New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 223
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1173899614262648833
de aranyos a beképzeltje...még a kondíciós 7. körnek is örülhetnénk...
Beki
Én adnék egy harmadik kört ha elvinné valaki
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1173899614262648833
de aranyos a beképzeltje...még a kondíciós 7. körnek is örülhetnénk...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Leoval mi a baj, hogy ennyire bust?Amadeus
Nekem személy szerint az h képes meccsekre eltűnni a pali. Lehet h vannak sackek, QB hit és hurry, de semmi impactja nincs LW-nek. Nem az a DL emberke, akinek odaadnék évi 10M felett.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Röviden, tömören:

- jobbulást Sziámiáúnak, maga volt a csoda h saját lábán jött le
- Falk jó volt ahhoz képest h tegnap került aktív rosterre
- örülök h RA előkerült végre, de ez a Jets offense egy személyről szól: Le'Veon Bell
- OL-t szívem szerint utcára raknám már ma, de jövőre remélem el is jön az ideje
- Beachumról 2 sacket csinált Garrett, harmadik is az ő oldaláról jött, nem sikerült 2 embert elosztanunk
- végére Harrison jött be Kalil helyére
- zseniális ötlet h miután Siemian kiesett, hívjunk olyan play-t ahol Falk gyorsan szabadul a labdától, de Garrett cserébe érintetlenül jön át h ledarálja, bravó Mr Gase
- Leonard Williams az 1/6-os bust, nagy szavak, nulla teljesítmény
- védelem nagyot játszott, GW játékhívásai nagyon tetszettek (Mayfieldnek annyira már nem), egy nagy játékot beszívtunk, de ez benne volt főleg amennyit a pályán töltöttek
- nagy pacsi GW-nek h padoztatta TruJo-t, leg visszavesz az arcból, de jövőre vetminért piacon talán talál új csapatot magának

GW sokat változtatott a védelem felfogásán és a secondary játéka is feljavult azonnal (+hála TruJo padoztatásának). Emellett viszont úgy hiszem a látottak alapján, hogy a Browns offense nagyon nem volt jól felkészítve erre a meccsre, de nagyon nem.
Jets offense megítélésére pedig térjünk vissza, ha Darnold egészséges lesz.
Beki
Leoval mi a baj, hogy ennyire bust?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Kayvon Webster workoutol ma

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Röviden, tömören:

- jobbulást Sziámiáúnak, maga volt a csoda h saját lábán jött le
- Falk jó volt ahhoz képest h tegnap került aktív rosterre
- örülök h RA előkerült végre, de ez a Jets offense egy személyről szól: Le'Veon Bell
- OL-t szívem szerint utcára raknám már ma, de jövőre remélem el is jön az ideje
- Beachumról 2 sacket csinált Garrett, harmadik is az ő oldaláról jött, nem sikerült 2 embert elosztanunk
- végére Harrison jött be Kalil helyére
- zseniális ötlet h miután Siemian kiesett, hívjunk olyan play-t ahol Falk gyorsan szabadul a labdától, de Garrett cserébe érintetlenül jön át h ledarálja, bravó Mr Gase
- Leonard Williams az 1/6-os bust, nagy szavak, nulla teljesítmény
- védelem nagyot játszott, GW játékhívásai nagyon tetszettek (Mayfieldnek annyira már nem), egy nagy játékot beszívtunk, de ez benne volt főleg amennyit a pályán töltöttek
- nagy pacsi GW-nek h padoztatta TruJo-t, leg visszavesz az arcból, de jövőre vetminért piacon talán talál új csapatot magának

GW sokat változtatott a védelem felfogásán és a secondary játéka is feljavult azonnal (+hála TruJo padoztatásának). Emellett viszont úgy hiszem a látottak alapján, hogy a Browns offense nagyon nem volt jól felkészítve erre a meccsre, de nagyon nem.
Jets offense megítélésére pedig térjünk vissza, ha Darnold egészséges lesz.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Ezt azert kicsit megmosolyogtam 😊
 twitter.com/AWilliamson54/status/1173743303222804480?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk csak az eredmeny illetve az osszefoglalo alapjan nekem ugy tunik hogy a D eron felul teljesitett, az O azon belul is a fal viszont katasztrofa. Kozben Ramsey lehet, hogy trade blockra kerul, bar JD-t ismerve nem hiszem hogy tradelunk erte.
Apex
Semmikeppen sem szabad tradelni erte. Ezt a rostert majdnem teljesen ki kell cserelni. Sajnos nem vagyunk olyan allapotban h pont egy Ramsey szintu CB kelljen, aki rogton jonni fog hosszabbitasi igennyel. Na meg ez a Jets roster gyengebb is majdnem, mint a JAXe.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Biztos megér nekünk Ramsey egy 1. kört?
- TruJo-t is idehoztuk, aztán lásd mi lett belőle (Ez persze nem törvényszerű)
- Jövő évi draftclass elvileg am is elég erős WR, CB fronton
- A sok need miatt minél több draftpick kéne (pl. OL romokban) és ezt a szezont vélhetőleg már Ramsey sem mentené meg.
Lucifer
Azert TruJo sosem volt Ramsey szintu cb. Egyebkent fene tudja lehet en is adnek erte egy elsot megis csak bazi nagy need es egy bizonyitott premium jatekos jonne. Engem kicsit a palyan kivuli viselkedese zavar. Bar en meg mindig inkabb az OL-re mennek ra elsosorban.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Biztos megér nekünk Ramsey egy 1. kört?
- TruJo-t is idehoztuk, aztán lásd mi lett belőle (Ez persze nem törvényszerű)
- Jövő évi draftclass elvileg am is elég erős WR, CB fronton
- A sok need miatt minél több draftpick kéne (pl. OL romokban) és ezt a szezont vélhetőleg már Ramsey sem mentené meg.

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Mondjuk csak az eredmeny illetve az osszefoglalo alapjan nekem ugy tunik hogy a D eron felul teljesitett, az O azon belul is a fal viszont katasztrofa. Kozben Ramsey lehet, hogy trade blockra kerul, bar JD-t ismerve nem hiszem hogy tradelunk erte.
Apex
Lenne egyáltalán helyünk rá?
Wester
Idén még nem keres sokat. Jövőre 5. éves opció van érvényben rá.
iktriad
Hát én egy idei elsőt simán adnék érte. Az szerintem elég magasnak igérkezik, hogy megérje a Jags-nek is.

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk csak az eredmeny illetve az osszefoglalo alapjan nekem ugy tunik hogy a D eron felul teljesitett, az O azon belul is a fal viszont katasztrofa. Kozben Ramsey lehet, hogy trade blockra kerul, bar JD-t ismerve nem hiszem hogy tradelunk erte.
Apex
Lenne egyáltalán helyünk rá?
Wester
Idén még nem keres sokat($3.2M). Jövőre 5. éves opció van érvényben rá(kb. $13.7M).

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Mondjuk csak az eredmeny illetve az osszefoglalo alapjan nekem ugy tunik hogy a D eron felul teljesitett, az O azon belul is a fal viszont katasztrofa. Kozben Ramsey lehet, hogy trade blockra kerul, bar JD-t ismerve nem hiszem hogy tradelunk erte.
Apex
Lenne egyáltalán helyünk rá?

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Eleg durva az a törés a videón...
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Mondjuk csak az eredmeny illetve az osszefoglalo alapjan nekem ugy tunik hogy a D eron felul teljesitett, az O azon belul is a fal viszont katasztrofa. Kozben Ramsey lehet, hogy trade blockra kerul, bar JD-t ismerve nem hiszem hogy tradelunk erte.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 803 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Csori Siemian 😕

Pedig megnéztem volna, mit tud nálatok.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 223
Hogy egyszer sem tud meglepni kellemesen ez a csapat
Apex
Ebben is meg kell látni a pozitívumot. FG 1/1!!! És tuti összejött volna az extra is ha tudtunk volna TDt produkálni... de majd ezt is megmutatjuk a világnak a 6. vagy 7. héten...
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Hogy egyszer sem tud meglepni kellemesen ez a csapat

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Two tackles, zero QB hits, zero sacks for Leonard Williams tonight.
Beki
Harmatos...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Two tackles, zero QB hits, zero sacks for Leonard Williams tonight.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1173669418473312256?s=19

Csorikam 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bell játszik?
KeyG
Elvileg igen.
Lucifer
200 yard! 😁
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Bell játszik?
KeyG
Elvileg igen.

GO JETS!!!
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Bell játszik?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ja egyébként gondolom páran olvassátok innen Mehta-t..hát az a csávó amit leművel mostanában hírközlés címszó alatt szerintem több mint felháborító. Szerintem már most többet ostorozta a csapatot(főleg Gase-t), mint tavaly egész évben, mintha az a fogalmatlan Macc-Bowles kombó aztán nagyon jó lett volna.
Apex
Elmebeteg a pali, nincs rá jobb szó.