New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ki ez a szörny te atyaég? 😀Asbee
Azt nézem én is: 6'4 magas, 228 fontos S!! 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ki ez a szörny te atyaég? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Giants GM Jerry Reese on Ryan Nassib: "Yeah, if he doesn’t ever play, that would be great."

Szerencsétlen gyerek.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Carrt nem fogjuk kidobni, mert tudja csinálni az RG3 féle játékokat
Nassibot amúgy legkésőbb a Bills 2. körös pickjénél várták, ennek ellenére csúszott eddig...
sztem kihúz 3-4 évet, mint Rodgers aztán MVP 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként abban is bízom, hogy remélhetőleg lesz néhány meccs ahol annyira vezetni fogunk, hogy be lehet küldeni, vagy az utolsó egy esetleg két mérkőzés tét nélküli lesz ahol beállhat Nassib. Ha jó meccseket tolna, akár jó áron el is lehetne adni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
egyébként mi a jelenlegi kezdő LB sor? Rivers - Herzlich - J. Williams? esetleg középen Connor?
én mindenképp támogatnék akár 2 LB-t is a maradék öt pickből (egy RB, meg mondjuk két DB mellett), a kívánságlista:
Khaseem Greene, Chase Thomas, Gerald Hodges, Sean Porter, Ty Powell és aki a legfontosabb - Vince Williamskristof
Kiwi ugye szóba jön még ide és kb ennyi!remélem Herzlich idén fog robbantani, különben ez így nem elég...
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Jah és az van a prospect ismertetőben, hogy nagyon kemény játékos, bírja az ütéseket. Így legalább a DLineunk edzésen majd nem Elin vagy egy bábún gyakorol :p

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Az ncaa guruktól kérdezném, hogy ezzel a pickkel rontjuk a draftot, vagy kihagyhatatlan bpa volt azon a helyen ahova tradeltünk érte. Találtunk valami Wilson féle hátsó körös tehetséget vagy mi volt ez?gyurczi
Reese úgy gondolta, hogy kell már egy QB, akit nevelgethetünk szépen Eli mögött aztán majd kitudja. Azt sem baj ha soha nem lép pályára 😀Asbee
A 4. körös pickjeink az elmúlt években úgyis kuka volt mind...

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Asbee: nem akartam vészmadárkodni neked, de a mock draft gameen megtippeltem a QB picket a negyedik körben 😀...salander
Mától fogva ki vagy tiltva 😀 😀

Mondjuk én is éreztem, hogy lesz ma egy QB, de hogy így, meg trade árán. De végülis Moore után ennyi legyen a legnagyobb bajunk 😀Asbee
Mit adtunk a tradeért? Egy hetedik köröst pffffff. Úgysem férne annyi ember a végleges 53-as keretbe. Így végre Karcsinak a lábáraköthetjük az utilaput.
Jah és még 1 olyan pick, akit 1. (max. 2.) körbe vártak 😊
Én örülök neki, max ha 2-3 év után jó lesz, akkor mehet egy 1. körös pickért akárhova, addig meg stabil csere lesz.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az ncaa guruktól kérdezném, hogy ezzel a pickkel rontjuk a draftot, vagy kihagyhatatlan bpa volt azon a helyen ahova tradeltünk érte. Találtunk valami Wilson féle hátsó körös tehetséget vagy mi volt ez?gyurczi
Reese úgy gondolta, hogy kell már egy QB, akit nevelgethetünk szépen Eli mögött aztán majd kitudja. Azt sem baj ha soha nem lép pályára 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Az ncaa guruktól kérdezném, hogy ezzel a pickkel rontjuk a draftot, vagy kihagyhatatlan bpa volt azon a helyen ahova tradeltünk érte. Találtunk valami Wilson féle hátsó körös tehetséget vagy mi volt ez?

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Asbee: nem akartam vészmadárkodni neked, de a mock draft gameen megtippeltem a QB picket a negyedik körben 😀...salander
Mától fogva ki vagy tiltva 😀 😀

Mondjuk én is éreztem, hogy lesz ma egy QB, de hogy így, meg trade árán. De végülis Moore után ennyi legyen a legnagyobb bajunk 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
És megint ott volt Greene. No comment.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Asbee: nem akartam vészmadárkodni neked, de a mock draft gameen megtippeltem a QB picket a negyedik körben 😀...
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ha eddig nem huztunk lb-t, most már ne is! Tele vunk késői körösökkel és udfa-kkal. Talán Greene az egy kivétel, ő nagyon produktív játékos volt college-ban, és a sebessége sem mindennapi lb-k közt, ő hozzá tudna tenni az lb sor játékához szvsz. (Pláne h Williams tavaly sérüléssel is küzdött.) Neki azért örülnék.
Shamarko Thomashoz mit szólnátok? Alacsony, de kemény játékos, nickel cb-nek inkább el tudnám képzelni mint S-nek. Lehet megérne egy picket. Phillip Tomas se lenne rossz pick.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
egyébként mi a jelenlegi kezdő LB sor? Rivers - Herzlich - J. Williams? esetleg középen Connor?
én mindenképp támogatnék akár 2 LB-t is a maradék öt pickből (egy RB, meg mondjuk két DB mellett), a kívánságlista:
Khaseem Greene, Chase Thomas, Gerald Hodges, Sean Porter, Ty Powell és aki a legfontosabb - Vince Williams
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Boley állítólag vissza is térhet, bár tavaly annyira nem villogott már


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Ez igen!Zúzós kis pick lett ez a 2.-3.!Tetszenek nagyon!
Nekem már a Pugh pick is szimpatikus volt , velük kiegészülve meg egészen kiváló a draft eddig!
2 needre is húztunk ami fontos volt!DE-ből meg sosem elég!
Viszont így hogy ment Boley és Blackburn + Rivers is gázos a LB sort már a vékonyabbnál is vékonyabbnak érzem...
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Eddig mind3 húzás tetszik, viszont a köv húzás tuti LB lesz!ironroy
Szerintem így már nem hozunk LB-t. Brownnál kiderült, hogy nem prioritás idén a FO-nak az LB, de lehet tévedek. A következő húzásként én örülnék azért Greenenek, de ő gyenge oldali LB, abból pedig van már kettő is nekünk.
Szerintem simán bennevan, hogy hozunk még egy OL-t, pl. Barrett Jones. Vagy jól jönne Poyer, esetleg Da'Rick Rogers. LB-nek én max egy 5. körös A.J Kleint tudnék elképzelni...
De este minden kiderül

több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én a LB-k közül Khaseem Greene-ért szorítok, de szerintem nem jut túl az Eagles választásán sem, ha nem mennek rá valamelyik QB-ra.

A WR és a Safety kínálatában is van olyan aki megérheti a negyedik körben... De a linebacker felhozatal tényleg nem valami vonzó.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az biztos, hogy QB-t ne húzzunk csak kidobott pick lenne. Egy futó elférne az utolsó körben, Miguel Maysonet állat lenne, bár valószínűleg UDFA lesz. Elkapók között is vannak ilyen jók pl. Rogers, Hamilton, Sanders, Kaufman...Viszont Denard Robinsont hanyagoljuk. TE, OL, DL nem szükséges. LB-ből Khaseem Greene jöhetne simán 4. körben, ha nem lesz benn vagy kihagyjuk, akkor felesleges erősködni másik LB-vel. CB lazán jöhet, LSU-t alaposan figyeltük lehet Tharold Simont behúzzuk. Mondjuk ott van még Poyer és Webb is, mindkettő fasza lehet. Safety-ből pedig egyértelműen Rontez Miles 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Eddig mind3 húzás tetszik, viszont a köv húzás tuti LB lesz!
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha már LB. innen bárki jöhet?  yhoo.it/184WhlQ
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Hát a DL-t tényleg egybe lehet rakni a következő évekre. Én még bízok a fiatalokban is, a DE-kben és Austinékban is lehet potenciál, Jenkins és Joseph mellett. Az OL valszeg javulhat, Cruz marad, a RB-ek rendben lesznek. Ha Amu előrelép, Webster összeszedi magát, TT újjászületik, Role megint jó lesz úgy a sec is elfogadható lesz és akkor már csak a LB sor lesz szokás szerint kérdéses. Nem rossz eddig ez az offseason. Nem gyengültünk, sőt, talán tartjuk a lépést a csoportunkkal, mert megint erős lesz az East.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Moore játszhat LB poszton is?vittore
Pont azért csúszott idáig, mert a mért eredményei gyengék. Szerintem egyértelmû DE, LB-nek lassú.