New York Jets

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Fasza... Hogan papíron bevethető lesz, Crowder még kiderül.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1308075717498986497
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Man JD must fire Gase NOW!!!! I would then move Hines Ward to HC.
Fentit egy Jets fórumon olvastam... az egy dolog h a tulajokkal gond van, de amíg ilyen szurkolók léteznek... Ward dolgot még hagyjuk, de h a barma még mindig nem tudja ennyi év után sem, hogy a GM-nek nincs jogköre a HC-t kivágni... félelmetes. 😀
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Szép kis névsor. Mintha eddig is nem lett vna elég színvonaltalan a műsor. Sok értékelhető nem volt, már csak azért sem, mert alig voltak a pályán. Darnold közelített a célpontok felé, már csak 1 méterrel dobál mellé. Sok időt ugyan nem kap. Most is látszott, hogy sokszor 1 célpontot néz egész végig, nem olvassa végig az összes routeot. Gore ugyan 87 yardot futott, (ami azért szép teljesítmény 37 évesen), de ezzel sokra nem megyünk. Amikor figyeltem, Becton megint nem játszott rosszul, legalább 1 első körösünk váljon már be...
A D# sem nagyon brillírozott, bár ők meg rengeteget voltak pályán. Mostert első és második (érvénytelen) TD-je kisértetiesen hasonlított egymásra és viszonylag rövid időn belül. Maye sem brillírozott tegnap, de látstzik, h Adams távozásával jobban tud érvényesülni.

Szerkesztette: Lucifer

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
No, akkor tegnap lesérült Perriman (ankle), McGovern (hamstring), QWilson (concussion), Maulet (groin), Hogan (ribs).
Az egyetlen, akire azt mondom h jó volt tegnap az QW (legalább rácáfolt arra, amit múlt héten írtam róla).
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az a legnagyobb bajom es utalom Gase-t szivbol a vezetéssel együtt, mert sikerült elérniük azt, hogy az már nem mozgat meg hogy mennyire szarok vagyunk. Teljesen közömbössé vált számomra a dolog. Én aki anno végignézte még a híres buttfumble meccset is, nem emlékszem mikor néztem utoljára végig jets meccset és ez nagyon szomorú.
Wester
Tavaly meg vegigneztem, de iden nincs kedvem idot olni ebbe a nem is tudom mibe, amit a Jets csinal.
Lassan ott tartok h nem artana Darnoldot is megizzasztani picit ha Flakon egeszseges...egy jo padozas raferne.
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Az a legnagyobb bajom es utalom Gase-t szivbol a vezetéssel együtt, mert sikerült elérniük azt, hogy az már nem mozgat meg hogy mennyire szarok vagyunk. Teljesen közömbössé vált számomra a dolog. Én aki anno végignézte még a híres buttfumble meccset is, nem emlékszem mikor néztem utoljára végig jets meccset és ez nagyon szomorú.

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 939

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
A Frisco játékosok is hullanak, mint a legyek. Ma is egy kivételesen szar játékkal kapunk ki. Vajon milyen mélyrepülés kell h Gaset szezon közben kirúgják? Van remény?
Lucifer
Christopher Johnson egy beszari puha p*cs nem fogja bye weekig kirakni sztem. Aztan ha igy hullanak a jatekosok mindenhil 1-2 meglepi win es marad Gase.
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
A Frisco játékosok is hullanak, mint a legyek. Ma is egy kivételesen szar játékkal kapunk ki. Vajon milyen mélyrepülés kell h Gaset szezon közben kirúgják? Van remény?

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Olvasom McGovern es Hogan is OUT Perriman utan, vki meg egeszseges?
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
A tény hogy még mindig tudunk szarabbak lenni, valahol már megsüvegelendő

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Nem érdekel mennyire picsáz el minket ma a 49ers, de jó volna, ha Darnold az üres embereket észrevenné, a méteres céltévesztések jelentősen csökkennének és némi kreativitás kipattanna Gase sötét fejéből.
Beki
És kezdjük jól a meccset! Ja nem...

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem érdekel mennyire picsáz el minket ma a 49ers, de jó volna, ha Darnold az üres embereket észrevenné, a méteres céltévesztések jelentősen csökkennének és némi kreativitás kipattanna Gase sötét fejéből.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Dee Ford is OUT amúgy a Frisconál.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ogletree, Malone és Josh Adams is ott lesz mai meccsnapi keretben.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Hát legalább Kittle-től nem kell tartanunk holnap.
GTom
Az a baj hogy Friscoban meg napok óta nagyítóval keresik kitől tartsanak a Jetsből 😊)))

Green is green
több mint 3 éve
GTom New York Jets 236
Hát legalább Kittle-től nem kell tartanunk holnap.
több mint 3 éve
GTom New York Jets 236
Sziasztok!

Elgondolkodtam a mai Crowder ügy után.

Már jópár éve követem a Jets történéseit és azt tapasztalom, hogy már a szezon előtt, vagy a legelején egy halom sérülttel működik a csapat.
Lehet, hogy rosszul gondolom, de nem lehet, hogy az erőnléti felkészüléssel/csapattal van némi hiba, hogy minden évben ez van?
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Nincsen rá jobb szó: precíz... 😀 a beatwriteres és az utolsó 2 rész marha jó 😀
 www.youtube.com/watch?v=U8TfB3qaV5M
Beki
Akkor lesz győzelmünk idén???

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nincsen rá jobb szó: precíz... 😀 a beatwriteres és az utolsó 2 rész marha jó 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Crowder OUT vasárnapra, Berrios veszi át a helyét.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó

Wester
 elitesportsny.com/2020/09/17/adam-gases-antiquated-offense-is-setting-up-the-new-york-jets-for-failure/
ehhez kapcsolódan, de ez a kedvencem:
"In Week 1, 86% of the Jets runs were up the middle and the Jets never ran outside the tackle."
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem lehetne, hogy a covid 19-re hivatkozva mégis eltörlik a szezont? Mutatott teljesítmény alapján szerintem miénk a tiebreaker az 1/1-ért...1 meccs után ezt mondom, sírok baszd meg
Apex
Nananana... ezt nem szabad. Jets drukker vagy bírod / bírnod kell a fájdalmat. 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó

Wester
Aztak*rva... 😀