New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
És az a baj, hogy a következő 5 meccs ennél nehezebb lesz, szóval simán kinézhet egy 0-6-os rajt... :S
Zotya86
Nagyon tavalyi feelingje volt a meccsnek, nem mondom. De ez csak egy meccs volt (igaz olyan amit én a szezonra várt 6 győzelem egyikeként tartottam számon), nem kell temetni egyből. Ha egy meccsböl következtetünk, akkor a Brownst agyonverjük 😊
nemkismiska
Hát arra vonatkozó következtetést is nehéz levonni h az összeomló Browns megverte-e volna a szintén hasonlót bemutató Jets-et, mert a 16 pontunkból nyolcat a védelem szerzett és emellett a Titans védelem jobb a miénknél, valamint papíron a Browns támadósora és védelme is jobb nálunk. 😀
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 223
És az a baj, hogy a következő 5 meccs ennél nehezebb lesz, szóval simán kinézhet egy 0-6-os rajt... :S
Zotya86
Nagyon tavalyi feelingje volt a meccsnek, nem mondom. De ez csak egy meccs volt (igaz olyan amit én a szezonra várt 6 győzelem egyikeként tartottam számon), nem kell temetni egyből. Ha egy meccsböl következtetünk, akkor a Brownst agyonverjük 😊
több mint 4 éve
Zotya86 New York Jets 181
És az a baj, hogy a következő 5 meccs ennél nehezebb lesz, szóval simán kinézhet egy 0-6-os rajt... :S
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Nem is az a leggázabb hogy leadtuk az előnyt, hanem az hogy azért a védelemtől kb. ez volt a várható, de hogy az offense milyen egy impotens szar volt, ezen még mindig nem térek magamhoz. Nulla kreativitás, Darnold is baromira kevés volt. Kibaszott csalódott vagyok, mintha nem is változott volna semmi...megint..

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 223
Bell, Crowder, Mosley pacsi
Játékhívás, OL, Darnold és még sorolhatnám, lesz idejük MNF-ig gondolkozni.
Vedviket nem akarom holnap a rosteren látni, a győzelmünkbe került ma. Darnold pedig irtózatosan gyenge volt, ahogy Gase felkészülése is a mai meccsre. Értem én h tavaly legjobb passz elleni védelem volt a Bills-é, de h a meccsen 3-4x ugyanazt a WR screent behívjuk, ez a kreativitás? Enunwa is a millióiban fürdött csak.
LWilliams egyszer megkergette Allent, aztán a büdös nagy semmi, QW szintén zenész.
Megpróbálok holnapig valami egyéb pozitívumot találni.
Beki
Játszunk kétszer a Fins ellen, koncentráljunk arra a két meccsre...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Bell, Crowder, Mosley pacsi
Játékhívás, OL, Darnold és még sorolhatnám, lesz idejük MNF-ig gondolkozni.
Vedviket nem akarom holnap a rosteren látni, a győzelmünkbe került ma. Darnold pedig irtózatosan gyenge volt, ahogy Gase felkészülése is a mai meccsre. Értem én h tavaly legjobb passz elleni védelem volt a Bills-é, de h a meccsen 3-4x ugyanazt a WR screent behívjuk, ez a kreativitás? Enunwa is a millióiban fürdött csak.
LWilliams egyszer megkergette Allent, aztán a büdös nagy semmi, QW szintén zenész.
Megpróbálok holnapig valami egyéb pozitívumot találni.
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Same old Jets!

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Srácok, van am eredménykövető, ilyenkor oda írjatok. 😊
Beki
meg vagyunk lepődve, hogy csapat van New Yorkban, így már azt sem tudjuk hova írjunk döbbenetünkben!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Srácok, van am eredménykövető, ilyenkor oda írjatok. 😊
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 223
Vannak dolgok amik úgy látszik sose fognak megváltozni... egyrészt úgy gyűjtögetjük a büntiket mintha arra játszanák a meccset. Másrészt úgy látom idénre is sikerült átmenteni a jó negyedik negyedes formánkat...
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Na ez kell a szezonra! Ez gyönyrű játék volt Bell és Darnold között

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
A f@szomat nem lehetett Myerst megtartani.....

Green is green
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A mai meccsre nagyon kíváncsi vagyok.

A O-nek kiváló próba lesz egy erős D ellen.

Azonban bízom, hogy Josh Allen nem fogja megugrani a lécet és
simán fogja majd a D.

Azért bízok a sima győzelembe, mert szerintem klasszis különbség van
a két irányító között.

Örülök, hogy az első héten már megláthatjuk, hogy hol is állunk.
GTom
Kíváncsi vagyok, mert szerintem pont a ti támadófalatok nem tudja majd megugorni a szintet, a védelem ott van annyival jobb, hogy a támadósorban lévő difi ne legyen para, pláne, hogy a Jets védelme is kérdéses lesz.

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Őőőőőőőőőőő...Vedvik bemelegítés során első 4 FG kísérletét kihagyta, kövi kettő OK, utolsó megint lazán mellé.
Beki
Myers tavaly végig ezt csinálta 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Őőőőőőőőőőő...Vedvik bemelegítés során első 4 FG kísérletét kihagyta, kövi kettő OK, utolsó megint lazán mellé.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jets inactives: RB Bilal Powell, S Bennett Jackson, DE John Franklin-Myers, T Chuma Edoga, DL Foley Fatukasi, DT Nathan Shepherd and DL Kyle Phillips.
több mint 4 éve
GTom New York Jets 236
A mai meccsre nagyon kíváncsi vagyok.

A O-nek kiváló próba lesz egy erős D ellen.

Azonban bízom, hogy Josh Allen nem fogja megugrani a lécet és
simán fogja majd a D.

Azért bízok a sima győzelembe, mert szerintem klasszis különbség van
a két irányító között.

Örülök, hogy az első héten már megláthatjuk, hogy hol is állunk.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Egyébként Offense oldalon azért ma sok mindenre választ kaphatunk, mivelhogy egy elég erős D-vel fognak farkasszemet nézni. Bár mindenki Bell-nek a játékát várja, nekem az a tippem, hogy ez a meccs meg úgy kb. az egész szezon annyira lesz jó mint amennyire Darnold. Nagyon remélem, hogy végre tényleg lesz egy QB-nk aki előtud lépni mint Franchise guy és tudja vinni a csapatot a hátán. A fal azért most már legalább átlagos szinten biztos van, de talán még egy kicsit felette is, a fegyverekkel sincs probléma, O-minded HC, 2. év, nincs kifogás!
Apex
O részről nem lehet kifogás, főleg ha Herndon visszatér, de a D kapcsán fel kell készülni a benyelt 400-500 total yardos meccsekre sajnos.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem tudtam elképzelni pár éve de a fordulóban ezt a meccset várom a legjobban! 😀
És bár a Bills is szimpatikus, hajrá Darnold, hajrá Adams, hajrá Jets!


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Még Ed is visszatér! 😊
 nysfmag.com/blog/f/thanks-to-gase-fireman-ed-is-back-as-chant-leader-full-time

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Egyébként Offense oldalon azért ma sok mindenre választ kaphatunk, mivelhogy egy elég erős D-vel fognak farkasszemet nézni. Bár mindenki Bell-nek a játékát várja, nekem az a tippem, hogy ez a meccs meg úgy kb. az egész szezon annyira lesz jó mint amennyire Darnold. Nagyon remélem, hogy végre tényleg lesz egy QB-nk aki előtud lépni mint Franchise guy és tudja vinni a csapatot a hátán. A fal azért most már legalább átlagos szinten biztos van, de talán még egy kicsit felette is, a fegyverekkel sincs probléma, O-minded HC, 2. év, nincs kifogás!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gameday vegre!!! Remelem azert ebben a szezonban tobb oromunk lesz mint az utobbiakban 😁
Apex
Mindig igy kezdodik es 200-as pulzussal er veget a dolog vereseggel. 😀
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Berrios, TruJo es RA Q besorolast kapott a mai meccsrr, de mindannyian beoltoznek.
Billsnel Roberts nem jatszik.

Nagyon kellene a mai gyozelem, mert utana Browns es Pats, majd bye week. Konnyen 0-3 is osszejohet es utana sem lesz konnyebb a schedule.
Beki
Egyetértek, formálódó csapatunknak sokat érne egy nyitógyőzelem (bár tavaly is azt hittük... )
Go JETS!!!!!!

Green is green
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Gameday vegre!!! Remelem azert ebben a szezonban tobb oromunk lesz mint az utobbiakban 😁

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Berrios, TruJo es RA Q besorolast kapott a mai meccsrr, de mindannyian beoltoznek.
Billsnel Roberts nem jatszik.

Nagyon kellene a mai gyozelem, mert utana Browns es Pats, majd bye week. Konnyen 0-3 is osszejohet es utana sem lesz konnyebb a schedule.