New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 223
Olvasva a kommentjeiteket nem érzem magam egyedül azzal az érzéssel, hogy a (minden)szezon előtti gigalelkesedésből mostanra valahol a Marianna árok fenekén kötöttem ki, pedig csak kéz meccs ment le. Nyilván van ebben egy nagy adag pech is, de a csapatot évtizedek óta övező balfékség még inkább. Ma reggelre eljutottam oda, hogy biztossá vált bennem, hogy óriási hiba volt Bellt és Mosleyt ide hozni. Egyrészt nem kerülnek kevésbe és változtatni ök se tudnak, max elviselhetőbbé teszik a vereségeket egy egy megvillanással. Másrészt látva a nyomorúságukat, jövőre vagy azután kétszer háromszor meggondolja bármelyik épkézláb játékos, hogy ide írjon alá.
Én meg pont idén megyek ki meccsre.. timing is everything.
Valaki vidítson fel pls!
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
 twitter.com/RichCimini/status/1174073963040903174?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amikor a két 6/199s néz egymással szemben farkasszemet és megjelennek new york bandái egy Falkában, na az lesz a nem semmi. (Bocsánat ezt most muszáj volt 😉)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Lehet, hogy szentségtörés ilyet leírni, de Falkban több spirituszt éreztem ebben a 2.5 negyedben mint Darnoldban az elsö meccsen. Lehet, hogy felszabadultabban játszhatott, neki talán nincs úgy vesztenivalója. Vagyis nem volt eddig.
nemkismiska
Nincs ebben semmi szentségtörés, csak leírtad a véleményed. 😉
Eléggé más alapból Darnold és Falk helyzete is, hiszen egyikük 1/3-ként érkezett a ligába, akire fr QBként tekintenek New Yorkban(!), ahol a média elég mostohán kezeli mindig is a helyzetet és nagy lesz a nyomás. Falk pedig emlékeim szerint anno 6. körös pick volt, akit 1 nappal meccs előtt hoztunk fel 53-as rosterbe és backup backupjaként lépett pályára. Mikor Falk pályára került a CLE védelme teletömte a boxot és eleinte Gase sem akart nagyon futás mellett mást hívni h bemelegedjen Falk.
Egy szavunk nem lehet igazából Falk teljesítményére, végig hátrányban kellett tennie a dolgát és szépen teljesített.
Fő gond h tavaly is hagyott ki Darnold meccseket és most is fene tudja mikor térhet vissza. :/
Beki
6/199, állítólag volt, hogy valaki innen is megragadt a zenefelben 😁
batyu
Azt mondják h kiégett már az említett úriember, persze előtte még megalázza a Jets-et vasárnap. 😀
több mint 4 éve
batyu New England Patriots 630
Lehet, hogy szentségtörés ilyet leírni, de Falkban több spirituszt éreztem ebben a 2.5 negyedben mint Darnoldban az elsö meccsen. Lehet, hogy felszabadultabban játszhatott, neki talán nincs úgy vesztenivalója. Vagyis nem volt eddig.
nemkismiska
Nincs ebben semmi szentségtörés, csak leírtad a véleményed. 😉
Eléggé más alapból Darnold és Falk helyzete is, hiszen egyikük 1/3-ként érkezett a ligába, akire fr QBként tekintenek New Yorkban(!), ahol a média elég mostohán kezeli mindig is a helyzetet és nagy lesz a nyomás. Falk pedig emlékeim szerint anno 6. körös pick volt, akit 1 nappal meccs előtt hoztunk fel 53-as rosterbe és backup backupjaként lépett pályára. Mikor Falk pályára került a CLE védelme teletömte a boxot és eleinte Gase sem akart nagyon futás mellett mást hívni h bemelegedjen Falk.
Egy szavunk nem lehet igazából Falk teljesítményére, végig hátrányban kellett tennie a dolgát és szépen teljesített.
Fő gond h tavaly is hagyott ki Darnold meccseket és most is fene tudja mikor térhet vissza. :/
Beki
6/199, állítólag volt, hogy valaki innen is megragadt a zenefelben 😁

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Bell futott yardjainak ~90%-a contact után CLE ellen. Lenti kép...hát nos.... xD
Beki
Pár perccel előztél meg ezzel a képpel...katasztrófa..Macc hogy baszódnál meg
Apex
Szívesen kiállítanám az OL tagjait a nyilvánosság elé h magyarázzák el a bizonyítványt itt.
Beachum a földön fekszik, Osemele 3 embert kellene h blokkoljon (WTF?!), Kalilon 2 ember túljutott, Winters mi a kedves édesanyját csinál? Shell oké.
Beki
Mondtam, jövőre első 3 pick o-lineba mehet is
Apex
Ha még csak OL-be lehetne ellőni... 😀 OL, pass rusher, CB és WR. 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Lehet, hogy szentségtörés ilyet leírni, de Falkban több spirituszt éreztem ebben a 2.5 negyedben mint Darnoldban az elsö meccsen. Lehet, hogy felszabadultabban játszhatott, neki talán nincs úgy vesztenivalója. Vagyis nem volt eddig.
nemkismiska
Nincs ebben semmi szentségtörés, csak leírtad a véleményed. 😉
Eléggé más alapból Darnold és Falk helyzete is, hiszen egyikük 1/3-ként érkezett a ligába, akire fr QBként tekintenek New Yorkban(!), ahol a média elég mostohán kezeli mindig is a helyzetet és nagy lesz a nyomás. Falk pedig emlékeim szerint anno 6. körös pick volt, akit 1 nappal meccs előtt hoztunk fel 53-as rosterbe és backup backupjaként lépett pályára. Mikor Falk pályára került a CLE védelme teletömte a boxot és eleinte Gase sem akart nagyon futás mellett mást hívni h bemelegedjen Falk.
Egy szavunk nem lehet igazából Falk teljesítményére, végig hátrányban kellett tennie a dolgát és szépen teljesített.
Fő gond h tavaly is hagyott ki Darnold meccseket és most is fene tudja mikor térhet vissza. :/
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Bell futott yardjainak ~90%-a contact után CLE ellen. Lenti kép...hát nos.... xD

Beki
Pár perccel előztél meg ezzel a képpel...katasztrófa..Macc hogy baszódnál meg
Apex
Szívesen kiállítanám az OL tagjait a nyilvánosság elé h magyarázzák el a bizonyítványt itt.
Beachum a földön fekszik, Osemele 3 embert kellene h blokkoljon (WTF?!), Kalilon 2 ember túljutott, Winters mi a kedves édesanyját csinál? Shell oké.
Beki
Mondtam, jövőre első 3 pick o-lineba mehet is

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 223
Lehet, hogy szentségtörés ilyet leírni, de Falkban több spirituszt éreztem ebben a 2.5 negyedben mint Darnoldban az elsö meccsen. Lehet, hogy felszabadultabban játszhatott, neki talán nincs úgy vesztenivalója. Vagyis nem volt eddig.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Osweiler és Fales neve merült fel eddig, mint Falk backupja hétvégén.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Bell futott yardjainak ~90%-a contact után CLE ellen. Lenti kép...hát nos.... xD

Beki
Pár perccel előztél meg ezzel a képpel...katasztrófa..Macc hogy baszódnál meg
Apex
Szívesen kiállítanám az OL tagjait a nyilvánosság elé h magyarázzák el a bizonyítványt itt.
Beachum a földön fekszik, Osemele 3 embert kellene h blokkoljon (WTF?!), Kalilon 2 ember túljutott, Winters mi a kedves édesanyját csinál? Shell oké.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Bell futott yardjainak ~90%-a contact után CLE ellen. Lenti kép...hát nos.... xD

Beki
Pár perccel előztél meg ezzel a képpel...katasztrófa..Macc hogy baszódnál meg

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Bell futott yardjainak ~90%-a contact után jött CLE ellen. Lenti kép...hát nos.... xD
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 875 — !SuPeR6BoWL!
Szegény embert még az ág is...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Falk a kezdő QB Darnold visszatéréséig.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Siemian szezonjának vége, DT és Jenkins week-to-week. Mosley és QW day-to-day.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Adams is kivette a Jetses jelöléseit Instán. Ez idén nem sok jót jelent. Jobban pörög a piac mint a FA alatt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én értem a frusztrációt. Attól, hogy a játékos pénzt akar - és nem, nem mindegy az életére nézve, hogy 20 vagy 40 milliót kap garantáltan -, attól még nyerni is akarhat. Bellt megértem, hajtott, akart, kitűnt a csapatból, erre bejön az a szerencsétlen fumble, egy amúgy remek játék után. Én is ki lettem volna akadva.

Ugyanakkor ha lehet ilyent mondani, Darnold kiesése éppen jó időszakra esik. Négy olyan meccs jön egymás után, amin vele együtt is is heavy underdog lenne a csapat. Legfeljebb most csúnyábban kap ki. De utána felkönnyül a schedule, és jönnek sorban megnyerhető meccsek. A Bills elleni meccset meg kellett volna nyerni, az sajna nem sikerült, de ezzel a schedule-vel, még egy 0-6-ot is fel lehet a végére úgy kerekíteni, hogy összességében pozitív morállal jöjjön ki az idényből a csapat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ezt meg egyszeruen rossz latni...ha Darnold visszajon egyszeruen muszaj lesz a hatara venni a csapatot
 twitter.com/JakeRepNY/status/1173798222382452741?s=19
Apex
erre mit lehet mondani? Volt opciója máshová igazolni kevesebb pénzért. Ő a lóvét választotta, hát húzza a hátán a csapatát, vagy viselje el a 2-14-t.
Amadeus
Azt rossz latni hogy kb. LT ota vegre van egy igazi playmaker a csapatban aki kuzd, hajt, akar es lathatoan baromira erdekli a csapat sorsa es ilyen szinten okadek korulotte az O. Ertem a te allaspontod is, jogos. Viszont ezt nekem mint Jets szurkolo nagyon rossz latni.
Apex
Abszolúte nem ellenetek szántam, sajnálom, ha félrement. Szimplán ezt a pityergő free agent jelenséget nem értem. Adams frusztrációját már sokkal jobban btw.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Ezt meg egyszeruen rossz latni...ha Darnold visszajon egyszeruen muszaj lesz a hatara venni a csapatot
 twitter.com/JakeRepNY/status/1173798222382452741?s=19
Apex
erre mit lehet mondani? Volt opciója máshová igazolni kevesebb pénzért. Ő a lóvét választotta, hát húzza a hátán a csapatát, vagy viselje el a 2-14-t.
Amadeus
Azt rossz latni hogy kb. LT ota vegre van egy igazi playmaker a csapatban aki kuzd, hajt, akar es lathatoan baromira erdekli a csapat sorsa es ilyen szinten okadek korulotte az O. Ertem a te allaspontod is, jogos. Viszont ezt nekem mint Jets szurkolo nagyon rossz latni.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jamalnál is elpattant vmi: IG-on unfollow ment a csapatra és kiszedte bio-jéból is, Twitteren beatwritereket tiltott le és szintén kiszedte Jetset a bio-jából.
Beki
Amugy en ettol feltem a legjobban szezon elott hogy tulsagosan lesujto lesz a kezdes es szetfog esni a csapat, mire jovore JD osszetudna rakni...nyilvan korai meg ez, de baromira aggaszto ha mar Jamalnal is elpattant valami
Apex
Aggasztó, főleg olvasva h Gase Miamiban mennyire elvesztette az öltözőt.
Adams miatt nem aggódom, de tegnapi meccs végén is mikor egymás után 2x idő előtt indult és kiszedték őt a meccsből, kb Bellhez hasonló frusztráció gyötörte.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ezt meg egyszeruen rossz latni...ha Darnold visszajon egyszeruen muszaj lesz a hatara venni a csapatot
 twitter.com/JakeRepNY/status/1173798222382452741?s=19
Apex
erre mit lehet mondani? Volt opciója máshová igazolni kevesebb pénzért. Ő a lóvét választotta, hát húzza a hátán a csapatát, vagy viselje el a 2-14-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Ezt meg egyszeruen rossz latni...ha Darnold visszajon egyszeruen muszaj lesz a hatara venni a csapatot
 twitter.com/JakeRepNY/status/1173798222382452741?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Jamalnál is elpattant vmi: IG-on unfollow ment a csapatra és kiszedte bio-jéból is, Twitteren beatwritereket tiltott le és szintén kiszedte Jetset a bio-jából.
Beki
Amugy en ettol feltem a legjobban szezon elott hogy tulsagosan lesujto lesz a kezdes es szetfog esni a csapat, mire jovore JD osszetudna rakni...nyilvan korai meg ez, de baromira aggaszto ha mar Jamalnal is elpattant valami

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jamalnál is elpattant vmi: IG-on unfollow ment a csapatra és kiszedte bio-jéból is, Twitteren beatwritereket tiltott le és szintén kiszedte Jetset a bio-jából.