan az előnye pocket QB-val is, mert nem kell előre olvasni a védelmet, és előre eldönteni a playt. Mivel a QB végig szemben van a védőkkel, a snap után tud dönteni, hogy melyik playt játssza. Az RGIII/Kaepernick félék persze ebből sokszor önmaguk futnak, de pocket QB-val is eredményes lehet, ha a QB handoff helyett kimozog a gyenge oldalra és onnan passzol. Így is két játék játszható.

Kukkants bele a Broncos meccseibe, Peyton is jónéhányszor pistolban kapta a snapet idén az előszezonban, pedig szerintem életében nem csinálta ezelőtt. A Broncosnál se igazán megy egyelőre, de az NFL a copycat liga, azt ami működik, azt mások átveszik és adoptálják a saját rendszerükbe. Ha begyakorolták, sokat dobhat a playbookon, de amíg gyakorolják, addig ilyen bénán tud kinézni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Hát ez a meccs nagyrészt egy kalap szar volt.. A RZ offense katasztrófa volt megint és az a baj, h ezekben a szitukban nem is nüanszokon múlnak a dolgok, kb elképzelésünk sincs, h mit akarunk csinálni amikor a goal line közelébe jutunk.. ez azért kiakasztó. A futás most ment, de ez is papírforma nagyrészt, a múlt héten egy elit run-D ellen nem volt jó, most egy gyenge ellen igen. A D annyira nem lett volna szar, de igazából baromi nagy pechünk volt és nem csak a Ross féle TDnél, volt még legalább 2-3 olyan szitu amiből irreálisan szarul jöttünk ki. Ettől függetlenül azért ez nyilván kevés lesz éles helyzetben, de mondjuk JPP, Webster és Rolle nélkül nincs is ebben az egységben több sajnos. A spec team viszont továbbra is tetszik legalább.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként ezt az egész felháborodást Gilbride-dal kapcsolatban nem értem. Preseasonban vagyunk, miért ne lehetne shotgunból futni? Most lehet kísérletezgetni és megnézni mire jutunk. Oké, korábban jó párszor láttunk shotgun draw-t third downnál. Ez nem mindig jött be, igaz volt jó pár alkalom mikor igen, de azt mindenki szó nélkül tűrte, hiba után pedig rögtön jött a sav. Megvannak a hülyeségei Gilbride-nak, de nagyon nagy szerepe van a két SB-ban neki is, valamit abban, hogy Eli idáig eljutott...
TE-k ma egyszerűen szart sem értek. Manning dobálna feléjük, dehát ha nem üresek akkor nem fog. A stream nem volt jó minőségű, meg azért én is fáradt voltam, de pl. Adrien Robinson nagyobbnak nézett ki mint mellette a tackle 😀 Mit csinál az ilyen offseasonban? Korábban is volt hír róla, hogy 290 font tömegű. Tight endek JPP-je, 4,4-es 40 yard meg hasonlók? LooooL


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Diehljusssipekka
Na őt kifelejtettem. Borzalmas volt, ha játszatják, max vissza guardba. Szélen kinyírja Eli-t. Felértékelődött nálam a Pugh húzás. Ennél csak jobb lehet.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 350
...az eredménytől függetlenül inkább az a kérdés,hogy amiktől tavaly szenvedtünk abban előre tudunk e lépni, és azon kívül ,hogy nem lesz tök utolsó a D ,nem sok minden körvonalazódik... viszont van még 2 hét,sérültek és nem is most kell élesnek lenni,de a kereteket azért jó lenne látni...
több mint 10 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
A meccsről csak gondolatokban.
Nem értem a TE passzok hiányát. Az offseasonben Myers így meg úgy meg, hű de jó esz nekünk, de eddig semmi. Az Eli int-nél sztm ő rossz routot futott. Robinson is zéró eddig, Ebben javítani kell, nagyot csalódnék, ha nem lenne a részükről előrelépés.
A futókkal tényleg nem volt gond. Lehet, hogy a Colts nem túl erős run stop-ban, de nekem tetszett amit láttam.
A secről annyit, hogy három kezdő hiányzott, ha TT is az lesz. Amit írtál Rossról az úgy ahogy van teljesen igaz. Élesben majd elüti, azt kész, a nehezét megcsinálta, tényleg pech volt. Hosley benyelt két passzt (TD), de javított a pickkel. A TD-nél sem sok hiányzott.
A futást egészen megfogtuk, bár lehet Luck nem véletlen passzolt rookie rekordot tavaly.
A D-line tetszett, jók lesznek, Austin is mutatott valamit, én drukkolok neki, hogy rosteren legyen.
Hát ha Eli kiesik, úszunk az 1/1-ért. Szerintem a teljesen felesleges lesz két csere qb a rosteren, egyik sem lesz úgysem megoldás.
Egyébként a meccs előtt és közben is leszartam az eredményt, a legfontosabb a sérülés elkerülése egy ilyen meccsen, erre két fontos játékos is lebiceg a pályáról.
Végül csak annyi, hogy el kéne lopni Gilbride playbookját és végleg kitörölni belőle az összes shotgun-ból futást. A sérülések mellett egy ilyen edzőmeccsen csak ezeken az idióta játékokon tudtam felhúzni magam. Nem értem miért csináljuk. 100-ból 98 esetében 0, vagy minusz yard az eredmény..gyurczi
jó részt egyetértek, gilbride playbookjából valóban törölni kellene ezeket az elképzelés nélküli futóplayeket. egyébként az egész csapat gecire rozsdás, nagyon nem harapunk még, de inkább itt legyenek problémák, mint az alapszakaszban.
illetve kérdés: csak engem basz fel mérhetetlenül david diehl teljesítménye? egy nagy karimás lófasz, amit eddig produkál
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
A meccsről csak gondolatokban.
Nem értem a TE passzok hiányát. Az offseasonben Myers így meg úgy meg, hű de jó esz nekünk, de eddig semmi. Az Eli int-nél sztm ő rossz routot futott. Robinson is zéró eddig, Ebben javítani kell, nagyot csalódnék, ha nem lenne a részükről előrelépés.
A futókkal tényleg nem volt gond. Lehet, hogy a Colts nem túl erős run stop-ban, de nekem tetszett amit láttam.
A secről annyit, hogy három kezdő hiányzott, ha TT is az lesz. Amit írtál Rossról az úgy ahogy van teljesen igaz. Élesben majd elüti, azt kész, a nehezét megcsinálta, tényleg pech volt. Hosley benyelt két passzt (TD), de javított a pickkel. A TD-nél sem sok hiányzott.
A futást egészen megfogtuk, bár lehet Luck nem véletlen passzolt rookie rekordot tavaly.
A D-line tetszett, jók lesznek, Austin is mutatott valamit, én drukkolok neki, hogy rosteren legyen.
Hát ha Eli kiesik, úszunk az 1/1-ért. Szerintem a teljesen felesleges lesz két csere qb a rosteren, egyik sem lesz úgysem megoldás.
Egyébként a meccs előtt és közben is leszartam az eredményt, a legfontosabb a sérülés elkerülése egy ilyen meccsen, erre két fontos játékos is lebiceg a pályáról.
Végül csak annyi, hogy el kéne lopni Gilbride playbookját és végleg kitörölni belőle az összes shotgun-ból futást. A sérülések mellett egy ilyen edzőmeccsen csak ezeken az idióta játékokon tudtam felhúzni magam. Nem értem miért csináljuk. 100-ból 98 esetében 0, vagy minusz yard az eredmény..

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Alapvetően nekem jó érzéseim vannak a meccsel kapcsolatban, leszámítva azt az "apró" problémát, h a futás elleni védekezés továbbra is szar volt. Ezt leszámítva viszont kifejezetten tetszett a védekezésünk többi része, a secondary pl majdnem hiba nélkül játszott és ellentétben a többiekkel nekem még a LB produkció is kifejezetten pozitív meglepetés volt, megomdonom őszintén sokkal szarabbat vártam. A legnagyobb meglepetés nekem Paysinger játéka volt, megmondom őszintén eléggé kiakadtam mikor jöttek a hírek a TC-ről, h ő lesz az egyik kezdő OLB és bár írogatták ott is, h nagyon sokat fejlődött én valahogy nem hittem benne. Hát most már elkezdtem hinni, sztem nagyon jól játszott. Herzlich-től több kell, de annyira sztem nem volt gáz ő sem.
Visszatérve még a futás elleni védelemre én is a DLine közepét érzem hibásnak ebben, legalább is ezen a meccsen (tavaly az LB sor is min annyira sáros volt), egyelőre nem látszik a fejlődés itt, simán nyitották a réseket középen folymatosan és ez kissé elkeserítő. Viszont DE poszton brutál erősek leszünk, ha JPP és Tuck is visszatér, mert az már most látszik, h Moore-ból klasszs játékos lesz, hihetetlen h újoncként ennyire domináns teljesítményre volt képes az első meccsén. Ráadásul Hankins is kifejezetten jó benyomást keltett,
Az offense dadogott, de azért a Steelers D ellen idegenben ez nem túl meglepő. A futójáték nem ment ellenük, de azért még nem ebből kell általánosítani a run O erejét illetően, persze azért jó lett volna ennél kicsit többet teljesíteni. A passzjáték viszont működött, ha Eli nem pontatlan a meccs elején akkor még két további passz ült volna ami Nicks hiányában kifejezetten meggyőző.
A cserék közül megint jó volt Ojomo (ő idén már simán bekerülhet az érdemi rotációba, főleg ha JPP és Tuck nem áll rendelkezésre), de ugyanez igaz Trattou-ra is. Rajtuk kívül Curry és Sash akik még kifejezetten jól játszottak és mivel ezeken a posztokon nagyon vékonyak vagyunk így ennek külön örülhetünk. A csere offense viszont kb semmire nem ment a Steelers D ellen, de megmondom őszintén h az offense játékunktól nem tartok, sztem azzal nem lesz gond idén, úgyh sokkal fontosabbnak érzem, h a D-ben jól menjenek a kiegészítő emberek (is).
Jah és a special team kibaszott jó volt úgy globál. Ki gondolta ezt még pár éve 😊Szesze
Jó hogy te így látod. megnyugtat😊) OK ez csak Preseason, de elég szar meccs volt. Igaz védekezésben látni valamit, de azért nem estem hanyatt tőle. Futás so so egy jobb defense ellen ennyi se lett volna, Offense sehol, Red Zone ban nem lehet igy játszani. Remélem ez csak a pre season miatt volt ilyen mert élesben ez nagyon kevés lesz.Hypofx
Szesze ezen bejegyzése még a Pittsburgh elleni meccsre vonatkozik ha jól sejtem.
Amúgy sztem nem baj h kikaptunk, én jobbnak tartom, ha a preseason-ben becsúszik 1 (-2) dugó, nem homályosítja el a képet a sok győzelem. A sérülésekért kár, de úgy fest h szerencsére egyik sem lesz komoly.
Csak összefoglalót láttam, de pl. a Wayne td-nél sztem sokkal fontosabb h Ross jól helyezkedett, beleállt a passz útjába. Onnét már pech volt, nem arról van szó h totál beszopatott minket az ellenfél, és közünk nem volt a playhez. Persze a végkifejlet így is beszívott td lett, de Ross sem fogja az ellenfélhez ütögetni a labdákat. Sokat kell még javulni nyilván, mindenesetre az nfl.comos szakik megint megkérdőjelezik a csapat keménységét...jó volna ha határozottabbak lennénk.
több mint 10 éve
Hypofx 310
Alapvetően nekem jó érzéseim vannak a meccsel kapcsolatban, leszámítva azt az "apró" problémát, h a futás elleni védekezés továbbra is szar volt. Ezt leszámítva viszont kifejezetten tetszett a védekezésünk többi része, a secondary pl majdnem hiba nélkül játszott és ellentétben a többiekkel nekem még a LB produkció is kifejezetten pozitív meglepetés volt, megomdonom őszintén sokkal szarabbat vártam. A legnagyobb meglepetés nekem Paysinger játéka volt, megmondom őszintén eléggé kiakadtam mikor jöttek a hírek a TC-ről, h ő lesz az egyik kezdő OLB és bár írogatták ott is, h nagyon sokat fejlődött én valahogy nem hittem benne. Hát most már elkezdtem hinni, sztem nagyon jól játszott. Herzlich-től több kell, de annyira sztem nem volt gáz ő sem.
Visszatérve még a futás elleni védelemre én is a DLine közepét érzem hibásnak ebben, legalább is ezen a meccsen (tavaly az LB sor is min annyira sáros volt), egyelőre nem látszik a fejlődés itt, simán nyitották a réseket középen folymatosan és ez kissé elkeserítő. Viszont DE poszton brutál erősek leszünk, ha JPP és Tuck is visszatér, mert az már most látszik, h Moore-ból klasszs játékos lesz, hihetetlen h újoncként ennyire domináns teljesítményre volt képes az első meccsén. Ráadásul Hankins is kifejezetten jó benyomást keltett,
Az offense dadogott, de azért a Steelers D ellen idegenben ez nem túl meglepő. A futójáték nem ment ellenük, de azért még nem ebből kell általánosítani a run O erejét illetően, persze azért jó lett volna ennél kicsit többet teljesíteni. A passzjáték viszont működött, ha Eli nem pontatlan a meccs elején akkor még két további passz ült volna ami Nicks hiányában kifejezetten meggyőző.
A cserék közül megint jó volt Ojomo (ő idén már simán bekerülhet az érdemi rotációba, főleg ha JPP és Tuck nem áll rendelkezésre), de ugyanez igaz Trattou-ra is. Rajtuk kívül Curry és Sash akik még kifejezetten jól játszottak és mivel ezeken a posztokon nagyon vékonyak vagyunk így ennek külön örülhetünk. A csere offense viszont kb semmire nem ment a Steelers D ellen, de megmondom őszintén h az offense játékunktól nem tartok, sztem azzal nem lesz gond idén, úgyh sokkal fontosabbnak érzem, h a D-ben jól menjenek a kiegészítő emberek (is).
Jah és a special team kibaszott jó volt úgy globál. Ki gondolta ezt még pár éve 😊Szesze
Jó hogy te így látod. megnyugtat😊) OK ez csak Preseason, de elég szar meccs volt. Igaz védekezésben látni valamit, de azért nem estem hanyatt tőle. Futás so so egy jobb defense ellen ennyi se lett volna, Offense sehol, Red Zone ban nem lehet igy játszani. Remélem ez csak a pre season miatt volt ilyen mert élesben ez nagyon kevés lesz.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eredménykövetésre ott az a topic, ez nem arra való


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 350
ja-ja, csak hogy itt is -e ? ,idegenek nélkül,akik a másik csapatot látják csak 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
fenn virít nagyban az eredménykövető


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 350
itt 'nézzük' a meccset? 😊