New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Ja egyébként gondolom páran olvassátok innen Mehta-t..hát az a csávó amit leművel mostanában hírközlés címszó alatt szerintem több mint felháborító. Szerintem már most többet ostorozta a csapatot(főleg Gase-t), mint tavaly egész évben, mintha az a fogalmatlan Macc-Bowles kombó aztán nagyon jó lett volna.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Sajnos(vagy nem sajnos) úgy alakult, hogy az esti meccset még sem tudom nézni. Azért jó lenne reggel arra ébredni, hogy valahogyan nyertünk.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Ez legalabb kicsit biztato
 twitter.com/uSTADIUM/status/1173268003309465606?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Rapoport szerint Darnold felepulese 3-7 het koze teheto, La Canfora pedig azt irja h a csapat min 1 honapos kihagyassal szamol Samnel.
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Mosley es QW nem jatszik a Browns ellen. DT ma sem edzett, Q besorolas- de jatszani fog varhatoan nulla edzessel tradeje utan.
Beki
A meccs kimenetelének szempontjából már talán mindegy is. Nyilván jobb lenne, ha játszanának, QW-nek kell a rutin. De talán egy eleve vesztes meccsen így nem kockáztatják a sérülést.

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mosley es QW nem jatszik a Browns ellen. DT ma sem edzett, Q besorolas- de jatszani fog varhatoan nulla edzessel tradeje utan.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Xavien Howard-ot nem akarja esetleg árulni a Phins? 😀
Apex
Vele ugye hosszabbítottak, de Minkah megérne egy hívást, nekik idén úgyis mind1 h csoportriválist vagy mást erősítenek.
Beki
Hát nem tudom Minkah játéka engem eddig annyira nem nyűgözött le, meg ő úgy tudom Slot-ban használható igazán, ott meg talán pont nincs nagy gáz Poole végett.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Xavien Howard-ot nem akarja esetleg árulni a Phins? 😀
Apex
Vele ugye hosszabbítottak, de Minkah megérne egy hívást, nekik idén úgyis mind1 h csoportriválist vagy mást erősítenek.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Xavien Howard-ot nem akarja esetleg árulni a Phins? 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Siemian és DT mondjuk jól megértette egymást a pályán, kevés pozitívumok egyike volt ezen időszak alatt Denverben. Ha működni fog előtte a fal, nem reménytelen a W, szerintem ligaszinten ő a jobb beugrók közül való.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Amúgy viccet félretéve, én erre a meccsre max úgy látok esélyt, hogy ha Bell kb. élete formáját hozzá és pakolja a yardokat rendesen. Én egyáltalán nem bízok Siemian-ban, mondjuk az is biztos, hogy ha valakinek van tapasztalata hogyan kell nyerni egy backup qb-val az Gase. Def oldalon meg egyrészt Mosley kelleni fog de nagyon, illetve valamilyen csodával határos módon megkéne fognunk a Landry, OBJ, Njoku hármast. Nyilván ez egy baromi optimista hozzáállás, de ha valamelyik része ennek nem teljesül akkor ez egy sima blowout lesz, amit követni fog egy Pats elleni blowout, onnan pedig nem tudom hogy tudna felállni a csapat.
Apex
Kb minden a Cleveland mellett szól, mindenben jobbak nálunk és nem hiszem h Mayfield ismét INT gyárba megy át.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Amúgy viccet félretéve, én erre a meccsre max úgy látok esélyt, hogy ha Bell kb. élete formáját hozzá és pakolja a yardokat rendesen. Én egyáltalán nem bízok Siemian-ban, mondjuk az is biztos, hogy ha valakinek van tapasztalata hogyan kell nyerni egy backup qb-val az Gase. Def oldalon meg egyrészt Mosley kelleni fog de nagyon, illetve valamilyen csodával határos módon megkéne fognunk a Landry, OBJ, Njoku hármast. Nyilván ez egy baromi optimista hozzáállás, de ha valamelyik része ennek nem teljesül akkor ez egy sima blowout lesz, amit követni fog egy Pats elleni blowout, onnan pedig nem tudom hogy tudna felállni a csapat.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Tuti ez is Macc hibaja amugy

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
És miért kell ezt a hülye betegséget most elkapni? 😡 Millió ember átesik ezen a betegségen tünetmentesen, persze, h a franchise irányítód több hétre kiesik miatta 😒 De a jó hír, h ezt a betegséget csak egyszer lehet elkapni Xd
Ezt a szezont azért minden eddiginél hamarabb kezdhetjük temetni.
Lucifer


 twitter.com/Pat_Thorman/status/1172162927895425025

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
 twitter.com/LeVeonBell/status/1172268373641760769?s=20
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Fantasztikus. 1 hét alatt elment az optimizmusom és lelkesedés a szezonhoz..
Csodálatos dolog Jets drukkernek lenni na!!!

Green is green
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Na szoval kit huzunk jovore a top5-os pickunkkel? 😀 Viccet félretéve en mar csak nevetek kinomban, nyilvan meg az ag is huzza a csapatot
Wester
Az a baj, hogy sztem top10 bőven meglesz ismét. 😀
Emellett szabit vettem ki keddre, hogy tudjam nézni hajnalban a meccset, na én meg ezen ponton tudok csak gratulálni magamnak, megfelelő időzítés. 😀
Beki
Az a durva hogy én még nem vettem ki, de amilyen hülye barom vagyok kifogom venni ettől függetlenül is.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Na szoval kit huzunk jovore a top5-os pickunkkel? 😀 Viccet félretéve en mar csak nevetek kinomban, nyilvan meg az ag is huzza a csapatot
Wester
Az a baj, hogy sztem top10 bőven meglesz ismét. 😀
Emellett szabit vettem ki keddre, hogy tudjam nézni hajnalban a meccset, na én meg ezen ponton tudok csak gratulálni magamnak, megfelelő időzítés. 😀
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Na szoval kit huzunk jovore a top5-os pickunkkel? 😀 Viccet félretéve en mar csak nevetek kinomban, nyilvan meg az ag is huzza a csapatot

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Csóri Jamalt pls tradeljétek tovább hozzánk. Ott se fenékig tejfel minden, de azért ennél picit csak több a szerencse.
alatriste
Kis túlzással az egyetlen épkézláb ember a csapatban 😀 Jó lenne még tőle is megválni 😀
Mondjuk szerencsétlen tényleg azt mondta anno, h nem akar kikapni, mert nem bírja a vereséget 😀

GO JETS!!!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Csóri Jamalt pls tradeljétek tovább hozzánk. Ott se fenékig tejfel minden, de azért ennél picit csak több a szerencse.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Nem könnyítik meg a játékosok a GM dolgát. Így nehéz csapatot építeni, ha 2. hétre minden kezdő kidől.

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
És miért kell ezt a hülye betegséget most elkapni? 😡 Millió ember átesik ezen a betegségen tünetmentesen, persze, h a franchise irányítód több hétre kiesik miatta 😒 De a jó hír, h ezt a betegséget csak egyszer lehet elkapni Xd
Ezt a szezont azért minden eddiginél hamarabb kezdhetjük temetni.
Lucifer
Hát igen...kb az október 27-ei JAX elleni meccs lesz az első, ahol talán lesz némi esélyünk.
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 209
És miért kell ezt a hülye betegséget most elkapni? 😡 Millió ember átesik ezen a betegségen tünetmentesen, persze, h a franchise irányítód több hétre kiesik miatta 😒 De a jó hír, h ezt a betegséget csak egyszer lehet elkapni Xd
Ezt a szezont azért minden eddiginél hamarabb kezdhetjük temetni.

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ilyen nincs basszus... ezt az elcseszett franchise-ot...

Darnold jó eséllyel Pats ellen is pihen. Luke Falk lesz Sziámiáú backupja.
Beki
Tudod mi lesz jó, ha majd most Darnold a vártnál még több hétre kidől, és kitaláljuk hogy jövőre új irányítót kell hozni. 😀😀😀
Apex
Jókor jön a 4. hetes bye week, addigra remélhetőleg Darnold kigyógyul a mononucleosisból.
Viszont ilyen tényleg nincs...Williamson kiesik ACL-el, mert hagytuk játszani backupok cseréivel preseason során. 1. héten 16 pontos előnyről kikapunk. Kiesik Enunwa egész szezonra, majd jön Darnold betegsége.
Erre Bell MRI és nem edzett ma. DT 2 napja nem edzett már, Mosley és QW szintén nem edzett még a héten...és akkor Herndon sincs még...