New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Ez igen!Zúzós kis pick lett ez a 2.-3.!Tetszenek nagyon!
Nekem már a Pugh pick is szimpatikus volt , velük kiegészülve meg egészen kiváló a draft eddig!
2 needre is húztunk ami fontos volt!DE-ből meg sosem elég!
Viszont így hogy ment Boley és Blackburn + Rivers is gázos a LB sort már a vékonyabbnál is vékonyabbnak érzem...
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Eddig mind3 húzás tetszik, viszont a köv húzás tuti LB lesz!ironroy
Szerintem így már nem hozunk LB-t. Brownnál kiderült, hogy nem prioritás idén a FO-nak az LB, de lehet tévedek. A következő húzásként én örülnék azért Greenenek, de ő gyenge oldali LB, abból pedig van már kettő is nekünk.
Szerintem simán bennevan, hogy hozunk még egy OL-t, pl. Barrett Jones. Vagy jól jönne Poyer, esetleg Da'Rick Rogers. LB-nek én max egy 5. körös A.J Kleint tudnék elképzelni...
De este minden kiderül

több mint 10 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én a LB-k közül Khaseem Greene-ért szorítok, de szerintem nem jut túl az Eagles választásán sem, ha nem mennek rá valamelyik QB-ra.

A WR és a Safety kínálatában is van olyan aki megérheti a negyedik körben... De a linebacker felhozatal tényleg nem valami vonzó.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az biztos, hogy QB-t ne húzzunk csak kidobott pick lenne. Egy futó elférne az utolsó körben, Miguel Maysonet állat lenne, bár valószínűleg UDFA lesz. Elkapók között is vannak ilyen jók pl. Rogers, Hamilton, Sanders, Kaufman...Viszont Denard Robinsont hanyagoljuk. TE, OL, DL nem szükséges. LB-ből Khaseem Greene jöhetne simán 4. körben, ha nem lesz benn vagy kihagyjuk, akkor felesleges erősködni másik LB-vel. CB lazán jöhet, LSU-t alaposan figyeltük lehet Tharold Simont behúzzuk. Mondjuk ott van még Poyer és Webb is, mindkettő fasza lehet. Safety-ből pedig egyértelműen Rontez Miles 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Eddig mind3 húzás tetszik, viszont a köv húzás tuti LB lesz!
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha már LB. innen bárki jöhet?  yhoo.it/184WhlQ
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Hát a DL-t tényleg egybe lehet rakni a következő évekre. Én még bízok a fiatalokban is, a DE-kben és Austinékban is lehet potenciál, Jenkins és Joseph mellett. Az OL valszeg javulhat, Cruz marad, a RB-ek rendben lesznek. Ha Amu előrelép, Webster összeszedi magát, TT újjászületik, Role megint jó lesz úgy a sec is elfogadható lesz és akkor már csak a LB sor lesz szokás szerint kérdéses. Nem rossz eddig ez az offseason. Nem gyengültünk, sőt, talán tartjuk a lépést a csoportunkkal, mert megint erős lesz az East.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Moore játszhat LB poszton is?vittore
Pont azért csúszott idáig, mert a mért eredményei gyengék. Szerintem egyértelmû DE, LB-nek lassú.

több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Moore játszhat LB poszton is?
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Bármennyire nem örülök neki, a Pugh Pickkel is kezdek megbarátkozni, nagyon nincs más választásom. Szimpi a srác, drukkolok neki. Sztem akkor is reach volt. 😊
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ez már valami!! Sokkal jobban tetszik, mint az 1. nap. DL-be is vártam embert, Hankins szimpi volt alapból, jó kis dt, sztem a helyén húztuk kb. Josephfel egy ideig meg lehet a kezdő párosunk. Moore pedig a combine előtt top 15 játékosnak számított, a rossz felmérő eredmények miatt rengeteget csúszott. Ez már sokkal inkább igazi Giants féle bpa pick!
Brown-t én is sajnálom. Kell a francnak lb! Minek? 😀 Úgy látszi tényleg úgy orvosoljuk a normál lb hiányát, h rámegyünk a brutál dl-re, talán így nem jut el az lb-k szintjére a futó. 😊
Ha jól figyeltem, Greene még bent van, neki azért nagyon örülnék 4. körben.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
Moore kegyetlen nagy steal volt... ő nagyon nagy játékos lehet, Tucknak megtaláltuk az utódját szvsz kis szerencsével

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Arthur Brown kihagyása miatt nekem is van egy kis hiányérzetem, de ezek után a védőfallal remélhetőleg évekig nem kell foglalkozni, tetszik 😊
ha vki az első nap előtt azt mondja, hogy ők lesznek az első 3 pickünk simán aláírom, a sorrend meg mindegy 😛
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Mindkét húzás a védőfalba, ráadásul mindkettő lehetett volna akár első körös is az előrejelzéek alapján. Fasza 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kiwire hasonlít kicsit


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Úgy tűnik Moore már az egyetemen is jó barátságot kötött RGIII-al (1:07 ->  www.youtube.com/watch?v=NladFwPhdpM)

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából vagy vagy. Alaposan meg kell majd fogni, nem biztos hogy a New yorki környezet lesz a legjobb neki. De sebaj, akkor a kedvenc ő lesz, kibaszottul szurkolok neki kell a vérfrissítés ide...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Okafor faszább lett volna, de így se rossz 😀Asbee
Konkrétan hoztunk a 2. és 3. körben 1-1 első körös tehetséget. A mai nap nagyon tetszett!!! Moore nagyon jó lesz a rotációban! Nagyon rágyúrtunk a futás elleni védelemre eddig. Mondjuk akkor nem is kell LB, ha már a LOS-on megállítjuk a futást :p

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Okafor faszább lett volna, de így se rossz 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Jöjjön Okafor vagy Khaseem Greene és boldog leszek 😀Henderson
Ha jön egy BPA, akkor összességében eredményes két napot zárunk

több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 005
Jöjjön Okafor vagy Khaseem Greene és boldog leszek 😀

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ha Keenan Allen lecsúszik hozzánk (3. kör) szerintem simán behúzzuk...vagy Damontre Moore, esetleg Asbee kedvence Okafor 😊

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Brownal lehet hogy van valami gáz amiről nem tudunk. senki nem akarja...Nekem tetszik a Hankins pick, évek óta szaruk voltunk középen (meg úgy általában) futás ellenHenderson
Leginkább a méreteit mondták gáznak Brownnak. A célt megmondták ezzel a drafttal, nagyobb és erősebb emberekre van szükség. Futás megállítására fasza lehet. Középen megleszünk ez tuti. Marvin Austin pedig mehet a levesbe így.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 005
Brownal lehet hogy van valami gáz amiről nem tudunk. senki nem akarja...Nekem tetszik a Hankins pick, évek óta szaruk voltunk középen (meg úgy általában) futás ellen

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Milyen fika fog menni ezért a pickért 😀Asbee
Nem annyira, mert mindenki tudta, hogy elkél egy nagy disznó a védőfalba a futás megállítására. Rengeteg helyen 1. körösnek tartott tehetség, aki 146 kg! Futás ellen nagyon is jó lesz ő. Egyedül az szúrja a szemem, hogy Brown még bent van, de egy jó kis feltradeel megcsíphető lenne...