New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 553
bosworth meg már oda 😕
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Dan Connor IR, túl nagy volt a depth a linebacker sorban ...
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
ELIzabeth 😉trii
Ezt tudom!De ezzel spanolják az öcsit(A Giants-esek),hogy lelányozzák?
vagy most látva az új hsz-eket(valószínűleg le voltam maradva...)a cowboy cumi után elizabethezik?ZoliZoltán
azért Elizabethezik a bennfentesek mert ő lánynak született, csak később átoperálták hogy a fater büszke legyen rá. de ezt csak kevesen tudják. most már te isvittore
😊 ritka bamba feje lett! sokat fizettek érte? :-P
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
A Philadeliphia őszintén szólva meglepett, de nyilván azért is lehettek ennyire jók az elején, mert Kellyből annyira nem tudtak felkészülni. A kérdés szerintem itt is áll, hogy Vick az ilyen kamikaze futásaival meddig bírja, ha Foles jön, a szezonjuk megy.Hysterycs
Láttam én már Reid alatt is Philly "csodameccset", eszméletlen parádéval, aztán a következőp fordulóban ahogy jött a csoda, úgy tovább is állt. Imádom nézni Kelly offense-ét, mert őrült, de rövidebb jövőt jósolok neki, mint a read option-nak. A Washington már a második félidőben is alaposan lelassította őket.

Volt egy hír arról, hogy Chip akkor se engedi Vick-nek áthívni a playt, ha úgy látná, hogy jó lenne. Ha ez igaz, akkor Chip hamar rá fog jönni, hogy az falanak futás lesz. Azért az NFL védelmek és védelmi guruk nem hülyék, 1-2 hét, és jönnek a playhívás előtti fake védelmi felállások, aztán snap előtt hirtelen teljesen átrendeződnek. Érdekes lesz nagyon, de amennyire tátva maradt a szám pár napja, hosszabb távon annyira szkeptikus vagyok, hogy ez így eredményes is maradhat.peterk2005
azért egy "sima" read option jóval kevesebb variációs lehetőséget tartogat (és még nem fulladt ki azért ez sem) mint az ha
alapjaiban felforgatja valaki az egész támadósort elkapóstól, falastul, mindenestül...
tehát az 1-2 hetet mindenképpen túlzónak érzem , még sokáig Chip lehet előnyben a védelmekkel szemben!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
jött egy LB
 www.rotoworld.com/player/nfl/7645/emmanuel-acho
aki college texas mccseket nézett, tud róla vmit?vittore
practice squadba jött


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Philadeliphia őszintén szólva meglepett, de nyilván azért is lehettek ennyire jók az elején, mert Kellyből annyira nem tudtak felkészülni. A kérdés szerintem itt is áll, hogy Vick az ilyen kamikaze futásaival meddig bírja, ha Foles jön, a szezonjuk megy.Hysterycs
Láttam én már Reid alatt is Philly "csodameccset", eszméletlen parádéval, aztán a következőp fordulóban ahogy jött a csoda, úgy tovább is állt. Imádom nézni Kelly offense-ét, mert őrült, de rövidebb jövőt jósolok neki, mint a read option-nak. A Washington már a második félidőben is alaposan lelassította őket.

Volt egy hír arról, hogy Chip akkor se engedi Vick-nek áthívni a playt, ha úgy látná, hogy jó lenne. Ha ez igaz, akkor Chip hamar rá fog jönni, hogy az falanak futás lesz. Azért az NFL védelmek és védelmi guruk nem hülyék, 1-2 hét, és jönnek a playhívás előtti fake védelmi felállások, aztán snap előtt hirtelen teljesen átrendeződnek. Érdekes lesz nagyon, de amennyire tátva maradt a szám pár napja, hosszabb távon annyira szkeptikus vagyok, hogy ez így eredményes is maradhat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
jött egy LB
 www.rotoworld.com/player/nfl/7645/emmanuel-acho
aki college texas mccseket nézett, tud róla vmit?
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Apuci büszke a tranyókra? XD
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ELIzabeth 😉trii
Ezt tudom!De ezzel spanolják az öcsit(A Giants-esek),hogy lelányozzák?
vagy most látva az új hsz-eket(valószínűleg le voltam maradva...)a cowboy cumi után elizabethezik?ZoliZoltán
azért Elizabethezik a bennfentesek mert ő lánynak született, csak később átoperálták hogy a fater büszke legyen rá. de ezt csak kevesen tudják. most már te is
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
ELIzabeth 😉trii
Ezt tudom!De ezzel spanolják az öcsit(A Giants-esek),hogy lelányozzák?
vagy most látva az új hsz-eket(valószínűleg le voltam maradva...)a cowboy cumi után elizabethezik?
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 553
tavaly a friscot 😊 intéztük el nagyon csúnyán a szezon első felében (ha jól emlékszem) az esélytelenek nyugalmával... a Denver ellen se számítunk favoritnak 😊
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
A hétvégi meccs okán, a 4 td passz és 450 yard ellenére, a meccs végi gw driveban hajított picksix, meg a Ware passz miatt, a hét első felében Elisha vagy hasonló a neve, de a hét végi győzelem után megint a ( ELIte ) néven szólítjuk majd.😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
De azért nem értem,mert a csapattársai miért mondanák neki,hogy Elizabeth?
vagy ez így vicces?
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
De az az öccse!ZoliZoltán
Hát, ha a 37 nagyobb mint a 32, akkor igazad van. Ja, nem.😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
De az az öccse!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
vicces lehet az öltözői hangulat: "szétcsapjuk a bátyádat, Elizabeth!" 😛vittore
Ennek se fule se farka...ZoliZoltán
Eli Manningre és bátyjára célzott (utóbbi ellen a védelem készül).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
vicces lehet az öltözői hangulat: "szétcsapjuk a bátyádat, Elizabeth!" 😛vittore
Ennek se fule se farka...
több mint 10 éve
Golfee New York Giants 9
És Jacobsnak örülök hogy visszajött,mert a Wilson gyerek elég érdekes.Rem nem válik hatalmas bust-á.

Kicsit még a cowboys ellen nem voltunk ott fejben,főleg Eli nem és össze kell magát szednie,mert így elég pocsék idényünk lesz.
több mint 10 éve
Golfee New York Giants 9
Rem a következő meccseken összesen nem lesz 6 turnoverünk,mert ez nevetséges.
A támadófalnak meg nagyon összekell magát kapnia,mert Eli-nak nem volt ideje,és a futás meg semmi nem volt.
Így esélytelenek leszünk a Broncos ellen,bár nekik se ment a futás,így azon a meccsen egy nagy légiparádét várok.
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
vicces lehet az öltözői hangulat: "szétcsapjuk a bátyádat, Elizabeth!" 😛
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nah hát a Jacobs tippem akkor bejött 8-) én nagyon örülök neki és sztem a pályán is jó lesz + Wilsonnak is sokat segíthet majd, főleg mentálisan.
Ha a D a Denver ellen is jó lesz akkor tényleg elkezdhetünk bizakodni, de azért az meglepő lenne ha csak megközelítenék a Dallas elleni teljesítményüket.. azért a reménykedésre legalább már okot adtak.
Remélem Eli összeszedi magát, mert hasonló balfaszkodásokkal esélyünk se lesz az fix.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Mi a véleményetek a PHI-WAS meccsről?
RGIII-ből szerintem az elején nagyon hiányzott a mecccsrutin, aztán a végére összekapta magát, bár annyit azért nem futott úgy, mint tavaly, érthető módon. Mivel szerintem így azért nem is voltak annyira hatásosak, kíváncsi vagyok, mikor erőltetik bele az edzők, (vagy ő saját magát) hogy kezdjen el rendesen futni. Ennek meg előbb vagy utóbb, de sérülés lesz a vége.
A Philadeliphia őszintén szólva meglepett, de nyilván azért is lehettek ennyire jók az elején, mert Kellyből annyira nem tudtak felkészülni. A kérdés szerintem itt is áll, hogy Vick az ilyen kamikaze futásaival meddig bírja, ha Foles jön, a szezonjuk megy.Hysterycs
érdeks volt nagyon a meccs!az elején tátottam csak a szám
a Philly off-on illetve RGIII-n is!
továbbra is úgy gondolom hogy hiába jött bele, Griffinnel lesznek még gondok idén!
a Philly off tempója (ami ahogy olvasom ennél csak gyorsabb lesz ) az viszont nagyon durva!már a Dallas tempóját sem bírtuk sokszor igazán pedig...
meglepett hogy egyből ilyen hatékonyan vették át az új stílust...
és tuti hogy a csoportmeccsekre jönnek majd a legszivatósabb playek!szóval kössük fel a gatyát!
több mint 10 éve
'trel New York Giants 3
jó lesz ide jacobs,kell egy nagy állat (hangos) ebbe az offensebe..azért remélem sokat nem fog játszani😊
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nem tudok komolyan venni olyan embert akinek chip a beceneve
több mint 10 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Mi a véleményetek a PHI-WAS meccsről?
RGIII-ből szerintem az elején nagyon hiányzott a mecccsrutin, aztán a végére összekapta magát, bár annyit azért nem futott úgy, mint tavaly, érthető módon. Mivel szerintem így azért nem is voltak annyira hatásosak, kíváncsi vagyok, mikor erőltetik bele az edzők, (vagy ő saját magát) hogy kezdjen el rendesen futni. Ennek meg előbb vagy utóbb, de sérülés lesz a vége.
A Philadeliphia őszintén szólva meglepett, de nyilván azért is lehettek ennyire jók az elején, mert Kellyből annyira nem tudtak felkészülni. A kérdés szerintem itt is áll, hogy Vick az ilyen kamikaze futásaival meddig bírja, ha Foles jön, a szezonjuk megy.

Everybody is useful. Nobody is necessary.