New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
47M cap space van overthecap szerint, Mosley 13M, Bell 8.5M, Crowder kb 7M, Roberts 4M idei cap szammal terheli a capet. Mosley szerzodesebol mar 2 de inkabb 3 ev, Bell 2 ev, Crowder 2 ev utan van kiut kisebb dead money mellett. Robertsnek nincs garantalt tartalom jovore.
Beki
Abban még nincs benne Anderson, Harrison és Roberts contractja, plusz pár kisebb. Olyan 33-35 körül lehet inkább.

Mosley contractja az eszetlen összeghez képest kifejezetten jó lett. Bellé is, Crowderé is tetszik. Valaki itt tud könyvelni. Így kéne draftolni is és hamar jó csapat lehetne itt. 😊
peterk2005
Robertse benne van mar, Harrison evi 2.5Met keres atlagban, Anderson 5-7M kozott lesz.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
47M cap space van overthecap szerint, Mosley 13M, Bell 8.5M, Crowder kb 7M, Roberts 4M idei cap szammal terheli a capet. Mosley szerzodesebol mar 2 de inkabb 3 ev, Bell 2 ev, Crowder 2 ev utan van kiut kisebb dead money mellett. Robertsnek nincs garantalt tartalom jovore.
Beki
Abban még nincs benne Anderson, Harrison és Roberts contractja, plusz pár kisebb. Olyan 33-35 körül lehet inkább.

Mosley contractja az eszetlen összeghez képest kifejezetten jó lett. Bellé is, Crowderé is tetszik. Valaki itt tud könyvelni. Így kéne draftolni is és hamar jó csapat lehetne itt. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Callahan -> Broncos, Darby -> Eagles, Dennard -> Chiefsnel vizital
Ahogy sejtettem h kurva nagy gondok vannak itt a fejekkel es Robertset kezdonek szanjuk.

47M cap space van overthecap szerint, Mosley 13M, Bell 8.5M, Crowder kb 7M, Roberts 4M idei cap szammal terheli a capet. Mosley szerzodesebol mar 2 de inkabb 3 ev, Bell 2 ev, Crowder 2 ev utan van kiut kisebb dead money mellett. Robertsnek nincs garantalt tartalom jovore.
Beki
Ezt most en se ertem miert alltunk le teljesen cb ugyben, oke draftrol gondolom fog jonni de 3. kor elott tuti nem, az meg azert nem feltetlen kezdo kaliber plane ismerve Macc draftjait

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Callahan -> Broncos, Darby -> Eagles, Dennard -> Chiefsnel vizital
Ahogy sejtettem h kurva nagy gondok vannak itt a fejekkel es Robertset kezdonek szanjuk.

47M cap space van overthecap szerint, Mosley 13M, Bell 8.5M, Crowder kb 7M, Roberts 4M idei cap szammal terheli a capet. Mosley szerzodesebol mar 2 de inkabb 3 ev, Bell 2 ev, Crowder 2 ev utan van kiut kisebb dead money mellett. Robertsnek nincs garantalt tartalom jovore.
több mint 5 éve
nemkismiska New York Jets 223
Henry Anderson re-signing hivatalos.

Claiborne még mindig szabad...

Center drafton: amennyire én láttam egy csávó van aki akár első körös is lehet, annyira jónak van mondva (Connor McGovern, Penn State termék), mindhárom belső pozíció megy neki, nem csak center. Rajta kívül van még 2-3 arc aki 2-3. körösnek tippelt. (Én még mindig azt gondolom h megpróbálunk letradelni és visszakapni a második körünket)

Azt viszont nem tudom melyik csapatnak van még ilyen needje...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mehta azt is irja, hogy Morse volt inkabb, akit a stab preferalt es 10M/ev korul oke is lett volna a dolog, csak a Bills agresszivabb volt es lezartak a dolgot.
Valamint a jelenlegi veteran centereket ertekeljuk, de draft inkabb opcio center poszton.
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Mondjuk így hogy nincs center szerintem simán benne van hogy felmegyünk a 2. körbe, sőt igazából eléggé támogatnám is
Apex
Vagy lemegyünk az elsőbe

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Mondjuk így hogy nincs center szerintem simán benne van hogy felmegyünk a 2. körbe, sőt igazából eléggé támogatnám is

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jets discussions with Matt Paradis didn’t include an offer. Some concern in organization about health. Some wondered if he’d be able to participate at all in offseason.

He played 3,850 consecutive snaps before breaking fibula. - Mehta
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyébként így hogy Mosley és Avery lesz középen, Lee-t nem lenne érdemes kipróbálni szélen? Sebessége megvan hozzá
Apex
Az lehet, de a felépítése nagyon nincs. 6'1", 232-vel nagyon pici oda

több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Egyébként így hogy Mosley és Avery lesz középen, Lee-t nem lenne érdemes kipróbálni szélen? Sebessége megvan hozzá

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Josh Bellamy WR, It’s a two-year deal worth a maximum of $7 million, with $2.75 million fully guaranteed.

Plusz Catanzaro visszatért!
nemkismiska
Na mi van Tampa meg túl meleg volt? 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hivatalos CJ Mosley es Crowder leigazolasa is.
több mint 5 éve
nemkismiska New York Jets 223
Josh Bellamy WR, It’s a two-year deal worth a maximum of $7 million, with $2.75 million fully guaranteed.

Plusz Catanzaro visszatért!
több mint 5 éve
mzperx New York Jets 245
ez volt már? nah ez nem egy rossz deal...
#Jets acquire: OL Kelechi Osemele
2019 sixth-round pick (No. 196 overall)

#Raiders acquire: 2019 fifth-round pick (No. 140 overall)

Szerkesztette: mzperx
több mint 5 éve
mzperx New York Jets 245
Myers lehozza élete szezonját, erre elengedjük a Seahawksba.
Ki tudja hány év óta először végre van egy jó visszahordó is a csapatnál Andre Roberts személyében, erre elengedjük a Billsbe...
WTF? Érti ezt valaki??!!
(és persze center még továbbra sincs)
Zotya86
Valszeg ugy alltunk a dolgokhoz hogy ez nagy reszben Boyernek volt koszonheto, illetve nem akartuk tulfizetni oket, egyebkent potolhato posztok, Roberts ami kicsit faj talan. Nos igen center az valos problema
Apex
Nem tudom...így utólag nekem Barr elvesztése kicsit jobban piszkálja a fantáziám. Nagyon kíváncsi lettem volna hogyan használjuk őt.
Erre most letolt gatya: nincs C, edge rusher, Darryl Robertseknek fizetsz 6 misis kezdő pénzt évi 2-3 szolid meccsel (1 szezonosként), slot CB.
Beki
Pedig elég jól bekezdtünk. Úgy nézett ki, h nagyot szakítunk idén a piacon. Erre meg tessék. Jets drukkernek lenni tényleg egy életstílus. Amely idén Egy Gase kinevezéssel újra elindult... 😒
Lucifer
ez benne volt a pakliban azután, hogy Maccagant nem vágták ki Bowles-szal együtt
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Bell mar tutira nem gondolja meg magat, miutan hivatalosan is alairt. 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Brian Poole 1 év 3,5 misi, Slot CB pipa
Apex
Az uj Skrine 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Details on Le'Veon Bell's #Jets contract:
* $8 million dollar signing bonus
* $25 million fully guaranteed by Sunday
Cash flow: $14.5M through Year 1 / $26M through 2 / $39.5M through 3 / $52.5M through Year 4

Bell has $3 million training camp reporting bonuses in 2021 and 2022, after the guaranteed money runs out.

He can earn up to $1.5M based on rushing + receiving yards and playoff incentives from 2019-2022
From 2020-2022, he can earn $550K for rushing + receiving yards, winning NFL Offensive Player of Year & NFL MVP escalators

Le’Veon Bell’s full guaranteed money runs out after first two years.

2019: $8.5M
2020: $13.5M
2021: $15.5M
2022: $17M

Ez egy kegyetlen jól kialkudott szerződés. 😀
Beki
Számomra is meglepő...és egyben érthetetlen is...már Bell szempontjából persze
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Bell says Jamal Adams recruited him constantly with texts, tweets, etc.: "He was doing everything he could to get me to come here." That, he says, "means everything in the world to me." Imádom ezt az embert 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Brian Poole 1 év 3,5 misi, Slot CB pipa

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Training camp report bonus. Beszarsz.
Amadeus
Kell valami ösztönzō 😛
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Training camp report bonus. Beszarsz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jó volna látni Mosley és Crowder szerződéseit is, hogy idén mennyit foglalnak capből, de ha hasonló a kialakítása, akkor van itt még lóvé. Mondjuk lassan mindenki elkel. 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Details on Le'Veon Bell's #Jets contract:
* $8 million dollar signing bonus
* $25 million fully guaranteed by Sunday
Cash flow: $14.5M through Year 1 / $26M through 2 / $39.5M through 3 / $52.5M through Year 4

Bell has $3 million training camp reporting bonuses in 2021 and 2022, after the guaranteed money runs out.

He can earn up to $1.5M based on rushing + receiving yards and playoff incentives from 2019-2022
From 2020-2022, he can earn $550K for rushing + receiving yards, winning NFL Offensive Player of Year & NFL MVP escalators

Le’Veon Bell’s full guaranteed money runs out after first two years.

2019: $8.5M
2020: $13.5M
2021: $15.5M
2022: $17M

Ez egy kegyetlen jól kialkudott szerződés. 😀