New York Jets

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Pauline es Connor Hughes is azt irja, hogy nincs tervben Gase kirugasa egy Denver elleni vereseg utan sem.
Beki
Amúgy miben befolyásolja a Denver elleni meccs Gase megítélését? Szerintem akkor is vállalhatatlan ha agyonveritek a Broncost.
Mondjuk tankoláshoz a legjobb opció.
Bazzani
Semmin nem változtatna, csak a beszari tulajok félnek (pontosabban a helyettes öcsike) a média megítélésétől, hogy 1.5 év után kivágná a választott HC-ját.
Csak nem értem mi értelme várni... 1/3-as QB-d a rookie éve óta 2 év alatt béka segge alá süllyed minden szinten: zérő fejlődés és morálját is tönkreteszik. Gase rendszere nem működik és nem hajlandó / nem tud / nem is akar változtatni.
2 opció is mutatkozna még időben:
1. Gase leadja az offense játékhívásokat másnak: itt kb Cooter jöhet csak szóba, ez nem megy az egója miatt
2. kibasszák Gase-t és a talpnyaló Loggains haverját és Gregg Williams lesz az interim HC + megtartja DC role-t is, aztán offense részt kitalálják. Látni kellene, hogy Darnold ennyire beragadt, vagy Gase-l van a gond.

2. ponthoz jól jön, hogy az Arizona ellen a teljes kezdő offense felépül végre. Csak hát, a barom tulajok pont erre fogják majd h Gase mutassa meg velük mire megy.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Szerintetek Darnold(ból)al mi lesz?steelwolf
Hát ha külföldi Jets drukkerek logikáját követjük: hetek kérdése és jönnek a padoztatását követelők. 😀

Amúgy jelenleg a fene sem tudja erre a helyes választ: egy biztos h jelenleg nagyon messze van a franchise QB fogalmától. Ha így folytatja, akkor az 5. éves opcióját sem hívnám le és jövőre világosan közölném h harcoljon meg a kezdő posztért.
Beki
Az biztos h se Gase, se az OL se a WR corp nem segíti a munkáját! Nagyon kétarcú, vannak remek meccsei, sokszor meg nagyon homály!
Mondjuk ha 1/1 lesz a Jets, akkor gondolom kalap-kabát!

Bellel mi a helyzet?
Sztem ő már nem nagyon akar játszani! Az OL katasztrófa, Gase nem igazán számít rá!
Jövőre amúgy is cut lenne, vmennyi dead money-val, nem?
steelwolf
Röviden tömören: Bellnek sztem jövőre be kell érnie egy alacsony 1 éves szerződéssel és bizonyítania a 2 gyenge év után. Jövőre cut mindenképpen 4M halott pénzzel.
Beki
Trade deadlinekor nem érné meg Bellt elcserélni?
Bazzani
Szerintem még 7.körért se kellene senkinek a csomagjával...

Green is green
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Pauline es Connor Hughes is azt irja, hogy nincs tervben Gase kirugasa egy Denver elleni vereseg utan sem.
Beki
Amúgy miben befolyásolja a Denver elleni meccs Gase megítélését? Szerintem akkor is vállalhatatlan ha agyonveritek a Broncost.
Mondjuk tankoláshoz a legjobb opció.
Bazzani
Gase kirugása elkerülhetetlen. Csak az idő és az indok kérdéses. 0:4 kellő indok lehetne nem kellene megvárni az év végi 3:13 (?)-t

Green is green
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintetek Darnold(ból)al mi lesz?steelwolf
Hát ha külföldi Jets drukkerek logikáját követjük: hetek kérdése és jönnek a padoztatását követelők. 😀

Amúgy jelenleg a fene sem tudja erre a helyes választ: egy biztos h jelenleg nagyon messze van a franchise QB fogalmától. Ha így folytatja, akkor az 5. éves opcióját sem hívnám le és jövőre világosan közölném h harcoljon meg a kezdő posztért.
Beki
Az biztos h se Gase, se az OL se a WR corp nem segíti a munkáját! Nagyon kétarcú, vannak remek meccsei, sokszor meg nagyon homály!
Mondjuk ha 1/1 lesz a Jets, akkor gondolom kalap-kabát!

Bellel mi a helyzet?
Sztem ő már nem nagyon akar játszani! Az OL katasztrófa, Gase nem igazán számít rá!
Jövőre amúgy is cut lenne, vmennyi dead money-val, nem?
steelwolf
Röviden tömören: Bellnek sztem jövőre be kell érnie egy alacsony 1 éves szerződéssel és bizonyítania a 2 gyenge év után. Jövőre cut mindenképpen 4M halott pénzzel.
Beki
Trade deadlinekor nem érné meg Bellt elcserélni?

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pauline es Connor Hughes is azt irja, hogy nincs tervben Gase kirugasa egy Denver elleni vereseg utan sem.
Beki
Amúgy miben befolyásolja a Denver elleni meccs Gase megítélését? Szerintem akkor is vállalhatatlan ha agyonveritek a Broncost.
Mondjuk tankoláshoz a legjobb opció.

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Pauline es Connor Hughes is azt irja, hogy nincs tervben Gase kirugasa egy Denver elleni vereseg utan sem.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legalább megvan a franchise LT, jövőre jöhet egy irányító és egy elkapó is 😊

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
RA 3 meccs után 278 elkapott yardnál tart Carolinában, míg a Jetsnek összesen van 562 elkapott yardja. 😀
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Szóval jövőre Trevor Lawrence karrierjét kurjuk el?
Wester
Igen
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek Darnold(ból)al mi lesz?steelwolf
Hát ha külföldi Jets drukkerek logikáját követjük: hetek kérdése és jönnek a padoztatását követelők. 😀

Amúgy jelenleg a fene sem tudja erre a helyes választ: egy biztos h jelenleg nagyon messze van a franchise QB fogalmától. Ha így folytatja, akkor az 5. éves opcióját sem hívnám le és jövőre világosan közölném h harcoljon meg a kezdő posztért.
Beki
Az biztos h se Gase, se az OL se a WR corp nem segíti a munkáját! Nagyon kétarcú, vannak remek meccsei, sokszor meg nagyon homály!
Mondjuk ha 1/1 lesz a Jets, akkor gondolom kalap-kabát!

Bellel mi a helyzet?
Sztem ő már nem nagyon akar játszani! Az OL katasztrófa, Gase nem igazán számít rá!
Jövőre amúgy is cut lenne, vmennyi dead money-val, nem?
steelwolf
Röviden tömören: Bellnek sztem jövőre be kell érnie egy alacsony 1 éves szerződéssel és bizonyítania a 2 gyenge év után. Jövőre cut mindenképpen 4M halott pénzzel.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerintetek Darnold(ból)al mi lesz?steelwolf
Hát ha külföldi Jets drukkerek logikáját követjük: hetek kérdése és jönnek a padoztatását követelők. 😀

Amúgy jelenleg a fene sem tudja erre a helyes választ: egy biztos h jelenleg nagyon messze van a franchise QB fogalmától. Ha így folytatja, akkor az 5. éves opcióját sem hívnám le és jövőre világosan közölném h harcoljon meg a kezdő posztért.
Beki
Az biztos h se Gase, se az OL se a WR corp nem segíti a munkáját! Nagyon kétarcú, vannak remek meccsei, sokszor meg nagyon homály!
Mondjuk ha 1/1 lesz a Jets, akkor gondolom kalap-kabát!

Bellel mi a helyzet?
Sztem ő már nem nagyon akar játszani! Az OL katasztrófa, Gase nem igazán számít rá!
Jövőre amúgy is cut lenne, vmennyi dead money-val, nem?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/BrianCoz/status/1310916452011118592
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
QW-sel mi van, hogy ennyire nem megy? Rálép a Leo által kitaposott útra? De Ő legalább egy ideig elfogadhatóan játszott.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Heti PFF OL stat:
Becton: 0 sack, 0 QB hit, 0 QB hurry, 0 QB pressure
Lewis: 0 sack, 0 QB hit, 0 QB hurry, 0 QB pressure (1 penalty)
McGovern: 0 sack, 1 QB hit, 2 QB hurry, 2 QB pressure
GvR: 0 sack, 0 QB hit, 3 QB hurry, 3 QB pressure
McDermott: 1 sack, 0 QB hit, 2 QB hurry, 3 QB pressure (1 penalty)
Edoga: 0 sack, 2 QB hit, 1 QB hurry, 3 QB pressure (1 penalty)

Becton 31 snap, McDermott 33 snap, többiek 64 snap

Védelmi oldalon 33 snap alatt QW barátunk 3 tacklet hozott össze (0 sack, 0 QB hit, 0 QB hurry).
McLendon 1 QB hurry
Franklin-Myers 2 QB hurry
JWillis 1 QB hurry
Shepherd 1 QB hit
Fatukasi 1 QB hurry

DB coverage rész:
Poole 6 labda ment felé / 6 elkapást engedett, total 49 yard
Austin 6 laszti ment felé / 4 elkapást engedett, total 58 yard
McDougald 2 / 2, total 32 yard
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek Darnold(ból)al mi lesz?steelwolf
Hát ha külföldi Jets drukkerek logikáját követjük: hetek kérdése és jönnek a padoztatását követelők. 😀

Amúgy jelenleg a fene sem tudja erre a helyes választ: egy biztos h jelenleg nagyon messze van a franchise QB fogalmától. Ha így folytatja, akkor az 5. éves opcióját sem hívnám le és jövőre világosan közölném h harcoljon meg a kezdő posztért.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Becton megúszta a komolyabb sérülést, van esély a játékára a héten.
Perriman, QWilson és Fant fixen OUT, Crowdernél pici esély mutatkozik.

Bár Crowdert sem erőltetném, hiszen az Arizona ellen Bell, Perriman és Mims is visszajöhet IR-ről.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerintetek Darnold(ból)al mi lesz?

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az sem lehet kifogás h Darnold miatt fontos a folyamatosság edzők terén, vagy h nincs megfelelő interim HC... adják oda GW-nek, Gase mehet a bohóc OC haverjával amerre akar és Jim Bob Cooternek lehet adni a játékhívásokat, ennél szarabb úgysem lehet.
Beki
Én éjszakánként még mindig felsírok ha eszembe jut.

több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Részemről GW maradhatna. Benne azért van potenciai talán. És a GM posztot egyenlőre nem bántanám. Douglas az utóbbi évek egyik legjobb és leg következetesebb FA-ját és Draftját intézte.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Ha feltételezzük, h elküldik Gaset, mi lenne a forgatókönyv? Meddig lehet ideiglenes HC-val működtetni a csapatot? Mert gondolom éppen zajló NFL/NCAA idényben nem nagyon lehet értelmes HC-t/edzői gárdát összekalapozni.
Lucifer
Szezon végéig sztem csak NCAA-ből tudunk edzőt hozni, de előbb rúgják ki Gase-t, utána ráérünk ezzel foglalkozni. A Johnson banda agyi szintjét tekintve szezon végéig nézhetjük, ami most zajlik.
Beki
return of the rex
briareos
Ennél jobb lenne.
Az AFC-döntős évek után az a Jets évi 5-6 teljesen LOL meccset játszott, a mostani úgy 13-14-et fog.
Kampman
én sem ironizáltam, kb az elmúlt 20 évben vele volt a csapatnak identitása. csak kell mellé normális GM

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Ha feltételezzük, h elküldik Gaset, mi lenne a forgatókönyv? Meddig lehet ideiglenes HC-val működtetni a csapatot? Mert gondolom éppen zajló NFL/NCAA idényben nem nagyon lehet értelmes HC-t/edzői gárdát összekalapozni.
Lucifer
Szezon végéig sztem csak NCAA-ből tudunk edzőt hozni, de előbb rúgják ki Gase-t, utána ráérünk ezzel foglalkozni. A Johnson banda agyi szintjét tekintve szezon végéig nézhetjük, ami most zajlik.
Beki
return of the rex
briareos
Ennél jobb lenne.
Az AFC-döntős évek után az a Jets évi 5-6 teljesen LOL meccset játszott, a mostani úgy 13-14-et fog.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Ha feltételezzük, h elküldik Gaset, mi lenne a forgatókönyv? Meddig lehet ideiglenes HC-val működtetni a csapatot? Mert gondolom éppen zajló NFL/NCAA idényben nem nagyon lehet értelmes HC-t/edzői gárdát összekalapozni.
Lucifer
Szezon végéig sztem csak NCAA-ből tudunk edzőt hozni, de előbb rúgják ki Gase-t, utána ráérünk ezzel foglalkozni. A Johnson banda agyi szintjét tekintve szezon végéig nézhetjük, ami most zajlik.
Beki
return of the rex

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Greg W-nek örülnétek?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ha feltételezzük, h elküldik Gaset, mi lenne a forgatókönyv? Meddig lehet ideiglenes HC-val működtetni a csapatot? Mert gondolom éppen zajló NFL/NCAA idényben nem nagyon lehet értelmes HC-t/edzői gárdát összekalapozni.
Lucifer
Amíg a college alapszakasz le nem megy, onnan edző nem nevezhető ki, nah most mivel konferenciája válogatja h melyik mikor zárul, így valszeg NFL-körökből fog majd az új HC jönni.
Szal ha idény közben repül Gase akk minden vszínűség szerint Gregg Williams lesz a HC, a DC posztot meg vagy a PGC Dennard Wilson vagy a korábban már DC-ként is dolgozó ILB-edző Frank Bush venné át.
Támadó play caller meg gondolom Loggains lenne vagy esetleg Jim Bob Cooter.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ha feltételezzük, h elküldik Gaset, mi lenne a forgatókönyv? Meddig lehet ideiglenes HC-val működtetni a csapatot? Mert gondolom éppen zajló NFL/NCAA idényben nem nagyon lehet értelmes HC-t/edzői gárdát összekalapozni.
Lucifer
Szezon végéig sztem csak NCAA-ből tudunk edzőt hozni, de előbb rúgják ki Gase-t, utána ráérünk ezzel foglalkozni. A Johnson banda agyi szintjét tekintve szezon végéig nézhetjük, ami most zajlik.