New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
GTom New York Jets 236
Arról van info, hogy milyen elérhető rúgók vannak a piacon?
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
The Jets will be holding a kicking tryout tomorrow with the intent of finding a new guy. Another rough outing for Vedvik who end up looking for his fourth team since last month - La Canfora
Beki
Az, hogy ezért a csavoert egy 5.kort behúzott a Ravens, az év lehúzása 😊

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
The Jets will be holding a kicking tryout tomorrow with the intent of finding a new guy. Another rough outing for Vedvik who end up looking for his fourth team since last month - La Canfora
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
...Apex
Annyival kiegészíteném, hogy próbálkoztunk azért mély passzokkal is, de egyiknél a védő nagyon faszán védekezett, másiknál RA-nak 2 lépés előnye volt talán Poyerrel szemben és Darnold túldobta. Na ez utóbbi nem fér bele, ha ezenkívül tudjuk, amit leírtál mellé. Crowder asszem 13-14 alkalommal lett célba véve, szét fogják törni egyszer, arra pont jó lesz. Ez a Bills védelem egy állat, de szerencsére vigyáztunk a labdára, de RA-tól és Enunwától ettől marhára több kell. Enunwa konkrétan elszakadni sem tudott egyszer sem.
Beki
Valahol olvastam, hogy a 2. mély passznál Robi elvileg mintha megbotlott volna kicsit, mikor Darnold már elengedte felé a labdát, de sajnos élőben ez nem került visszajátszásra. Igazából lényegtelen, ez akkor is rohadtul kevés, hova tűnt az az összhang ami volt közte meg Darnold között tavaly szezon végefelé? Szerintem Gase túl konzervatívra vette a figurát, amit ez a grafika jól is mutat. Sokszor szinte fel se nézett Sam már dobta is a labdát Crowder vagy Bell felé a design végett. De ha már ennyire rámegyünk a designed playre, akkor például rollout/bootleg miért nem volt, ami Sam-nek nagy erőssége?
Apex
Ez is egy nagyon jó kérdés, bezzeg a WR screenek mentek. Mondjuk egy statot is megnéznék h hányszor volt nyomás alatt Sam, mert meccs közben írtam talán félidő környékén h már akkor sack és qb hit hadak voltak. :/
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
...Apex
Annyival kiegészíteném, hogy próbálkoztunk azért mély passzokkal is, de egyiknél a védő nagyon faszán védekezett, másiknál RA-nak 2 lépés előnye volt talán Poyerrel szemben és Darnold túldobta. Na ez utóbbi nem fér bele, ha ezenkívül tudjuk, amit leírtál mellé. Crowder asszem 13-14 alkalommal lett célba véve, szét fogják törni egyszer, arra pont jó lesz. Ez a Bills védelem egy állat, de szerencsére vigyáztunk a labdára, de RA-tól és Enunwától ettől marhára több kell. Enunwa konkrétan elszakadni sem tudott egyszer sem.
Beki
Valahol olvastam, hogy a 2. mély passznál Robi elvileg mintha megbotlott volna kicsit, mikor Darnold már elengedte felé a labdát, de sajnos élőben ez nem került visszajátszásra. Igazából lényegtelen, ez akkor is rohadtul kevés, hova tűnt az az összhang ami volt közte meg Darnold között tavaly szezon végefelé? Szerintem Gase túl konzervatívra vette a figurát, amit ez a grafika jól is mutat. Sokszor szinte fel se nézett Sam már dobta is a labdát Crowder vagy Bell felé a design végett. De ha már ennyire rámegyünk a designed playre, akkor például rollout/bootleg miért nem volt, ami Sam-nek nagy erőssége?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hát ezt most vagy ennyire marha biztosra vettük, vagy nem tudom...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
...Apex
Annyival kiegészíteném, hogy próbálkoztunk azért mély passzokkal is, de egyiknél a védő nagyon faszán védekezett, másiknál RA-nak 2 lépés előnye volt talán Poyerrel szemben és Darnold túldobta. Na ez utóbbi nem fér bele, ha ezenkívül tudjuk, amit leírtál mellé. Crowder asszem 13-14 alkalommal lett célba véve, szét fogják törni egyszer, arra pont jó lesz. Ez a Bills védelem egy állat, de szerencsére vigyáztunk a labdára, de RA-tól és Enunwától ettől marhára több kell. Enunwa konkrétan elszakadni sem tudott egyszer sem.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Na akkor így egyet ráaludva leírnám a véleményem a tegnapi meccsről.
Kezdjük azzal ami tetszett, Bell szerintem fantasztikus volt a játék minden terén, mintha tényleg semmit nem hagyott volna ki...Crowder is remek volt ő szerintem amennyi labdát kapott azokból kihozta a maximumot, Mosley egy állat, mindenhol ott volt, meg úgy az egész védelem az első három negyedben szerintem abszolút túlteljesített, meg persze Edwards leg. Na és itt véget is érnek a pozitívumok. Na most amelyik csapat képes arra, hogy +4-es TO mutatóval egy csoportrivális ellen, hazai pályán a nyitófordulóban kikapjon az rohadtul semmit nem érdemel egész szezonban. Egyszerűen számomra felfoghatatlan, hogy mi volt erre a meccsre a gameplan offense oldalon. Tele vagyunk fegyverekkel, ligaelit futóval, egy fiatal első évében biztató teljesítményt nyújtó irányítóval, egy nem jó, de átlagos fallal, és akkor +4 labdabirtoklásból 8 pontot vagyunk képesek feltenni a táblára? Szánalmas! Tegnap rosszul mondtam, nem is a tavalyi formát idézte ez az Offense, hanem még a jó kis Schottenheimeres időket. Írtam fentebb, hogy Bell játéka tetszett, ami igaz is, viszont elképesztően túlerőltettük, mint ahogy egyébként Crowdert is. Szerintem egy kezemen megtudnám számolni mikor láttam azt, hogy Darnold valóban felméri a lehetőségeit a pályán. Nekem egyszerűen az jött le(hiába nyalta körbe Darnoldot eddig) hogy egyszerűen Gase nem bízik Darnold-ban, mintha egész meccsen vissza lett volna fogva. Nem azt mondom, hogy Darnold jól játszott, mert nem játszott jól, nem volt borzalmas se, csak egyszerűen kevés. Az OL sem volt jó, de szerintem azért tőlük még meglehetett volna simán nyerni ezt a meccset. Illetve most is minthogyha nulla halftime adjustment lett volna. Amit a védelem a végén leművelt az meg katasztrófa volt, de ez a meccs nem rajtuk ment el. Szóval így egyet ráaludva is rohadtul nagy csalódás volt ez a meccs, és nem is azért mert ez nem volt benne a pakliban, mert benne volt, hogy kikapunk az is hogy a védelem gyenge lesz, de azért az hogy ilyen fogalmatlanok legyünk Offense oldalon. Vedvik is mehet a picsába. Jövő héten jön a Browns, akik körülbelül hasonló élménnyel érkeznek a Metlife stadionba, nagyon remélem hogy Gase meg az O összekapja magát addigra, mert ha 0-2vel megyünk Foxboroughba, akkor igazából már véget is vethetünk a szezonnak.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Még jó, h hoztuk Bellt meg Mosley-t. Most elég csúnya lenne az eredmény. Vedviknek mikor köszönjük meg érdemi munkáját? Értem én, h a rugó is ember, de a több száz milliós Amerikában nincs még egy darab olyan ember aki be tud lőni egy labdát két pózna közé?

Szerkesztette: Lucifer

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Bellről vélemények?
steelwolf
Siman a tamadok legjobbja volt, mintha nem is hagyott volna ki semmit, mar csak a tobbi jatekosnak kene felnoni hozza

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bellről vélemények?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nem is az a leggázabb hogy leadtuk az előnyt, hanem az hogy azért a védelemtől kb. ez volt a várható, de hogy az offense milyen egy impotens szar volt, ezen még mindig nem térek magamhoz. Nulla kreativitás, Darnold is baromira kevés volt. Kibaszott csalódott vagyok, mintha nem is változott volna semmi...megint..
Apex
Nem tudtam rájönni eddig h mi indokolta h a védelem ennyire leolvadt Mosley kiesése után?
Nyilván nem őket venném elő elsődlegesen, mert az offense értékelhetetlen volt, de a 2 Williams teljesítménye rohadtul idegesít.
Beki
Quinnen nem volt sokat palyan, valami 25-6 snapje volt mielott megserult
Apex
23-at Cimini szerint, Leo 55-öt.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Nem is az a leggázabb hogy leadtuk az előnyt, hanem az hogy azért a védelemtől kb. ez volt a várható, de hogy az offense milyen egy impotens szar volt, ezen még mindig nem térek magamhoz. Nulla kreativitás, Darnold is baromira kevés volt. Kibaszott csalódott vagyok, mintha nem is változott volna semmi...megint..
Apex
Nem tudtam rájönni eddig h mi indokolta h a védelem ennyire leolvadt Mosley kiesése után?
Nyilván nem őket venném elő elsődlegesen, mert az offense értékelhetetlen volt, de a 2 Williams teljesítménye rohadtul idegesít.
Beki
Quinnen nem volt sokat palyan, valami 25-6 snapje volt mielott megserult

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
És az a baj, hogy a következő 5 meccs ennél nehezebb lesz, szóval simán kinézhet egy 0-6-os rajt... :S
Zotya86
Megvárom még a Browns elleni meccset, de az a vicces h bőven van esély rá. 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ha bárkinek lesz statja arról, hogy TruJo és Roberts hány yardot engedett a Bills elkapóknak tegnap, azt szívesem venném.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nem is az a leggázabb hogy leadtuk az előnyt, hanem az hogy azért a védelemtől kb. ez volt a várható, de hogy az offense milyen egy impotens szar volt, ezen még mindig nem térek magamhoz. Nulla kreativitás, Darnold is baromira kevés volt. Kibaszott csalódott vagyok, mintha nem is változott volna semmi...megint..
Apex
Nem tudtam rájönni eddig h mi indokolta h a védelem ennyire leolvadt Mosley kiesése után?
Nyilván nem őket venném elő elsődlegesen, mert az offense értékelhetetlen volt, de a 2 Williams teljesítménye rohadtul idegesít.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
És az a baj, hogy a következő 5 meccs ennél nehezebb lesz, szóval simán kinézhet egy 0-6-os rajt... :S
Zotya86
Nagyon tavalyi feelingje volt a meccsnek, nem mondom. De ez csak egy meccs volt (igaz olyan amit én a szezonra várt 6 győzelem egyikeként tartottam számon), nem kell temetni egyből. Ha egy meccsböl következtetünk, akkor a Brownst agyonverjük 😊
nemkismiska
Hát arra vonatkozó következtetést is nehéz levonni h az összeomló Browns megverte-e volna a szintén hasonlót bemutató Jets-et, mert a 16 pontunkból nyolcat a védelem szerzett és emellett a Titans védelem jobb a miénknél, valamint papíron a Browns támadósora és védelme is jobb nálunk. 😀
Beki
Nem véletlenül dobtam oda a szmájlit... de amúgy 'papíron' a bronwns jobb mint a titánok
nemkismiska
Értettem én, csak igyekeztem hozzátenni h mennyire kilátástalanok voltunk tegnap. Valszeg mi töltöttük volna be a Browns szerepét tegnap egymás elleni meccsen. 😀
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 223
És az a baj, hogy a következő 5 meccs ennél nehezebb lesz, szóval simán kinézhet egy 0-6-os rajt... :S
Zotya86
Nagyon tavalyi feelingje volt a meccsnek, nem mondom. De ez csak egy meccs volt (igaz olyan amit én a szezonra várt 6 győzelem egyikeként tartottam számon), nem kell temetni egyből. Ha egy meccsböl következtetünk, akkor a Brownst agyonverjük 😊
nemkismiska
Hát arra vonatkozó következtetést is nehéz levonni h az összeomló Browns megverte-e volna a szintén hasonlót bemutató Jets-et, mert a 16 pontunkból nyolcat a védelem szerzett és emellett a Titans védelem jobb a miénknél, valamint papíron a Browns támadósora és védelme is jobb nálunk. 😀
Beki
Nem véletlenül dobtam oda a szmájlit... de amúgy 'papíron' a bronwns jobb mint a titánok
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
És az a baj, hogy a következő 5 meccs ennél nehezebb lesz, szóval simán kinézhet egy 0-6-os rajt... :S
Zotya86
Nagyon tavalyi feelingje volt a meccsnek, nem mondom. De ez csak egy meccs volt (igaz olyan amit én a szezonra várt 6 győzelem egyikeként tartottam számon), nem kell temetni egyből. Ha egy meccsböl következtetünk, akkor a Brownst agyonverjük 😊
nemkismiska
Hát arra vonatkozó következtetést is nehéz levonni h az összeomló Browns megverte-e volna a szintén hasonlót bemutató Jets-et, mert a 16 pontunkból nyolcat a védelem szerzett és emellett a Titans védelem jobb a miénknél, valamint papíron a Browns támadósora és védelme is jobb nálunk. 😀
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 223
És az a baj, hogy a következő 5 meccs ennél nehezebb lesz, szóval simán kinézhet egy 0-6-os rajt... :S
Zotya86
Nagyon tavalyi feelingje volt a meccsnek, nem mondom. De ez csak egy meccs volt (igaz olyan amit én a szezonra várt 6 győzelem egyikeként tartottam számon), nem kell temetni egyből. Ha egy meccsböl következtetünk, akkor a Brownst agyonverjük 😊
több mint 4 éve
Zotya86 New York Jets 181
És az a baj, hogy a következő 5 meccs ennél nehezebb lesz, szóval simán kinézhet egy 0-6-os rajt... :S
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Nem is az a leggázabb hogy leadtuk az előnyt, hanem az hogy azért a védelemtől kb. ez volt a várható, de hogy az offense milyen egy impotens szar volt, ezen még mindig nem térek magamhoz. Nulla kreativitás, Darnold is baromira kevés volt. Kibaszott csalódott vagyok, mintha nem is változott volna semmi...megint..

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 223
Bell, Crowder, Mosley pacsi
Játékhívás, OL, Darnold és még sorolhatnám, lesz idejük MNF-ig gondolkozni.
Vedviket nem akarom holnap a rosteren látni, a győzelmünkbe került ma. Darnold pedig irtózatosan gyenge volt, ahogy Gase felkészülése is a mai meccsre. Értem én h tavaly legjobb passz elleni védelem volt a Bills-é, de h a meccsen 3-4x ugyanazt a WR screent behívjuk, ez a kreativitás? Enunwa is a millióiban fürdött csak.
LWilliams egyszer megkergette Allent, aztán a büdös nagy semmi, QW szintén zenész.
Megpróbálok holnapig valami egyéb pozitívumot találni.
Beki
Játszunk kétszer a Fins ellen, koncentráljunk arra a két meccsre...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Bell, Crowder, Mosley pacsi
Játékhívás, OL, Darnold és még sorolhatnám, lesz idejük MNF-ig gondolkozni.
Vedviket nem akarom holnap a rosteren látni, a győzelmünkbe került ma. Darnold pedig irtózatosan gyenge volt, ahogy Gase felkészülése is a mai meccsre. Értem én h tavaly legjobb passz elleni védelem volt a Bills-é, de h a meccsen 3-4x ugyanazt a WR screent behívjuk, ez a kreativitás? Enunwa is a millióiban fürdött csak.
LWilliams egyszer megkergette Allent, aztán a büdös nagy semmi, QW szintén zenész.
Megpróbálok holnapig valami egyéb pozitívumot találni.
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Same old Jets!

GO JETS!!!