New York Jets

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na kérem szépen, PFF szerint QW felpakolt egy db kőkemény QB hitet a Bills ellen, not bad...
Fatukasi 1 QB hurry
Anderson 3 QB hurry
JJenkins 3 QB hurry
Basham 1 QB hit, 2 QB hurry
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Micsoda meglepetés: LB Paul Worrilow érkezett PS-re.
Beki
Ő még játsza a focit? Imádni való pali, kár, hogy nem jó játékos 😊
peach
Asszem tavaly vagy talán idén TC alatt volt nálunk, gondolom ezért őt hoztuk. Fejből nem tudom ki egészséges már ILB poszton, de kell emberke oda.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Micsoda meglepetés: LB Paul Worrilow érkezett PS-re.
Beki
Ő még játsza a focit? Imádni való pali, kár, hogy nem jó játékos 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Micsoda meglepetés: LB Paul Worrilow érkezett PS-re.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Becton 77.2-es PFF gradet kapott és 2 engedett pressure-t írtak a neve mellé. Így utólag visszanézve a sack valóban nem az ő hibája.
Beki
Egyúttal a 12. legjobb volt az első héten, az lényegesen biztatóbb kezdés a vártaknál 😊

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Becton 77.2-es PFF gradet kapott és 2 engedett pressure-t írtak a neve mellé. Így utólag visszanézve a sack valóban nem az ő hibája.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Mims es Cashman IR-en.
Beki
A pocs van ezzel a Denzellel? :/
alatriste
Mi a picsa lenne...hamstring... 😀 normális TC és preseason nélkül nem csoda. Kb a fél liga hasonló miatt dől ki. 😀
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mims es Cashman IR-en.
Beki
A pocs van ezzel a Denzellel? :/


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Mims es Cashman IR-en.
Beki
Ehhhhh

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Mims es Cashman IR-en.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
RB Kallen Balage érkezett... nem létezik bassza meg h jobb RB nincs odakint...
Beki
Ott van a március óta csapat nélkül lévő Devonta Freeman...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Bell -> IR
Legkorabban 3 het mulva terhet vissza, azaz a Cardinals ellen.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
RB Kallen Balage érkezett... nem létezik bassza meg h jobb RB nincs odakint...
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Becton hogy muzsikált?
gabokocka
Ennyivel kiegészítem még:
 twitter.com/BaldyNFL/status/1305621830258970625
Beki
Tetszik 😊
Biztos lesz még vele sok munka, de qrvajó a csávó.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/BaldyNFL/status/1305595644699201536
Apex
Hát ez így még csúnyább látva Crowder helyzetét így utólag.... bezzeg 3 ember közé volt esze bedobni ívelten kicsavart testhelyzetből... itt meg mozgásból nem mert passzolni, ami még megy is neki. 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Becton hogy muzsikált?
gabokocka
Ennyivel kiegészítem még:
 twitter.com/BaldyNFL/status/1305621830258970625
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Bell par hetre off hamstring serulessel.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 939
 twitter.com/BaldyNFL/status/1305595644699201536

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Én a köv Bills meccsig várok az itélettel Gase-Darnold ügyben - legalábbis a szezon elött igy voltam.... lehet felesleges

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem akarom 1 meccs után temetni az egész szezont, de nehéz nem így éreznem. Még kilátástalanabb volt az egész csapat mint tavaly, ami azért nem kis teljesítmény. Illetve Darnold-ot sem szívesen ekézném, de én egyre jobban félek tőle hogy ez ennyi volt. Sehol nincs az a srác akire számítottunk, akinek a hátára kéne vennie a csapatot, jobbá tennie a többieket. 3. évében van és rookie mistake-ek sorát halmozza, mintha semmit nem fejlődött volna, sőt gyengébben játszik. Most még a falra sem lehet fogni, mert azért bőven volt ideje dobálni, jó nyilván kávét főzni nem tudott mint Allen, de egy jó qb-nak ennyinek bőven elégnek kéne lennie, gyenge wr corp ide vagy oda. Gase playcall-ja is ismét elég érdekes volt, a védelem szarrá nyelte a yardokat egy Allen ellen. Semmi esélyt nem látok itt arra, hogy bármit is javulhatnánk, kövi meccs 49ers ellen...biztos nem fognak rommá verni minket. Szóval én úgy vagyok vele, hogy még 3-4 ilyen meccs Darnold-tól és részemről mehet a tankolás.
Apex
Körülmények ide vagy oda, de pár meccs után valszeg eljutunk addig, hogy kimondjuk, hogy Darnold nem franchise QB. Nagyon minimális fejlődést látni nála 2 év után, dobómozdulata kezd szétesni, ugyanazok a hülye döntések stb stb stb.
Hosszú ideje először nyomtam ki streamet és teljes undorral/érdektelenséggel néztem a 3. negyedben a meccset. A látottakat nem lehet a COVID szitura fogni egyáltalán.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 939
Nem akarom 1 meccs után temetni az egész szezont, de nehéz nem így éreznem. Még kilátástalanabb volt az egész csapat mint tavaly, ami azért nem kis teljesítmény. Illetve Darnold-ot sem szívesen ekézném, de én egyre jobban félek tőle hogy ez ennyi volt. Sehol nincs az a srác akire számítottunk, akinek a hátára kéne vennie a csapatot, jobbá tennie a többieket. 3. évében van és rookie mistake-ek sorát halmozza, mintha semmit nem fejlődött volna, sőt gyengébben játszik. Most még a falra sem lehet fogni, mert azért bőven volt ideje dobálni, jó nyilván kávét főzni nem tudott mint Allen, de egy jó qb-nak ennyinek bőven elégnek kéne lennie, gyenge wr corp ide vagy oda. Gase playcall-ja is ismét elég érdekes volt, a védelem szarrá nyelte a yardokat egy Allen ellen. Semmi esélyt nem látok itt arra, hogy bármit is javulhatnánk, kövi meccs 49ers ellen...biztos nem fognak rommá verni minket. Szóval én úgy vagyok vele, hogy még 3-4 ilyen meccs Darnold-tól és részemről mehet a tankolás.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Becton hogy muzsikált?
gabokocka
1 sack jött róla, de sztem átlagos/átlag felettit nyújtott.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Becton hogy muzsikált?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Te rohadt élet...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Aki jó volt: Maye, Poole és Mann
Maye és Poole szerzett 3 sacket, ez sokat elmond. QW megint láthatatlan volt, szépen tart abba az irányba, mint Leo haverja.
Igazából jöhetnék megint Gase-l, de amíg Darnold akkora homály h üres célpontokat nem találja el, már kimozgásból is egy métert téved, Hogan fölött kb 5 méterrel dobja el a labdát, kicsavart testhelyzetből ívelt labdát dob Crowdernek(!) és annyi ész nem szorul bele h miközben kergetik az oldalvonal felé h ink kidobja a labdát és ne -5 yardot nyeljünk be... sajnálom, de addig itt nem lesz semmi szép dolog az offensetől. Futást hagyjuk is.
Beki
Maye lehet hogy igy Adams távozásával megkapta azt a teret ami kellett neki!
Azért Adams jól tolta Seattlenél...
Pityu Gyor
Nem gondoltam jó ötletnek, de meglátjuk hosszú távon mi lesz. Bár nagyon mindegy, mert a DL nem tudom hány nyomást generált tegnap, de h 2 sec player szerezze az összes sacket... Mondjuk sokat szaggatott a stream, de Jordan Jenkins és QW részéről nulla volt, amit láttam. Ashtyn Davis pályán volt egyáltalán a védelemben?