New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Dortch, Middleton, Bertolet repultek.
Beki
Dortch-nak pedig szurkoltam, kár érte viszont egy-két jó PR-en kívül WR-ként eléggé el volt tűnve.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Amúgy így ezek tudatában abszolút érthető a Polite cut. JD mióta idekerült többször is hangoztatta hogy culture changer játékosokat keres kifogástalan munkamorállal és hozzáállással. Konkrétan az első sajtótájékoztatóján ezt mondta: "“We’re going to find passionate people that love the game of football, that hate losing more than they love winning."

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Dortch, Middleton, Bertolet repultek.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jets GM Joe Douglas said he'd be active. He was. Jets were awarded WR Braxton Berrios, DE John Franklin, DB Bennett Jackson and K Kaare Vedvik on waivers.
Beki
Na most meg Berriost. Elég már 😕

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
"The Jets’ surprising cut of third-round pick Jachai Polite on Saturday was not just based on his on-field struggles. A source confirmed that Polite was fined more than $100,000 by the team during his four months as a Jet for violating team rules, including being late for meetings. Pro Football Talk first reported Polite’s fines."
Közben Josh Adams -->PS

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Polite tényleg ilyen világi balfasz volt?
ThundersNFL
Nem csak hozzánk akart jönni 😊
Nem érezte jól magát abban a közegben és tett róla hogy elküldjék.
Nézd majd meg nálunk vinni is fogja valamire 😉
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jets GM Joe Douglas said he'd be active. He was. Jets were awarded WR Braxton Berrios, DE John Franklin, DB Bennett Jackson and K Kaare Vedvik on waivers.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ezt úgy itt hagyom csak.
Jets third-round pick Jachai Polite went unclaimed on waivers. - Breer
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Polite tényleg ilyen világi balfasz volt?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Treadwell meg szerintem szoba johet WR poszton. Thomasnal max azert latok eselyt mert egyutt dolgozott meg anno Gase-el.Apex
Connor Hughes szerint 6+ új ember is jöhet ma waiver listáról.
Újragondolva 2 WR + 2 CB nem kizárt, van még kicker is, arra számítok h 1 RB is jön.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Jelenlegi 53-as roster:

Quarterbacks (2): Sam Darnold, Trevor Siemian

Running Backs (4): Le’Veon Bell, Ty Montgomery, Bilal Powell, Trenton Cannon

Tight Ends (3): Ryan Griffin, Trevon Wesco, Daniel Brown

Offensive Line (10): Kelvin Beachum, Brian Winters, Brandon Shell, Ryan Kalil, Kelechi Osemele, Jonotthan Harrison, Alex Lewis, Chuma Edoga, Tom Compton, Brent Qvale

Wide Receivers (5): Robby Anderson, Quincy Enunwa, Jamison Crowder, Josh Bellamy, Greg Dortch

Defensive Line (8): Leonard Williams, Quinnen Williams, Nathan Shepherd, Kyle Phillips, Bronson Kaufusi, Steve McLendon, Henry Anderson, Folorunso Fatukasi

Linebackers (8): Jordan Jenkins, C.J. Mosley, Blake Cashman, Tarell Basham, Harvey Langi, Albert McClellan, Frankie Luvu, Neville Hewitt

Cornerbacks (5): Trumaine Johnson, Darryl Roberts, Brian Poole, Nate Hairston, Arthur Maulet

Safeties (5): Jamal Adams, Marcus Maye, Doug Middleton, Rontez Miles, Matthias Farley

Special teams (3): Taylor Bertolet, Thomas Hennessy, Lachlan Edwards

Cannon max speciel team szerepe miatt maradhatott, Powellnek van miért aggódnia (Eagles Josh Adams okán).
WR-ben Dortch max visszahordó lesz, Bellamy is aggódhat. Doctson jöhet szóba és Demaryius Thomas is elérhető lett, de ő valészeg megy vissza h trotty Brady-vel gyűrűért hajtsanak.
Pass rusher felhozatal...hányinger. Így hirtelen Noah Spence neve ugrik be, akit kivágtak tegnap.
CB depth...
Beki
Treadwell meg szerintem szoba johet WR poszton. Thomasnal max azert latok eselyt mert egyutt dolgozott meg anno Gase-el.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja ha IR az más, én a cutra reagáltam. Mondjuk két éven belül szerintem akkor is kivágás lesz belőle
Wyatt
Cut volt csak én kamu IRt nyomtam volna vele.
Bazzani
Ahh ertem

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jelenlegi 53-as roster:

Quarterbacks (2): Sam Darnold, Trevor Siemian

Running Backs (4): Le’Veon Bell, Ty Montgomery, Bilal Powell, Trenton Cannon

Tight Ends (3): Ryan Griffin, Trevon Wesco, Daniel Brown

Offensive Line (10): Kelvin Beachum, Brian Winters, Brandon Shell, Ryan Kalil, Kelechi Osemele, Jonotthan Harrison, Alex Lewis, Chuma Edoga, Tom Compton, Brent Qvale

Wide Receivers (5): Robby Anderson, Quincy Enunwa, Jamison Crowder, Josh Bellamy, Greg Dortch

Defensive Line (8): Leonard Williams, Quinnen Williams, Nathan Shepherd, Kyle Phillips, Bronson Kaufusi, Steve McLendon, Henry Anderson, Folorunso Fatukasi

Linebackers (8): Jordan Jenkins, C.J. Mosley, Blake Cashman, Tarell Basham, Harvey Langi, Albert McClellan, Frankie Luvu, Neville Hewitt

Cornerbacks (5): Trumaine Johnson, Darryl Roberts, Brian Poole, Nate Hairston, Arthur Maulet

Safeties (5): Jamal Adams, Marcus Maye, Doug Middleton, Rontez Miles, Matthias Farley

Special teams (3): Taylor Bertolet, Thomas Hennessy, Lachlan Edwards

Cannon max speciel team szerepe miatt maradhatott, Powellnek van miért aggódnia (Eagles Josh Adams okán).
WR-ben Dortch max visszahordó lesz, Bellamy is aggódhat. Doctson jöhet szóba és Demaryius Thomas is elérhető lett, de ő valészeg megy vissza h trotty Brady-vel gyűrűért hajtsanak.
Pass rusher felhozatal...hányinger. Így hirtelen Noah Spence neve ugrik be, akit kivágtak tegnap.
CB depth...
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja ha IR az más, én a cutra reagáltam. Mondjuk két éven belül szerintem akkor is kivágás lesz belőle
Wyatt
Cut volt csak én kamu IRt nyomtam volna vele.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Wow Burnett is repult ez mondjuk meglepo, bar olyan sokat o sem mutatott
Apex
Mondjuk úgyh a Polite cut inkább meglepőbb.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
5 WR és 5 CB fogott rostert. Holnap lesz itt még 5-6 új arc a rosteren sztem.
1 új WR, 1-2 új CB, 1 RB-t cserélünk másikra sztem.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wow Burnett is repult ez mondjuk meglepo, bar olyan sokat o sem mutatott
Apex
Nem hát, csak minden felé repülő labdát elkap egy éve, azt is, amit nem lehet 😀
Helyes, helyes^^
Wyatt
Tavaly volt egy ket korrekt meccse de iden eloszezonban illetve training campben sem volt igazan kiemelkedo
Apex
Igen, az lehet. Én viszont csak a meccseket néztem, ott meg mindent elkap. Ha ez nem elég, az nem baj 😊

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Wow Burnett is repult ez mondjuk meglepo, bar olyan sokat o sem mutatott
Apex
Nem hát, csak minden felé repülő labdát elkap egy éve, azt is, amit nem lehet 😀
Helyes, helyes^^
Wyatt
Tavaly volt egy ket korrekt meccse de iden eloszezonban illetve training campben sem volt igazan kiemelkedo

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wow Burnett is repult ez mondjuk meglepo, bar olyan sokat o sem mutatott
Apex
Nem hát, csak minden felé repülő labdát elkap egy éve, azt is, amit nem lehet 😀
Helyes, helyes^^

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Wow Burnett is repult ez mondjuk meglepo, bar olyan sokat o sem mutatott

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nickerson -> SEA, 2021-es kondíciós 7. körös pick
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Polite cut LOL
Apex
Várható volt.
Beki
Az évi 3/4-et akkor sem vágsz ki azért, ha totál fogalmatlan. Btw, én a draft idején azt hittem, egy-két év múlva lesz kukázva
Wyatt
Új GM. Simán kinézem h Maccagnan nem kérdezte meg Gase-t vagy GW-t Polite-ról.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Ja meg végre Eric Tomlinson is repült 2 évvel később mint kellett volna.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Mondjuk ez nekem is eros volt hiaba megye 3as szinten kuldte

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath