New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valószínű, hogy Paysinger, Connor, Rivers lesz a 3 kezdő LB. Nickelben ketten lemennek és valaki helyett bejön Williams. Maradék két helyre meg ott lesz Herzlich és Bosworth.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
a máshonnan kivágott játékosok most még szerződtethetők, ugye?
nem vagyok nyugodt az LB poszt miatt.vittore
31.-én van a második keretszűkítés, de sztem akkor is max. Bosworth helyett jöhet valaki
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
a máshonnan kivágott játékosok most még szerződtethetők, ugye?
nem vagyok nyugodt az LB poszt miatt.vittore
miért?
tudnánk olyat hozni aki megnyugtatna? 😊
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a máshonnan kivágott játékosok most még szerződtethetők, ugye?
nem vagyok nyugodt az LB poszt miatt.
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
As reported, the Giants cut veteran LB Aaron Curry today. They also said goodbye to 14 others…

As per the Giants the other players released were: fullback Ben Guidugli; wide receivers Brandon Collins (who faces a four-game NFL suspension at the beginning of the season) and Terrence Sinkfield; tight ends Jamie Childers and Chase Clement; offensive linemen Michael Jasper and Austin Holtz; linebackers Jake Muasau and Etienne Sabino; defensive tackle Frank Okam; and defensive backs Laron Scott, Junior Mertile and Alonzo Tweedy.

Curry... 😀 😀Asbee
Curry cuttot nem értem, szerintem nem volt olyan rossz, hogy roster helyet nem ért volna. Akkor ki lesz a 6. LB a rosteren a kezdőn és J.Williams-Herzlich duón kívül?balu10
Könnyen lehet, h Bosworth.Szesze
hivatalos honlapon is azt írják, hogy Bosworth beelőzte a cserecsapat SLB-posztján Curry-t, ezért is vágták ki utóbbit már most
több mint 10 éve
Hypofx 310
Meglátjuk a nyitó meccsen, de csak Cruzra es Nicksre nem lehet épteni...

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
As reported, the Giants cut veteran LB Aaron Curry today. They also said goodbye to 14 others…

As per the Giants the other players released were: fullback Ben Guidugli; wide receivers Brandon Collins (who faces a four-game NFL suspension at the beginning of the season) and Terrence Sinkfield; tight ends Jamie Childers and Chase Clement; offensive linemen Michael Jasper and Austin Holtz; linebackers Jake Muasau and Etienne Sabino; defensive tackle Frank Okam; and defensive backs Laron Scott, Junior Mertile and Alonzo Tweedy.

Curry... 😀 😀Asbee
Curry cuttot nem értem, szerintem nem volt olyan rossz, hogy roster helyet nem ért volna. Akkor ki lesz a 6. LB a rosteren a kezdőn és J.Williams-Herzlich duón kívül?balu10
Könnyen lehet, h Bosworth.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Egyébként tavalyi Eli statok az előszezonból:
1. vs Jaguars: 4/8 60 yard 0 TD 0 INT
2. vs Jets: 7/14 62 yard 0 TD 1 INT
3. vs Bears 17/21 148 yard 1 TD 0 INT
4. vs Patriots 4/8 29 yard 0 TD 0 INT

Szóval a Bears meccset leszámítva kb. semmiben nem volt jobb az előző előszezonunk. Én egyenlőre nem aggódom, majd max a Boys meccs után, de addig sok minden változni fog (remélem).balu10
nekem is eszembe jutott egy ilyen összehasonlítás, de
akkor már a tavaly előtti lenne az érdekes igazán,mert akkor ment egész évben brutál jól a passzjáték és vitt minket Po-ba, tavaly visszaesett Eli is azért...!
szerk: megnéztem és hálistennek nem villogott ott sem ! 😊
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egyébként tavalyi Eli statok az előszezonból:
1. vs Jaguars: 4/8 60 yard 0 TD 0 INT
2. vs Jets: 7/14 62 yard 0 TD 1 INT
3. vs Bears 17/21 148 yard 1 TD 0 INT
4. vs Patriots 4/8 29 yard 0 TD 0 INT

Szóval a Bears meccset leszámítva kb. semmiben nem volt jobb az előző előszezonunk. Én egyenlőre nem aggódom, majd max a Boys meccs után, de addig sok minden változni fog (remélem).

több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
As reported, the Giants cut veteran LB Aaron Curry today. They also said goodbye to 14 others…

As per the Giants the other players released were: fullback Ben Guidugli; wide receivers Brandon Collins (who faces a four-game NFL suspension at the beginning of the season) and Terrence Sinkfield; tight ends Jamie Childers and Chase Clement; offensive linemen Michael Jasper and Austin Holtz; linebackers Jake Muasau and Etienne Sabino; defensive tackle Frank Okam; and defensive backs Laron Scott, Junior Mertile and Alonzo Tweedy.

Curry... 😀 😀Asbee
Curry cuttot nem értem, szerintem nem volt olyan rossz, hogy roster helyet nem ért volna. Akkor ki lesz a 6. LB a rosteren a kezdőn és J.Williams-Herzlich duón kívül?

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
As reported, the Giants cut veteran LB Aaron Curry today. They also said goodbye to 14 others…

As per the Giants the other players released were: fullback Ben Guidugli; wide receivers Brandon Collins (who faces a four-game NFL suspension at the beginning of the season) and Terrence Sinkfield; tight ends Jamie Childers and Chase Clement; offensive linemen Michael Jasper and Austin Holtz; linebackers Jake Muasau and Etienne Sabino; defensive tackle Frank Okam; and defensive backs Laron Scott, Junior Mertile and Alonzo Tweedy.

Curry... 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
TT szerintem nem lesz safety. Egyelőre csak azt akarják, hogy maradjon egészséges és megnézik hogy tud teljesíteni. Safety-k között Rolle és Mundy lesz a kezdő. Rajtuk kívül ott van Sash, 4 meccs után Hill és az újonc Taylor, aki lehet szintén megy IR-re...Esetleg max viszünk eggyel több CB-t és néha Ross lesz a safety.

Preseason meg kell, ez nem is kérdés. Kb. olyan ez, mint felkészülési mérkőzések más sportokban, csak kicsit szervezettebb keretek között működik. Nem jön ez rosszul az újonnan draftoltaknak, a sok UDFA-nak, illetve a roster helyekért küzdőknek. A kezdő játékosoknak is jól jön, mert fel tudják venni a ritmust szeptemberre. Meccsen játszani azért más, mint edzésen.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
... akkor tényleg semmi értelme a preseasonnak, ....Szesze
és akkor hol sérülne le a kezdő FS-nk??
😕😕
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Stevie Brown hivatalosan is ACLAsbee
lehet, TT megy safety-be?
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 408
"Tom Coughlin said their could be some changes coming to the OLine. I would assume that means Jim Cordle is on the hot seat and they may be looking outside of the organization for a replacement. The other thought is moving Boothe to center."
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Stevie Brown hivatalosan is ACL


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Hát ez megint úgy volt szar ahogy volt.. Ha ezek után jók leszünk élesben akkor tényleg semmi értelme a preseasonnak, de én ebben nem hiszek. Ami hiányosságok itt látszanak azok minimum ilyen szinten jelentkezni fognak a tétmeccseken is. Egyedül azzal kapcs vagyok optimista, h Eli csak nem fog ilyen mérhetetlenül szarul játszani a későbbiekben is, mert ez vmi katasztrófa amit előad és kurvára nem csak a falon múlik a dolog, totál indiszponált benyomást kelt.Szesze
pont ő az akiről nem hiszem el hogy mindössze ennyit fog nyújtani a szezonban...
de sokakról sajnos igen!
Dallas ellen egyből sok minden kiderül majd, nálam idén ők a csoport favoritok....
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Hát ez megint úgy volt szar ahogy volt.. Ha ezek után jók leszünk élesben akkor tényleg semmi értelme a preseasonnak, de én ebben nem hiszek. Ami hiányosságok itt látszanak azok minimum ilyen szinten jelentkezni fognak a tétmeccseken is. Egyedül azzal kapcs vagyok optimista, h Eli csak nem fog ilyen mérhetetlenül szarul játszani a későbbiekben is, mert ez vmi katasztrófa amit előad és kurvára nem csak a falon múlik a dolog, totál indiszponált benyomást kelt.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
gyerekek ez simán lehet tankolás év... rámegyünk az 1/1-re 😀
komolyra fordítva, timing offense-ben nem jó, fal nagyon gyenge, nincs futójáték.
Jernigen cut lesz (3. körös draft pick, csak jelzem, hogy Mason Fostert hozhattuk volna...és akkor nem lett volna Jones draft sem 4. körben ...)
ja amúgy kicsit off
és igent mondott... 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Brown kiesése sztem komoly gond. Nagyon drukkolok, h ne kelljen túl sokat kihagynia. Kicsit se lennék nyugodt, ha Mundyval v. Sash-el kéne pályára lépnünk. Persze azon a poszton sérül kezdő, ahol az egyik legvékonyabb a roster. A D-ben bármelyik poszton könnyebben pótolnánk egy kiesőt. Ha Brown sérülése komoly, én lehet vmi mozdítható S után néznék.Szsziszka
sok esélyt nem látok erősítésre a poszton Brown kiesésével.
Mundyt nagyon leírja mindenki pedig azért csak a Steelerstől érkezett, hátha ragadt rá valami!yooker
Ha jól tudom tavaly kb kezdő közelében kezdte Steelers-ben, majd egyre esett vissza nála a játszott snapek száma. Ezért kételkedem eléggé benne...De azért csak jobbak leszünk így is mint anno a Rouse-C.C. Brown párossal 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Brown kiesése sztem komoly gond. Nagyon drukkolok, h ne kelljen túl sokat kihagynia. Kicsit se lennék nyugodt, ha Mundyval v. Sash-el kéne pályára lépnünk. Persze azon a poszton sérül kezdő, ahol az egyik legvékonyabb a roster. A D-ben bármelyik poszton könnyebben pótolnánk egy kiesőt. Ha Brown sérülése komoly, én lehet vmi mozdítható S után néznék.Szsziszka
sok esélyt nem látok erősítésre a poszton Brown kiesésével.
Mundyt nagyon leírja mindenki pedig azért csak a Steelerstől érkezett, hátha ragadt rá valami!
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 005
Hill szerintem is jó lehetne, csak jó lenne már elkerülni ezeket az eltiltásokat. Kennyvel nem lennénk sokkal előbbre, ő is állandóan sérült. Ha FA-t hoznánk én Kerry Rhodesnak örülnék.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
elég szar a söprögető (😛) helyzet, ha Brown kidől Rolle mellett eleinte senki értékelhető nem lesz, ha Phillipset ki is vágja az Eagles, az nem véletlenül fog megtörténni, ott sincsenek jobb állapotok szóval csak a nagyon szar térde vezethet odáig, akkor meg itt sem lenne segítség.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ahogy kinézett a sérülés, meg ami pletyka megy, szerintem valószínű ACL lesz ebből. Állítólag Phillips-et az Eagles kirakja majd, de így nagyon vészmegoldás lenne ő. 4 meccses eltiltása ellenére én Will Hillben látom a legtöbbet. De majd kiderül...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Brown kiesése sztem komoly gond. Nagyon drukkolok, h ne kelljen túl sokat kihagynia. Kicsit se lennék nyugodt, ha Mundyval v. Sash-el kéne pályára lépnünk. Persze azon a poszton sérül kezdő, ahol az egyik legvékonyabb a roster. A D-ben bármelyik poszton könnyebben pótolnánk egy kiesőt. Ha Brown sérülése komoly, én lehet vmi mozdítható S után néznék.