New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azért még ne temessük magunkat 2 meccs után.. én nem vagyok egy optimista alkat, de mivel a többi csapat is gyenge sztem simán benne lehet egy csoportgyőzelem ebben a csapatban, persze nyilván nem lehet 4-5 labdát eladni meccsenként.
Én a védelemmel egyébként alapvetően elégedett vagyok.. (főleg, h sajnos JPP kb 30%os állapotban van), az első félidőben most is kifejezetten jók voltak, egyértelmű volt h a liga legjobb offense-ét nem fogjuk tudni egész meccsen levédekezni, muszáj lett volna az offense-től a jó teljesítmény h partiban legyünk, de sajnos egy rossz-közepesre se futotta tőlük.. A futójáték egyelőre tényleg ijesztően szar, ezzel muszáj vmit csinálni, a passzjáték azért előbb-utóbb összeáll majd szerintem, csak nem fog Eli ennyire balfaszul játszani egész évben.
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 346 — Giants fan
Én abszolut a FO-t hibáztatom. Szét fognak futni minket a LB-ek miatt. Nem is értem, hogy miből gondolták, hogy a D-line megoldja a futás elleni védekezést. A szezon végén Reese, meg vmelyik tulaj mondta, hogy tudják, hogy itt milyen gyengék vagyunk és kell az erősítés, de a nagy semmi, majd megoldjuk házon belül. Moreno TD-inél, 10-20 méterről üldözték a futót a LB-ek. Rossz volt nézni.
Korábban írtam, hogy a futókkal kapcsolatban is valamit nagyon elkúrtak. Wilsonnal hullámvasutat játszanak, mögötte nincs senki, Scottban bíztam, de gyenge. Ide is kellene legalább 2-3 közepes futó. WIlson tehetséges, de a teher agyon fogja nyomni.
Eli meg hát Eli. A 2010-es legszebb napjait idézi. Olyan dobásai vannak, hogy valami elképesztő.
A tavalyi évet betudtam az O részéről a SB hangovernek, Idén azonban botrányosan játszik a csapat.
A csoporton belül a Dallas erősebb, egyértelműen, a Philly ellen LB-ek kellenek, Mcoyt nem fogjuk tudni tartani. A Skins is sanszos, hogy szétfut minket. A D egy közepes LB sorral egész jó lehetne. Az elején tartják az ellenfelet, majd az O miatt a meccs végére elfáradnak, illetve a turnoverek megnehezítik a dolgukat.
Nem látok esélyt a csoportgyőzelemre a jelenlegi állapotunkban, hacsak nem történik valami nagyobb formajavulás. Abban bízhatunk, hogy már láttunk ilyet a csapattól.
Az is biztos, hogy lesz idén is nagy győzelmünk, nagy skalpunk, de ez a csapat több héten keresztül nem fog jól játszani. A sorsolás meg nehéz, legalább annyira mint tavaly.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Én máris találtam pozitívumot: egyre kevesebbszer adjuk el a labdát, a 4-5. forduló környékére már egész jók lehetünk ebben a mutatóban.

Amúgy ebben a szezonban benne van egy franchise negatív rekord meccsenkénti futott yardátlag.

Egyébként totál fostalicskák voltunk.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
érdekes módon TC kevésbé volt kiakadva mint az első meccs után. lehet hogy mentegeti magátvittore
vszínű inkább azért mert azzal mindenki tisztában lehet h ez a két csapat jelenleg nincs egy súlycsoportban.. a Dallas meccs viszont eleve sokkal fontosabb volt, ráadásul simán hozható lett volna ha nincs a töménytelen turnover
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
érdekes módon TC kevésbé volt kiakadva mint az első meccs után. lehet hogy mentegeti magát
több mint 10 éve
Hypofx 310
Hát biztos van aki ebben a mecsben is látott pozittív dolgokat, szerintem egy nagy rakás ....volt a Giants játéka. DEF a béka segge alatt, Offense-ről meg jobb nem is beszélni, playhivásokat még egy ovodás is leolvassa. Nagyon sajnálom de a pre és a 2 forduló eddig semmilyen pozitiv dolgot nem tudott mutatni. Persze még van bőven, de 2x igy kikapni szánalmas.

több mint 10 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Rohadtul nincsenek előre tervezett "check down" játékaink, amivel a Broncos haladt előre a harmadik kísérletekre. Az ilyen kísérleteknél az elmúlt két hétben "ahogy esik úgy puffan" fílingben van, nincs meg azok a megoldások ami anno Steve Smith-szel. Szerintem a játékosok meg tudnák tudnék csinálni, ezért inkább Killdriveot vádolom:

Tök jó a hosszú passzos játék, de egyszerűen nem lehet ilyen töményen tolni ha 23 yardot fut a csapat.

a meccs eleji 4-2-5 felállás PM-nek szólt, vagy az átlagosnál is fingabb LB sorunknak?vittore
Szerintem az esetek több mint a felében PM nélkül is így állunk fel, de meg kéne nézni a PFF-on.
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a meccs eleji 4-2-5 felállás PM-nek szólt, vagy az átlagosnál is fingabb LB sorunknak?
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Gyorsan kiderült már így az év elején, h az egyetlen esélyünk a POra idén ha megnyerjük a csoportot. Normális esetben erre sok esély nem lenne, de olyan szarok a többiek is, h még akár meg is lehet. Persze ha nem adnánk el meccsenként 20x a labdát és nem 10 redzone szituból hoznánk össze 1 TDt az sokat segítene..
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nna ez egy igazi szarkupac volt. ráadásul undorító módon lejtett a hazai pálya
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 462
basszus
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
egyetértek. a phily meccset neztem. sztem egy fos a védelmük
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 462
nagyon nyugodtan felszabadultan játszhatunk,mivel az összes csoport rivális leszopott,így semmi teher nem kell hogy nyomja őket az eredmény miatt 😊
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
ha egy dolgot lehetne kérni, akkor marha jó lenne ha nem ragadnánk
be megint a meccs elején mint általában szoktuk...
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
most este amúgy jön vki a grundra?csebi
naná.
10-re ott lesztek?G-men
igen, sztem ott leszek! Yooker is azt írta!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
most este amúgy jön vki a grundra?csebi
naná.
10-re ott lesztek?
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
most este amúgy jön vki a grundra?csebi
alap!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
most este amúgy jön vki a grundra?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
A hétvégi meccs okán, a 4 td passz és 450 yard ellenére, a meccs végi gw driveban hajított picksix, meg a Ware passz miatt, a hét első felében Elisha vagy hasonló a neve, de a hét végi győzelem után megint a ( ELIte ) néven szólítjuk majd.😊gyurczi
aki elisházik BÁRMIKOR, az még most váltson kedvenc csapatot.noel
Sajnálom, ha érzékenyen érint a dolog, de annyi helyen olvastam az ellenfelek szurkolóitól, hogy már nem is tűnik fel, és ezért ki is veszett belőle számomra minden sértő jelleg, fel sem veszem bárki mondja. Ráadásul semmivel sem gázosabb, mint amikor valaki anyázza a saját csapat játékosát, akár jogosan akár nem.
A mondat második felét meg nem is értem, hogyan gondoltad. Jobb is.gyurczi
borzalmas ez a kurva internet. kéne valami általános sarcasm sign, hogy ne legyen sértődés. eszedbe ne jusson már, hogy megkérdőjeleztem a vallásod...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 2. forduló


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Gyanús, hogy Connor IR után Kiwi megy vissza LB-be...ironroy
Azt mondják nem


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 346 — Giants fan
A hétvégi meccs okán, a 4 td passz és 450 yard ellenére, a meccs végi gw driveban hajított picksix, meg a Ware passz miatt, a hét első felében Elisha vagy hasonló a neve, de a hét végi győzelem után megint a ( ELIte ) néven szólítjuk majd.😊gyurczi
aki elisházik BÁRMIKOR, az még most váltson kedvenc csapatot.noel
Sajnálom, ha érzékenyen érint a dolog, de annyi helyen olvastam az ellenfelek szurkolóitól, hogy már nem is tűnik fel, és ezért ki is veszett belőle számomra minden sértő jelleg, fel sem veszem bárki mondja. Ráadásul semmivel sem gázosabb, mint amikor valaki anyázza a saját csapat játékosát, akár jogosan akár nem.
A mondat második felét meg nem is értem, hogyan gondoltad. Jobb is.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
AP helyett AB 😀
 www.giants.com/news-and-blogs/article-1/LB-Dan-Connor-placed-on-Injured-Reserve/ff52d65c-89f2-48f6-ac5f-01e13ad641fc
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
naná hogy gyengültünk ez nem kérdés velünk készült
jobb volt mint Herzlich... sajnos!
Acho gyerek rosterre kerül??
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
Számottevően nem gyengültünk egyikük távozásával/sérülésével semAsbee
azért mégiscsak egy kezdő esett ki...kristof
Talán a csapat leggyengébb kezdőjeAsbee
azért ez merész kijelentés tőled... nem véletlen, hogy Herzlich nem lett kezdő, "csak" annyi volt a feladata, hogy kb olyan jó legyen, mint Connor, ez sem jött össze neki, első meccsen jól mozgott, sztem igenis gyengültünk a kiesésével...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.