New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
srácok, ha ekkora 'sikere' lesz a közös meccsnézésnek a jövőben is a grundon, javaslom, hogy költözzünk beljebb a városba egy kisebb helyre. a lost in budapestben is lehet nézni mindent nagyban, központi helyen van és meglehetősen olcsó. plusz, olyan sültkrumplit csinál az angol tulaj, hogy csak néztek majd, mint a bagoly.noel
Vasárnap most még lesz egy meccsünk, most még arra koncentrál egyelőre mindenki szvszAsbee
persze, persze, csak nekem kicsit kellemetlen, hogy befoglalom egy barátom cirka 150 férőhelyes bárját, aztán odamegyünk 10-en. ezért mondtam, hogy a jövőre tekintve értelmesebb lenne egy kisebb hely, ami amúgy is nyitva van hajnali hatig. ha meg is jelenünk mondjuk 20-30 fővel (utópia), a dani csak azt látja a facebookon, hogy 5 résztvevő van. persze ne legyen igazam...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
srácok, ha ekkora 'sikere' lesz a közös meccsnézésnek a jövőben is a grundon, javaslom, hogy költözzünk beljebb a városba egy kisebb helyre. a lost in budapestben is lehet nézni mindent nagyban, központi helyen van és meglehetősen olcsó. plusz, olyan sültkrumplit csinál az angol tulaj, hogy csak néztek majd, mint a bagoly.noel
Vasárnap most még lesz egy meccsünk, most még arra koncentrál egyelőre mindenki szvsz


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
'trel New York Giants 3
sziasztok! figyu ,ha hétfőn napközben akarom megnézni a dallas meccset, tudtok ajánlani oldalt,ahol le tudom tölteni,vagy online megnézni? lehetőleg úgy,hogy közben nem tudom meg az eredményt😀 kösz előre is'trel
 bowl.hu/hol_es_hogyan_nezzunk_meccseketjjncaa
nagy köszi,nagy köszi
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
sziasztok! figyu ,ha hétfőn napközben akarom megnézni a dallas meccset, tudtok ajánlani oldalt,ahol le tudom tölteni,vagy online megnézni? lehetőleg úgy,hogy közben nem tudom meg az eredményt😀 kösz előre is'trel
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Hol és hogyan nézzünk meccseket? | Bowl.hu
Az ESPN America megszűnésével jókora űr keletkezett a hazai NFL és NCAA közvetítéseknél, de opciókból így sincs hiány, akár az interneten, akár a tévén szeretnénk a profi és/vagy az egyetemi liga mérkőzéseit követni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
'trel New York Giants 3
sziasztok! figyu ,ha hétfőn napközben akarom megnézni a dallas meccset, tudtok ajánlani oldalt,ahol le tudom tölteni,vagy online megnézni? lehetőleg úgy,hogy közben nem tudom meg az eredményt😀 kösz előre is
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
srácok, ha ekkora 'sikere' lesz a közös meccsnézésnek a jövőben is a grundon, javaslom, hogy költözzünk beljebb a városba egy kisebb helyre. a lost in budapestben is lehet nézni mindent nagyban, központi helyen van és meglehetősen olcsó. plusz, olyan sültkrumplit csinál az angol tulaj, hogy csak néztek majd, mint a bagoly.noel
mér, én megyek jövő vasárnap.
ilyen lanyha az érdeklődés?
(amúgy nekem jobb a belváros...)G-men
eddig 5-en 6-an vagyunk ! ott megbeszéljük majd mi legyen,de szívesen kipróbálom ezt helyet is!
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
srácok, ha ekkora 'sikere' lesz a közös meccsnézésnek a jövőben is a grundon, javaslom, hogy költözzünk beljebb a városba egy kisebb helyre. a lost in budapestben is lehet nézni mindent nagyban, központi helyen van és meglehetősen olcsó. plusz, olyan sültkrumplit csinál az angol tulaj, hogy csak néztek majd, mint a bagoly.noel
mér, én megyek jövő vasárnap.
ilyen lanyha az érdeklődés?
(amúgy nekem jobb a belváros...)
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
hát relatíve simán kellene vernünk a Dallast ahhoz hogy reális esélyt

lehessen adni majd ez ellen a Broncos ellen!yooker
nyugi, a ravens ellen bemutatták az összes létező passzjátékukat, így a sec kellően fel tud készülni. Én sokkal jobban félek a futós csapatoktól meg a mobilos irányítóktól. És különben is ezeket a zéró sanszos meccseket szoktuk nyerni... A kóvbojok ellen nem bízom ilyesmiben.
több mint 10 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
srácok, ha ekkora 'sikere' lesz a közös meccsnézésnek a jövőben is a grundon, javaslom, hogy költözzünk beljebb a városba egy kisebb helyre. a lost in budapestben is lehet nézni mindent nagyban, központi helyen van és meglehetősen olcsó. plusz, olyan sültkrumplit csinál az angol tulaj, hogy csak néztek majd, mint a bagoly.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
hát relatíve simán kellene vernünk a Dallast ahhoz hogy reális esélyt

lehessen adni majd ez ellen a Broncos ellen!
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
most 25x odds a nyg @sb: w
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
0-2 jó ómen (2007,sb)vittore
már rögtön meg is nyugodtam


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
0-2 jó ómen (2007,sb)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ahogy most nézem simán kinéz egy 0-2-es szezonkezdet...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 438
BE NE SZARJUNK 😊
 www.youtube.com/watch?v=4O5Dn-Pjh4A és + jó nézni a szimpatikus jerry jones-t is ,,,😊))
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Néhány érdekesség a Giants-Cowboys összecsapásokról

És még egy: tippjáték menjen kommentekben mint tavaly, vagy pedig ezen a linken menjenek a tippek? Rákérdeztem blog fb oldalán, de válasz nem jött rá csak 2 link 😀 (és úgyis innen van a legtöbb tippelő)Asbee
Regisztráltam a fórumon is, úgyhogy nekem mindegy. Döntsön a többség akarata. Előre is köszi, hogy megszervezed tippjátékot. (Tavaly nem blogon ment kommentben? Nekem az is tökéletes volt.)Forti
jaja ott ment


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Forti New York Giants 133
Néhány érdekesség a Giants-Cowboys összecsapásokról

És még egy: tippjáték menjen kommentekben mint tavaly, vagy pedig ezen a linken menjenek a tippek? Rákérdeztem blog fb oldalán, de válasz nem jött rá csak 2 link 😀 (és úgyis innen van a legtöbb tippelő)Asbee
Regisztráltam a fórumon is, úgyhogy nekem mindegy. Döntsön a többség akarata. Előre is köszi, hogy megszervezed tippjátékot. (Tavaly nem blogon ment kommentben? Nekem az is tökéletes volt.)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Néhány érdekesség a Giants-Cowboys összecsapásokról

És még egy: tippjáték menjen kommentekben mint tavaly, vagy pedig ezen a linken menjenek a tippek? Rákérdeztem blog fb oldalán, de válasz nem jött rá csak 2 link 😀 (és úgyis innen van a legtöbb tippelő)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
"Így is nyertetek azóta két gyűrűt, úgyhogy sztem ne panaszkodj "

főleg az első volt vicces, a pats szurker haveromnál néztük 😀 én jól szórakoztam
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
2005 óta nézek NFL-t. most azon gondolkodom, volt e azóta a Giants-ban ligaszinten elismert LB. nem rémlik , Pierce-t bőven nem tarto(tta)m annak. szóval nem tiszta, hogy miért hanyagolják évek óta ezt a posztot.vittore
Így is nyertetek azóta két gyűrűt, úgyhogy sztem ne panaszkodj 😉 😛dande
az elsőn mondjuk még ő volt az MLB
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
2005 óta nézek NFL-t. most azon gondolkodom, volt e azóta a Giants-ban ligaszinten elismert LB. nem rémlik , Pierce-t bőven nem tarto(tta)m annak. szóval nem tiszta, hogy miért hanyagolják évek óta ezt a posztot.vittore
Így is nyertetek azóta két gyűrűt, úgyhogy sztem ne panaszkodj 😉 😛
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
2005 óta nézek NFL-t. most azon gondolkodom, volt e azóta a Giants-ban ligaszinten elismert LB. nem rémlik , Pierce-t bőven nem tarto(tta)m annak. szóval nem tiszta, hogy miért hanyagolják évek óta ezt a posztot.vittore
Mit nem adnék most egy Pierce szintű MLB-ért 😊
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
2005 óta nézek NFL-t. most azon gondolkodom, volt e azóta a Giants-ban ligaszinten elismert LB. nem rémlik , Pierce-t bőven nem tarto(tta)m annak. szóval nem tiszta, hogy miért hanyagolják évek óta ezt a posztot.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 438
Sajtótájékoztató
 www.giants.com/videos/videos/Wednesday-Press-Conference-Live/88756350-6d29-4be5-a061-27eca283310a
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 438
sok pontos meccsen pár ponttal nyerhetnénk, 30-27 (de félek ,hogy nem: 27-30)o_o