New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Új podcast


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nézte valaki a kultúrállam varázscsapatát tegnap/ma?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egy kis injury report:
-Pugh agyrázkódást szenvedett
-Webster ágyéksérülés, ma nem edz
-Nicks kedden tér vissza


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Edzésről hivatalos honlapon lehet követni az edzés kulcspillanatait szinte élőben


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
az első nem hivatalos DC alapján Rivers-Herzlich-Paysinger a kezdő LB sor, Wilson és Brown egyaránt kezdő, Diehl a no.1 RT, Wilson KR, Randle PR
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Julian Talley jött a megsérülést Jeremy Horne helyére. Kár utóbbiért, tavaszi tryouton került be keretbe, nem ezt érdemelte. Talley egyébként tavaly járt már nálunk UDFA játékosként, akkor nem járt sikerrel. Amúgy mindketten a UMass-ra jártak.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igen nagyot javult fejben is a csapat miután megvertük a Dallas-t idegenben. Fewell is változtatott némiképp, ez is kellett a győzelemhez. A rendszere elősegíti a labdaszerzéseket, ez meg is valósult, de ezen kívül káosz. Azért bőven jobb ez a D ennél. D line Osi távozásával is elit (igaz nagyon kell vissza JPP) hogyha van kedvük játszani és mindenki képességei alapján teljesít. LB sor kuka, igaz J. Williams-ből lehet még jó játékos ha elkerülik a sérülések. Secondary nagyon kétarcú...Webster ilyen fos szezont még egyszer nem fog produkálni, de olyan jó játékot sem, mint amit nyújtott néhány éve. Ha az elkapóknál Randle-t dicsérték nagyon, akkor itt Amukamarát lehet. Jövőre magasan az első számú CB lesz a csapatban. A sérülésekért nagyon nagy kár, TT akár all-pro is lehetett volna.Asbee
Ha TT nem sérül meg akkor úgysem tudtuk volna megtartani 😊 J. Williams most is sérüléssel bajlódik.. Amu mondjuk tényleg jó lesz, de az rohadt kevés, safety poszton is nagyon ergyának tűnünk jelenlegSzesze
Én nem tudok nála már semmilyen sérülésről, ugyanúgy edzett mint többiek


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
én is Szeszével értek egyet, gyengének tűnik a védelem (mint tavaly a Saintsnél), de a támadósor brutális lehet (mint tavaly a Sainstnél). zárójelben nem véletlenül hoztam fel őket, 7-9-el végeztek, de mi mindkét oldalon jobban állunk, mint ők tavaly, egy körbeveréses csoportban simán végezhetünk PO-s helyen 9-7-el is akár, a rájátszásban meg már bármi lehet.kristof
Hja, esélyünk azért simán megvan a POra, de hogy lesz (jó)pár idegtépő meccsünk megint az már most borítékolható😊 Én már azzal is beérem egyébként ha futás ellen jók lennénk.. mert iszonyat kiakasztó volt tavaly, h mindenki szarrá futott minket
inkább dobáljanak szét az legalább gyorsabban megvan 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
én is Szeszével értek egyet, gyengének tűnik a védelem (mint tavaly a Saintsnél), de a támadósor brutális lehet (mint tavaly a Sainstnél). zárójelben nem véletlenül hoztam fel őket, 7-9-el végeztek, de mi mindkét oldalon jobban állunk, mint ők tavaly, egy körbeveréses csoportban simán végezhetünk PO-s helyen 9-7-el is akár, a rájátszásban meg már bármi lehet.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Igen nagyot javult fejben is a csapat miután megvertük a Dallas-t idegenben. Fewell is változtatott némiképp, ez is kellett a győzelemhez. A rendszere elősegíti a labdaszerzéseket, ez meg is valósult, de ezen kívül káosz. Azért bőven jobb ez a D ennél. D line Osi távozásával is elit (igaz nagyon kell vissza JPP) hogyha van kedvük játszani és mindenki képességei alapján teljesít. LB sor kuka, igaz J. Williams-ből lehet még jó játékos ha elkerülik a sérülések. Secondary nagyon kétarcú...Webster ilyen fos szezont még egyszer nem fog produkálni, de olyan jó játékot sem, mint amit nyújtott néhány éve. Ha az elkapóknál Randle-t dicsérték nagyon, akkor itt Amukamarát lehet. Jövőre magasan az első számú CB lesz a csapatban. A sérülésekért nagyon nagy kár, TT akár all-pro is lehetett volna.Asbee
Ha TT nem sérül meg akkor úgysem tudtuk volna megtartani 😊 J. Williams most is sérüléssel bajlódik.. Amu mondjuk tényleg jó lesz, de az rohadt kevés, safety poszton is nagyon ergyának tűnünk jelenleg
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igen nagyot javult fejben is a csapat miután megvertük a Dallas-t idegenben. Fewell is változtatott némiképp, ez is kellett a győzelemhez. A rendszere elősegíti a labdaszerzéseket, ez meg is valósult, de ezen kívül káosz. Azért bőven jobb ez a D ennél. D line Osi távozásával is elit (igaz nagyon kell vissza JPP) hogyha van kedvük játszani és mindenki képességei alapján teljesít. LB sor kuka, igaz J. Williams-ből lehet még jó játékos ha elkerülik a sérülések. Secondary nagyon kétarcú...Webster ilyen fos szezont még egyszer nem fog produkálni, de olyan jó játékot sem, mint amit nyújtott néhány éve. Ha az elkapóknál Randle-t dicsérték nagyon, akkor itt Amukamarát lehet. Jövőre magasan az első számú CB lesz a csapatban. A sérülésekért nagyon nagy kár, TT akár all-pro is lehetett volna.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azért ne feledjétek, hogy 2011-ben nagyon hullámzó volt a D. Saints, GB, meg az első Dallas meccsen simán mentek 30 fölé, miközben 0-0-ás félidő a Pats ellen. Akkor is eszméletlen hullámzó volt a D, de inkább szar. És egy Blackburn szintű játékos jött "megváltóként" a LB sorba. Ennek ellenére, köszönhetően JPP dallasi meccsének, Ballard egy-két megmozdulásának, meg az Eli-Cruz-Nicks hármasnak, nagy menetelés lett a vége. Valami ilyenben váratlanban reménykedek most is.gyurczi
Szar volt, de aztán később jól összeállt, anélkül sanszunk nem lett volna. Aztán tavaly egy nagy lófasz volt az egész..
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Azért ne feledjétek, hogy 2011-ben nagyon hullámzó volt a D. Saints, GB, meg az első Dallas meccsen simán mentek 30 fölé, miközben 0-0-ás félidő a Pats ellen. Akkor is eszméletlen hullámzó volt a D, de inkább szar. És egy Blackburn szintű játékos jött "megváltóként" a LB sorba. Ennek ellenére, köszönhetően JPP dallasi meccsének, Ballard egy-két megmozdulásának, meg az Eli-Cruz-Nicks hármasnak, nagy menetelés lett a vége. Valami ilyenben váratlanban reménykedek most is.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Lehet Fewell kirúgásán is gondolkodni kell majd lassanAsbee
hát, ha idén is hasonlóan szar szezont produkálunk, mint tavaly akkor feltétlenül
(ha megint SB-t nyerünk akkor még maradhat egy kicsit😊)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lehet Fewell kirúgásán is gondolkodni kell majd lassan


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Randle állítólag kurva jól szerepel az edzéseken, ha ezt év közben is képes lesz hozni azzal kb megássa a sírját Nicks nagy szerződésének (aki egyébként megint kisebb sérülésekkel bajlódik).
Mondjuk ez is lenne az ideális, mert Randle-t vélhetően pont azért hoztuk tavaly 2. körben, h ha beválik akkor ne kelljen mindkét WR-el nagy szerződést kötnünk..
Idén viszont ha mind3 egészséges tud lenni akkor nagyon brutál passzjátékra készülhetünk, főleg ha Myers is jó lesz.Szesze
Én is ebben bízom, hogy megállíthatatlan lesz a passzjáték, és Wilsonék hozzátesznek egy közepesnél jobb futójátékot. Így ellensúlyozhatják a védelem gyengeségeit, mert ezzel a védelemmel nem érzem magunkat annyira erősnek, hogy a PO-ba vigyenek. Viszont, ha Eli-ék azt hozzák, amit 2011-ben, akkor meg lesz a PO.gyurczi
A védelem sztem szar lesz.. persze jönnek a hírek, h Tuck évek óta nem volt ilyen jó állapotban meg Moore nagyon ott van (ez utóbbit mondjuk hajlamos is vagyok elhinni, de ő még idén nem lesz meghatározó), de így h JPP nem egészséges, az LB sor totál szarnak tűnik, a secondary meg minimum kérdőjeles, de inkább szar (és akkor sérülések még nem is jöttek idén..) nem sok jót várhatunk tőlük. Márpedig szar védelemmel rohadt nehéz nagyot alkotni.. úgyh jó lenne ha rámcáfolnának 😊
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Randle állítólag kurva jól szerepel az edzéseken, ha ezt év közben is képes lesz hozni azzal kb megássa a sírját Nicks nagy szerződésének (aki egyébként megint kisebb sérülésekkel bajlódik).
Mondjuk ez is lenne az ideális, mert Randle-t vélhetően pont azért hoztuk tavaly 2. körben, h ha beválik akkor ne kelljen mindkét WR-el nagy szerződést kötnünk..
Idén viszont ha mind3 egészséges tud lenni akkor nagyon brutál passzjátékra készülhetünk, főleg ha Myers is jó lesz.Szesze
Én is ebben bízom, hogy megállíthatatlan lesz a passzjáték, és Wilsonék hozzátesznek egy közepesnél jobb futójátékot. Így ellensúlyozhatják a védelem gyengeségeit, mert ezzel a védelemmel nem érzem magunkat annyira erősnek, hogy a PO-ba vigyenek. Viszont, ha Eli-ék azt hozzák, amit 2011-ben, akkor meg lesz a PO.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Randle állítólag kurva jól szerepel az edzéseken, ha ezt év közben is képes lesz hozni azzal kb megássa a sírját Nicks nagy szerződésének (aki egyébként megint kisebb sérülésekkel bajlódik).
Mondjuk ez is lenne az ideális, mert Randle-t vélhetően pont azért hoztuk tavaly 2. körben, h ha beválik akkor ne kelljen mindkét WR-el nagy szerződést kötnünk..
Idén viszont ha mind3 egészséges tud lenni akkor nagyon brutál passzjátékra készülhetünk, főleg ha Myers is jó lesz.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Asbee állandóan írogatja ( 😊 ) hogy inkább csak guard lehet Pugh , , remélem rendesen mellé trafál
és egy jó kis tackle lesz belőle hamarosan!yooker
Leginkább csak a draft után írtam olyat 😀 Bevethető lehet majd ott is és többek között sokoldalúsága miatt is draftoltuk. + nagyon kicsi a depth fal belső részében így sose tudni...Sőt azt se feledjük, hogy Beatty játékában is benne van a sérülésveszély.Asbee
Én azt olvasgattam, h egyértelműen RT-nek szánjuk. Ha neki guardként kellene már idén játszani valamikor is akkor már kurva nagy szarban leszünk 😊Szesze
Hát pont ezért írtam, hogy még közvetlenül a draft után írtam ezt 😊 Elnézve a felépítését, a képességeit és a csapat helyzetét el tudtam képzelni azt a lehetőséget, hogy guardként is bevetésre kerül. Mondjuk eddig a training camp során Brewer és Mosley az aki Snee helyén játszik. Arra pedig készüljünk, hogy könnyen ez lehet Snee utolsó éve a ligában.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Asbee állandóan írogatja ( 😊 ) hogy inkább csak guard lehet Pugh , , remélem rendesen mellé trafál
és egy jó kis tackle lesz belőle hamarosan!yooker
Leginkább csak a draft után írtam olyat 😀 Bevethető lehet majd ott is és többek között sokoldalúsága miatt is draftoltuk. + nagyon kicsi a depth fal belső részében így sose tudni...Sőt azt se feledjük, hogy Beatty játékában is benne van a sérülésveszély.Asbee
Én azt olvasgattam, h egyértelműen RT-nek szánjuk. Ha neki guardként kellene már idén játszani valamikor is akkor már kurva nagy szarban leszünk 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Asbee állandóan írogatja ( 😊 ) hogy inkább csak guard lehet Pugh , , remélem rendesen mellé trafál
és egy jó kis tackle lesz belőle hamarosan!yooker
Leginkább csak a draft után írtam olyat 😀 Bevethető lehet majd ott is és többek között sokoldalúsága miatt is draftoltuk. + nagyon kicsi a depth fal belső részében így sose tudni...Sőt azt se feledjük, hogy Beatty játékában is benne van a sérülésveszély.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
NFC East fantasy, csapatonként 5 emberrel... Gondolom ESPN-es IDP-s liga lesz, ez még kiderül. Jelentkezni itt.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
-Cullen Jenkins nagyon dicsérte Joseph-et (szvsz nem is csoda)
-A védelem egész jól játszott, Manningen kívül az összes irányítónk dobott picket
-Az elkapók közül Randle-vel voltak igazán elégedettek, Nicks limitáltan szerepelt csak
-Pugh játékával elégedettek, harcban lehet kezdő RT posztért. Igaz majd csak akkor lehet tudni mire képes ha teljes felszerelésben folynak az edzések (csütörtöktől)
-Moore is korrekt volt, ha így folytatja újoncként is egész sokat lehet a pályánAsbee
Pugh csak akkor lesz kezdő RT az elejétől, ha Diehl-nek be kell menni guard-ba, ha Snee nem gyógyul fel a szezonkezdetre. Egyébként Beatty-Boothe-Baas-Snee-Diehl lesz a kezdő ötös ha mindenki egészséges. Az mondjuk szinte tuti, h előbb-utóbb szükség lesz Pugh-ra már idén is.Szesze
túl nagy rizikó azért nincs ebben a jóslatban valljuk be... 😊yooker
a kérdés csak az ki lesz akit elsőként pótolnia kell majd!
Asbee állandóan írogatja ( 😊 ) hogy inkább csak guard lehet Pugh , , remélem rendesen mellé trafál
és egy jó kis tackle lesz belőle hamarosan!
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
-Cullen Jenkins nagyon dicsérte Joseph-et (szvsz nem is csoda)
-A védelem egész jól játszott, Manningen kívül az összes irányítónk dobott picket
-Az elkapók közül Randle-vel voltak igazán elégedettek, Nicks limitáltan szerepelt csak
-Pugh játékával elégedettek, harcban lehet kezdő RT posztért. Igaz majd csak akkor lehet tudni mire képes ha teljes felszerelésben folynak az edzések (csütörtöktől)
-Moore is korrekt volt, ha így folytatja újoncként is egész sokat lehet a pályánAsbee
Pugh csak akkor lesz kezdő RT az elejétől, ha Diehl-nek be kell menni guard-ba, ha Snee nem gyógyul fel a szezonkezdetre. Egyébként Beatty-Boothe-Baas-Snee-Diehl lesz a kezdő ötös ha mindenki egészséges. Az mondjuk szinte tuti, h előbb-utóbb szükség lesz Pugh-ra már idén is.Szesze
túl nagy rizikó azért nincs ebben a jóslatban valljuk be... 😊
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
-Cullen Jenkins nagyon dicsérte Joseph-et (szvsz nem is csoda)
-A védelem egész jól játszott, Manningen kívül az összes irányítónk dobott picket
-Az elkapók közül Randle-vel voltak igazán elégedettek, Nicks limitáltan szerepelt csak
-Pugh játékával elégedettek, harcban lehet kezdő RT posztért. Igaz majd csak akkor lehet tudni mire képes ha teljes felszerelésben folynak az edzések (csütörtöktől)
-Moore is korrekt volt, ha így folytatja újoncként is egész sokat lehet a pályánAsbee
Pugh csak akkor lesz kezdő RT az elejétől, ha Diehl-nek be kell menni guard-ba, ha Snee nem gyógyul fel a szezonkezdetre. Egyébként Beatty-Boothe-Baas-Snee-Diehl lesz a kezdő ötös ha mindenki egészséges. Az mondjuk szinte tuti, h előbb-utóbb szükség lesz Pugh-ra már idén is.