New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom, de valami nem stimmel Offense. Eli is mintha lassabban reagálna. ÉrdekesHypofx
Csak előszezon. Tavaly még rosszabbul kezdett! Nem lesz semmi gond belőle. Cruz visszatér, az OL összeáll, lesz ideje és akkor nem lesz gond. Látszott rajta végig, hogy sietett, mert érezte, hogy Crodle sokáig nem tudja megtartani az emberét és jön a nyomás.
Úgyhogy én változtatnék a kezdőn, mert Crodle rossz. Akkor inkább Brewer, vagy Mosley szvsz.balu10
Hát én remélem, hogy akkor a 2012-es szezonhoz hasonlóan folytatja is majd :d

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tőlem meg a másnapos értékelő itt

Stevie Brown meg szinte tuti hogy ACL


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
előszezon ide-oda ,de azért az is furcsa hogy 3 meccset sikerült értékelhető TE játék nélkül lehozni,amire pedig nagy szükség lenne,mert szerintem minden komolyabb ellenfél már felkészült a Cruz,Nicks nagyjáték útvonalakból...
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
első ránézésre nem volt ez egy fényes teljesítmény az éjjell! Eli pl. 8/20!
Third Down Efficiency 3/18 - 16% Giants
Third Down Efficiency 6/15 - 40% Jets 😕
és kb. az összes D villanásunk Geno ellen volt....yooker
nyugodt lehetsz, nemcsak a statokra nézve, de a meccset élőben látva sem volt fényes teljesítmény😊
1. play TD, utána a kezdő O fos volt. A D hozta a labdákat, amikből sikerült 3 pontot villantani.
Cordle nagyon szar volt, de az egész oline csapnivalóan játszott. Eli-on végig azt éreztem, minél előbb el akarja dobni a lasztit, mert különben jön a sack. Mentek is a labdák összevissza. Aztán ha jó is lett a dobás (kb 3x a meccsen), a wr-ek bénáztak.

oké, hogy előszezon, de ezt a ...talicska jets-t 3 td-vel kellett volna verni. Ők mindent meg is tettek ezért...

mondjuk az edzők számára hasznos lehetett, 1-2 rosterposztot illetően tisztábban láthatnak. Pl Jernigan Továbbra sem tud bizonyítani, Torain a 3.rb, Scott cut-gyanús. Connor semmivel sem rosszabb, de sajnos nem is jobb Herzlichnél.

S. Brown-ért imádkozzunk!
több mint 10 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
persze ez még csak előszezon, de azt azért így három meccs után nyugodtan kijelenthetjük, hogy egyelőre a div riválisaink mind előrébb tartanak, mint mi. red zone offense továbbra is ergya, az o-line kritikán aluli és a védelem sem hasít. én annyira nem vagyok optimista, de adja az ég, hogy az első hétre már vért akarjanak inni a srácok

ja és egy újabb remek hír, stevie brown is megsérült, ráadásul lehet, hogy komolyabban:

 www.nj.com/giants/index.ssf/2013/08/giants_stevie_brown_suffers_knee_injury_and_it_could_be_serious.html
több mint 10 éve
BIG DADDY New York Giants 140 — laszlo.blaskovics@hotmail.com
Én inkább megnyugodtam.Mi minnél inpotensebbül kezdünk annál jobban pörgünk fel később..

Azok az igazi hősök akik törött bordával,betört orral,ezer sebből vérezve visszamennek a pályára és csak azt hallják, hogy Fourth down.I love defence

The sky is blue, the ocean is blue and my heart is blue too. Go Giants.
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nem tudom, de valami nem stimmel Offense. Eli is mintha lassabban reagálna. ÉrdekesHypofx
Csak előszezon. Tavaly még rosszabbul kezdett! Nem lesz semmi gond belőle. Cruz visszatér, az OL összeáll, lesz ideje és akkor nem lesz gond. Látszott rajta végig, hogy sietett, mert érezte, hogy Crodle sokáig nem tudja megtartani az emberét és jön a nyomás.
Úgyhogy én változtatnék a kezdőn, mert Crodle rossz. Akkor inkább Brewer, vagy Mosley szvsz.

több mint 10 éve
Hypofx 310
Nem tudom, de valami nem stimmel Offense. Eli is mintha lassabban reagálna. Érdekes

több mint 10 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
A Wilson TD rendben volt. A többit meg majd meglátjuk. Én mindenesetre csodálkozom azon, hogy hogyan lehetünk több helyen is TOP 10-es csapat a power ranking-ekben ld. pl itt is.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
első ránézésre nem volt ez egy fényes teljesítmény az éjjell! Eli pl. 8/20!
Third Down Efficiency 3/18 - 16% Giants
Third Down Efficiency 6/15 - 40% Jets 😕
és kb. az összes D villanásunk Geno ellen volt....
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 007
A sok sérülés után egy nagyon jó hír, aktiváltuk Hynot a PUPról, remélem nem túl korai, tényleg teljesen felépült és egész évben osztogatja majd a blokkokat. És megnéznék még pár Hynocerous TD ünneplést is 😊

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Régóta nem vagyok Diehl fanatikus de guardként játszott volna Baas kiesése miatt ami egy-két fokkal megoldhatóbb feladat lett volna számára ezért innen jobban fog hiányozni mint tackleként!
Pugh meg már Baas kiesésével kezdő LT lett volna...yooker
Pugh RT lesz 😛

Mondjuk így a felállás tutira Beatty-Boothe-Cordle-Snee-Pugh lesz. Diehlnek volt még tavaly MCL sprain, akkor 3 hetet hagyott ki. Nem hiszem, hogy Baas-nak sokkal többet kéne. Ha esetleg kihagyja első fordulót az még belefér.Asbee
Régóta nem vagyok Diehl fanatikus de guardként játszott volna Baas kiesése miatt ami egy-két fokkal megoldhatóbb feladat lett volna számára ezért innen jobban fog hiányozni mint tackleként!
Pugh meg már Baas kiesésével kezdő LT lett volna...yooker
Pugh RT lesz 😛

Mondjuk így a felállás tutira Beatty-Boothe-Cordle-Snee-Pugh lesz. Diehlnek volt még tavaly MCL sprain, akkor 3 hetet hagyott ki. Nem hiszem, hogy Baas-nak sokkal többet kéne. Ha esetleg kihagyja első fordulót az még belefér.Asbee
ohh! persze! 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Régóta nem vagyok Diehl fanatikus de guardként játszott volna Baas kiesése miatt ami egy-két fokkal megoldhatóbb feladat lett volna számára ezért innen jobban fog hiányozni mint tackleként!
Pugh meg már Baas kiesésével kezdő LT lett volna...yooker
Pugh RT lesz 😛

Mondjuk így a felállás tutira Beatty-Boothe-Cordle-Snee-Pugh lesz. Diehlnek volt még tavaly MCL sprain, akkor 3 hetet hagyott ki. Nem hiszem, hogy Baas-nak sokkal többet kéne. Ha esetleg kihagyja első fordulót az még belefér.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Régóta nem vagyok Diehl fanatikus de guardként játszott volna Baas kiesése miatt ami egy-két fokkal megoldhatóbb feladat lett volna számára ezért innen jobban fog hiányozni mint tackleként!
Pugh meg már Baas kiesésével kezdő LT lett volna...
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 007
Coughlin nagyon vakarhatja a fejét, mi lesz így a veteránfétissel? Két fiatalt is be kell dobni. Nem jelent ez akkora visszaesést szerintem, a kezdő line 2 leggyengébb tagja esett ki, bár Baast azért jó lenne mielőbb visszakapni. Annak mindenképpen örülök, hogy Pugh játszani fog. LG-be Brewer mellett Mosleyt pedzegetik, vagy Cordle C és a nagyseggű marad LG.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Diehl: 6 hetes szünet
Baas kidőlésével ez már egyértelműen rossz hír. 😕Hysterycs
Akkor a várható kezdő?
Talán (szerintem): Beatty-Brewer-Boothe-Snee-Pugh

ui.: Fasza, hogy már megint kezdenek a kidőlések, már 2 kezdő is kidőlt...

több mint 10 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Nem biztos, hogy olyan rossz... 😀Asbee
Ha Baasnak semmi baja sem lenne, még azt is mondanám hogy jó hír, figyelembe véve hogy kb. boldog-boldogtalan megveri. 😊 Ha emiatt mondjuk bedobják Pought a mély vízbe, és fenn is marad, még akár ki is szoríthatja őt...
De azért a kezdő falemberek csoportos sérülése regular előtt....nem boldogít

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem biztos, hogy olyan rossz... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Diehl: 6 hetes szünet
Baas kidőlésével ez már egyértelműen rossz hír. 😕

 www.giants.com/news-and-blogs/article-1/David-Diehl-expected-to-miss-six-weeks/0f1202ac-59b5-410a-8a60-ea46ed6367fa

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nos RZoff-ben valóban befigyelhetne némi kreativitás
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Shotgunból futás =/= read option...Asbee
És ezt ki is állította? 😊peterk2005
Első mondatodban írtad, hogy olyan csapatoktól loptuk, akik optiont használják, de kár belemenni 😀Asbee
Nem ezt írtam, csak a "van sárga villamos" lett félre értelmezve "minden villamos sárga"-ként. Előfordul. És igazad van, lépjünk túl rajta, nincs jelentősége. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Hát ez a meccs nagyrészt egy kalap szar volt.. A RZ offense katasztrófa volt megint és az a baj, h ezekben a szitukban nem is nüanszokon múlnak a dolgok, kb elképzelésünk sincs, h mit akarunk csinálni amikor a goal line közelébe jutunk.. ez azért kiakasztó. A futás most ment, de ez is papírforma nagyrészt, a múlt héten egy elit run-D ellen nem volt jó, most egy gyenge ellen igen. A D annyira nem lett volna szar, de igazából baromi nagy pechünk volt és nem csak a Ross féle TDnél, volt még legalább 2-3 olyan szitu amiből irreálisan szarul jöttünk ki. Ettől függetlenül azért ez nyilván kevés lesz éles helyzetben, de mondjuk JPP, Webster és Rolle nélkül nincs is ebben az egységben több sajnos. A spec team viszont továbbra is tetszik legalább.Szesze
kiakasztó tényleg ez a RZ off.(goal line off.) tavalyi meccsnézéseken elég jó hatékonysággal tudtuk megtippelni hogy a kis túlzással
meglévő 3-4 variációból éppen melyik fog következni
ha jól emlékszem :középen futás , sarokba ívelés Nicksnek, end zoneba középre(akkor még ) Bennettnek,középre rövid passz Cruznak...
bár a mostaniakat nem láttam ezekből nyilván nem élünk meg idén sem majd...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Shotgunból futás =/= read option...Asbee
És ezt ki is állította? 😊peterk2005
Első mondatodban írtad, hogy olyan csapatoktól loptuk, akik optiont használják, de kár belemenni 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Shotgunból futás =/= read option...Asbee
És ezt ki is állította? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Nobody is perfect. 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!