New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Zotya86 New York Jets 181
10-6
...és Bell lesz az MVP! 🙃
steelwolf
Egy 8-8-as szezon szerintem reális lehet, de a 10-6 + Bell MVP kombónak jobban örülnék 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
5-11.
empty taxi
Kb, és a Bills 6-10-e mögött harmadik hely
Wyatt
Javítottam. 😊
empty taxi
Én mindkettőnek adtam egy hazai győzelmet ellenünk

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
10-6
...és Bell lesz az MVP! 🙃
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
5-11.
empty taxi
Kb, és a Bills 6-10-e mögött harmadik hely
Wyatt
Javítottam. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
9-7
Apex
+1



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
5-11.
empty taxi
Kb, és a Bills 7–9-je mögött harmadik hely

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
9-7

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
5-11.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Szerdai napon volt pár limitáltan edző játékos, de csak elővigyázatosság Gase szerint. Billsnél Andre Roberts volt DNP.

Btw, ki hány győzelmet vár a szezonban? 😀
Beki
8-8 szintén

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerdai napon volt pár limitáltan edző játékos, de csak elővigyázatosság Gase szerint. Billsnél Andre Roberts volt DNP.

Btw, ki hány győzelmet vár a szezonban? 😀
Beki
8-8 és AFC East második hely.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szerdai napon volt pár limitáltan edző játékos, de csak elővigyázatosság Gase szerint. Billsnél Andre Roberts volt DNP.

Btw, ki hány győzelmet vár a szezonban? 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Én se fizetném meg Leo-t ha meg mégis akkor meg ahogy a Hawks meg a Chiefs csinálta, mehet máshova utána pickekért.(nyilván ez csak abban az esetben opció ha jó évet tol). Őszintén szólva Edoga nem tudom, hogy rosszabb-e egyáltalán mint Shell, de jövőre tény muszáj lesz hozni draftról LT-t illetve Centert is. Én amúgy simán örülnék egy Tannenbaum féle draftnak, mert ha kell igenis kihúzol 3x az O-lineba az első 3 pickeddel. A pass rush kapcsán én bízok GW-ben, a CB sor meg hát fene tudja, majd meglátjuk.Apex
Leo értékét jelenleg nehéz belőni, de túl sokra nem számítanék érte (ha mai nap néznénk). Jelenleg(!) nem hosszabbítanék vele az tuti.
Nem lenne rossz, ha Edoga leg Shell szintjét hozná és jövőre át tudná venni a stafétát, akár RT-ben. Tekintve, hogy Beachum UFA, centerben Kalil is UFA, Harrison nem megoldás hosszú távon. KO és Winters szerződésében nincs már garantált tartalom, így kell a jó teljesítmény tőlük.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Nekem furcsa csak am h már szerda van, de a rosteren levő 5 CB-vel elégedettek vagyunk és semmilyen mozgás nem volt?
Beki
Nem lesz túl veretes így ez a védelem. Pedig JD azért elég szépen kezdte foltozni a lukakat.
Lucifer
Sajnos ezek csak apró foltozások. Maccagnan zseniális munkáját alsó hangon 2 év lesz kijavítani JD-nek sztem. OL-t újra kell építeni, pass rusher nincs, CB sor is felvet erős kérdéseket.
Ill ismét megemlíteném, hogy RA és LWilliams szerződése is lejár jövőre (Beachum és Shell szintén zenész), valamint Adams is tarthatja már a markát, főleg egy frankó év után. 😀
Beki
Leo-t szvsz tuti elfogjuk engedni, ha csak nem tol egy brutál évet, de még akkor is benne van a pakliban egy Clark vagy Ford történet. RA-nek ha jó éve lesz én mindenképpen megtartanám. Pass rush illetve CB kapcsán azért remélhetőleg lesz opció FA-n, az OL meg hát igen az elég nagy gond, a jövő évi pickek-ből 3-4 mehet is oda igazából.
Apex
Megmondom őszintén h nem szívesen adnék évi 14-15 misit Leonak egy uccsó éves brutál teljesítmény okán, ahhoz több mint nem volt meggyőző h ilyen értékben hosszú távút kapjon.
Lesz vagy 60 misi cap space és tudunk is csinálni többet, de a legnagyobb gondom h a két kezdő OT szerződése lejár és Edoga nem tudjuk h át tudja-e venni a stafétát.
Az a gond h idén a nulla pass rush és gyenge CB sor miatt nagyon sokat fogunk szenvedni.
Beki
Én se fizetném meg Leo-t ha meg mégis akkor meg ahogy a Hawks meg a Chiefs csinálta, mehet máshova utána pickekért.(nyilván ez csak abban az esetben opció ha jó évet tol). Őszintén szólva Edoga nem tudom, hogy rosszabb-e egyáltalán mint Shell, de jövőre tény muszáj lesz hozni draftról LT-t illetve Centert is. Én amúgy simán örülnék egy Tannenbaum féle draftnak, mert ha kell igenis kihúzol 3x az O-lineba az első 3 pickeddel. A pass rush kapcsán én bízok GW-ben, a CB sor meg hát fene tudja, majd meglátjuk.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nekem furcsa csak am h már szerda van, de a rosteren levő 5 CB-vel elégedettek vagyunk és semmilyen mozgás nem volt?
Beki
Nem lesz túl veretes így ez a védelem. Pedig JD azért elég szépen kezdte foltozni a lukakat.
Lucifer
Sajnos ezek csak apró foltozások. Maccagnan zseniális munkáját alsó hangon 2 év lesz kijavítani JD-nek sztem. OL-t újra kell építeni, pass rusher nincs, CB sor is felvet erős kérdéseket.
Ill ismét megemlíteném, hogy RA és LWilliams szerződése is lejár jövőre (Beachum és Shell szintén zenész), valamint Adams is tarthatja már a markát, főleg egy frankó év után. 😀
Beki
Leo-t szvsz tuti elfogjuk engedni, ha csak nem tol egy brutál évet, de még akkor is benne van a pakliban egy Clark vagy Ford történet. RA-nek ha jó éve lesz én mindenképpen megtartanám. Pass rush illetve CB kapcsán azért remélhetőleg lesz opció FA-n, az OL meg hát igen az elég nagy gond, a jövő évi pickek-ből 3-4 mehet is oda igazából.
Apex
Megmondom őszintén h nem szívesen adnék évi 14-15 misit Leonak egy uccsó éves brutál teljesítmény okán, ahhoz több mint nem volt meggyőző h ilyen értékben hosszú távút kapjon.
Lesz vagy 60 misi cap space és tudunk is csinálni többet, de a legnagyobb gondom h a két kezdő OT szerződése lejár és Edoga nem tudjuk h át tudja-e venni a stafétát.
Az a gond h idén a nulla pass rush és gyenge CB sor miatt nagyon sokat fogunk szenvedni.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Nekem furcsa csak am h már szerda van, de a rosteren levő 5 CB-vel elégedettek vagyunk és semmilyen mozgás nem volt?
Beki
Nem lesz túl veretes így ez a védelem. Pedig JD azért elég szépen kezdte foltozni a lukakat.
Lucifer
Sajnos ezek csak apró foltozások. Maccagnan zseniális munkáját alsó hangon 2 év lesz kijavítani JD-nek sztem. OL-t újra kell építeni, pass rusher nincs, CB sor is felvet erős kérdéseket.
Ill ismét megemlíteném, hogy RA és LWilliams szerződése is lejár jövőre (Beachum és Shell szintén zenész), valamint Adams is tarthatja már a markát, főleg egy frankó év után. 😀
Beki
Leo-t szvsz tuti elfogjuk engedni, ha csak nem tol egy brutál évet, de még akkor is benne van a pakliban egy Clark vagy Ford történet. RA-nek ha jó éve lesz én mindenképpen megtartanám. Pass rush illetve CB kapcsán azért remélhetőleg lesz opció FA-n, az OL meg hát igen az elég nagy gond, a jövő évi pickek-ből 3-4 mehet is oda igazából.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nekem furcsa csak am h már szerda van, de a rosteren levő 5 CB-vel elégedettek vagyunk és semmilyen mozgás nem volt?
Beki
Szerintem Bennett Jackson-al CB-ként számolunk, de egyébként elég papírvékony azért a CB sor illetve a WR sor is. Mondjuk szerintem még mindig várható mozgás tőlünk.
Apex
Gond h Bennett Jacksonnak egy snapje sincs emlékeim szerint alapszakasz meccsen, holott 2014-ben draftolták. Szóval rá nem alapoznék, max kellemes meglepetés lesz a játéka. 😀 (bár csapat DC-jén FS-nek írták őt, de ez sokat nem jelent).
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nekem furcsa csak am h már szerda van, de a rosteren levő 5 CB-vel elégedettek vagyunk és semmilyen mozgás nem volt?
Beki
Nem lesz túl veretes így ez a védelem. Pedig JD azért elég szépen kezdte foltozni a lukakat.
Lucifer
Sajnos ezek csak apró foltozások. Maccagnan zseniális munkáját alsó hangon 2 év lesz kijavítani JD-nek sztem. OL-t újra kell építeni, pass rusher nincs, CB sor is felvet erős kérdéseket.
Ill ismét megemlíteném, hogy RA és LWilliams szerződése is lejár jövőre (Beachum és Shell szintén zenész), valamint Adams is tarthatja már a markát, főleg egy frankó év után. 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Nekem furcsa csak am h már szerda van, de a rosteren levő 5 CB-vel elégedettek vagyunk és semmilyen mozgás nem volt?
Beki
Szerintem Bennett Jackson-al CB-ként számolunk, de egyébként elég papírvékony azért a CB sor illetve a WR sor is. Mondjuk szerintem még mindig várható mozgás tőlünk.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Nekem furcsa csak am h már szerda van, de a rosteren levő 5 CB-vel elégedettek vagyunk és semmilyen mozgás nem volt?
Beki
Nem lesz túl veretes így ez a védelem. Pedig JD azért elég szépen kezdte foltozni a lukakat.

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nekem furcsa csak am h már szerda van, de a rosteren levő 5 CB-vel elégedettek vagyunk és semmilyen mozgás nem volt?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gase szerint RA és TruJo is full edzést tol a héten és játszanak vasárnap, ha addig nem történik semmi.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Qvale -> IR
McClellan -> vissza 53-as rosterre
Josh Adams, Ian Bunting -> PS
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
#Jets current defense

DL: Anderson, Williams, Williams, McLendon, Fatukasi, Shepherd, Phillips, Franklin, Kaufusi
LB: Mosley, Hewitt, Cashman, McClellan, Jenkins, Luvu, Langi, Basham
CB: Johnson, Roberts, Poole, Hairston, Maulet
S: Adams, Maye, Farley, Miles, Jackson

Nem kívánok semmi rosszat Maccagnan-nak, de remélem h semmilyen NFL csapatnál nem kap munkát többet és csuklik rendesen...
Ne adja ég, de ha Big Cat és RA is gyenge szezont tol és nem hosszabbítunk velük, itt állunk jövőre WR1, edge rusher és fél OL-nyi hiánnyal, depthek nemlétező vonulatával...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 twitter.com/nyjets/status/1168547428506787840
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!

Matthew99
Ez kurvajó kép! 🚀