New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
 www.facebook.com/events/177073295812405/
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Közben meg Andre Brown IR-en visszatérési lehetőséggel


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
5. Podcast - Kezdődik az idény!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Pablos91 New York Giants 96 — G-men
Valamiért úgy érzem, hogy győztesen hagyjuk el a pályát! 😉
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
tippek a nyitómeccsre?Hysterycs
Sajnos nyer a Broncos :/

több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
tippek a nyitómeccsre? Hysterycs
Tartom én is, hogy nyerhető a meccs. 30-17 W

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Abban biztos vagyok hogy megszórnak minket és
nem bízom benne hogy fogjuk tartani végig a lépést!
ha az elején rögtön nem lépnek el tán lehet keresnivalónk!
azért egy teljesen egyoldalú meccstől nagyon csalódott lennék...
döcögős szezon kezdetre számítok ,jelen pillanatban jobb csapat a Dallas is, én úgy gondoolm hogy idény közben fogunk összeállni és megtalálni a fonalat!
Szóval ez most zakó lesz 28-17 L
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
23-26 W
több mint 10 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
tippek a nyitómeccsre? Megszűnik a veretlenség a Cowboys Stadiumban, vagy egy újabb, vélhetően szoros győzelem lesz?
Ami engem illet, az előszezon alapján szerintem a Cowboysnál nagyobb az összhang és jobban egyben vannak, mint mi, de I believe in Eli! 😊

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
Bosworth kár, hogy tehenész lett... Ojomo marad a ps-ben, legalább őt be tudjuk majd vetni...

még mindig úgy gondolom, hogy elég rizikós úgy nekimenni a szezonnak, hogy van 3 OLB, és mindhárom porcelánból van...csebi
Bosworth-on én is csodálkoztam , de mondjuk kit hagytunk volna ki helyette?yooker
az egyik CB-t, egyik TE-t vagy vmeik öreg DT-t...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Bosworth kár, hogy tehenész lett... Ojomo marad a ps-ben, legalább őt be tudjuk majd vetni...

még mindig úgy gondolom, hogy elég rizikós úgy nekimenni a szezonnak, hogy van 3 OLB, és mindhárom porcelánból van...csebi
Bosworth-on én is csodálkoztam , de mondjuk kit hagytunk volna ki helyette?
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
Bosworth kár, hogy tehenész lett... Ojomo marad a ps-ben, legalább őt be tudjuk majd vetni...

még mindig úgy gondolom, hogy elég rizikós úgy nekimenni a szezonnak, hogy van 3 OLB, és mindhárom porcelánból van...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Charles James, Matt Broha megy practice squadba...jön majd a többi név is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 436
 bigblueblitz.com/new-york-giants/kyle-bosworth-picked-up-by-cowboys/
több mint 10 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
szeptember 15-én miénk a grund a manning-bowlra! pár napon belül megcsinálom a facebook eventet, aztán tessék szépen hirdetni, legyünk sokan.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Trattou is jó volt, nincs gond az ő rosterre kerülésével sem, csak nekem Ojomo az egyik kedvencem volt.. valaki nagyon jól fog vele járni sztemSzesze
practice squad 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Trattou is jó volt, nincs gond az ő rosterre kerülésével sem, csak nekem Ojomo az egyik kedvencem volt.. valaki nagyon jól fog vele járni sztem
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Azért az nagyon pozitív, h Thomas képes volt beverekedni magát. Ojomot viszont nagyon sajnálom, nemtom milyen teljesítmény kellett volna, h beférjen..Szesze
úgy gondolom neki annyi elég is volt kb. hogy nem sérült le újra....
aztán cáfoljatok ha valami nagyot nyújtott a preseasonben!
Ojomo vs Trattou dologban meg bár én is sajnálom de ha Coughlin és pláne Asbee is azt mondja jobb volt,
akkor azt el kell hinni!azt olvastam sokoldalúbbnak tartja az öreg Trattou-t (special teamben is jó lehet pl.)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért az nagyon pozitív, h Thomas képes volt beverekedni magát. Ojomot viszont nagyon sajnálom, nemtom milyen teljesítmény kellett volna, h beférjen..Szesze
Jobb teljesítmény kellett volna tőle, mint Trattou-tól szvsz. Utóbbi azért jobb volt nála


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azért az nagyon pozitív, h Thomas képes volt beverekedni magát. Ojomot viszont nagyon sajnálom, nemtom milyen teljesítmény kellett volna, h beférjen..
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
tényleg valószínű hogy a LB sorba még jön valaki. tartok tőle hogy nem találnak jobbat és visszahozzák Boleytvittore
Sztem kizárt. Inkább Bosworth. Boley-nak hatósággal is meggyűlt a baja offseasonban és edzőtábor is kimaradt neki.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
tényleg valószínű hogy a LB sorba még jön valaki. tartok tőle hogy nem találnak jobbat és visszahozzák Boleyt
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az 53-as rosterről egyéni vélemények, nagyobb kimaradók és PS várományosok itt. Training camp előtt megtippeltem rostert, 53 játékosból 46-t találtam el 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Olyan játékost nem hiszem, hogy tudunk találni aki minőségi javulást jelentene. A 3 S mellett ott van 6 CB azt is nézzétek meg. Ross korábban egyszer-egyszer játszott már safety-t, TT pedig képes megállítani az ellenfél játékosát, korábban egy rakat tackle-t összegyűjtött. 4. hét után pedig aktiváljuk majd Will Hillt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
És most, hogy még rengeteg időnk és lehetőségünk van, ti kit hoznátok safetynek és kit dobnátok ki érte? Szabadultak fel valahonnan értelmes safetyk?

Everybody is useful. Nobody is necessary.