New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
okosan csinálják Nicksék, most hogy Cruz nem igazán hajlandó játszani 2 milláért (teljesen jogos!), akkor ő is megteheti, hogy nem megy, hiszen döntési helyzetben van amíg Cruz holdoutol, vagy mi a szösz
ott pattog a labda az FO-n, vagy Nicks kapjon egy nagyobbat, különben színét sem látják, vagy Cruzt vissza kell valahogy hozni. 😊
még az is lehet konspirálnak, mindenesetre ügyesen szorongatják Maráék golyóit 😊sapka
az egészbe az a legrosszabb, hogy Reese tökeit szorongatják... amúgy ő sincsen annyira szar helyzetben, még azt is kinézem az öregből, hogy megelégeli és elcseréli Nickset (jó erre kb 1% az esély) idehozta Murphyt, van Randle is, Cruz-nak meg úgyis alá kell írnia a tendert, ha játszani akar...

az a szar az egészben, ha vmit eltol, akkor Mara tényleg számon fogja rajta kérni!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
okosan csinálják Nicksék, most hogy Cruz nem igazán hajlandó játszani 2 milláért (teljesen jogos!), akkor ő is megteheti, hogy nem megy, hiszen döntési helyzetben van amíg Cruz holdoutol, vagy mi a szösz
ott pattog a labda az FO-n, vagy Nicks kapjon egy nagyobbat, különben színét sem látják, vagy Cruzt vissza kell valahogy hozni. 😊
még az is lehet konspirálnak, mindenesetre ügyesen szorongatják Maráék golyóit 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor jövőre a nagyjából 40 misiből beleférne a két elkapó évi 9-10 millája. Kellene tőlük a türelem. Bár ebben nem nagyon bízok, de nagyon jó lenne mindkettőt megtartani.gyurczi
Nehéz az egész. Akár bele is férhet. De szerintem lesz más poszt ahová erősíteni fogunk. CB poszt szörnyen összezuhanhat és safety-k között is vannak kérdések. Ilyen szar LB sorral meg szerintem nem megyünk neki többet az évnek. De én végülis imádom passzjátékot, szóval... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Akkor jövőre a nagyjából 40 misiből beleférne a két elkapó évi 9-10 millája. Kellene tőlük a türelem. Bár ebben nem nagyon bízok, de nagyon jó lenne mindkettőt megtartani.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A mostani keretből a 2013-as idény végén 33 játékosnak lesz élő szerződése a csapattal (persze az UDFA-t és egyéb hulladék játékosokat nem számolva). Ők összesen kb. 93 millió dollárt foglalnak majd a capből. Rolle-t ekkor biztosan kirakjuk, ezzel spórolnánk 7 milliót, így 86 millión állunk. Snee is távozhat vele együtt (nem fog, tudjuk miért), de nála egy paycut jobb lenne. Ha 3-4 milliót le tudunk faragni már azzal is sokkal beljebb lennénk. Nem tudjuk még mekkora lesz a cap, vélhetően most kicsit emelkedni fog, számolok 40 millió dollárnyi hellyel. Fontosabb játékosaink, akiknek a 2013-as szezon végén lejár a szerződésük:
Cruz
Nicks
Boothe
S. Brown (kívánom, hogy jövőre is jó játékosnak tartsuk...)
A. Brown
Hynoski (RFA)
Joseph
Tuck

Ha idén nem volt nagy kereslet Boothe irányába, akkor jövőre sem kellene olyan mélyen a zsebünkbe nyúlni. A két Brown szereplése totálisan megjósolhatatlan, Andre nagyon sérülékeny, Stevie-től pedig nem tudhatjuk egyelőre mit láthatunk. Hynoski nem lesz drága. Maradt tehát Cruz, Nicks, Joseph és Tuck. Cruz és Nicks közül tényleg nagy valószínűség szerint csak az egyik maradhat. Joseph nálam a csapat egyik legfontosabb embere, kegyetlen alulértékelt. Tavaly egyébként a DT-k közül neki volt a legtöbb szerelése. A vezetőségből simán kinézem, hogy elengedik Tuckot. HA: tényleg defensive end lesz Kiwanuka (akit kissé túlfizetünk) és Damontre Moore-ban megbízunk. A felsorolt 8 játékosból tegyük fel, hogy megtartunk hatot. Így összesen van 39 játékosunk + számoljunk 7 rookie-val, ami összesen 46.

Az nagyjából látható, hogy jövőre egy fokkal lazább lesz a helyzet. Az a 2 (esetleg 3) játékos akinek a szerződése lejár és nagyot játszik megkaphatja a nagy pénzt. Egy használható LB-t pedig akár el is hozhatunk majd szabadügynökök közül. Eléggé leegyszerűsítettem a helyzetet és hétről hétre változik is minden, de nagyjából próbáltam összefoglalni mindent. Lesz jövőre olyan döntés ami fájni fog, de értelmes vezetőségünk van, így továbbra is playoff esélyes csapat maradhatunk 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Sztem továbbra is egyértelmű, h maximum egyikkel fogunk hosszabbítani a Cruz-Nicks duóból, ezt nyilván Nicksék is így gondolják és mivel erősen benne van a levegőben egy esetleges Cruz megállapodás, így ők is bejelentkeztek a hosszútávú szerződésért. Igazából senkinek sem ideális ez a szitu, de eléggé kényszerpálya van, ráadásul az érdekek teljesen ellentétesek, mert míg a játékosoknak jó lenne minél előbb nyélbe ütni a szerződést, h bebiztosítsák magukat, a csapatvezetésnek az lenne a legjobb, ha sikerülne elodázni az egész problémát a jövő évig.Szesze
így van! és remélem sikerül is elodázni, mert a piac nekünk kedvez!
ezért írtam hogy sztem. idén maradnak még mindketten és rohadtul törekedni fognak egy jó kis szezonra is! ez így marhára tetszene!! 😊
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Sztem továbbra is egyértelmű, h maximum egyikkel fogunk hosszabbítani a Cruz-Nicks duóból, ezt nyilván Nicksék is így gondolják és mivel erősen benne van a levegőben egy esetleges Cruz megállapodás, így ők is bejelentkeztek a hosszútávú szerződésért. Igazából senkinek sem ideális ez a szitu, de eléggé kényszerpálya van, ráadásul az érdekek teljesen ellentétesek, mert míg a játékosoknak jó lenne minél előbb nyélbe ütni a szerződést, h bebiztosítsák magukat, a csapatvezetésnek az lenne a legjobb, ha sikerülne elodázni az egész problémát a jövő évig.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Lesznek itt izgalmak májusban... 😀 Az a vicc, hogy Nicks most sem keres olyan rosszul, valahol 3 és 4 millió között. Pedig még bíztam benne, hogy hozzácsapunk még ugyanennyit a szerződéséhez jövőre és akkor mindenki boldog lesz. Ha sikerülne Cruzzal is megállapodni egy évi 8 millió körüli összegben, akkor simán megtartható lenne mindkét játékos.
Azt mondjuk tudjuk, hogy a játékosok nem agysebészek. De azért az ügynök vagy valaki rájuk szólhatna, hogy idén nagyon fos cap helyzetben vagyunk, senkinek nem tudunk nagy pénzt adni. Ellenben jövőre kicsit lazább lesz a helyzet, pár ember távozni is fog akkor, 2-3 játékosunk megkapja majd a nagy pénzt és a FA piacról is hozhatunk egy használható játékost is. Úgy látszik Osi szelleme maradt nálunk 😀Asbee
Nicks-et állítólag nem érdekli a Cruz szerződése, mert Victor slot elkapó, ő magát Mike Williams-hez teszi (ugye vonal melletti), és kb 12 misit akar évente a mostani 3.7 helyett, ami nem mind1 barátok közt...csebi
Ezt ő sem gondolja komolyan...
Na nem azért mert nem kurva jó playa (sztem az egyik legjobb klasszikus wideout az egész ligában), hanem mert egy durván 670 yardos 3 td-s szezon után amelyben végig sérült volt, kötve hiszem h valaki is megadja neki...pláne nem mi. Ezt sztem ő is tudja h irreális.Szsziszka
ő nem azzal számol, hogy bki is megadja neki idén, hanem majd jövőre... bízik egy teljes szezonban, ja és ha Cruzzal nincs megállapodás, akkor 1 fra tagünk lesz jövőre egy játékosra, ami nem túl biztató!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Lesznek itt izgalmak májusban... 😀 Az a vicc, hogy Nicks most sem keres olyan rosszul, valahol 3 és 4 millió között. Pedig még bíztam benne, hogy hozzácsapunk még ugyanennyit a szerződéséhez jövőre és akkor mindenki boldog lesz. Ha sikerülne Cruzzal is megállapodni egy évi 8 millió körüli összegben, akkor simán megtartható lenne mindkét játékos.
Azt mondjuk tudjuk, hogy a játékosok nem agysebészek. De azért az ügynök vagy valaki rájuk szólhatna, hogy idén nagyon fos cap helyzetben vagyunk, senkinek nem tudunk nagy pénzt adni. Ellenben jövőre kicsit lazább lesz a helyzet, pár ember távozni is fog akkor, 2-3 játékosunk megkapja majd a nagy pénzt és a FA piacról is hozhatunk egy használható játékost is. Úgy látszik Osi szelleme maradt nálunk 😀Asbee
Nicks-et állítólag nem érdekli a Cruz szerződése, mert Victor slot elkapó, ő magát Mike Williams-hez teszi (ugye vonal melletti), és kb 12 misit akar évente a mostani 3.7 helyett, ami nem mind1 barátok közt...csebi
Ezt ő sem gondolja komolyan...
Na nem azért mert nem kurva jó playa (sztem az egyik legjobb klasszikus wideout az egész ligában), hanem mert egy durván 670 yardos 3 td-s szezon után amelyben végig sérült volt, kötve hiszem h valaki is megadja neki...pláne nem mi. Ezt sztem ő is tudja h irreális.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Lesznek itt izgalmak májusban... 😀 Az a vicc, hogy Nicks most sem keres olyan rosszul, valahol 3 és 4 millió között. Pedig még bíztam benne, hogy hozzácsapunk még ugyanennyit a szerződéséhez jövőre és akkor mindenki boldog lesz. Ha sikerülne Cruzzal is megállapodni egy évi 8 millió körüli összegben, akkor simán megtartható lenne mindkét játékos.
Azt mondjuk tudjuk, hogy a játékosok nem agysebészek. De azért az ügynök vagy valaki rájuk szólhatna, hogy idén nagyon fos cap helyzetben vagyunk, senkinek nem tudunk nagy pénzt adni. Ellenben jövőre kicsit lazább lesz a helyzet, pár ember távozni is fog akkor, 2-3 játékosunk megkapja majd a nagy pénzt és a FA piacról is hozhatunk egy használható játékost is. Úgy látszik Osi szelleme maradt nálunk 😀Asbee
Nicks-et állítólag nem érdekli a Cruz szerződése, mert Victor slot elkapó, ő magát Mike Williams-hez teszi (ugye vonal melletti), és kb 12 misit akar évente a mostani 3.7 helyett, ami nem mind1 barátok közt...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Jól kezdődik!
Hynoskit műtik pénteken. Állítólag reális cél h pályára tudjon lépni az 1. "regular season" meccsen.
Nicksnek pedig remek az időzítése...egyszerre 2 sztár wr-rel egyezkedjünk, mikor 1-gyel sem nagyon jutunk megállapodásra... :/ Amúgy tök hülye lépés is tőle, mert nem rossz a fizuja, és az eddigi leggyengébb szezonja után akar új szerződést...
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
feszegetik a határokat, próbálkoznak, hátha.Cruznál ez még érthető is..yooker
Szerintem Cruznál sem érthető! 1. tudja ő is, hogy nincs hely a capben. 2. mégis mire számított, hogy nem tesszük rá az 1. körös tendert? Kb. egyértelmű volt. 3. Majd jövőre, amikor lesz hely, akkor megkapja a nagy pénzt (ha nem itt máshol).
És azt sem értem, hogyha kb. Novemberbe megjelent, hogy közel vagyunk vele a szerződés megkötéséhez, akkor mi történt az óta? Mi ajánlunk kevesebbet, vagy (az esélyesebb), hogy ő kér többet?

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mike Garafolo ‏@MikeGarafolo 12m

Updating on Hynoski, the Giants have said he suffered an MCL sprain and a chip fracture to the lateral plateau ... whatever that is.


Ja és azt mondják nincs szó róla, hogy Nicks elégedetlen szerződésével, másról van szó


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként az OTA-ről bővebben itt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
feszegetik a határokat, próbálkoznak, hátha.Cruznál ez még érthető is..

Nicks meg nem fog kelleni senkinek nagy pénzért ha Cruzt nem vitték el ez tuti!
most már úgy gondolom maradnak mindketten erre az évre!
az, hogy mennyire marad meg majd ez a herce-hurca a fejekben, kezekben az más kérdés....
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Gyakran egyébként a játékosok annyira nem is idióták, viszont az ügynökük telebeszéli a fejüket h te ennél többet érsz, holdoutolj.empty taxi
Mondjuk ha jól tudom holdout esetén meg keményen fizetniük kell...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Gyakran egyébként a játékosok annyira nem is idióták, viszont az ügynökük telebeszéli a fejüket h te ennél többet érsz, holdoutolj.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lesznek itt izgalmak májusban... 😀 Az a vicc, hogy Nicks most sem keres olyan rosszul, valahol 3 és 4 millió között. Pedig még bíztam benne, hogy hozzácsapunk még ugyanennyit a szerződéséhez jövőre és akkor mindenki boldog lesz. Ha sikerülne Cruzzal is megállapodni egy évi 8 millió körüli összegben, akkor simán megtartható lenne mindkét játékos.
Azt mondjuk tudjuk, hogy a játékosok nem agysebészek. De azért az ügynök vagy valaki rájuk szólhatna, hogy idén nagyon fos cap helyzetben vagyunk, senkinek nem tudunk nagy pénzt adni. Ellenben jövőre kicsit lazább lesz a helyzet, pár ember távozni is fog akkor, 2-3 játékosunk megkapja majd a nagy pénzt és a FA piacról is hozhatunk egy használható játékost is. Úgy látszik Osi szelleme maradt nálunk 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 007
"Yahoo! Sports' Jason Cole reports Hakeem Nicks is unhappy with his contract, which is why he didn't show up to OTAs on Wednesday."

Fasza. Nem értem ezt minek kell, előbb talán meg kéne mutatnia, hogy egészséges tud maradni és vissza tud térni a régi formájához.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nicksnek meg mi a faszom baja van? Közben Bardent meg úgy néz ki visszahozzuk..
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nicks meg baszott megjelenni


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 007
Megvan sajnos az első rossz hír, Hynoskit le kellett vinni a pályáról, de még nincs hivatalos diagnózis. Hatalmas kedvencem, sokat veszíthetünk a futójátékban ha kiesik. Reménykedjünk, hogy nem ACL vagy hasonló.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Közelednek az álláspontok:  www.nationalfootballpost.com/Report-Victor-Cruz-lowers-demand-gets-closer-to-deal.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterempty taxi
Már Tisch is optimista:  www.usatoday.com/story/sports/nfl/giants/2013/05/21/steve-tisch-victor-cruz-deal-just-taking-its-time-nfl-meetings/2345577/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 007
Holnaptól OTAs, addig egy kis nosztalgia:

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Közelednek az álláspontok:  www.nationalfootballpost.com/Report-Victor-Cruz-lowers-demand-gets-closer-to-deal.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...