New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jol van mondjuk ahogy olvasom semmi komoly, TruJo is remelhetoleg elso hetre rendben lesz
Apex
Hát...Gase konkrétan azt mondta h TruJo week-to-week és reméli h nem hónapokig esett ki, Brown szintén hamstring, az a baj ez lehet pár hét, vagy hónapok is. 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Jol van mondjuk ahogy olvasom semmi komoly, TruJo is remelhetoleg elso hetre rendben lesz

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Oh boy ennyit a seruleshullam elkeruleserol xd

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Osemele is idő előtt befejezte az edzést, Alex Lewis a kezdő helyette, míg Brown helyére Maulet ugrott be.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Kyron Brown valszeg hamsting sérüléssel fejezte be az edzést. Anderson is ment az öltözőbe sérüléssel.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
TruJo kiesésével Kyron Brown lépett elő kezdővé edzésen.
Roberts-Brown-Poole a kezdő hármas, depth mögöttük: Nickerson, camp body-k és Austin, aki NFI listán van. 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Vedvik megy 5. korert a Vikingekhez, ennyit nem adtam volna erte
Apex
Semmiképpen sem, bár Vedvik is csak egy preseason huszár amennyire tudom. Bertolet pedig tolt egy Kotonzárós edzést.
Beki
Matt Bryant elerheto

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Vedvik megy 5. korert a Vikingekhez, ennyit nem adtam volna erte
Apex
Semmiképpen sem, bár Vedvik is csak egy preseason huszár amennyire tudom. Bertolet pedig tolt egy Kotonzárós edzést.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az első félidő alapján nem lett volna visszaesés. Az 0/2 XP-vel kezdeni, de különösen a második volt olyan, hogy néztem, hogy ezt hogy a bánatba lehet egyáltalán ilyen módon elrúgni oldalra

De ez a visszavonulás akkor is meglepő, hiszen egy rossz félidőről beszélünk a legelső (semmit nem számító) PS-meccsen

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
De akkor ki lesz a kicker?
Gase?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Vedvik megy 5. korert a Vikingekhez, ennyit nem adtam volna erte

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Winters week-to-week, 1. hétre felépül, viszont TruJo hamstring sérülést szedett össze.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1160571947694120963?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
 twitter.com/BrianCoz/status/1160302768453820416?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Wikiről van :
Catanzaro retired after struggling in a preseason game.

Komoly csapás érhette azon a meccsen 😁


több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
K Chandler Catanzaro has retired and we've signed K Taylor Bertolet.
Maye lekerült a PUP listáról, ma már fullos edzést tol valszeg.

Mi a f*sz? xD
Beki
Nem rúghatnak ki, ha visszavonulsz.

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
K Chandler Catanzaro has retired and we've signed K Taylor Bertolet.
Maye lekerült a PUP listáról, ma már fullos edzést tol valszeg.

Mi a f*sz? xD
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Derrick Jones is repült, újabb Maccagnan pick off.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Már a cuccozás is megy. 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Az esti meccsrol:

Pro:
-1st team O
-1st team D
-Siemian, Falk
-Greg Dortch
-Cashman, Luvu
-Edoga
-Gase kb. mar most kreativabb jatekokat hivott mint Bates tavaly egesz evben
Con:
-Elkepeszto mennyire nincs melyseg DB poszton, Nickerson, Brown borzalmas volt, de meg a campben jol teljesito Derrick Jones se volt tul meggyozo
-ez sajnos a D-linera is igaz...nem volt semmi nyomas az csereiranyitokon, Polite-nak eleg csendes meccse volt, remelhetoleg az elso meccsig azert fog o meg fejlodni, mert kelleni fog az edge presence
-Catman katasztrofa(Myers jokat nevethet)

Osszegzes: Darnold illetve a kezdocsapat mindket oldalon jol nezett ki es vegsosoron nyilvan ez a legfontosabb, de imadkozzunk, hogy ne erje a csapatot seruleshullam foleg a fent emlitett posztokon kulonben komoly gondban leszunk.
Apex
No, sikerült végignéznem a meccset és teljesen egyetértek az általad leírtakkal. Crowderre nagyon nagy szükségünk lesz egész szezonban, főleg Herndon eltiltása alatt. QW kb 10 snapet volt a pályán, de párszor sikerült beomlasztania a Giants OL-t. 2 QB lesz sztem rosteren és Sziámiáú lesz a QB2.
Azoknak, akik meg Maccagnant dicsérik h sok talent van neki köszönhetően a csapatban, egy izmos sallert adnék és végigolvastatnám velük h milyen depth van a kezdők mögött. Védelemben talán a belső LB sor, ami elfogadható. Nickerson és Brown megye 3-ba valók, előbbi gyors, de köze nincs a profi ligához. Ha TruJo és Roberts formája gyenge lesz, 400-500 yardokat kajálunk lazán.
Illetve egy szezon eleji tipp: Leonard Williamsnek marha gyenge szezonja lesz.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Am Winters válla megsérült tegnap.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Lesz itt még CB vadászat. Nickerson és az UDFA Brown nem fog semmit megoldani itt. 2-3# offense szivatta őket tegnap.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Az esti meccsrol:

Pro:
-1st team O
-1st team D
-Siemian, Falk
-Greg Dortch
-Cashman, Luvu
-Edoga
-Gase kb. mar most kreativabb jatekokat hivott mint Bates tavaly egesz evben
Con:
-Elkepeszto mennyire nincs melyseg DB poszton, Nickerson, Brown borzalmas volt, de meg a campben jol teljesito Derrick Jones se volt tul meggyozo
-ez sajnos a D-linera is igaz...nem volt semmi nyomas az csereiranyitokon, Polite-nak eleg csendes meccse volt, remelhetoleg az elso meccsig azert fog o meg fejlodni, mert kelleni fog az edge presence
-Catman katasztrofa(Myers jokat nevethet)

Osszegzes: Darnold illetve a kezdocsapat mindket oldalon jol nezett ki es vegsosoron nyilvan ez a legfontosabb, de imadkozzunk, hogy ne erje a csapatot seruleshullam foleg a fent emlitett posztokon kulonben komoly gondban leszunk.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Claiborne -> KC 1 évre
Hajnalban Darnold 1-2 támadást kap azért, Bell nem játszik.
Beki
Jó, nem mondom, hogy friss vagyok, de basszus ahogy néztem, hogy Darnold hajnalban támadást kap, azt hittem pillanatra, hogy valami bandaháború van 😀
Wyatt
Hmm, valóban izgalmas a megfogalmazásom.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Claiborne -> KC 1 évre
Hajnalban Darnold 1-2 támadást kap azért, Bell nem játszik.
Beki
Jó, nem mondom, hogy friss vagyok, de basszus ahogy néztem, hogy Darnold hajnalban támadást kap, azt hittem pillanatra, hogy valami bandaháború van 😀