New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Houston ---> Colts...fasza lesz, ha Allen és Bosa is kimegy előttünk
Apex
Allen biztosan bent lesz. Nem rendszerfitt a 9ersbe, inkább viszik Williamst Buckner mellé vagy csere.
the12thman
Miért ne lenne? Akár 3-4 olb, akár 4-3 DE-nek ideális
kapitnono
Nem érzem hogy ő benne lenne a pakliban. Ezért hozták Fordot és Alexandert. Nem véletlen szerintem hogy keveset hallani erről az eshetőségről köszönhető a Murray hypenak mert így egyértelműen Bosa pick lesz. Plusz Williamst is jobban csípi a vezetőség.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 106 — WHO DAT!!!!
Houston ---> Colts...fasza lesz, ha Allen és Bosa is kimegy előttünk
Apex
Allen biztosan bent lesz. Nem rendszerfitt a 9ersbe, inkább viszik Williamst Buckner mellé vagy csere.
the12thman
Miért ne lenne? Akár 3-4 olb, akár 4-3 DE-nek ideális


több mint 5 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Houston ---> Colts...fasza lesz, ha Allen és Bosa is kimegy előttünk
Apex
Allen biztosan bent lesz. Nem rendszerfitt a 9ersbe, inkább viszik Williamst Buckner mellé vagy csere.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Elvileg az idei offseason során kötött szerződéseinknél 122M az össz garantált érték (aláírás pillanatában).
Mosley 43M, Bell 27M, Crowder-Anderson 17-17M, Roberts 4M, Bellamy 2.8M, Harrison 2.5M, Poole 2M, McLendon 1.6M és némi apró még Catanzaro, Qvale és Siemian szerződésében.

NFLPA cap reportja alapján 29M cap space van még. (draftra 9.2M megy el még)
Jövőre pedig a top51 által capből foglalt szám: ~145M.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Houston ---> Colts...fasza lesz, ha Allen és Bosa is kimegy előttünk
Apex
Lényeg h van egy fasza 17 misis LB-nk és Darryl Roberts CB2-ben...
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Houston ---> Colts...fasza lesz, ha Allen és Bosa is kimegy előttünk

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
La Canfora még tegnapról:
League sources say Washington is already among the teams sniffing around, and with pretty much every GM in the league wholeheartedly convinced that QB Kyler Murray is going first overall, and San Francisco likely to take its top defensive player on the board second overall (early money is on pass rusher Nick Bosa), then the Jets very well could be sitting pretty with that third pick as an avenue for a QB-needy team to jump ahead of the Giants(sixth overall) to land Ohio State QB Dwayne Haskins.
Ha már Murray kimegy előttünk 1/1-re, nagyon jó helyzetben leszünk, hiszen QWilliams vagy Allen ott lesz 1/3-on és nem tudom elképzelni, hogy Maccagnan reachelne. Nyilván csábító lenne a letrade gondolata WAS-al (asszem 1/15-re), de a kért ár valszeg marha magas lesz.
Beki
Én azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy Q.Williams-t viszi a frisco, most hogy Ford ott van.
Apex
Sztem Bosa vagy Allen lesz az ő választásuk.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
La Canfora még tegnapról:
League sources say Washington is already among the teams sniffing around, and with pretty much every GM in the league wholeheartedly convinced that QB Kyler Murray is going first overall, and San Francisco likely to take its top defensive player on the board second overall (early money is on pass rusher Nick Bosa), then the Jets very well could be sitting pretty with that third pick as an avenue for a QB-needy team to jump ahead of the Giants(sixth overall) to land Ohio State QB Dwayne Haskins.
Ha már Murray kimegy előttünk 1/1-re, nagyon jó helyzetben leszünk, hiszen QWilliams vagy Allen ott lesz 1/3-on és nem tudom elképzelni, hogy Maccagnan reachelne. Nyilván csábító lenne a letrade gondolata WAS-al (asszem 1/15-re), de a kért ár valszeg marha magas lesz.
Beki
Én azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy Q.Williams-t viszi a frisco, most hogy Ford ott van.
Apex
Buckner személyében Williams posztján már van egy Pro Bowl-kaliberű emberük, kicsit fura lenne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
La Canfora még tegnapról:
League sources say Washington is already among the teams sniffing around, and with pretty much every GM in the league wholeheartedly convinced that QB Kyler Murray is going first overall, and San Francisco likely to take its top defensive player on the board second overall (early money is on pass rusher Nick Bosa), then the Jets very well could be sitting pretty with that third pick as an avenue for a QB-needy team to jump ahead of the Giants(sixth overall) to land Ohio State QB Dwayne Haskins.
Ha már Murray kimegy előttünk 1/1-re, nagyon jó helyzetben leszünk, hiszen QWilliams vagy Allen ott lesz 1/3-on és nem tudom elképzelni, hogy Maccagnan reachelne. Nyilván csábító lenne a letrade gondolata WAS-al (asszem 1/15-re), de a kért ár valszeg marha magas lesz.
Beki
Én azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy Q.Williams-t viszi a frisco, most hogy Ford ott van.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
La Canfora még tegnapról:
League sources say Washington is already among the teams sniffing around, and with pretty much every GM in the league wholeheartedly convinced that QB Kyler Murray is going first overall, and San Francisco likely to take its top defensive player on the board second overall (early money is on pass rusher Nick Bosa), then the Jets very well could be sitting pretty with that third pick as an avenue for a QB-needy team to jump ahead of the Giants(sixth overall) to land Ohio State QB Dwayne Haskins.
Ha már Murray kimegy előttünk 1/1-re, nagyon jó helyzetben leszünk, hiszen QWilliams vagy Allen ott lesz 1/3-on és nem tudom elképzelni, hogy Maccagnan reachelne. Nyilván csábító lenne a letrade gondolata WAS-al (asszem 1/15-re), de a kért ár valszeg marha magas lesz.
több mint 5 éve
nemkismiska New York Jets 223
Jets have agreed to terms on a one-year, $2 million deal with Trevor Siemian, I’m told. Max value of $3M
Beki
Remélem a többiek megirigylik a gyűrűjét és nagyon nagyon akarnak egy sajátot is
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jets have agreed to terms on a one-year, $2 million deal with Trevor Siemian, I’m told. Max value of $3M
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Na pasztmek...
Eric "blokkolni nem tudok" Tomlinson is jön vissza...de jó lenne ezt a sztorit elengedni végre........
Beki
Majd Brown lenyomja campben 😁

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na pasztmek...
Eric "blokkolni nem tudok" Tomlinson is jön vissza...de jó lenne ezt a sztorit elengedni végre........
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Chandler Catanzaro's contract with the #Jets: One year/$2.3M. Includes a $500K signing bonus and $1.8M base salary ($100K guaranteed).

Henry Anderson (Jets) $25.2M, $17M gtd, $4M bonus 6th day 2019 lg yr, salaries $2M (gtd), $7M (gtd), $8.2M; $1.75M sacks incentive annual, $850K sacks base escalator 2020, 2021

Qvale is jön vissza
Brent Qvale (Jets) $1.4M, $550K gtd, $250K signing bonus, salary $1M ($300K gtd), $9,375 per game 46-man, $1M playtime incentive
több mint 5 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Daniel Brown TE is a fedélzeten mélyítés céljából.

GO JETS!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tom Compton érkezett OL depth címén. 1évre kapott szerződést.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
OL Stephen Wisniewski will visit the #Jets today.
Beki
Darnold örülhetne neki, meg Bell is nagyon.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Elvileg a Broncos érdeklődik Lee iránt.
Apex
Igen, erősödnek a pletykák vele kapcsolatban ma nagyon.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Elvileg a Broncos érdeklődik Lee iránt.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
OL Stephen Wisniewski will visit the #Jets today.
több mint 5 éve
Lucifer New York Jets 1 209
És most egyébként mi a helyzet? Folynak még tárgyalások valakivel? Mire lehet számítani?

GO JETS!!!
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Egyébként azért egy Houston-ra vagy Ansah-ra(mondjuk ő nem tudom mennyire passzolna oda) még igazán rámehetnénk, mert ha esetlegesen Allen és Bosa is kimegy előttünk, akkor jó eséllyel Q. Williams a BPA, viszont a szélen még mindig nem lenne senki, max esetleg Jenkins, de szerintem ez így kevés lenne.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Callahan -> Broncos, Darby -> Eagles, Dennard -> Chiefsnel vizital
Ahogy sejtettem h kurva nagy gondok vannak itt a fejekkel es Robertset kezdonek szanjuk.

47M cap space van overthecap szerint, Mosley 13M, Bell 8.5M, Crowder kb 7M, Roberts 4M idei cap szammal terheli a capet. Mosley szerzodesebol mar 2 de inkabb 3 ev, Bell 2 ev, Crowder 2 ev utan van kiut kisebb dead money mellett. Robertsnek nincs garantalt tartalom jovore.
Beki
Ezt most en se ertem miert alltunk le teljesen cb ugyben, oke draftrol gondolom fog jonni de 3. kor elott tuti nem, az meg azert nem feltetlen kezdo kaliber plane ismerve Macc draftjait
Apex
Hat igen...ha 1. korben letrade is lesz ugy CB es pass rusher is johet akar, de egyik poszt uresen marad. Azt ne is emlitsem h pass rusher nelkul es jelenlegi CB allomannyal megint kajalni fogjuk 400 total yardokat (QWilliams esetleges draftolasa mellett). Ha Maye megint kiesne arrol a katasztrofarol ne is beszeljunk.
Beki
Hát én azért nagyon bízok benne, hogy az első két pick edge rusher, center lesz. Felőlem lehet megye 3-as cb sorunk, ha Darnoldot meg Bellt segíti a fal. Meg egyébként is azzal számoltunk, hogy mindent nem fogunk tudni befoltozni idén, azért elég sokat sikerül/sikerült, és jövőre is lesz bőven pénz lóvéra, szóval én azt mondom ez így egyenlőre nem rossz.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Callahan -> Broncos, Darby -> Eagles, Dennard -> Chiefsnel vizital
Ahogy sejtettem h kurva nagy gondok vannak itt a fejekkel es Robertset kezdonek szanjuk.

47M cap space van overthecap szerint, Mosley 13M, Bell 8.5M, Crowder kb 7M, Roberts 4M idei cap szammal terheli a capet. Mosley szerzodesebol mar 2 de inkabb 3 ev, Bell 2 ev, Crowder 2 ev utan van kiut kisebb dead money mellett. Robertsnek nincs garantalt tartalom jovore.
Beki
Ezt most en se ertem miert alltunk le teljesen cb ugyben, oke draftrol gondolom fog jonni de 3. kor elott tuti nem, az meg azert nem feltetlen kezdo kaliber plane ismerve Macc draftjait
Apex
Hat igen...ha 1. korben letrade is lesz ugy CB es pass rusher is johet akar, de egyik poszt uresen marad. Azt ne is emlitsem h pass rusher nelkul es jelenlegi CB allomannyal megint kajalni fogjuk 400 total yardokat (QWilliams esetleges draftolasa mellett). Ha Maye megint kiesne arrol a katasztrofarol ne is beszeljunk.